Amfetamin
Μέλος από 6/7/2024- Points
- 76.96
- Yield*
- -11%
- 30 ημερών
- +2%
- Κατάταξη
- 275ος
- Προβλέψεις
- 217
- Μέση απόδοση
- 1.82
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 51% (110 από 217)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 38.5% | -4.75 | -36.5% | 1.76 |
| X | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 3.65 |
| 2 | 12 | 33.3% | -3.26 | -27.2% | 2.49 |
| 1X | 2 | 100.0% | +1.46 | +73.0% | 1.73 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 2 | 50.0% | -0.62 | -31.0% | 1.83 |
| Over | 75 | 52.0% | -9.61 | -12.8% | 1.71 |
| Under | 24 | 33.3% | -9.37 | -39.0% | 1.83 |
| Ημ.1 | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 2.62 |
| Ημ.X | 3 | 66.7% | +0.95 | +31.7% | 1.97 |
| Ημ.2 | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 2.14 |
| Goal | 54 | 55.6% | -2.26 | -4.2% | 1.72 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 28 | 67.9% | +8.42 | +30.1% | 1.93 |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 15 | 73.3% | +3.44 | +22.9% | 1.72 | |
| 12 | 83.3% | +5.42 | +45.2% | 1.75 | |
| 10 | 40.0% | -2.70 | -27.0% | 1.68 | |
| 10 | 40.0% | -3.09 | -30.9% | 1.80 | |
| 9 | 55.6% | +0.53 | +5.9% | 1.92 | |
| 9 | 55.6% | +0.39 | +4.3% | 2.36 | |
| 9 | 44.4% | -0.90 | -10.0% | 2.28 | |
| 8 | 25.0% | -4.47 | -55.9% | 2.06 | |
| 7 | 42.9% | -2.19 | -31.3% | 1.83 | |
| 6 | 16.7% | -4.30 | -71.7% | 1.62 | |
| 6 | 50.0% | -0.60 | -10.0% | 1.94 | |
| 6 | 66.7% | +1.39 | +23.2% | 1.82 | |
| 6 | 83.3% | +3.31 | +55.2% | 1.86 | |
| 5 | 20.0% | -3.30 | -66.0% | 1.86 | |
| 5 | 40.0% | -2.26 | -45.2% | 1.55 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 19 | 47.4% | -6.52 | -34.3% | 1.39 |
| 1.50 - 1.99 | 159 | 54.1% | -9.26 | -5.8% | 1.75 |
| 2.00 - 2.99 | 36 | 41.7% | -4.26 | -11.8% | 2.18 |
| 3.00 - 5.00 | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 3.45 |
| 5.01+ | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 6.00 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 44 | 36.4% | -16.25 | -36.9% | 1.81 |
| 1 - 3 | 88 | 51.1% | -8.35 | -9.5% | 1.85 |
| 3 - 6 | 43 | 58.1% | +1.17 | +2.7% | 1.78 |
| 6 - 12 | 33 | 57.6% | +1.56 | +4.7% | 1.86 |
| 12 - 24 | 4 | 50.0% | -0.21 | -5.3% | 2.00 |
| 24 - 48 | 4 | 75.0% | +0.04 | +1.0% | 1.34 |
| 48+ | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.64 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 25
218 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 13/5/26 19:30 | 856 |
ΠΑΟΚ
1
ΑΕΚ
1
|
Goal | 1.80 | +0.80 |
| 13/5/26 17:00 | 847 |
Βόλος ΝΠΣ
1
Άρης
2
|
Goal | 1.68 | +0.68 |
| 12/5/26 22:30 | 831 |
Οσασούνα
1
Ατλέτικο Μαδρίτης
2
|
Goal | 1.55 | +0.55 |
| 12/5/26 22:30 | 831 |
Οσασούνα
1
Ατλέτικο Μαδρίτης
2
|
Over | 1.70 | +0.70 |
| 12/5/26 21:30 | 822 |
Σερβέτ
2
Λωζάνη
0
|
Over | 1.54 | -1.00 |
| 12/5/26 21:00 | 816 |
Μπέτις
2
Έλτσε
1
|
Goal | 1.62 | +0.62 |
| 12/5/26 20:00 | 812 |
Θέλτα
2
Λεβάντε
3
|
Goal | 1.64 | +0.64 |
| 12/5/26 20:00 | 813 |
Βάρναμο
0
Έρεμπρο
1
|
Over | 1.88 | -1.00 |
| 11/5/26 19:30 | 574 |
Όντρα Οπόλε
3
Πογκόν Γκρότζισκ
1
|
2-3 Goals | 1.88 | -1.00 |
| 11/5/26 19:30 | 575 |
Σλασκ Βρότσλαβ
2
ΛΚΣ Λοτζ
2
|
2-3 Goals | 1.95 | -1.00 |
| 11/5/26 19:20 | 1553 |
Καφρ Κασέμ
1
Χάποελ Νοφ Χαγκαλίλ
1
|
2-3 Goals | 1.87 | +0.87 |
| 11/5/26 19:00 | 1514 |
Ολιμπίκ Ντε Σάφι
1
Φους Ραμπάτ
1
|
2-3 Goals | 1.90 | +0.90 |
| 11/5/26 19:00 | 1552 |
Κίριατ Γιαμ
2
Χάποελ Κφαρ Σάμπα
0
|
2-3 Goals | 1.90 | +0.90 |
| 11/5/26 19:00 | 1555 |
Μακάμπι Πετάχ Τίκβα
2
Χάποελ Ρισόν Λετζιόν
0
|
2-3 Goals | 1.91 | +0.91 |
| 10/5/26 22:00 | 534 |
Ατλέτικο Μινέιρο
1
Μποταφόγκο
1
|
Goal | 1.75 | +0.75 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.