General
Μέλος από 25/6/2020- Points
- 91.16
- Yield*
- -3%
- 30 ημερών
- -3%
- Κατάταξη
- - (<5 ψήφους ≥1.40 τις τελευταίες 7 ημέρες)
- Προβλέψεις
- 4001
- Μέση απόδοση
- 1.68
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 60% (2396 από 4001)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1288 | 65.8% | +8.34 | +0.6% | 1.58 |
| X | 15 | 53.3% | +12.60 | +84.0% | 3.30 |
| 2 | 747 | 55.0% | -8.49 | -1.1% | 1.91 |
| 1X | 121 | 73.6% | -0.44 | -0.4% | 1.40 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 213 | 66.2% | -8.38 | -3.9% | 1.48 |
| Over | 211 | 55.5% | -20.67 | -9.8% | 1.65 |
| Under | 2 | 50.0% | -0.28 | -14.0% | 1.65 |
| Ημ.1 | - | - | - | - | - |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | 1 | 100.0% | +3.50 | +350.0% | 4.50 |
| Goal | 1397 | 55.7% | -92.77 | -6.6% | 1.68 |
| No Goal | 2 | 50.0% | -0.35 | -17.5% | 1.79 |
| 0-1 Goal | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 3.20 |
| 2-3 Goals | 3 | 33.3% | -1.05 | -35.0% | 1.97 |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 154 | 61.0% | +11.00 | +7.1% | 1.82 | |
| 152 | 59.2% | -3.65 | -2.4% | 1.74 | |
| 148 | 52.0% | -15.96 | -10.8% | 1.78 | |
| 115 | 63.5% | +4.96 | +4.3% | 1.64 | |
| 106 | 62.3% | +4.25 | +4.0% | 1.68 | |
| 94 | 55.3% | -8.70 | -9.3% | 1.69 | |
| 94 | 55.3% | +0.54 | +0.6% | 1.92 | |
| 90 | 57.8% | -11.15 | -12.4% | 1.59 | |
| 85 | 52.9% | -11.04 | -13.0% | 1.73 | |
| 77 | 51.9% | -10.23 | -13.3% | 1.73 | |
| 72 | 58.3% | -1.91 | -2.7% | 1.72 | |
| 71 | 66.2% | +1.38 | +1.9% | 1.63 | |
| 68 | 57.4% | +1.14 | +1.7% | 1.80 | |
| 68 | 66.2% | +5.09 | +7.5% | 1.59 | |
| 67 | 58.2% | -1.44 | -2.1% | 1.68 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 1265 | 71.9% | -16.67 | -1.3% | 1.38 |
| 1.50 - 1.99 | 2231 | 57.1% | -103.25 | -4.6% | 1.68 |
| 2.00 - 2.99 | 422 | 43.1% | -12.93 | -3.1% | 2.27 |
| 3.00 - 5.00 | 82 | 36.6% | +19.71 | +24.0% | 3.33 |
| 5.01+ | 1 | 100.0% | +4.15 | +415.0% | 5.15 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 897 | 59.2% | -27.26 | -3.0% | 1.70 |
| 1 - 3 | 1333 | 59.5% | -42.45 | -3.2% | 1.68 |
| 3 - 6 | 992 | 61.6% | -8.54 | -0.9% | 1.65 |
| 6 - 12 | 480 | 62.3% | +6.15 | +1.3% | 1.66 |
| 12 - 24 | 267 | 53.9% | -33.34 | -12.5% | 1.71 |
| 24 - 48 | 27 | 59.3% | -1.70 | -6.3% | 1.64 |
| 48+ | 5 | 40.0% | -1.85 | -37.0% | 1.96 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 1
4013 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 8/11/26 21:00 | 808 |
Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ
|
1 | 1.65 | - |
| 8/11/26 19:30 | 790 |
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
Γκενκ
|
Goal | 1.55 | - |
| 8/11/26 18:00 | 772 |
Σέλτικ
Κιλμάρνοκ
|
1 | 1.14 | - |
| 8/11/26 17:30 | 755 |
Ηρακλής
Παναθηναϊκός
|
2 | 1.30 | - |
| 8/11/26 17:30 | 761 |
Αλάνιασπορ
Τραμπζονσπόρ
|
Goal | 1.62 | - |
| 8/11/26 15:00 | 707 |
Έλτσε
Μπέτις
|
2 | 1.87 | - |
| 8/11/26 15:00 | 711 |
Τσορούμ
Φενερμπαχτσέ
|
Goal | 1.51 | - |
| 7/11/26 22:30 | 606 |
Μπόκα Τζούνιορς
1
Ντεφένσα Xoυστίσια
0
|
Goal | 1.85 | -1.00 |
| 7/11/26 21:45 | 598 |
Ρόμα
3
Σασσουόλο
0
|
1 | 1.34 | +0.34 |
| 7/11/26 20:30 | 584 |
Μπενεβέντο
1
Αβελίνο
1
|
Goal | 1.70 | +0.70 |
| 7/11/26 20:00 | 547 |
Οσέρ
0
Παρί
1
|
2 | 1.55 | +0.55 |
| 4/11/26 22:00 | 186 |
Ντόρτμουντ
2
Μπέτις
1
|
Goal | 1.47 | +0.47 |
| 1/11/26 15:30 | 711 |
Τελστάρ
4
Ουτρέχτη
2
|
2 | 2.12 | -1.00 |
| 1/11/26 15:00 | 703 |
Μπασακσεχίρ
5
Σαμσουνσπόρ
2
|
Goal | 1.54 | +0.54 |
| 1/11/26 15:00 | 704 |
Τραμπζονσπόρ
2
Γκαζιαντέπ
0
|
1 | 1.21 | +0.21 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.