Skylos4444
Μέλος από 28/11/2019- Points
- 75.94
- Yield*
- -12%
- 30 ημερών
- -1%
- Κατάταξη
- 318ος
- Προβλέψεις
- 5169
- Μέση απόδοση
- 2.39
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 42% (2148 από 5169)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 874 | 42.4% | -114.68 | -13.1% | 2.34 |
| X | 929 | 27.2% | -119.29 | -12.8% | 3.25 |
| 2 | 754 | 36.2% | -79.03 | -10.5% | 2.90 |
| 1X | 112 | 51.8% | -4.12 | -3.7% | 1.95 |
| 12 | 5 | 80.0% | +0.21 | +4.2% | 1.31 |
| X2 | 204 | 48.0% | -21.01 | -10.3% | 2.00 |
| Over | 793 | 54.6% | -62.55 | -7.9% | 1.74 |
| Under | 92 | 47.8% | -5.03 | -5.5% | 1.99 |
| Ημ.1 | 34 | 32.4% | -5.32 | -15.6% | 2.72 |
| Ημ.X | 49 | 38.8% | -9.24 | -18.9% | 2.19 |
| Ημ.2 | 33 | 15.2% | -19.72 | -59.8% | 3.99 |
| Goal | 654 | 50.2% | -87.35 | -13.4% | 1.75 |
| No Goal | 20 | 50.0% | -1.93 | -9.7% | 1.86 |
| 0-1 Goal | 3 | 33.3% | +1.65 | +55.0% | 3.77 |
| 2-3 Goals | 260 | 49.2% | -9.11 | -3.5% | 1.96 |
| 4-6 Goals | 353 | 31.7% | -90.02 | -25.5% | 2.49 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 272 | 44.9% | -21.44 | -7.9% | 2.24 | |
| 236 | 43.2% | -15.74 | -6.7% | 2.42 | |
| 202 | 39.6% | -19.13 | -9.5% | 2.46 | |
| 202 | 45.5% | -10.69 | -5.3% | 2.28 | |
| 172 | 44.2% | -22.73 | -13.2% | 2.21 | |
| 163 | 46.0% | +1.50 | +0.9% | 2.37 | |
| 146 | 38.4% | -25.29 | -17.3% | 2.39 | |
| 141 | 37.6% | -25.57 | -18.1% | 2.44 | |
| 135 | 32.6% | -40.85 | -30.3% | 2.49 | |
| 133 | 37.6% | -13.42 | -10.1% | 2.60 | |
| 132 | 44.7% | +0.89 | +0.7% | 2.33 | |
| 130 | 42.3% | -13.15 | -10.1% | 2.31 | |
| 114 | 50.9% | +3.05 | +2.7% | 2.15 | |
| 79 | 49.4% | +3.06 | +3.9% | 2.22 | |
| 74 | 44.6% | -6.04 | -8.2% | 2.32 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 358 | 69.8% | -11.92 | -3.3% | 1.39 |
| 1.50 - 1.99 | 1870 | 52.2% | -165.57 | -8.9% | 1.75 |
| 2.00 - 2.99 | 1741 | 36.5% | -237.74 | -13.7% | 2.40 |
| 3.00 - 5.00 | 1117 | 24.7% | -184.06 | -16.5% | 3.42 |
| 5.01+ | 83 | 10.8% | -27.25 | -32.8% | 7.05 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 287 | 41.8% | -51.63 | -18.0% | 2.25 |
| 1 - 3 | 831 | 41.9% | -129.32 | -15.6% | 2.31 |
| 3 - 6 | 994 | 41.8% | -111.42 | -11.2% | 2.36 |
| 6 - 12 | 2031 | 41.9% | -194.37 | -9.6% | 2.43 |
| 12 - 24 | 915 | 41.1% | -111.27 | -12.2% | 2.43 |
| 24 - 48 | 79 | 35.4% | -14.68 | -18.6% | 2.68 |
| 48+ | 32 | 28.1% | -13.85 | -43.3% | 2.52 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
5186 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 15/10/26 22:00 | 330 |
Χοφενχάιμ
Μπεσίκτας
|
X2 | 1.82 | - |
| 10/10/26 21:30 | 673 |
Νυρεμβέργη
4
Βόλφσμπουργκ
4
|
X | 3.70 | +2.70 |
| 10/10/26 19:45 | 656 |
Φέγενορντ
2
Άλκμααρ
0
|
X | 4.15 | -1.00 |
| 10/10/26 17:00 | 536 |
Τσέλσι
5
Μπόρνμουθ
1
|
X | 4.35 | -1.00 |
| 10/10/26 17:00 | 536 |
Τσέλσι
5
Μπόρνμουθ
1
|
Goal | 1.50 | +0.50 |
| 10/10/26 16:00 | 500 |
Τζένοα
2
Φιορεντίνα
1
|
X | 3.30 | -1.00 |
| 10/10/26 15:00 | 497 |
Ράγιο Βαγιεκάνο
Αθλέτικ Μπιλμπάο
|
X | 3.30 | - |
| 10/10/26 14:30 | 475 |
Γουέστ Μπρομ
0
Μπέρμιγχαμ
1
|
X | 3.25 | -1.00 |
| 9/10/26 03:30 | 183 |
Παλμέιρας
1
Μπαΐα
0
|
Ημ.2 | 4.85 | -1.00 |
| 2/10/26 19:00 | - |
Λετονία
1
Μαυροβούνιο
2
|
2 | 1.75
| +0.75 |
| 2/10/26 17:00 | - |
Καζακστάν
1
Μολδαβία
2
|
X | 3.30
| -1.00 |
| 1/10/26 21:45 | - |
Δανία
2
Πορτογαλία
4
|
1X | 1.85
| -1.00 |
| 1/10/26 21:45 | - |
Ελλάδα
2
Ολλανδία
2
|
1X | 1.82
| +0.82 |
| 1/10/26 21:45 | - |
Ιρλανδία
2
Αυστρία
2
|
1X | 1.72
| +0.72 |
| 1/10/26 21:45 | - |
Ουαλία
2
Νορβηγία
1
|
Goal | 1.70
| +0.70 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.