Runtis
Μέλος από 6/12/2021- Points
- 46.42
- Yield*
- -9%
- 30 ημερών
- -4%
- Κατάταξη
- 432ος
- Προβλέψεις
- 16203
- Μέση απόδοση
- 3.34
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 28% (4562 από 16203)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 18 | 44.4% | -1.67 | -9.3% | 2.49 |
| X | 15781 | 27.8% | -1,422.90 | -9.0% | 3.37 |
| 2 | 19 | 42.1% | +5.20 | +27.4% | 3.10 |
| 1X | 4 | 75.0% | +1.22 | +30.5% | 1.70 |
| 12 | 4 | 100.0% | +1.05 | +26.3% | 1.26 |
| X2 | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 2.93 |
| Over | 110 | 32.7% | -19.65 | -17.9% | 2.64 |
| Under | 6 | 16.7% | -4.16 | -69.3% | 2.17 |
| Ημ.1 | 2 | 50.0% | +0.50 | +25.0% | 2.90 |
| Ημ.X | 7 | 0.0% | -7.00 | -100.0% | 2.62 |
| Ημ.2 | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 3.80 |
| Goal | 244 | 45.1% | -12.57 | -5.2% | 2.14 |
| No Goal | 1 | 100.0% | +1.00 | +100.0% | 2.00 |
| 0-1 Goal | 2 | 50.0% | +2.35 | +117.5% | 3.98 |
| 2-3 Goals | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 1.95 |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 509 | 33.8% | -13.44 | -2.6% | 2.95 | |
| 412 | 30.6% | -30.70 | -7.5% | 3.09 | |
| 409 | 31.1% | -30.91 | -7.6% | 3.02 | |
| 379 | 30.1% | -8.80 | -2.3% | 3.37 | |
| 367 | 27.2% | -44.05 | -12.0% | 3.35 | |
| 331 | 26.3% | -84.29 | -25.5% | 2.92 | |
| 320 | 32.2% | -17.42 | -5.4% | 2.99 | |
| 307 | 27.7% | +9.92 | +3.2% | 3.79 | |
| 295 | 30.5% | -2.63 | -0.9% | 3.27 | |
| 289 | 32.2% | +28.54 | +9.9% | 3.60 | |
| 252 | 32.5% | +2.32 | +0.9% | 3.10 | |
| 237 | 21.9% | -33.15 | -14.0% | 3.90 | |
| 233 | 39.9% | +33.81 | +14.5% | 2.95 | |
| 229 | 28.8% | -25.90 | -11.3% | 3.11 | |
| 227 | 29.1% | -22.44 | -9.9% | 3.17 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 14 | 85.7% | +1.45 | +10.4% | 1.28 |
| 1.50 - 1.99 | 83 | 43.4% | -18.23 | -22.0% | 1.79 |
| 2.00 - 2.99 | 3751 | 33.1% | -275.06 | -7.3% | 2.81 |
| 3.00 - 5.00 | 11923 | 26.9% | -1,113.17 | -9.3% | 3.41 |
| 5.01+ | 432 | 15.0% | -56.62 | -13.1% | 6.21 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 4843 | 27.8% | -476.16 | -9.8% | 3.36 |
| 1 - 3 | 3153 | 28.1% | -308.99 | -9.8% | 3.31 |
| 3 - 6 | 2405 | 29.0% | -178.43 | -7.4% | 3.31 |
| 6 - 12 | 2544 | 28.5% | -202.64 | -8.0% | 3.33 |
| 12 - 24 | 2663 | 28.4% | -194.59 | -7.3% | 3.38 |
| 24 - 48 | 419 | 26.5% | -53.32 | -12.7% | 3.35 |
| 48+ | 176 | 22.7% | -47.50 | -27.0% | 3.36 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
16238 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 15/5/26 03:30 | 939 |
Βιτόρια Μπαΐα
Φλαμένγκο
|
X | 3.55 | - |
| 14/5/26 21:00 | 929 |
Τζιρόνα
Ρεάλ Σοσιεδάδ
|
X | 3.75 | - |
| 14/5/26 14:00 | 908 |
Χόμπρο
Άαρχους Φρέμαντ
|
X | 3.30 | - |
| 14/5/26 04:30 | 907 |
Σιάτλ Σάουντερς
Σαν Χοσέ Έρθκουεικς
|
X | 3.60 | - |
| 14/5/26 04:15 | 903 |
Ατλέτικο Τζούνιορ
Όνσε Κάλντας
|
X | 3.35 | - |
| 13/5/26 22:15 | 881 |
Πλατένσε
Σαν Μάρτιν ΣΧ
|
X | 2.95 | - |
| 13/5/26 20:00 | 858 |
Βιγιαρεάλ
Σεβίλλη
|
X | 3.40 | - |
| 13/5/26 20:00 | 859 |
Εσπανιόλ
Αθλέτικ Μπιλμπάο
|
X | 3.15 | - |
| 13/5/26 20:00 | 860 |
Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ
Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα
|
X | 3.00 | - |
| 13/5/26 19:30 | 856 |
ΠΑΟΚ
ΑΕΚ
|
X | 3.50 | - |
| 13/5/26 17:45 | 850 |
ΤΣΣΚΑ Σόφιας
ΤΣΣΚΑ 1948
|
X | 3.00 | - |
| 13/5/26 13:30 | 842 |
Ανιάνγκ
Γκιμτσεόν Σανγκμού
|
X | 3.20 | - |
| 13/5/26 13:00 | 840 |
Βίσελ Κόμπε
Κιότο Σανγκά
|
X | 3.55 | - |
| 13/5/26 13:00 | 841 |
Μασίντα Ζέλβια
Τόκιο Βέρντι
|
X | 3.15 | - |
| 13/5/26 04:30 | 839 |
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε
4
Αμέρικα Ντε Κάλι
0
|
X | 3.05 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.