Gio970000
Μέλος από 29/6/2026- Points
- 87.42
- Yield*
- -11%
- 30 ημερών
- -24%
- Κατάταξη
- - (<5 ψήφους ≥1.40 τις τελευταίες 7 ημέρες)
- Προβλέψεις
- 116
- Μέση απόδοση
- 1.70
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 54% (63 από 116)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 27.3% | -6.04 | -54.9% | 1.63 |
| X | 3 | 0.0% | -3.00 | -100.0% | 3.30 |
| 2 | 10 | 70.0% | +3.97 | +39.7% | 1.98 |
| 1X | 3 | 66.7% | -0.63 | -21.0% | 1.22 |
| 12 | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.27 |
| X2 | 3 | 100.0% | +1.22 | +40.7% | 1.41 |
| Over | 36 | 63.9% | +0.50 | +1.4% | 1.60 |
| Under | - | - | - | - | - |
| Ημ.1 | 1 | 100.0% | +0.24 | +24.0% | 1.24 |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | 36 | 58.3% | -1.50 | -4.2% | 1.63 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 10 | 30.0% | -4.34 | -43.4% | 1.91 |
| 4-6 Goals | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 1.89 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 71.4% | +0.77 | +11.0% | 1.64 | |
| 6 | 66.7% | +0.83 | +13.8% | 1.73 | |
| 5 | 20.0% | -3.80 | -76.0% | 1.64 | |
| 5 | 40.0% | -1.96 | -39.2% | 1.57 | |
| 5 | 60.0% | -0.66 | -13.2% | 1.59 | |
| 5 | 40.0% | -1.65 | -33.0% | 1.71 | |
| 4 | 75.0% | +4.53 | +113.3% | 2.61 | |
| 4 | 50.0% | -0.81 | -20.3% | 1.65 | |
| 4 | 75.0% | +0.39 | +9.8% | 1.43 | |
| 4 | 50.0% | -0.83 | -20.8% | 1.54 | |
| 3 | 100.0% | +2.26 | +75.3% | 1.75 | |
| 3 | 66.7% | +0.37 | +12.3% | 1.64 | |
| 3 | 100.0% | +1.13 | +37.7% | 1.38 | |
| 3 | 100.0% | +1.23 | +41.0% | 1.41 | |
| 3 | 66.7% | +0.76 | +25.3% | 1.84 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 30 | 70.0% | -1.30 | -4.3% | 1.36 |
| 1.50 - 1.99 | 76 | 51.3% | -9.98 | -13.1% | 1.71 |
| 2.00 - 2.99 | 6 | 33.3% | -1.80 | -30.0% | 2.06 |
| 3.00 - 5.00 | 4 | 25.0% | +0.50 | +12.5% | 3.60 |
| 5.01+ | - | - | - | - | - |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 22 | 59.1% | -1.18 | -5.4% | 1.62 |
| 1 - 3 | 34 | 35.3% | -16.02 | -47.1% | 1.70 |
| 3 - 6 | 27 | 66.7% | +3.43 | +12.7% | 1.71 |
| 6 - 12 | 32 | 62.5% | +2.19 | +6.8% | 1.75 |
| 12 - 24 | - | - | - | - | - |
| 24 - 48 | - | - | - | - | - |
| 48+ | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.68 |
Μηδενισμοί σκορ: 0
116 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 17/10/26 14:30 | 515 |
Μίλγουολ
2
Λίνκολν Σίτι
2
|
Goal | 1.78 | +0.78 |
| 17/10/26 14:30 | 515 |
Μίλγουολ
2
Λίνκολν Σίτι
2
|
1X | 1.17 | +0.17 |
| 17/10/26 14:30 | 515 |
Μίλγουολ
2
Λίνκολν Σίτι
2
|
2-3 Goals | 1.92 | -1.00 |
| 27/9/26 20:45 | 1667 |
Έβερτον Ντε Βίνα
0
Ουνιβερσιδάδ Ντε Τσίλε
1
|
Over | 1.68 | -1.00 |
| 25/9/26 04:00 | 714 |
Αλεμπρίγιες Ντε Οάξακα
1
Ατλέτικο Λα Παζ
3
|
Over | 1.50 | +0.50 |
| 25/9/26 04:00 | 714 |
Αλεμπρίγιες Ντε Οάξακα
1
Ατλέτικο Λα Παζ
3
|
Goal | 1.45 | +0.45 |
| 25/9/26 04:00 | 715 |
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
3
Πιράτας
0
|
Goal | 1.70 | -1.00 |
| 25/9/26 03:30 | 713 |
Ατλέτικο Νασιονάλ
1
Λος Μιγιονάριος
1
|
1 | 1.77 | -1.00 |
| 25/9/26 03:00 | 1503 |
Γκουαλασέο SC
0
Ιντεπεντιέντε Ντελ Βάγιε
2
|
Over | 1.84 | -1.00 |
| 25/9/26 00:00 | 1666 |
Ο Χίγκινς
2
Ντεπόρτες Σάντα Κρούζ
1
|
Goal | 1.67 | +0.67 |
| 7/9/26 03:30 | 609 |
Ρασίνγκ Κλουμπ
1
Ατλέτικο Τουκουμάν
2
|
Goal | 2.15 | +1.15 |
| 7/9/26 03:30 | 609 |
Ρασίνγκ Κλουμπ
1
Ατλέτικο Τουκουμάν
2
|
2 | 4.50 | +3.50 |
| 7/9/26 02:00 | 610 |
Κρουζ Αζούλ
1
Σάντος Λαγκούνα
0
|
Over | 1.38 | -1.00 |
| 7/9/26 02:00 | 610 |
Κρουζ Αζούλ
1
Σάντος Λαγκούνα
0
|
1 | 1.37 | +0.37 |
| 7/9/26 01:30 | 605 |
Κορίνθιανς
1
Σαπεκοένσε
2
|
1 | 1.44 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.