Nad
Μέλος από 1/4/2020- Points
- 96.07
- Yield*
- -3%
- 30 ημερών
- +3%
- Κατάταξη
- 122ος
- Προβλέψεις
- 6337
- Μέση απόδοση
- 1.65
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 61% (3888 από 6337)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 18 | 44.4% | +4.25 | +23.6% | 2.52 |
| X | 7 | 14.3% | -2.85 | -40.7% | 4.95 |
| 2 | 22 | 54.5% | -3.19 | -14.5% | 1.77 |
| 1X | 1532 | 70.6% | -52.95 | -3.5% | 1.41 |
| 12 | 11 | 81.8% | +0.13 | +1.2% | 1.25 |
| X2 | 1828 | 61.7% | -59.39 | -3.2% | 1.65 |
| Over | 98 | 55.1% | -13.08 | -13.3% | 1.59 |
| Under | 76 | 60.5% | -1.79 | -2.4% | 1.65 |
| Ημ.1 | 26 | 65.4% | +2.65 | +10.2% | 1.78 |
| Ημ.X | 1 | 100.0% | +1.05 | +105.0% | 2.05 |
| Ημ.2 | 6 | 50.0% | +0.05 | +0.8% | 2.28 |
| Goal | 2708 | 56.4% | -79.49 | -2.9% | 1.76 |
| No Goal | 1 | 100.0% | +1.07 | +107.0% | 2.07 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 2 | 50.0% | +0.07 | +3.5% | 2.02 |
| 4-6 Goals | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 4.25 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 1194 | 63.1% | -75.16 | -6.3% | 1.56 | |
| 777 | 61.1% | -39.91 | -5.1% | 1.60 | |
| 659 | 55.8% | -44.15 | -6.7% | 1.75 | |
| 530 | 57.5% | -18.02 | -3.4% | 1.75 | |
| 203 | 66.0% | +1.82 | +0.9% | 1.66 | |
| 118 | 64.4% | +0.98 | +0.8% | 1.61 | |
| 99 | 60.6% | +0.30 | +0.3% | 1.71 | |
| 68 | 55.9% | -8.56 | -12.6% | 1.63 | |
| 68 | 64.7% | +0.14 | +0.2% | 1.58 | |
| 67 | 65.7% | +0.21 | +0.3% | 1.60 | |
| 66 | 57.6% | -4.49 | -6.8% | 1.67 | |
| 62 | 51.6% | -10.00 | -16.1% | 1.73 | |
| 60 | 55.0% | -5.32 | -8.9% | 1.72 | |
| 59 | 64.4% | -0.82 | -1.4% | 1.58 | |
| 56 | 62.5% | -3.83 | -6.8% | 1.54 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 2146 | 74.2% | -79.22 | -3.7% | 1.31 |
| 1.50 - 1.99 | 3345 | 58.1% | -68.19 | -2.0% | 1.70 |
| 2.00 - 2.99 | 809 | 42.8% | -54.16 | -6.7% | 2.19 |
| 3.00 - 5.00 | 34 | 20.6% | -9.00 | -26.5% | 3.61 |
| 5.01+ | 3 | 33.3% | +6.10 | +203.3% | 9.30 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 1852 | 58.5% | -140.89 | -7.6% | 1.68 |
| 1 - 3 | 1797 | 61.0% | -49.93 | -2.8% | 1.65 |
| 3 - 6 | 1078 | 61.6% | -33.93 | -3.1% | 1.63 |
| 6 - 12 | 588 | 66.5% | +37.24 | +6.3% | 1.66 |
| 12 - 24 | 547 | 65.6% | -2.02 | -0.4% | 1.57 |
| 24 - 48 | 395 | 62.8% | -7.24 | -1.8% | 1.59 |
| 48+ | 80 | 57.5% | -7.70 | -9.6% | 1.67 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 18
6399 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 20/5/26 22:00 | - |
Φράιμπουργκ
Άστον Βίλα
|
1 | 5.10
| - |
| 20/5/26 05:00 | - |
Αμέρικα Ντε Κάλι
Τίγκρε
|
1 | 2.05
| - |
| 20/5/26 05:00 | - |
Ντεπορτίβο Κουένκα
Ντεπορτίβο Ρεκολέτα
|
1 | 1.72
| - |
| 20/5/26 05:00 | - |
Ιντεπεντιέντε Ντελ Βάγιε
Λιμπερτάδ Ασουνσιόν
|
1 | 1.45
| - |
| 20/5/26 03:30 | - |
Σάο Πάουλο
Λος Μιγιονάριος
|
1 | 1.62
| - |
| 20/5/26 03:30 | - |
Μπόκα Τζούνιορς
Κρουζέιρο
|
1 | 1.95
| - |
| 20/5/26 03:00 | - |
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε
Πλατένσε
|
1 | 2.18
| - |
| 20/5/26 03:00 | - |
Όλγουεϊς Ρέντι
Μιρασόλ
|
1 | 1.57
| - |
| 20/5/26 01:00 | - |
Μοντεβιδέο Σίτι Τορκέ
Ντεπορτίβο Ριέστρα
|
1 | 2.05
| - |
| 20/5/26 01:00 | - |
Αουντάξ Ιταλιάνο
Μπαράκας Σεντράλ
|
1 | 2.32
| - |
| 20/5/26 01:00 | - |
Κοκουίμπο Ουνίδο
Τολίμα
|
1 | 2.20
| - |
| 20/5/26 01:00 | - |
Φλουμινένσε
Μπολίβαρ
|
1 | 1.30
| - |
| 19/5/26 22:15 | - |
Τσέλσι
Τότεναμ
|
1 | 2.05
| - |
| 19/5/26 03:00 | - |
Γκουαγιακίλ Σίτι
Ορένσε
|
1 | 2.80
| - |
| 19/5/26 01:00 | - |
Πόντε Πρέτα
Λοντρίνα
|
1 | 2.22
| - |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.