EXETLAIOS
Μέλος από 9/7/2023- Points
- 52.57
- Yield*
- -6%
- 30 ημερών
- -3%
- Κατάταξη
- 452ος
- Προβλέψεις
- 50626
- Μέση απόδοση
- 2.01
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 52% (26275 από 50626)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 19230 | 57.9% | -941.50 | -4.9% | 1.75 |
| X | 6532 | 27.9% | -518.15 | -7.9% | 3.33 |
| 2 | 10992 | 50.2% | -767.78 | -7.0% | 2.06 |
| 1X | 23 | 60.9% | -4.28 | -18.6% | 1.37 |
| 12 | 2 | 100.0% | +0.73 | +36.5% | 1.37 |
| X2 | 7 | 85.7% | +1.41 | +20.1% | 1.38 |
| Over | 8901 | 58.3% | -352.48 | -4.0% | 1.67 |
| Under | 4 | 25.0% | -2.39 | -59.8% | 1.61 |
| Ημ.1 | 66 | 71.2% | +7.63 | +11.6% | 1.59 |
| Ημ.X | 102 | 30.4% | -39.01 | -38.2% | 2.05 |
| Ημ.2 | 12 | 33.3% | -4.94 | -41.2% | 1.70 |
| Goal | 4459 | 53.1% | -337.98 | -7.6% | 1.76 |
| No Goal | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 1.75 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 160 | 46.3% | -15.06 | -9.4% | 1.98 |
| 4-6 Goals | 134 | 51.5% | +13.39 | +10.0% | 2.14 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 973 | 49.5% | -96.76 | -9.9% | 2.00 | |
| 805 | 57.3% | +42.05 | +5.2% | 2.00 | |
| 804 | 54.6% | +1.55 | +0.2% | 1.98 | |
| 785 | 56.9% | -50.71 | -6.5% | 1.78 | |
| 724 | 53.7% | -5.11 | -0.7% | 2.05 | |
| 717 | 56.2% | -14.88 | -2.1% | 1.89 | |
| 645 | 55.7% | -4.99 | -0.8% | 1.97 | |
| 639 | 45.7% | -56.66 | -8.9% | 2.20 | |
| 613 | 53.8% | -40.45 | -6.6% | 1.95 | |
| 612 | 50.3% | -11.01 | -1.8% | 2.08 | |
| 608 | 52.0% | -45.83 | -7.5% | 1.99 | |
| 608 | 44.2% | -85.35 | -14.0% | 2.14 | |
| 599 | 44.9% | -63.98 | -10.7% | 2.20 | |
| 595 | 50.8% | -35.50 | -6.0% | 2.09 | |
| 588 | 52.9% | -52.44 | -8.9% | 1.94 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 9907 | 72.9% | -330.44 | -3.3% | 1.33 |
| 1.50 - 1.99 | 23673 | 55.9% | -1,155.92 | -4.9% | 1.71 |
| 2.00 - 2.99 | 9635 | 39.4% | -812.69 | -8.4% | 2.36 |
| 3.00 - 5.00 | 7385 | 27.3% | -642.86 | -8.7% | 3.38 |
| 5.01+ | 26 | 3.8% | -20.50 | -78.8% | 8.60 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 4365 | 54.1% | -235.18 | -5.4% | 1.91 |
| 1 - 3 | 10151 | 53.1% | -581.87 | -5.7% | 1.93 |
| 3 - 6 | 12804 | 52.2% | -742.69 | -5.8% | 1.98 |
| 6 - 12 | 17188 | 51.3% | -1,050.62 | -6.1% | 2.06 |
| 12 - 24 | 5505 | 49.4% | -316.08 | -5.7% | 2.13 |
| 24 - 48 | 538 | 50.7% | -13.70 | -2.5% | 2.15 |
| 48+ | 75 | 38.7% | -22.27 | -29.7% | 1.97 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 1
50791 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 21/10/26 21:00 | - |
Λεβάντε
Αθλέτικ Μπιλμπάο
|
2 | 2.12 | - |
| 15/10/26 22:00 | - |
Μάνσφιλντ
Όξφορντ Γιουνάιτεντ
|
2 | 2.90
| - |
| 15/10/26 22:00 | - |
Γιαγκελόνια
Αραράτ Αρμενία
|
1 | 1.41
| - |
| 15/10/26 22:00 | - |
Θέλτα
Γιουβέντους
|
2 | 2.18
| - |
| 15/10/26 22:00 | - |
Μαρσέιγ
Ολυμπιακός
|
1 | 2.27
| - |
| 15/10/26 22:00 | - |
Μπενφίκα
Σέλτικ
|
1 | 1.18
| - |
| 15/10/26 22:00 | - |
Μπόρνμουθ
Στουρμ Γκρατς
|
1 | 1.19
| - |
| 15/10/26 22:00 | - |
Ναϊμέγκεν
Λέφσκι Σόφιας
|
1 | 1.90
| - |
| 15/10/26 22:00 | - |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
Άντερλεχτ
|
2 | 3.65
| - |
| 15/10/26 22:00 | - |
Ρεν
ΟΦΗ
|
1 | 1.24
| - |
| 15/10/26 22:00 | - |
Φερεντσβάρος
Βικτόρια Πλζεν
|
X | 3.75
| - |
| 15/10/26 22:00 | - |
Χοφενχάιμ
Μπεσίκτας
|
2 | 3.40
| - |
| 15/10/26 22:00 | - |
Αταλάντα
Πάφος
|
1 | 1.27
| - |
| 15/10/26 22:00 | - |
Κοπεγχάγη
Μπράγκα
|
2 | 2.87
| - |
| 15/10/26 22:00 | - |
Μπραν
Λίνκολν Ρεντ Ιμπς
|
1 | 1.13
| - |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.