Kosaymas
Μέλος από 1/1/2026- Points
- 89.02
- Yield*
- -28%
- 30 ημερών
- -28%
- Κατάταξη
- 249ος
- Προβλέψεις
- 39
- Μέση απόδοση
- 2.17
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 38% (15 από 39)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 66.7% | -0.04 | -1.3% | 1.44 |
| X | 13 | 23.1% | -3.45 | -26.5% | 3.23 |
| 2 | 4 | 50.0% | -0.26 | -6.5% | 1.87 |
| 1X | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 2.05 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 2 | 50.0% | -0.69 | -34.5% | 1.59 |
| Over | 7 | 57.1% | -1.49 | -21.3% | 1.38 |
| Under | - | - | - | - | - |
| Ημ.1 | - | - | - | - | - |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | 8 | 37.5% | -3.05 | -38.1% | 1.74 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 2.02 |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 50.0% | -2.59 | -32.4% | 1.44 | |
| 4 | 50.0% | -0.11 | -2.8% | 2.36 | |
| 3 | 66.7% | +0.06 | +2.0% | 2.27 | |
| 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 1.74 | |
| 2 | 50.0% | -0.46 | -23.0% | 1.86 | |
| 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 2.40 | |
| 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 2.55 | |
| 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 2.64 | |
| 2 | 50.0% | -0.38 | -19.0% | 1.46 | |
| 2 | 50.0% | +1.20 | +60.0% | 3.08 | |
| 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.50 | |
| 1 | 100.0% | +0.55 | +55.0% | 1.55 | |
| 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 2.02 | |
| 1 | 100.0% | +0.40 | +40.0% | 1.40 | |
| 1 | 100.0% | +2.45 | +245.0% | 3.45 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 8 | 62.5% | -1.39 | -17.4% | 1.33 |
| 1.50 - 1.99 | 13 | 46.2% | -3.16 | -24.3% | 1.67 |
| 2.00 - 2.99 | 7 | 28.6% | -2.08 | -29.7% | 2.30 |
| 3.00 - 5.00 | 11 | 18.2% | -4.35 | -39.5% | 3.29 |
| 5.01+ | - | - | - | - | - |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 5 | 60.0% | +1.51 | +30.2% | 2.29 |
| 1 - 3 | 5 | 0.0% | -5.00 | -100.0% | 2.08 |
| 3 - 6 | 15 | 33.3% | -7.56 | -50.4% | 2.37 |
| 6 - 12 | 14 | 50.0% | +0.07 | +0.5% | 1.95 |
| 12 - 24 | - | - | - | - | - |
| 24 - 48 | - | - | - | - | - |
| 48+ | - | - | - | - | - |
Μηδενισμοί σκορ: 15
39 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 1/11/26 02:30 | 652 |
Εστουδιάντες ντε Λα Πλάτα
3
Ινστιτούτο Κόρδοβα
3
|
X | 3.20 | +2.20 |
| 1/11/26 01:00 | 648 |
Γιανέρος
3
Ατλέτικο Τζούνιορ
2
|
X | 3.25 | -1.00 |
| 31/10/26 22:30 | 641 |
Βίλα Νόβα
2
Ζουβεντούδε
2
|
X | 2.90 | +1.90 |
| 31/10/26 22:00 | 636 |
Ντεπορτίβο Ριέστρα
0
Κλουμπ Ατλέτικο Ταγιέρες
3
|
X | 2.95 | -1.00 |
| 31/10/26 21:45 | 633 |
Τρουά
2
Λε Μαν
0
|
X | 3.30 | -1.00 |
| 31/10/26 21:45 | 634 |
Μίλαν
3
Ίντερ
1
|
X | 3.50 | -1.00 |
| 31/10/26 21:00 | 623 |
Κοριτίμπα
2
Βιτόρια Μπαΐα
0
|
X | 3.25 | -1.00 |
| 31/10/26 20:30 | 619 |
Σαμπντόρια
2
Βίρτους Εντέλα
0
|
X | 3.10 | -1.00 |
| 31/10/26 18:00 | 582 |
Σέρο
1
Σέντραλ Εσπανιόλ
2
|
X | 3.00 | -1.00 |
| 31/10/26 17:15 | 574 |
Ράγιο Βαγιεκάνο
3
Θέλτα
0
|
X | 3.15 | -1.00 |
| 31/10/26 17:15 | 575 |
Εϊμπάρ
1
Αλμερία
1
|
X | 3.45 | +2.45 |
| 27/10/26 22:15 | 189 |
Σπόρτινγκ Λισαβόνας
2
Μαρίτιμο
1
|
Over | 1.40 | +0.40 |
| 27/10/26 22:00 | 187 |
Φλίτγουντ Τάουν
1
Άρσεναλ
1
|
Over | 1.30 | -1.00 |
| 27/10/26 21:45 | 164 |
Μπράντφορντ
2
Πιτέρμπορο
0
|
1 | 1.62 | +0.62 |
| 27/10/26 21:45 | 177 |
Γκλάντμπαχ
2
Καρλσρούη
0
|
Over | 1.34 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.