TSITSANISA
Μέλος από 5/9/2012- Points
- 81.89
- Yield*
- -9%
- 30 ημερών
- -12%
- Κατάταξη
- 259ος
- Προβλέψεις
- 17351
- Μέση απόδοση
- 2.23
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 45% (7760 από 17351)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2008 | 49.4% | -153.67 | -7.7% | 2.09 |
| X | 2773 | 29.2% | -199.22 | -7.2% | 3.24 |
| 2 | 1511 | 40.6% | -139.99 | -9.3% | 2.64 |
| 1X | 325 | 52.6% | -57.18 | -17.6% | 1.68 |
| 12 | 78 | 74.4% | -5.81 | -7.4% | 1.24 |
| X2 | 664 | 53.6% | -76.10 | -11.5% | 1.74 |
| Over | 2151 | 49.0% | -262.11 | -12.2% | 1.83 |
| Under | 816 | 48.9% | -102.45 | -12.6% | 1.86 |
| Ημ.1 | 215 | 44.2% | -25.64 | -11.9% | 2.23 |
| Ημ.X | 772 | 43.8% | -57.28 | -7.4% | 2.16 |
| Ημ.2 | 139 | 37.4% | -5.69 | -4.1% | 2.96 |
| Goal | 2153 | 53.3% | -161.35 | -7.5% | 1.75 |
| No Goal | 915 | 46.6% | -116.34 | -12.7% | 1.92 |
| 0-1 Goal | 305 | 32.1% | -35.03 | -11.5% | 3.03 |
| 2-3 Goals | 2209 | 47.5% | -155.98 | -7.1% | 1.96 |
| 4-6 Goals | 307 | 31.9% | -71.06 | -23.1% | 2.48 |
| 7+ Goals | 10 | 10.0% | -0.50 | -5.0% | 10.18 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 1216 | 46.0% | -78.44 | -6.5% | 2.17 | |
| 984 | 42.4% | -88.48 | -9.0% | 2.29 | |
| 722 | 43.9% | -58.67 | -8.1% | 2.41 | |
| 664 | 47.3% | -35.94 | -5.4% | 2.12 | |
| 522 | 40.8% | -87.81 | -16.8% | 2.16 | |
| 496 | 47.2% | -38.49 | -7.8% | 2.12 | |
| 480 | 44.2% | -44.60 | -9.3% | 2.27 | |
| 417 | 42.9% | -49.98 | -12.0% | 2.32 | |
| 412 | 44.4% | -61.55 | -14.9% | 2.13 | |
| 410 | 46.3% | -30.26 | -7.4% | 2.21 | |
| 409 | 46.7% | -14.37 | -3.5% | 2.32 | |
| 373 | 40.8% | -60.57 | -16.2% | 2.42 | |
| 306 | 42.8% | -41.27 | -13.5% | 2.22 | |
| 303 | 43.9% | -13.55 | -4.5% | 2.28 | |
| 301 | 43.5% | -43.22 | -14.4% | 2.18 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 1427 | 66.4% | -134.00 | -9.4% | 1.37 |
| 1.50 - 1.99 | 7677 | 52.1% | -602.67 | -7.9% | 1.78 |
| 2.00 - 2.99 | 5435 | 38.0% | -668.97 | -12.3% | 2.35 |
| 3.00 - 5.00 | 2614 | 27.7% | -165.26 | -6.3% | 3.42 |
| 5.01+ | 198 | 11.6% | -54.50 | -27.5% | 6.87 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 5960 | 44.6% | -606.82 | -10.2% | 2.18 |
| 1 - 3 | 6434 | 45.6% | -537.45 | -8.4% | 2.21 |
| 3 - 6 | 3352 | 43.8% | -361.45 | -10.8% | 2.28 |
| 6 - 12 | 1286 | 43.1% | -95.79 | -7.4% | 2.40 |
| 12 - 24 | 279 | 46.2% | -17.89 | -6.4% | 2.28 |
| 24 - 48 | 17 | 35.3% | -6.56 | -38.6% | 2.02 |
| 48+ | 23 | 47.8% | +0.56 | +2.4% | 2.12 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
17419 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 15/10/26 00:30 | 272 |
Ατλέτικο Τζούνιορ
Ντεπόρτες Περέιρα
|
Over | 1.68 | - |
| 15/10/26 00:30 | 272 |
Ατλέτικο Τζούνιορ
Ντεπόρτες Περέιρα
|
Goal | 2.08 | - |
| 13/10/26 01:30 | 1649 |
Ολ Μπόις
0
Γοδόι Κρουζ
0
|
X | 2.72 | +1.72 |
| 13/10/26 01:20 | 1650 |
Νασιονάλ Ασουνσιόν
1
Ντεπορτίβο Ρεκολέτα
0
|
2 | 3.95 | -1.00 |
| 13/10/26 00:30 | 908 |
Χιμνάσια Μεντόζα
1
Νιούελς Ολντ Μπόις
0
|
X | 3.00 | -1.00 |
| 12/10/26 23:00 | 1643 |
Ράσινγκ Ντε Κόρντομπα
1
Λος Άντες
0
|
X | 2.75 | -1.00 |
| 12/10/26 23:00 | 1646 |
2 Ντε Μάγιο
1
Σπορτίβο Αμελιάνο
0
|
X | 2.95 | -1.00 |
| 12/10/26 22:15 | 906 |
Φαμαλικάο
1
Αλβέρκα
4
|
1 | 1.82 | -1.00 |
| 12/10/26 22:00 | 899 |
Κόβεντρι
4
Νιούκαστλ
1
|
X | 3.60 | -1.00 |
| 12/10/26 22:00 | 899 |
Κόβεντρι
4
Νιούκαστλ
1
|
Ημ.X | 2.25 | -1.00 |
| 12/10/26 22:00 | 899 |
Κόβεντρι
4
Νιούκαστλ
1
|
2-3 Goals | 1.98 | -1.00 |
| 12/10/26 22:00 | 900 |
Λανούς
2
Βελέζ Σάρσφιλντ
0
|
X | 2.95 | -1.00 |
| 12/10/26 22:00 | 903 |
Σάμροκ Ρόβερς
2
Μποέμιαν
1
|
X | 3.20 | -1.00 |
| 12/10/26 22:00 | 903 |
Σάμροκ Ρόβερς
2
Μποέμιαν
1
|
Goal | 1.64 | +0.64 |
| 12/10/26 22:00 | 903 |
Σάμροκ Ρόβερς
2
Μποέμιαν
1
|
Over | 1.77 | +0.77 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.