Kamikaze21
Μέλος από 31/12/2023- Points
- 52.08
- Yield*
- -4%
- 30 ημερών
- +13%
- Κατάταξη
- 418ος
- Προβλέψεις
- 6625
- Μέση απόδοση
- 1.81
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 56% (3713 από 6625)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2793 | 59.9% | -76.64 | -2.7% | 1.71 |
| X | 130 | 33.1% | +4.67 | +3.6% | 3.14 |
| 2 | 1495 | 56.1% | -56.52 | -3.8% | 1.83 |
| 1X | 112 | 62.5% | +1.33 | +1.2% | 1.75 |
| 12 | 27 | 63.0% | -4.81 | -17.8% | 1.33 |
| X2 | 168 | 54.2% | -15.25 | -9.1% | 1.73 |
| Over | 799 | 51.7% | -51.23 | -6.4% | 1.87 |
| Under | 85 | 60.0% | +8.16 | +9.6% | 1.88 |
| Ημ.1 | 212 | 57.5% | +12.42 | +5.9% | 1.86 |
| Ημ.X | 35 | 34.3% | -11.43 | -32.7% | 1.99 |
| Ημ.2 | 77 | 44.2% | -14.51 | -18.8% | 1.96 |
| Goal | 611 | 50.7% | -38.34 | -6.3% | 1.88 |
| No Goal | 70 | 45.7% | -6.42 | -9.2% | 2.03 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 9 | 44.4% | -1.35 | -15.0% | 1.96 |
| 4-6 Goals | 2 | 50.0% | +0.32 | +16.0% | 2.41 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 314 | 58.6% | -4.92 | -1.6% | 1.83 | |
| 282 | 59.2% | +16.54 | +5.9% | 1.86 | |
| 256 | 55.5% | -5.96 | -2.3% | 1.87 | |
| 219 | 59.4% | -4.15 | -1.9% | 1.76 | |
| 209 | 47.8% | -15.93 | -7.6% | 2.01 | |
| 199 | 54.3% | -19.82 | -10.0% | 1.78 | |
| 161 | 55.9% | +4.76 | +3.0% | 1.90 | |
| 152 | 64.5% | +12.27 | +8.1% | 1.75 | |
| 150 | 55.3% | -6.24 | -4.2% | 1.78 | |
| 146 | 62.3% | +9.93 | +6.8% | 1.82 | |
| 146 | 55.5% | +13.59 | +9.3% | 2.00 | |
| 134 | 53.0% | -9.17 | -6.8% | 1.84 | |
| 118 | 50.8% | -17.76 | -15.1% | 1.78 | |
| 105 | 58.1% | -7.71 | -7.3% | 1.67 | |
| 102 | 64.7% | +6.48 | +6.4% | 1.73 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 1524 | 74.9% | -24.98 | -1.6% | 1.32 |
| 1.50 - 1.99 | 3280 | 56.6% | -58.45 | -1.8% | 1.74 |
| 2.00 - 2.99 | 1673 | 39.6% | -198.82 | -11.9% | 2.26 |
| 3.00 - 5.00 | 147 | 36.1% | +27.05 | +18.4% | 3.31 |
| 5.01+ | 1 | 100.0% | +5.60 | +560.0% | 6.60 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 733 | 52.1% | -88.70 | -12.1% | 1.80 |
| 1 - 3 | 1586 | 55.9% | -50.81 | -3.2% | 1.82 |
| 3 - 6 | 1871 | 58.8% | +16.38 | +0.9% | 1.81 |
| 6 - 12 | 2009 | 55.2% | -98.10 | -4.9% | 1.82 |
| 12 - 24 | 378 | 55.8% | -23.88 | -6.3% | 1.78 |
| 24 - 48 | 30 | 53.3% | -0.86 | -2.9% | 1.87 |
| 48+ | 18 | 55.6% | -3.63 | -20.2% | 1.74 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
6632 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 14/5/26 16:00 | - |
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
Άντερλεχτ
|
Goal | 1.83
| - |
| 13/5/26 22:00 | - |
Μάντσεστερ Σίτι
3
Κρίσταλ Πάλας
0
|
1 | 1.21
| +0.21 |
| 13/5/26 22:00 | - |
Μάντσεστερ Σίτι
3
Κρίσταλ Πάλας
0
|
Over | 1.44
| +0.44 |
| 13/5/26 22:00 | - |
Μάντσεστερ Σίτι
3
Κρίσταλ Πάλας
0
|
Ημ.1 | 1.57
| +0.57 |
| 13/5/26 22:00 | - |
Λάτσιο
0
Ίντερ
2
|
2 | 1.67
| +0.67 |
| 13/5/26 22:00 | - |
Μάδεργουελ
2
Σέλτικ
3
|
2 | 1.70
| +0.70 |
| 13/5/26 22:00 | - |
Χαρτς
3
Φόλκερκ
0
|
1 | 1.42
| +0.42 |
| 13/5/26 19:30 | - |
ΠΑΟΚ
1
ΑΕΚ
1
|
X2 | 2.15
| +1.15 |
| 13/5/26 13:30 | - |
Ουλσάν HD
2
Τζετζού ΣΚ
1
|
1 | 1.91
| +0.91 |
| 12/5/26 21:00 | - |
Αλ Νασρ Ριάντ
1
Αλ Χιλάλ Ριάντ
1
|
1 | 2.32
| -1.00 |
| 12/5/26 19:00 | - |
Αστέρας Τρίπολης
1
Πανσερραϊκός
0
|
1 | 1.90
| +0.90 |
| 11/5/26 21:15 | - |
Βαντούζ
1
Ααράου
2
|
Over | 1.50
| +0.50 |
| 10/5/26 19:30 | - |
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
3
Μαλίν
0
|
1 | 1.39
| +0.39 |
| 10/5/26 19:30 | - |
ΑΕΚ
2
Παναθηναϊκός
1
|
1 | 1.47
| +0.47 |
| 10/5/26 17:15 | - |
Λεγκανές
1
Σανταντέρ
2
|
2 | 2.27
| +1.27 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.