Kosteratos
Μέλος από 13/3/2024- Points
- 60.92
- Yield*
- -5%
- 30 ημερών
- -4%
- Κατάταξη
- 390ος
- Προβλέψεις
- 8012
- Μέση απόδοση
- 2.11
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 50% (4011 από 8012)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1702 | 53.5% | -42.35 | -2.5% | 2.11 |
| X | 829 | 26.5% | -93.86 | -11.3% | 3.42 |
| 2 | 923 | 45.6% | -102.69 | -11.1% | 2.34 |
| 1X | 36 | 52.8% | -0.20 | -0.6% | 1.92 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 54 | 46.3% | -6.15 | -11.4% | 1.90 |
| Over | 1332 | 59.5% | -21.94 | -1.6% | 1.68 |
| Under | 132 | 53.0% | -8.42 | -6.4% | 1.89 |
| Ημ.1 | 183 | 53.0% | -8.35 | -4.6% | 2.02 |
| Ημ.X | 116 | 43.1% | -12.86 | -11.1% | 2.10 |
| Ημ.2 | 108 | 48.1% | -3.58 | -3.3% | 2.33 |
| Goal | 1437 | 57.5% | -38.92 | -2.7% | 1.72 |
| No Goal | 55 | 45.5% | -14.01 | -25.5% | 1.69 |
| 0-1 Goal | 15 | 40.0% | +1.01 | +6.7% | 2.79 |
| 2-3 Goals | 828 | 47.5% | -47.34 | -5.7% | 1.99 |
| 4-6 Goals | 262 | 39.7% | -40.30 | -15.4% | 2.17 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 385 | 45.5% | +1.17 | +0.3% | 3.25 | |
| 254 | 53.1% | -11.55 | -4.5% | 1.89 | |
| 250 | 56.4% | -4.07 | -1.6% | 1.93 | |
| 245 | 46.1% | -36.06 | -14.7% | 1.96 | |
| 210 | 46.7% | -23.52 | -11.2% | 2.09 | |
| 192 | 51.6% | -3.96 | -2.1% | 2.09 | |
| 192 | 50.5% | -11.05 | -5.8% | 2.00 | |
| 175 | 46.3% | -22.37 | -12.8% | 2.14 | |
| 174 | 55.2% | +12.29 | +7.1% | 2.13 | |
| 171 | 48.5% | -13.31 | -7.8% | 2.06 | |
| 167 | 46.7% | -5.93 | -3.6% | 2.24 | |
| 161 | 51.6% | -16.80 | -10.4% | 1.96 | |
| 157 | 56.1% | +2.67 | +1.7% | 2.04 | |
| 152 | 51.3% | +3.74 | +2.5% | 2.17 | |
| 150 | 44.0% | -20.03 | -13.4% | 2.15 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 864 | 72.6% | -13.86 | -1.6% | 1.37 |
| 1.50 - 1.99 | 4212 | 55.7% | -155.96 | -3.7% | 1.74 |
| 2.00 - 2.99 | 1880 | 41.2% | -150.55 | -8.0% | 2.26 |
| 3.00 - 5.00 | 969 | 25.9% | -100.09 | -10.3% | 3.51 |
| 5.01+ | 87 | 11.5% | -19.50 | -22.4% | 8.72 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 403 | 44.7% | -49.59 | -12.3% | 2.24 |
| 1 - 3 | 1244 | 47.3% | -125.59 | -10.1% | 2.14 |
| 3 - 6 | 1853 | 50.6% | -68.23 | -3.7% | 2.14 |
| 6 - 12 | 3135 | 50.6% | -174.42 | -5.6% | 2.11 |
| 12 - 24 | 1261 | 52.9% | -7.80 | -0.6% | 2.03 |
| 24 - 48 | 85 | 43.5% | -14.51 | -17.1% | 2.01 |
| 48+ | 31 | 51.6% | +0.18 | +0.6% | 2.12 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
8023 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 14/10/26 05:00 | - |
Ντεπορτ. Σαν Κάρλος
Ίντερ Σαν Κάρλος
|
Over | 1.90
| - |
| 14/10/26 04:30 | - |
Λος Μιγιονάριος
Όνσε Κάλντας
|
X | 3.55
| - |
| 14/10/26 03:30 | - |
Μπόκα Τζούνιορς
0
Βάσκο Ντα Γκάμα
1
|
1 | 1.88
| -1.00 |
| 14/10/26 02:30 | - |
Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα
1
Αγκουίλας Ντοράντας
1
|
Ημ.1 | 2.52
| +1.52 |
| 14/10/26 02:30 | - |
Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα
1
Αγκουίλας Ντοράντας
1
|
1 | 1.93
| -1.00 |
| 14/10/26 01:30 | - |
Αθλέτικ Κλουμπ
2
Λοντρίνα
2
|
Over | 2.15
| +1.15 |
| 13/10/26 22:00 | - |
Μπέρμιγχαμ
4
Πρέστον
0
|
1 | 1.47
| +0.47 |
| 13/10/26 22:00 | - |
Στόουκ
2
Μίντλεσμπρο
3
|
Over | 1.80
| +0.80 |
| 13/10/26 22:00 | - |
Άρσεναλ
3
Λιλ
0
|
4-6 Goals | 2.42
| -1.00 |
| 13/10/26 22:00 | - |
Ατλέτικο Μαδρίτης
2
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
0
|
1 | 1.88
| +0.88 |
| 13/10/26 22:00 | - |
Βιγιαρεάλ
3
Νάπολι
1
|
Over | 1.70
| +0.70 |
| 13/10/26 22:00 | - |
Βιγιαρεάλ
3
Νάπολι
1
|
Goal | 1.57
| +0.57 |
| 13/10/26 22:00 | - |
Βιγιαρεάλ
3
Νάπολι
1
|
X2 | 1.80
| -1.00 |
| 13/10/26 22:00 | - |
Βίκινγκ
3
Μπάγερν Μονάχου
3
|
Goal | 1.60
| +0.60 |
| 13/10/26 22:00 | - |
Γαλατασαράι
1
Μπαρτσελόνα
4
|
2 | 1.28
| +0.28 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.