Ιστορικό Αγώνων
Χαποέλ Καταμόν Ιερουσαλήμ : Στατιστικά για Λίγκατ Χάαλ 2025/2026
Ιστορικό Αγώνων
ΙΣΡΑΗΛ: Λίγκατ Χάαλ 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Λίγκατ ΧαΑλ | ||||||||
| 1 |
|
26 | 59 | 18 | 5 | 3 | 58:25 | |
| 2 |
|
26 | 57 | 17 | 6 | 3 | 61:29 | |
| 3 |
|
26 | 49 | 14 | 7 | 5 | 55:32 | |
| 4 |
|
26 | 49 | 15 | 6 | 5 | 46:26 | |
| 5 |
|
26 | 42 | 11 | 9 | 6 | 50:28 | |
| 6 |
|
26 | 37 | 9 | 10 | 7 | 41:36 | |
| 7 |
|
26 | 35 | 10 | 5 | 11 | 45:55 | |
| 8 |
|
26 | 32 | 8 | 8 | 10 | 27:35 | |
| 9 |
|
26 | 27 | 7 | 6 | 13 | 37:46 | |
| 10 |
|
26 | 25 | 6 | 7 | 13 | 31:44 | |
| 11 |
|
26 | 24 | 5 | 9 | 12 | 32:50 | |
| 12 |
|
26 | 21 | 4 | 9 | 13 | 22:37 | |
| 13 |
|
26 | 19 | 7 | 6 | 13 | 32:52 | |
| 14 |
|
26 | 12 | 3 | 3 | 20 | 17:59 | |
| Πλέι οφ Πρωταθλήματος | ||||||||
| 1 |
|
33 | 73 | 22 | 7 | 4 | 71:31 | |
| 2 |
|
33 | 71 | 21 | 8 | 4 | 75:38 | |
| 3 |
|
33 | 65 | 19 | 8 | 6 | 70:38 | |
| 4 |
|
33 | 59 | 18 | 7 | 8 | 53:31 | |
| 5 |
|
33 | 48 | 13 | 9 | 11 | 56:43 | |
| 6 |
|
33 | 37 | 9 | 10 | 14 | 45:54 | |
| Γκρουπ Υποβιβασμού | ||||||||
| 1 |
|
32 | 45 | 13 | 6 | 13 | 55:62 | |
| 2 |
|
32 | 40 | 11 | 7 | 14 | 48:50 | |
| 3 |
|
32 | 34 | 8 | 10 | 14 | 28:46 | |
| 4 |
|
32 | 33 | 11 | 8 | 13 | 43:56 | |
| 5 |
|
32 | 31 | 7 | 10 | 15 | 36:51 | |
| 6 |
|
32 | 31 | 7 | 10 | 15 | 26:41 | |
| 7 |
|
32 | 25 | 5 | 10 | 17 | 35:60 | |
| 8 |
|
32 | 22 | 6 | 4 | 22 | 25:65 | |
Χάποελ Τελ Αβίβ *
-2 βαθμούς
Ιρόνι Τιμπέριας *
-8 βαθμούς
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 3 (30.0%) |
2 (20.0%) |
5 (50.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 2 (20.0%) |
5 (50.0%) |
3 (30.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 5:10 | 1.5 | 0.5:1.0 |
| Ημίχρονο | 2:5 | 0.7 | 0.2:0.5 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 42% | 58% |
| Goals κατά | 29% | 71% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 54 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 55.54 λεπ. | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Badash Guy | 4 |
| Ashta Awka | 4 |
| Idoko Andrew | 3 |
| Madmon Ilay | 3 |
| Cedric | 3 |
| Hozez Matan | 3 |
| Rakonjac Marko | 2 |
| Eshata Awaka | 1 |
| Ransom Ibeh | 1 |
| Haimovich Tamir | 1 |
| Laish Yonatan | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Baye Orel | 1 |
| Hozez Matan | 1 |
| Shalom Harel | 1 |
| Nadir Ofek | 1 |
| Ashta Awka | 1 |
| Haimovich Tamir | 1 |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 40.6% (13/32) | 59.4% (19/32) |
| Ημίχρονο | 6.3% (2/32) | 93.8% (30/32) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 40.6% (13/32) |
| 2-3 | 40.6% (13/32) |
| 4-6 | 18.8% (6/32) |
| 7+ | 0.0% (0/32) |
| Failed to score | 34.4% (11/32) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 18.8% (6/32) | |
| 0 - 1 | 12.5% (4/32) | |
| 1 - 2 | 12.5% (4/32) | |
| 1 - 0 | 9.4% (3/32) | |
| 1 - 1 | 9.4% (3/32) | |
| 2 - 1 | 9.4% (3/32) | |
| 3 - 1 | 6.3% (2/32) | |
| 0 - 2 | 6.3% (2/32) | |
| 2 - 0 | 3.1% (1/32) | |
| 1 - 3 | 3.1% (1/32) | |
| 4 - 1 | 3.1% (1/32) | |
| 2 - 2 | 3.1% (1/32) | |
| 1 - 5 | 3.1% (1/32) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 1 | 21.9% (7/32) | |
| 3 | 21.9% (7/32) | |
| 0 | 18.8% (6/32) | |
| 2 | 18.8% (6/32) | |
| 4 | 12.5% (4/32) | |
| 5 | 3.1% (1/32) | |
| 6 | 3.1% (1/32) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 15.6% (5/32) | |
| 1/X | 3.1% (1/32) | |
| 1/2 | 6.3% (2/32) | |
| X/1 | 15.6% (5/32) | |
| X/X | 25.0% (8/32) | |
| X/2 | 9.4% (3/32) | |
| 2/1 | 0.0% (0/32) | |
| 2/X | 3.1% (1/32) | |
| 2/2 | 21.9% (7/32) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 26 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 41 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 111 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 70 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 0.81 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.28 γκολ σε κάθε αγώνα . |