MHXANIKOS
Μέλος από 10/11/2019- Points
- 62.34
- Yield*
- -6%
- 30 ημερών
- -3%
- Κατάταξη
- 348ος
- Προβλέψεις
- 615
- Μέση απόδοση
- 2.80
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 39% (237 από 615)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 148 | 39.2% | -13.81 | -9.3% | 2.64 |
| X | 108 | 24.1% | -14.83 | -13.7% | 3.61 |
| 2 | 205 | 36.6% | -8.72 | -4.3% | 3.08 |
| 1X | - | - | - | - | - |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | - | - | - | - | - |
| Over | 41 | 43.9% | -5.71 | -13.9% | 1.98 |
| Under | 28 | 42.9% | -4.15 | -14.8% | 2.22 |
| Ημ.1 | - | - | - | - | - |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | 3 | 66.7% | +0.71 | +23.7% | 1.92 |
| Goal | 65 | 56.9% | +7.69 | +11.8% | 1.98 |
| No Goal | 6 | 50.0% | -0.31 | -5.2% | 1.93 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 8 | 62.5% | +2.32 | +29.0% | 2.11 |
| 4-6 Goals | 3 | 33.3% | -0.85 | -28.3% | 2.18 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 83 | 33.7% | -5.95 | -7.2% | 3.00 | |
| 79 | 40.5% | +0.22 | +0.3% | 2.63 | |
| 73 | 27.4% | -22.33 | -30.6% | 3.15 | |
| 67 | 41.8% | -1.44 | -2.1% | 2.63 | |
| 42 | 31.0% | -8.72 | -20.8% | 2.93 | |
| 39 | 35.9% | -11.67 | -29.9% | 2.53 | |
| 37 | 48.6% | +5.21 | +14.1% | 2.43 | |
| 35 | 34.3% | -0.30 | -0.9% | 3.25 | |
| 34 | 52.9% | +3.82 | +11.2% | 2.59 | |
| 15 | 46.7% | +2.03 | +13.5% | 2.56 | |
| 12 | 25.0% | -2.65 | -22.1% | 4.28 | |
| 12 | 25.0% | -0.70 | -5.8% | 3.58 | |
| 9 | 55.6% | +1.41 | +15.7% | 2.23 | |
| 9 | 33.3% | -1.95 | -21.7% | 3.07 | |
| 9 | 44.4% | +0.74 | +8.2% | 2.71 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 2 | 100.0% | +0.94 | +47.0% | 1.47 |
| 1.50 - 1.99 | 168 | 52.4% | -8.53 | -5.1% | 1.82 |
| 2.00 - 2.99 | 229 | 43.2% | +0.23 | +0.1% | 2.37 |
| 3.00 - 5.00 | 179 | 22.3% | -36.90 | -20.6% | 3.58 |
| 5.01+ | 37 | 21.6% | +6.60 | +17.8% | 6.28 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 474 | 38.2% | -37.70 | -8.0% | 2.77 |
| 1 - 3 | 107 | 42.1% | +6.81 | +6.4% | 2.95 |
| 3 - 6 | 27 | 25.9% | -7.83 | -29.0% | 3.04 |
| 6 - 12 | 7 | 57.1% | +1.06 | +15.1% | 2.13 |
| 12 - 24 | - | - | - | - | - |
| 24 - 48 | - | - | - | - | - |
| 48+ | - | - | - | - | - |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 45
615 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 13/5/26 20:00 | - |
Βιγιαρεάλ
2
Σεβίλλη
3
|
Over | 1.82
| +0.82 |
| 13/5/26 20:00 | - |
Εσπανιόλ
2
Αθλέτικ Μπιλμπάο
0
|
X | 3.05
| -1.00 |
| 13/5/26 19:30 | - |
Ολυμπιακός
1
Παναθηναϊκός
0
|
Over | 1.85
| -1.00 |
| 13/5/26 19:30 | - |
ΠΑΟΚ
1
ΑΕΚ
1
|
Over | 1.98
| -1.00 |
| 12/5/26 19:00 | - |
Αστέρας Τρίπολης
1
Πανσερραϊκός
0
|
X | 3.25
| -1.00 |
| 12/5/26 19:00 | - |
Παναιτωλικός
1
ΑΕΛ Novibet
1
|
2 | 3.25
| -1.00 |
| 11/5/26 22:15 | - |
Βιτόρια Γκιμαράες
0
Κάζα Πία
1
|
2 | 4.50
| +3.50 |
| 11/5/26 22:15 | - |
Τοντέλα
2
Μορεϊρένσε
0
|
2 | 4.00
| -1.00 |
| 11/5/26 22:00 | - |
Τότεναμ
1
Λιντς
1
|
1 | 1.78
| -1.00 |
| 11/5/26 22:00 | - |
Μίλγουολ
0
Χαλ
2
|
X | 3.45
| -1.00 |
| 11/5/26 22:00 | - |
Ράγιο Βαγιεκάνο
1
Τζιρόνα
1
|
2 | 3.40
| -1.00 |
| 10/5/26 22:00 | - |
Τουλούζ
2
Λυών
1
|
2 | 1.85
| -1.00 |
| 10/5/26 22:00 | - |
Μπαρτσελόνα
2
Ρεάλ Μαδρίτης
0
|
2 | 4.15
| -1.00 |
| 10/5/26 19:30 | - |
ΑΕΚ
2
Παναθηναϊκός
1
|
Over | 1.87
| +0.87 |
| 10/5/26 19:30 | - |
Ολυμπιακός
1
ΠΑΟΚ
1
|
1 | 1.78
| -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.