Ndricim95
Μέλος από 27/8/2023- Points
- 39.54
- Yield*
- -8%
- 30 ημερών
- -11%
- Κατάταξη
- 476ος
- Προβλέψεις
- 2136
- Μέση απόδοση
- 1.98
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 50% (1076 από 2136)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 446 | 53.8% | -32.64 | -7.3% | 1.89 |
| X | 49 | 38.8% | +13.72 | +28.0% | 3.32 |
| 2 | 255 | 44.7% | -20.86 | -8.2% | 2.29 |
| 1X | 33 | 57.6% | -5.69 | -17.2% | 1.57 |
| 12 | 7 | 57.1% | -1.89 | -27.0% | 1.27 |
| X2 | 69 | 53.6% | -7.33 | -10.6% | 1.76 |
| Over | 526 | 54.8% | -36.50 | -6.9% | 1.75 |
| Under | 37 | 59.5% | +0.87 | +2.4% | 1.83 |
| Ημ.1 | 185 | 40.5% | -25.60 | -13.8% | 2.31 |
| Ημ.X | 25 | 48.0% | +1.48 | +5.9% | 2.20 |
| Ημ.2 | 89 | 36.0% | -3.56 | -4.0% | 2.72 |
| Goal | 361 | 54.0% | -32.16 | -8.9% | 1.73 |
| No Goal | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 2.09 |
| 0-1 Goal | 2 | 50.0% | +0.77 | +38.5% | 3.14 |
| 2-3 Goals | 24 | 29.2% | -10.41 | -43.4% | 1.95 |
| 4-6 Goals | 26 | 42.3% | +1.06 | +4.1% | 2.61 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 82 | 42.7% | -26.05 | -31.8% | 1.78 | |
| 57 | 63.2% | +2.57 | +4.5% | 1.65 | |
| 52 | 46.2% | -3.75 | -7.2% | 2.10 | |
| 50 | 62.0% | +7.77 | +15.5% | 1.99 | |
| 36 | 47.2% | -5.56 | -15.4% | 1.93 | |
| 35 | 62.9% | +1.89 | +5.4% | 1.80 | |
| 33 | 39.4% | -6.14 | -18.6% | 2.08 | |
| 29 | 48.3% | -5.19 | -17.9% | 2.00 | |
| 28 | 39.3% | -6.35 | -22.7% | 2.02 | |
| 27 | 33.3% | -11.96 | -44.3% | 2.15 | |
| 27 | 44.4% | -2.26 | -8.4% | 2.09 | |
| 26 | 30.8% | -9.62 | -37.0% | 2.06 | |
| 24 | 37.5% | -7.61 | -31.7% | 2.08 | |
| 24 | 41.7% | -4.63 | -19.3% | 1.86 | |
| 23 | 56.5% | -0.28 | -1.2% | 1.90 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 363 | 68.0% | -27.57 | -7.6% | 1.36 |
| 1.50 - 1.99 | 1014 | 54.1% | -70.60 | -7.0% | 1.72 |
| 2.00 - 2.99 | 599 | 38.6% | -68.62 | -11.5% | 2.35 |
| 3.00 - 5.00 | 148 | 33.1% | +18.05 | +12.2% | 3.41 |
| 5.01+ | 12 | 0.0% | -12.00 | -100.0% | 6.55 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 875 | 48.0% | -93.55 | -10.7% | 2.01 |
| 1 - 3 | 490 | 51.6% | -18.42 | -3.8% | 2.02 |
| 3 - 6 | 235 | 54.5% | -1.41 | -0.6% | 1.95 |
| 6 - 12 | 199 | 46.7% | -29.61 | -14.9% | 1.99 |
| 12 - 24 | 287 | 52.3% | -19.01 | -6.6% | 1.90 |
| 24 - 48 | 48 | 62.5% | +0.29 | +0.6% | 1.75 |
| 48+ | 2 | 100.0% | +0.97 | +48.5% | 1.49 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
2140 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 10/10/26 19:00 | - |
Ζυρίχη
4
Τουν
2
|
Over | 1.35
| +0.35 |
| 10/10/26 19:00 | - |
Σερβέτ
3
Σιόν
0
|
Over | 1.47
| +0.47 |
| 10/10/26 17:15 | - |
Αλαβές
1
Ατλέτικο Μαδρίτης
2
|
Over | 1.83
| +0.83 |
| 10/10/26 17:00 | - |
Κρουσέιντερς
0
Λάρνε
3
|
Over | 1.60
| +0.60 |
| 10/10/26 17:00 | - |
Ένφιλντ Τάουν
3
Ντόλγουιτς Χάμλετ
0
|
Over | 1.60
| +0.60 |
| 10/10/26 17:00 | - |
Τόντον Τάουν
1
Χάνγουελ Τάουν
2
|
Over | 1.60
| +0.60 |
| 10/10/26 16:30 | - |
Άουγκσμπουργκ
2
Μπάγερν Μονάχου
2
|
Over | 1.17
| +0.17 |
| 10/10/26 16:30 | - |
Χοφενχάιμ
2
Αμβούργο
3
|
Over | 1.42
| +0.42 |
| 10/10/26 16:00 | - |
Ποβάσκα Μπίστριτσα
2
Τατράν Πρέσοφ
2
|
Goal | 1.57
| +0.57 |
| 10/10/26 15:00 | - |
Ράγιο Βαγιεκάνο
Αθλέτικ Μπιλμπάο
|
Goal | 1.70
| - |
| 10/10/26 15:00 | - |
Βανλόσε ΙΦ
0
Χόλμπαεκ
0
|
Over | 1.62
| -1.00 |
| 10/10/26 09:00 | - |
ΦΚ Τόκιο
3
Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς
0
|
Over | 1.65
| +0.65 |
| 10/10/26 00:00 | - |
Χιμνάσια Λα Πλάτα
1
Ατλέτικο Τουκουμάν
1
|
1 | 1.87
| -1.00 |
| 7/10/26 21:30 | - |
Καρταχένα
1
Ρεάλ Μούρθια
0
|
Goal | 1.87
| -1.00 |
| 7/10/26 20:00 | - |
Μπεν Ακνούν
2
Ελ Μπιάρ
2
|
1X | 1.25
| +0.25 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.