Durlas
Μέλος από 11/11/2025- Points
- 91.17
- Yield*
- -2%
- 30 ημερών
- -21%
- Κατάταξη
- 168ος
- Προβλέψεις
- 355
- Μέση απόδοση
- 2.24
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 49% (175 από 355)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 108 | 56.5% | +2.64 | +2.4% | 1.89 |
| X | 28 | 35.7% | +2.32 | +8.3% | 3.20 |
| 2 | 118 | 44.9% | -4.58 | -3.9% | 2.69 |
| 1X | - | - | - | - | - |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | - | - | - | - | - |
| Over | 43 | 51.2% | -3.89 | -9.0% | 1.76 |
| Under | - | - | - | - | - |
| Ημ.1 | - | - | - | - | - |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | 49 | 53.1% | -2.36 | -4.8% | 1.81 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | 9 | 33.3% | -2.96 | -32.9% | 2.05 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 19 | 52.6% | +0.20 | +1.1% | 2.03 | |
| 18 | 50.0% | +2.05 | +11.4% | 2.33 | |
| 18 | 44.4% | -0.18 | -1.0% | 2.68 | |
| 16 | 31.3% | -5.78 | -36.1% | 2.21 | |
| 13 | 61.5% | +1.28 | +9.8% | 1.78 | |
| 13 | 46.2% | -1.32 | -10.2% | 1.94 | |
| 13 | 61.5% | +8.34 | +64.2% | 2.63 | |
| 11 | 36.4% | -3.73 | -33.9% | 2.14 | |
| 11 | 45.5% | -0.64 | -5.8% | 2.48 | |
| 10 | 50.0% | -0.39 | -3.9% | 2.15 | |
| 10 | 50.0% | +1.34 | +13.4% | 2.52 | |
| 9 | 55.6% | +1.47 | +16.3% | 2.22 | |
| 7 | 28.6% | +0.90 | +12.9% | 3.67 | |
| 6 | 50.0% | -0.27 | -4.5% | 1.88 | |
| 6 | 33.3% | -1.43 | -23.8% | 3.20 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 9 | 44.4% | -3.57 | -39.7% | 1.38 |
| 1.50 - 1.99 | 205 | 58.0% | +2.12 | +1.0% | 1.74 |
| 2.00 - 2.99 | 98 | 43.9% | +2.87 | +2.9% | 2.31 |
| 3.00 - 5.00 | 36 | 22.2% | -9.25 | -25.7% | 3.53 |
| 5.01+ | 7 | 14.3% | -1.00 | -14.3% | 10.18 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 100 | 41.0% | -19.04 | -19.0% | 2.56 |
| 1 - 3 | 113 | 50.4% | +0.13 | +0.1% | 2.12 |
| 3 - 6 | 85 | 55.3% | +5.37 | +6.3% | 2.10 |
| 6 - 12 | 28 | 53.6% | +6.70 | +23.9% | 2.39 |
| 12 - 24 | 23 | 56.5% | +0.42 | +1.8% | 1.85 |
| 24 - 48 | 4 | 50.0% | -0.41 | -10.3% | 1.80 |
| 48+ | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 1.61 |
Μηδενισμοί σκορ: 0
356 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 10/5/26 15:30 | - |
Τίσχι 71
0
Ρουχ Χορζόφ
4
|
2 | 1.91
| +0.91 |
| 10/5/26 15:00 | - |
Μαγιόρκα
1
Βιγιαρεάλ
1
|
Over | 1.65
| -1.00 |
| 10/5/26 14:00 | - |
Σόλβεσμποργκς
0
ΙΦΚ Τρέλεμποργκ
1
|
2 | 2.02
| +1.02 |
| 10/5/26 14:00 | - |
Στάφανστορπ Γιουνάιτεντ
1
ΙΦΚ Κάρλσχαμν
2
|
1 | 1.98
| -1.00 |
| 10/5/26 13:30 | - |
Βερόνα
0
Κόμο
1
|
Over | 1.90
| -1.00 |
| 10/5/26 13:00 | - |
Ουλιτάου
1
Καϊράτ Αλμάτι
1
|
2 | 1.62
| -1.00 |
| 29/4/26 18:00 | - |
ΑΠΟΕΛ
0
Απόλλων Λεμεσού
0
|
2 | 3.15
| -1.00 |
| 20/4/26 23:15 | 870 |
Μπάνφιλντ
0
Ιντεπ. Ριβαντάβια
0
|
2 | 2.60 | -1.00 |
| 19/4/26 04:30 | 697 |
Ρεάλ Σολτ Λέικ
4
Σαν Ντιέγκο
2
|
1 | 1.55 | +0.55 |
| 19/4/26 04:30 | 698 |
Σιάτλ Σάουντερς
4
Σεντ Λούις Σίτι
1
|
1 | 1.72 | +0.72 |
| 19/4/26 03:45 | 691 |
Αρχεντίνος Τζούνιορς
1
Ατλέτικο Τουκουμάν
0
|
1 | 1.65 | +0.65 |
| 19/4/26 03:30 | 690 |
Ντάλας
2
Λος Άντζελες Γκάλαξι
2
|
1 | 2.02 | -1.00 |
| 19/4/26 02:30 | 678 |
Ατλάντα Γιουνάιτεντ
0
Νάσβιλ
2
|
2 | 2.18 | +1.18 |
| 19/4/26 02:30 | 685 |
Αβάι
1
Πόντε Πρέτα
2
|
1 | 1.77 | -1.00 |
| 24/3/26 22:00 | - |
Άρσεναλ (Γ)
3
Τσέλσι (Γ)
1
|
1 | 2.10
| +1.10 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.