John1997
Μέλος από 2/4/2019- Points
- 53.51
- Yield*
- -8%
- 30 ημερών
- -14%
- Κατάταξη
- 497ος
- Προβλέψεις
- 606
- Μέση απόδοση
- 1.77
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 55% (334 από 606)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 98 | 58.2% | -8.84 | -9.0% | 1.61 |
| X | 11 | 27.3% | -1.90 | -17.3% | 3.11 |
| 2 | 63 | 49.2% | -8.88 | -14.1% | 1.84 |
| 1X | 55 | 74.5% | +5.21 | +9.5% | 1.49 |
| 12 | 15 | 60.0% | -3.44 | -22.9% | 1.29 |
| X2 | 62 | 62.9% | -4.98 | -8.0% | 1.59 |
| Over | 46 | 60.9% | +0.18 | +0.4% | 1.70 |
| Under | 5 | 40.0% | -1.53 | -30.6% | 2.05 |
| Ημ.1 | 18 | 55.6% | -1.81 | -10.1% | 1.80 |
| Ημ.X | 9 | 33.3% | -3.12 | -34.7% | 2.00 |
| Ημ.2 | 16 | 37.5% | -4.51 | -28.2% | 2.05 |
| Goal | 99 | 50.5% | -11.89 | -12.0% | 1.76 |
| No Goal | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.32 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 83 | 55.4% | +6.26 | +7.5% | 1.95 |
| 4-6 Goals | 25 | 36.0% | -6.24 | -25.0% | 2.14 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 50 | 56.0% | +2.11 | +4.2% | 1.88 | |
| 42 | 57.1% | -4.56 | -10.9% | 1.62 | |
| 37 | 51.4% | -7.26 | -19.6% | 1.67 | |
| 36 | 58.3% | -0.61 | -1.7% | 1.77 | |
| 34 | 52.9% | -8.07 | -23.7% | 1.60 | |
| 20 | 35.0% | -7.80 | -39.0% | 1.92 | |
| 20 | 65.0% | +1.87 | +9.4% | 1.68 | |
| 18 | 66.7% | +3.65 | +20.3% | 1.86 | |
| 17 | 41.2% | -5.52 | -32.5% | 1.75 | |
| 13 | 38.5% | -3.93 | -30.2% | 1.81 | |
| 13 | 53.8% | -0.69 | -5.3% | 1.80 | |
| 13 | 61.5% | +1.35 | +10.4% | 1.66 | |
| 13 | 38.5% | -3.44 | -26.5% | 1.98 | |
| 12 | 25.0% | -6.50 | -54.2% | 1.99 | |
| 11 | 54.5% | -1.59 | -14.5% | 1.60 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 158 | 69.0% | -14.72 | -9.3% | 1.32 |
| 1.50 - 1.99 | 333 | 55.9% | -4.98 | -1.5% | 1.77 |
| 2.00 - 2.99 | 100 | 36.0% | -21.29 | -21.3% | 2.23 |
| 3.00 - 5.00 | 15 | 20.0% | -5.50 | -36.7% | 3.22 |
| 5.01+ | - | - | - | - | - |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 71 | 56.3% | -7.53 | -10.6% | 1.64 |
| 1 - 3 | 117 | 57.3% | -6.45 | -5.5% | 1.78 |
| 3 - 6 | 91 | 52.7% | -9.21 | -10.1% | 1.78 |
| 6 - 12 | 84 | 64.3% | +5.16 | +6.1% | 1.73 |
| 12 - 24 | 132 | 53.0% | -10.60 | -8.0% | 1.84 |
| 24 - 48 | 70 | 52.9% | -6.02 | -8.6% | 1.79 |
| 48+ | 41 | 43.9% | -11.84 | -28.9% | 1.71 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
613 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 8/11/26 17:30 | 539 |
Νασιονάλ Μαδέιρα
Ακαντέμικο Βίσεου
|
X2 | 1.40 | - |
| 7/11/26 21:15 | 592 |
Βίτζεφ Λοτζ
Πογκόν
|
X2 | 1.62 | - |
| 7/11/26 19:30 | 568 |
Νότιγχαμ Φόρεστ
Μάντσεστερ Σίτι
|
2 | 1.67 | - |
| 7/11/26 19:00 | 556 |
Λουκέρνη
Γιούνγκ Μπόις
|
2 | 1.84 | - |
| 7/11/26 18:30 | 551 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
Βιεκζίστα Κρακοβίας
|
1 | 1.52 | - |
| 7/11/26 15:45 | 428 |
Σλασκ Βρότσλαβ
0
Πιάστ Γκλίβιτσε
0
|
X2 | 1.42 | +0.42 |
| 7/11/26 15:00 | 395 |
Πανθρακικός
0
ΑΕΛ Novibet
3
|
2-3 Goals | 1.85 | +0.85 |
| 7/11/26 15:00 | 395 |
Πανθρακικός
0
ΑΕΛ Novibet
3
|
X2 | 1.21 | +0.21 |
| 7/11/26 12:45 | 394 |
Περθ Γκλόρι
2
Νιουκάστλ Τζετς
1
|
Over | 1.45 | +0.45 |
| 7/11/26 10:40 | 392 |
Μέλμπουρν Σίτι
2
Γουέστερν Σίδνεϊ Γουόντερερς
1
|
Goal | 1.55 | +0.55 |
| 7/11/26 00:15 | 359 |
Ιντεπεντιέντε
2
Ντεπορτίβο Ριέστρα
1
|
1 | 1.68 | +0.68 |
| 6/11/26 22:00 | 356 |
Ντέρμπι
3
Μπόλτον
1
|
2 | 2.65 | -1.00 |
| 6/11/26 21:30 | 342 |
Μπρίστολ Ρόβερς
2
Κέμπριτζ Γιουνάιτεντ
0
|
2 | 2.12 | -1.00 |
| 5/11/26 22:00 | 219 |
Θέλτα
1
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
2
|
X2 | 1.55 | +0.55 |
| 5/11/26 22:00 | 223 |
Σέλτικ
3
Μπεσίκτας
2
|
2 | 2.12 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.