Evanfl6
Μέλος από 10/11/2024- Points
- 104.93
- Yield*
- +2%
- 30 ημερών
- +3%
- Κατάταξη
- 55ος
- Προβλέψεις
- 299
- Μέση απόδοση
- 2.10
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 52% (156 από 299)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 38 | 60.5% | -0.71 | -1.9% | 1.81 |
| X | 39 | 28.2% | -6.81 | -17.5% | 3.09 |
| 2 | 45 | 55.6% | +0.33 | +0.7% | 1.89 |
| 1X | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 2.27 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 2 | 100.0% | +2.67 | +133.5% | 2.34 |
| Over | 27 | 85.2% | +12.63 | +46.8% | 1.70 |
| Under | 5 | 40.0% | -1.68 | -33.6% | 1.86 |
| Ημ.1 | 12 | 75.0% | +3.21 | +26.8% | 1.69 |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | 3 | 33.3% | -1.39 | -46.3% | 1.89 |
| Goal | 78 | 47.4% | -6.80 | -8.7% | 1.91 |
| No Goal | 3 | 33.3% | -1.23 | -41.0% | 2.00 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 6 | 50.0% | -0.29 | -4.8% | 1.95 |
| 4-6 Goals | 40 | 47.5% | +6.00 | +15.0% | 2.48 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 57.1% | +2.23 | +10.6% | 1.95 | |
| 19 | 36.8% | -4.14 | -21.8% | 2.42 | |
| 15 | 53.3% | -2.76 | -18.4% | 1.64 | |
| 14 | 35.7% | -3.33 | -23.8% | 2.34 | |
| 14 | 50.0% | +1.06 | +7.6% | 2.39 | |
| 13 | 69.2% | +5.43 | +41.8% | 2.14 | |
| 11 | 54.5% | +5.07 | +46.1% | 2.68 | |
| 10 | 50.0% | -0.13 | -1.3% | 2.15 | |
| 9 | 55.6% | +2.18 | +24.2% | 2.24 | |
| 9 | 33.3% | -3.90 | -43.3% | 2.10 | |
| 7 | 71.4% | +2.42 | +34.6% | 2.02 | |
| 6 | 66.7% | +0.65 | +10.8% | 1.74 | |
| 6 | 16.7% | -4.05 | -67.5% | 1.61 | |
| 6 | 33.3% | -2.15 | -35.8% | 2.80 | |
| 6 | 66.7% | +0.83 | +13.8% | 1.76 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 36 | 66.7% | -3.14 | -8.7% | 1.38 |
| 1.50 - 1.99 | 123 | 58.5% | +2.51 | +2.0% | 1.76 |
| 2.00 - 2.99 | 114 | 48.2% | +15.26 | +13.4% | 2.37 |
| 3.00 - 5.00 | 24 | 20.8% | -7.70 | -32.1% | 3.30 |
| 5.01+ | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 6.10 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 94 | 51.1% | -0.29 | -0.3% | 2.15 |
| 1 - 3 | 102 | 55.9% | +7.27 | +7.1% | 1.98 |
| 3 - 6 | 39 | 48.7% | +0.99 | +2.5% | 2.51 |
| 6 - 12 | 45 | 57.8% | +5.31 | +11.8% | 2.01 |
| 12 - 24 | 19 | 31.6% | -8.35 | -43.9% | 1.85 |
| 24 - 48 | - | - | - | - | - |
| 48+ | - | - | - | - | - |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
299 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 14/5/26 21:00 | 931 |
Αλ Καντισίγια
2
Αλ Χαζμ
0
|
Ημ.1 | 1.58 | +0.58 |
| 14/5/26 21:00 | 931 |
Αλ Καντισίγια
2
Αλ Χαζμ
0
|
4-6 Goals | 1.98 | -1.00 |
| 14/5/26 02:30 | 894 |
Σινσινάτι
3
Ίντερ Μαϊάμι
5
|
2 | 2.05 | +1.05 |
| 13/5/26 22:30 | 882 |
Αλαβές
1
Μπαρτσελόνα
0
|
2 | 2.17 | -1.00 |
| 13/5/26 22:30 | 882 |
Αλαβές
1
Μπαρτσελόνα
0
|
Ημ.2 | 2.55 | -1.00 |
| 13/5/26 22:15 | 1566 |
HK Κοπάβογκουρ
0
Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ
2
|
4-6 Goals | 1.91 | -1.00 |
| 13/5/26 22:15 | 1566 |
HK Κοπάβογκουρ
0
Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ
2
|
Ημ.2 | 1.50 | -1.00 |
| 13/5/26 22:00 | 874 |
Μάντσεστερ Σίτι
3
Κρίσταλ Πάλας
0
|
Over | 1.27 | +0.27 |
| 13/5/26 22:00 | 874 |
Μάντσεστερ Σίτι
3
Κρίσταλ Πάλας
0
|
1 | 1.24 | +0.24 |
| 13/5/26 22:00 | 874 |
Μάντσεστερ Σίτι
3
Κρίσταλ Πάλας
0
|
Ημ.1 | 1.50 | +0.50 |
| 13/5/26 22:00 | 874 |
Μάντσεστερ Σίτι
3
Κρίσταλ Πάλας
0
|
Goal | 1.61 | -1.00 |
| 13/5/26 22:00 | 878 |
Μάδεργουελ
2
Σέλτικ
3
|
1X | 2.27 | -1.00 |
| 13/5/26 22:00 | 879 |
Ρέιντζερς
1
Χιμπέρνιαν
2
|
X2 | 2.12 | +1.12 |
| 13/5/26 22:00 | 880 |
Χαρτς
3
Φόλκερκ
0
|
1 | 1.38 | +0.38 |
| 13/5/26 22:00 | 880 |
Χαρτς
3
Φόλκερκ
0
|
Ημ.1 | 1.77 | +0.77 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.