Ιστορικό Αγώνων
Σχρόμπρι Γκλογκόβ : Στατιστικά για Ι Λίγκα 2025/2026
Ιστορικό Αγώνων
ΠΟΛΩΝΙΑ: Ι Λίγκα 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
32 | 65 | 18 | 11 | 3 | 69:32 | |
| 2 |
|
32 | 58 | 16 | 10 | 6 | 66:46 | |
| 3 |
|
32 | 53 | 15 | 8 | 9 | 64:45 | |
| 4 |
|
32 | 51 | 15 | 6 | 11 | 44:33 | |
| 5 |
|
32 | 51 | 14 | 9 | 9 | 53:46 | |
| 6 |
|
32 | 50 | 14 | 8 | 10 | 50:47 | |
| 7 |
|
32 | 50 | 13 | 11 | 8 | 50:42 | |
| 8 |
|
32 | 49 | 14 | 7 | 11 | 49:50 | |
| 9 |
|
32 | 47 | 13 | 8 | 11 | 54:43 | |
| 10 |
|
32 | 46 | 11 | 13 | 8 | 43:38 | |
| 11 |
|
32 | 43 | 11 | 10 | 11 | 51:54 | |
| 12 |
|
32 | 42 | 12 | 6 | 14 | 45:52 | |
| 13 |
|
32 | 41 | 10 | 11 | 11 | 31:38 | |
| 14 |
|
32 | 36 | 9 | 9 | 14 | 32:38 | |
| 15 |
|
32 | 30 | 8 | 6 | 18 | 44:60 | |
| 16 |
|
32 | 27 | 5 | 12 | 15 | 38:57 | |
| 17 |
|
32 | 25 | 6 | 7 | 19 | 35:63 | |
| 18 |
|
32 | 21 | 5 | 6 | 21 | 37:71 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 4 (40.0%) |
1 (10.0%) |
5 (50.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 4 (40.0%) |
3 (30.0%) |
3 (30.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 13:13 | 2.6 | 1.3:1.3 |
| Ημίχρονο | 7:6 | 1.3 | 0.7:0.6 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 34% | 66% |
| Goals κατά | 45% | 55% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 52.89 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 50.12 λεπ. | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Mazur Miroslav | 7 |
| Laskowski Kacper | 6 |
| Ozimek Mateusz | 5 |
| Mandrysz Robert | 4 |
| Nowakowski Kacper | 4 |
| Ebenezer Kelechukwu | 3 |
| Gric Jakub | 3 |
| Janczukowicz Piotr | 3 |
| Lewkot Szymon | 2 |
| Bartlewicz Szymon | 1 |
| Lis Jakub | 1 |
| Kozajda Michal | 1 |
| Bak Radoslaw | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Tupaj Pawel | 1 |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 50.0% (16/32) | 50.0% (16/32) |
| Ημίχρονο | 6.3% (2/32) | 93.8% (30/32) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 21.9% (7/32) |
| 2-3 | 65.6% (21/32) |
| 4-6 | 12.5% (4/32) |
| 7+ | 0.0% (0/32) |
| Failed to score | 21.9% (7/32) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 15.6% (5/32) | |
| 1 - 2 | 15.6% (5/32) | |
| 2 - 0 | 12.5% (4/32) | |
| 0 - 1 | 12.5% (4/32) | |
| 1 - 1 | 9.4% (3/32) | |
| 1 - 0 | 6.3% (2/32) | |
| 3 - 0 | 6.3% (2/32) | |
| 0 - 2 | 6.3% (2/32) | |
| 2 - 2 | 6.3% (2/32) | |
| 3 - 2 | 3.1% (1/32) | |
| 1 - 3 | 3.1% (1/32) | |
| 0 - 0 | 3.1% (1/32) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 37.5% (12/32) | |
| 2 | 28.1% (9/32) | |
| 1 | 18.8% (6/32) | |
| 4 | 9.4% (3/32) | |
| 5 | 3.1% (1/32) | |
| 0 | 3.1% (1/32) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 18.8% (6/32) | |
| 1/X | 6.3% (2/32) | |
| 1/2 | 0.0% (0/32) | |
| X/1 | 25.0% (8/32) | |
| X/X | 9.4% (3/32) | |
| X/2 | 9.4% (3/32) | |
| 2/1 | 0.0% (0/32) | |
| 2/X | 3.1% (1/32) | |
| 2/2 | 28.1% (9/32) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 44 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 33 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 65 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 87 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.38 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.03 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Tερματοφύλακες
Aμυντικοί
- Adam Banasiak
- Πολωνία 36 χρ.
- Przemyslaw Szarek
- Πολωνία 30 χρ.
- Miroslav Mazur
- Ουκρανία 27 χρ.
- Jakub Lis
- Πολωνία 24 χρ.
- Gabriel Estigarribia
- Βραζιλία 28 χρ.
Mέσοι
- Artur Bogusz
- Πολωνία 33 χρ.
- Sebastian Bonecki
- Πολωνία 31 χρ.
- Jakub Gric
- Σλοβακία 29 χρ.
- Patryk Mucha
- Πολωνία 28 χρ.
- Szymon Lewkot
- Πολωνία 27 χρ.
- Radoslaw Bak
- Πολωνία 21 χρ.
Eπιθετικοί
- Sebastian Strozik
- Πολωνία 26 χρ.
- Piotr Janczukowicz
- Πολωνία 26 χρ.
- Kelechukwu Ebenezer
- Νιγηρία 24 χρ.