Milan
Μέλος από 1/1/2024- Points
- 100.78
- Yield*
- +1%
- 30 ημερών
- +1%
- Κατάταξη
- 127ος
- Προβλέψεις
- 70
- Μέση απόδοση
- 1.84
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 54% (38 από 70)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | - | - | - | - | - |
| X | - | - | - | - | - |
| 2 | - | - | - | - | - |
| 1X | - | - | - | - | - |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | - | - | - | - | - |
| Over | 34 | 50.0% | -1.33 | -3.9% | 1.91 |
| Under | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.84 |
| Ημ.1 | - | - | - | - | - |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | 35 | 60.0% | +3.11 | +8.9% | 1.77 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 50.0% | -1.15 | -14.4% | 1.86 | |
| 6 | 50.0% | -0.88 | -14.7% | 1.66 | |
| 6 | 83.3% | +5.33 | +88.8% | 2.34 | |
| 4 | 0.0% | -4.00 | -100.0% | 1.54 | |
| 4 | 75.0% | +1.53 | +38.3% | 1.82 | |
| 4 | 25.0% | -2.12 | -53.0% | 1.83 | |
| 4 | 25.0% | -1.75 | -43.8% | 2.40 | |
| 4 | 100.0% | +4.99 | +124.8% | 2.25 | |
| 4 | 100.0% | +2.99 | +74.8% | 1.75 | |
| 4 | 25.0% | -1.92 | -48.0% | 1.87 | |
| 4 | 50.0% | -0.80 | -20.0% | 1.67 | |
| 4 | 0.0% | -4.00 | -100.0% | 1.57 | |
| 2 | 100.0% | +1.56 | +78.0% | 1.78 | |
| 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 1.78 | |
| 2 | 100.0% | +1.19 | +59.5% | 1.60 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 1.46 |
| 1.50 - 1.99 | 53 | 52.8% | -4.97 | -9.4% | 1.71 |
| 2.00 - 2.99 | 15 | 66.7% | +7.75 | +51.7% | 2.34 |
| 3.00 - 5.00 | - | - | - | - | - |
| 5.01+ | - | - | - | - | - |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 40 | 45.0% | -6.69 | -16.7% | 1.81 |
| 1 - 3 | 18 | 55.6% | +0.34 | +1.9% | 1.82 |
| 3 - 6 | 6 | 83.3% | +4.49 | +74.8% | 2.20 |
| 6 - 12 | 6 | 83.3% | +2.64 | +44.0% | 1.73 |
| 12 - 24 | - | - | - | - | - |
| 24 - 48 | - | - | - | - | - |
| 48+ | - | - | - | - | - |
Μηδενισμοί σκορ: 1206
84 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 21/10/26 04:30 | 234 |
Λος Μιγιονάριος
Όνσε Κάλντας
|
Over | 1.84 | - |
| 21/10/26 04:30 | 234 |
Λος Μιγιονάριος
Όνσε Κάλντας
|
Goal | 1.82 | - |
| 17/10/26 22:00 | 708 |
Μπόστον Ρίβερ
Ντιφενσόρ Σπόρτινγκ
|
Over | 2.02 | - |
| 17/10/26 22:00 | 708 |
Μπόστον Ρίβερ
Ντιφενσόρ Σπόρτινγκ
|
Goal | 1.80 | - |
| 17/10/26 21:30 | 694 |
Ραπίντ Βουκουρεστίου
Κορβινούλ Ουνεντοάρα
|
Over | 1.74 | - |
| 17/10/26 21:30 | 694 |
Ραπίντ Βουκουρεστίου
Κορβινούλ Ουνεντοάρα
|
Goal | 1.80 | - |
| 17/10/26 21:00 | 1735 |
Κρουζ Αζούλ Ιντάλγκο
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
|
Over | 1.52 | - |
| 17/10/26 21:00 | 1735 |
Κρουζ Αζούλ Ιντάλγκο
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
|
Goal | 1.45 | - |
| 17/10/26 20:30 | 684 |
Ούιπεστ
Πούσκας Ακαντέμια
|
Over | 1.52 | - |
| 17/10/26 20:30 | 684 |
Ούιπεστ
Πούσκας Ακαντέμια
|
Goal | 1.47 | - |
| 17/10/26 20:00 | 1731 |
Σέντρο Ατλέτικο Φένιξ
Παϊσαντού Φούτμπολ Κλουμπ
|
Over | 1.87 | - |
| 17/10/26 20:00 | 1731 |
Σέντρο Ατλέτικο Φένιξ
Παϊσαντού Φούτμπολ Κλουμπ
|
Goal | 2.05 | - |
| 17/10/26 19:10 | 665 |
ΑΪΚ Στοκχόλμης
2
Γκέτεμποργκ
2
|
Over | 1.60 | +0.60 |
| 17/10/26 19:10 | 665 |
ΑΪΚ Στοκχόλμης
2
Γκέτεμποργκ
2
|
Goal | 1.50 | +0.50 |
| 17/10/26 19:00 | 669 |
Οσίγιεκ
1
ΗΝΚ Γκόριτσα
1
|
Over | 1.74 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.