Ioannis82
Μέλος από 18/8/2024- Points
- 104.97
- Yield*
- +1%
- 30 ημερών
- +1%
- Κατάταξη
- 59ος
- Προβλέψεις
- 630
- Μέση απόδοση
- 2.34
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 49% (310 από 630)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 71 | 50.7% | -0.49 | -0.7% | 2.07 |
| X | 68 | 25.0% | -6.55 | -9.6% | 3.71 |
| 2 | 44 | 34.1% | +4.06 | +9.2% | 4.24 |
| 1X | 8 | 62.5% | -0.19 | -2.4% | 1.97 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 18 | 50.0% | +2.29 | +12.7% | 2.41 |
| Over | 157 | 58.0% | +6.99 | +4.5% | 1.83 |
| Under | 49 | 40.8% | -7.45 | -15.2% | 2.18 |
| Ημ.1 | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 5.10 |
| Ημ.X | 2 | 50.0% | +0.05 | +2.5% | 2.08 |
| Ημ.2 | 4 | 25.0% | +2.10 | +52.5% | 5.91 |
| Goal | 150 | 58.0% | -0.64 | -0.4% | 1.77 |
| No Goal | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.85 |
| 0-1 Goal | 4 | 50.0% | +2.07 | +51.8% | 2.97 |
| 2-3 Goals | 19 | 73.7% | +8.45 | +44.5% | 1.97 |
| 4-6 Goals | 34 | 35.3% | -3.72 | -10.9% | 2.57 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 63 | 58.7% | +17.24 | +27.4% | 2.38 | |
| 50 | 42.0% | -9.59 | -19.2% | 2.11 | |
| 45 | 31.1% | -13.70 | -30.4% | 2.60 | |
| 39 | 38.5% | -0.96 | -2.5% | 2.82 | |
| 36 | 38.9% | -7.88 | -21.9% | 2.71 | |
| 34 | 64.7% | +12.39 | +36.4% | 2.20 | |
| 33 | 36.4% | -8.59 | -26.0% | 2.39 | |
| 32 | 50.0% | -1.60 | -5.0% | 1.97 | |
| 30 | 53.3% | +2.16 | +7.2% | 2.43 | |
| 27 | 59.3% | -0.23 | -0.9% | 2.16 | |
| 25 | 24.0% | -3.81 | -15.2% | 4.16 | |
| 24 | 50.0% | -0.45 | -1.9% | 2.11 | |
| 20 | 65.0% | +11.47 | +57.4% | 2.51 | |
| 14 | 42.9% | -2.98 | -21.3% | 2.03 | |
| 13 | 53.8% | -0.16 | -1.2% | 1.83 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 27 | 74.1% | +1.00 | +3.7% | 1.40 |
| 1.50 - 1.99 | 321 | 58.6% | +7.10 | +2.2% | 1.75 |
| 2.00 - 2.99 | 164 | 43.9% | -2.78 | -1.7% | 2.26 |
| 3.00 - 5.00 | 95 | 28.4% | +0.30 | +0.3% | 3.59 |
| 5.01+ | 23 | 13.0% | -0.65 | -2.8% | 7.13 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 17 | 58.8% | +8.49 | +49.9% | 2.83 |
| 1 - 3 | 51 | 45.1% | -6.17 | -12.1% | 2.34 |
| 3 - 6 | 72 | 56.9% | +6.67 | +9.3% | 2.07 |
| 6 - 12 | 171 | 51.5% | +20.46 | +12.0% | 2.38 |
| 12 - 24 | 171 | 43.9% | -20.16 | -11.8% | 2.31 |
| 24 - 48 | 74 | 47.3% | -9.93 | -13.4% | 2.27 |
| 48+ | 74 | 51.4% | +5.61 | +7.6% | 2.57 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 6
630 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 15/5/26 21:30 | 161 |
Καστεγιόν
1
Κάντιθ
1
|
Goal | 1.70 | +0.70 |
| 15/5/26 21:30 | 161 |
Καστεγιόν
1
Κάντιθ
1
|
Over | 1.40 | -1.00 |
| 15/5/26 21:15 | 154 |
Σάλφορντ Σίτι
1
Γκρίμσμπι Τάουν
2
|
Goal | 1.71 | +0.71 |
| 9/5/26 22:00 | 358 |
Μάλαγα
2
Σπόρτινγκ Χιχόν
1
|
1 | 1.57 | +0.57 |
| 9/5/26 21:30 | 348 |
Νυρεμβέργη
3
Σάλκε
0
|
X | 3.55 | -1.00 |
| 9/5/26 21:15 | 342 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
0
Ζαγκλέμπιε Λούμπιν
2
|
1 | 1.58 | -1.00 |
| 9/5/26 21:15 | 342 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
0
Ζαγκλέμπιε Λούμπιν
2
|
2-3 Goals | 1.88 | +0.88 |
| 9/5/26 19:30 | 296 |
Μάντσεστερ Σίτι
3
Μπρέντφορντ
0
|
2 | 6.75 | -1.00 |
| 9/5/26 19:30 | 297 |
Βόλφσμπουργκ
0
Μπάγερν Μονάχου
1
|
1 | 4.50 | -1.00 |
| 9/5/26 19:30 | 299 |
Ατλέτικο Μαδρίτης
0
Θέλτα
1
|
2 | 3.35 | +2.35 |
| 9/5/26 19:00 | 289 |
Λάτσιο
0
Ίντερ
3
|
2-3 Goals | 1.92 | +0.92 |
| 9/5/26 19:00 | 289 |
Λάτσιο
0
Ίντερ
3
|
X | 3.50 | -1.00 |
| 7/5/26 22:00 | 977 |
Άστον Βίλα
4
Νότιγχαμ Φόρεστ
0
|
Goal | 1.84 | -1.00 |
| 7/5/26 22:00 | 977 |
Άστον Βίλα
4
Νότιγχαμ Φόρεστ
0
|
Over | 1.95 | +0.95 |
| 7/5/26 22:00 | 978 |
Φράιμπουργκ
3
Μπράγκα
1
|
Goal | 1.85 | +0.85 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.