Mexikanos
Μέλος από 15/9/2020- Points
- 72.27
- Yield*
- -8%
- 30 ημερών
- -24%
- Κατάταξη
- 369ος
- Προβλέψεις
- 5386
- Μέση απόδοση
- 3.09
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 35% (1885 από 5386)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1964 | 40.7% | -187.47 | -9.5% | 2.54 |
| X | 1138 | 27.8% | -9.06 | -0.8% | 3.70 |
| 2 | 1766 | 30.5% | -237.30 | -13.4% | 3.51 |
| 1X | 19 | 36.8% | -2.41 | -12.7% | 2.28 |
| 12 | 2 | 100.0% | +0.57 | +28.5% | 1.29 |
| X2 | 63 | 39.7% | +0.04 | +0.1% | 2.71 |
| Over | 120 | 48.3% | +1.97 | +1.6% | 2.11 |
| Under | 37 | 48.6% | +0.66 | +1.8% | 2.15 |
| Ημ.1 | 49 | 46.9% | +6.66 | +13.6% | 2.51 |
| Ημ.X | 18 | 61.1% | +7.73 | +42.9% | 2.33 |
| Ημ.2 | 28 | 39.3% | +6.32 | +22.6% | 3.82 |
| Goal | 96 | 44.8% | -9.14 | -9.5% | 2.04 |
| No Goal | 29 | 62.1% | +5.89 | +20.3% | 1.97 |
| 0-1 Goal | 9 | 0.0% | -9.00 | -100.0% | 3.29 |
| 2-3 Goals | 14 | 57.1% | +2.07 | +14.8% | 2.07 |
| 4-6 Goals | 34 | 20.6% | -7.60 | -22.4% | 3.60 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 422 | 36.0% | -23.50 | -5.6% | 2.95 | |
| 249 | 40.2% | +15.38 | +6.2% | 3.11 | |
| 230 | 39.1% | +8.17 | +3.6% | 2.84 | |
| 175 | 37.7% | -3.10 | -1.8% | 2.92 | |
| 155 | 29.0% | -29.80 | -19.2% | 3.71 | |
| 128 | 39.8% | -5.75 | -4.5% | 2.96 | |
| 118 | 35.6% | -5.84 | -4.9% | 3.00 | |
| 107 | 36.4% | +5.80 | +5.4% | 3.03 | |
| 107 | 43.9% | +8.45 | +7.9% | 2.83 | |
| 87 | 29.9% | -18.57 | -21.3% | 3.39 | |
| 87 | 39.1% | +8.27 | +9.5% | 3.59 | |
| 87 | 39.1% | +12.10 | +13.9% | 3.48 | |
| 86 | 37.2% | -3.97 | -4.6% | 2.82 | |
| 78 | 30.8% | -13.34 | -17.1% | 3.15 | |
| 76 | 32.9% | -0.11 | -0.1% | 3.53 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 120 | 64.2% | -13.74 | -11.5% | 1.38 |
| 1.50 - 1.99 | 862 | 54.1% | -35.77 | -4.1% | 1.78 |
| 2.00 - 2.99 | 1938 | 38.8% | -147.64 | -7.6% | 2.42 |
| 3.00 - 5.00 | 2034 | 26.6% | -106.88 | -5.3% | 3.61 |
| 5.01+ | 432 | 11.6% | -126.04 | -29.2% | 6.73 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 552 | 35.1% | -34.36 | -6.2% | 3.23 |
| 1 - 3 | 948 | 35.5% | -84.66 | -8.9% | 3.13 |
| 3 - 6 | 867 | 35.4% | -37.82 | -4.4% | 3.08 |
| 6 - 12 | 1532 | 36.1% | -95.99 | -6.3% | 2.99 |
| 12 - 24 | 1369 | 33.0% | -165.77 | -12.1% | 3.14 |
| 24 - 48 | 106 | 34.9% | -12.57 | -11.9% | 2.99 |
| 48+ | 12 | 41.7% | +1.10 | +9.2% | 2.98 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
5416 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 17/10/26 04:30 | - |
Σαν Φραντσίσκο ΦΚ
Ντεπ. Ουνιβερσιτάριο
|
1 | 2.02
| - |
| 17/10/26 04:00 | - |
Γουαδαλούπε
Κάριαρι Ποκότσι
|
1 | 2.02
| - |
| 17/10/26 04:00 | - |
Νεκάξα
Άτλας
|
2 | 2.67
| - |
| 17/10/26 04:00 | - |
Χιμνάσια Ι Τίρο
Κλαμπ Ατλέτικο Ατλάντα
|
2 | 3.65
| - |
| 17/10/26 04:00 | - |
Ίντερ Σάντα Τέκλα
Μουνισιπάλ Λιμένο
|
2 | 3.60
| - |
| 17/10/26 04:00 | - |
Κορεκαμίνος
Ντοράντος
|
1 | 1.68
| - |
| 17/10/26 03:30 | - |
Μπόκα Τζούνιορς
Κλουμπ Ατλέτικο Ταγιέρες
|
X | 3.80
| - |
| 17/10/26 03:00 | - |
Ρεάλ Τομαγιάπο
GV Σαν Χοσέ
|
1 | 1.87
| - |
| 17/10/26 03:00 | - |
Σαντιάγκο ΦΚ
Ρεάλ Αποντάκα
|
2 | 5.10
| - |
| 17/10/26 03:00 | - |
Ατλέτικο Ραφαέλα
Κίλμες
|
1 | 2.40
| - |
| 17/10/26 02:30 | - |
Σπορτ Ρεσίφε
Φορταλέζα
|
1 | 2.50
| - |
| 17/10/26 02:00 | - |
Τσαπουλινέρος Ντε Οαξάκα
Μοντανέσες
|
1 | 2.57
| - |
| 17/10/26 02:00 | - |
Μιρασόλ
Ιντερνασιονάλ
|
2 | 3.25
| - |
| 17/10/26 01:20 | - |
Ντεπορτίβο Ρεκολέτα
Ρούμπιο Νίου
|
1 | 2.67
| - |
| 17/10/26 01:00 | - |
Μπόκα Τζούνιορς Κάλι
Ατλέτικο Κάλι
|
2 | 3.20
| - |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.