Dvat75
Μέλος από 16/8/2026- Points
- 95.95
- Yield*
- -37%
- 30 ημερών
- -37%
- Κατάταξη
- 161ος
- Προβλέψεις
- 11
- Μέση απόδοση
- 2.83
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 18% (2 από 11)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 33.3% | +0.05 | +1.7% | 3.13 |
| X | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 2.75 |
| 2 | - | - | - | - | - |
| 1X | - | - | - | - | - |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | - | - | - | - | - |
| Over | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 2.56 |
| Under | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.74 |
| Ημ.1 | 2 | 50.0% | +1.90 | +95.0% | 3.95 |
| Ημ.X | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.80 |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 2.37 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 33.3% | +0.95 | +15.8% | 2.79 | |
| 3 | 0.0% | -3.00 | -100.0% | 3.21 | |
| 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 2.35 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | - | - | - | - | - |
| 1.50 - 1.99 | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 1.77 |
| 2.00 - 2.99 | 5 | 0.0% | -5.00 | -100.0% | 2.54 |
| 3.00 - 5.00 | 4 | 50.0% | +2.95 | +73.8% | 3.71 |
| 5.01+ | - | - | - | - | - |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 3 | 0.0% | -3.00 | -100.0% | 2.31 |
| 1 - 3 | 3 | 66.7% | +3.95 | +131.7% | 3.27 |
| 3 - 6 | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 2.35 |
| 6 - 12 | 3 | 0.0% | -3.00 | -100.0% | 3.21 |
| 12 - 24 | - | - | - | - | - |
| 24 - 48 | - | - | - | - | - |
| 48+ | - | - | - | - | - |
Μηδενισμοί σκορ: 0
14 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 3/9/26 21:00 | 1534 |
Σετίφ
Μπεν Ακνούν
|
2 | 4.85 | - |
| 3/9/26 21:00 | 1534 |
Σετίφ
Μπεν Ακνούν
|
Over | 2.30 | - |
| 3/9/26 21:00 | 1534 |
Σετίφ
Μπεν Ακνούν
|
Ημ.X | 2.00 | - |
| 30/8/26 23:00 | 1541 |
Ράσινγκ Ντε Κόρντομπα
1
Κολόν Σάντα Φε
0
|
1 | 3.05 | +2.05 |
| 30/8/26 23:00 | 1541 |
Ράσινγκ Ντε Κόρντομπα
1
Κολόν Σάντα Φε
0
|
Ημ.1 | 3.90 | +2.90 |
| 30/8/26 23:00 | 1541 |
Ράσινγκ Ντε Κόρντομπα
1
Κολόν Σάντα Φε
0
|
Over | 2.87 | -1.00 |
| 30/8/26 21:00 | 1506 |
Αλμιράντε Μπράουν
1
Ντεπορτίβο Μαντρίν
0
|
X | 2.75 | -1.00 |
| 30/8/26 21:00 | 1506 |
Αλμιράντε Μπράουν
1
Ντεπορτίβο Μαντρίν
0
|
Ημ.X | 1.80 | -1.00 |
| 30/8/26 21:00 | 1506 |
Αλμιράντε Μπράουν
1
Ντεπορτίβο Μαντρίν
0
|
Goal | 2.37 | -1.00 |
| 29/8/26 22:30 | 418 |
Σεβίλλη
1
Ατλέτικο Μαδρίτης
3
|
1 | 3.90 | -1.00 |
| 29/8/26 22:30 | 418 |
Σεβίλλη
1
Ατλέτικο Μαδρίτης
3
|
Ημ.1 | 4.00 | -1.00 |
| 29/8/26 22:30 | 418 |
Σεβίλλη
1
Ατλέτικο Μαδρίτης
3
|
Under | 1.74 | -1.00 |
| 21/8/26 01:30 | 927 |
Αθλέτικ Κλουμπ
0
Κλαμπ Ρεγκάτας
2
|
Over | 2.25 | -1.00 |
| 21/8/26 01:30 | 927 |
Αθλέτικ Κλουμπ
0
Κλαμπ Ρεγκάτας
2
|
1 | 2.45 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.