Λοζάν Ουσί : Στατιστικά για Τσάλεντζ Λιγκ 2025/2026
Ιστορικό Αγώνων
ΕΛΒΕΤΙΑ: Τσάλεντζ Λιγκ 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
35 | 79 | 25 | 4 | 6 | 75:45 | |
| 2 |
|
35 | 78 | 24 | 6 | 5 | 72:40 | |
| 3 |
|
35 | 66 | 20 | 6 | 9 | 73:46 | |
| 4 |
|
35 | 49 | 14 | 7 | 14 | 54:54 | |
| 5 |
|
35 | 47 | 13 | 8 | 14 | 57:50 | |
| 6 |
|
35 | 41 | 13 | 2 | 20 | 50:61 | |
| 7 |
|
35 | 40 | 10 | 10 | 15 | 38:52 | |
| 8 |
|
35 | 39 | 10 | 9 | 16 | 44:52 | |
| 9 |
|
35 | 28 | 5 | 13 | 17 | 32:58 | |
| 10 |
|
35 | 22 | 5 | 7 | 23 | 38:75 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 2 (20.0%) |
3 (30.0%) |
5 (50.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 2 (20.0%) |
5 (50.0%) |
3 (30.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 14:17 | 3.1 | 1.4:1.7 |
| Ημίχρονο | 5:7 | 1.2 | 0.5:0.7 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 44% | 56% |
| Goals κατά | 46% | 54% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 50.18 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 47.44 λεπ. | |
Top Scorers
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Caddy Warren | 1 |
| Gelato Luca | 1 |
| Lusuena Nehemie | 1 |
| Akichi Ogou | 1 |
| Malula Breston | 1 |
| Bah Keasse | 1 |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 62.9% (22/35) | 37.1% (13/35) |
| Ημίχρονο | 20.0% (7/35) | 80.0% (28/35) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 11.4% (4/35) |
| 2-3 | 60.0% (21/35) |
| 4-6 | 25.7% (9/35) |
| 7+ | 2.9% (1/35) |
| Failed to score | 28.6% (10/35) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 2 | 14.3% (5/35) | |
| 3 - 0 | 11.4% (4/35) | |
| 1 - 1 | 11.4% (4/35) | |
| 0 - 2 | 11.4% (4/35) | |
| 2 - 2 | 5.7% (2/35) | |
| 0 - 3 | 5.7% (2/35) | |
| 1 - 0 | 5.7% (2/35) | |
| 3 - 2 | 5.7% (2/35) | |
| 1 - 3 | 2.9% (1/35) | |
| 5 - 0 | 2.9% (1/35) | |
| 2 - 1 | 2.9% (1/35) | |
| 0 - 1 | 2.9% (1/35) | |
| 4 - 2 | 2.9% (1/35) | |
| 5 - 2 | 2.9% (1/35) | |
| 4 - 0 | 2.9% (1/35) | |
| 0 - 0 | 2.9% (1/35) | |
| 3 - 3 | 2.9% (1/35) | |
| 2 - 0 | 2.9% (1/35) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 34.3% (12/35) | |
| 2 | 25.7% (9/35) | |
| 4 | 11.4% (4/35) | |
| 5 | 8.6% (3/35) | |
| 1 | 8.6% (3/35) | |
| 6 | 5.7% (2/35) | |
| 7 | 2.9% (1/35) | |
| 0 | 2.9% (1/35) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 22.9% (8/35) | |
| 1/X | 0.0% (0/35) | |
| 1/2 | 0.0% (0/35) | |
| X/1 | 14.3% (5/35) | |
| X/X | 17.1% (6/35) | |
| X/2 | 22.9% (8/35) | |
| 2/1 | 2.9% (1/35) | |
| 2/X | 5.7% (2/35) | |
| 2/2 | 14.3% (5/35) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 57 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 50 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 55 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 63 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.63 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.43 γκολ σε κάθε αγώνα . |
- Dalibor Stevanovic
- Προπονητής 41 χρ.
Tερματοφύλακες
- Dany da Silva
- Πορτογαλία 33 χρ.
#1
- Noah Noverraz
- Ελβετία 21 χρ.
#12
- Leo Besson
- Κόσοβο 23 χρ.
#19
- Tristan Zesiger
- Ελβετία 24 χρ.
#30
- Jeremy Vachoux
- Γαλλία 31 χρ.
#74
Aμυντικοί
- Bastien Conus
- Ελβετία 28 χρ.
#3
- Theo Barbet
- Γαλλία 25 χρ.
#22
- Lamine Gassama
- Σενεγάλη 36 χρ.
#27
- Breston Malula
- Ελβετία 25 χρ.
#71
Mέσοι
- Hugo Fargues
- Γαλλία 34 χρ.
#8
- Mergim Qarri
- Ελβετία 30 χρ.
#10
- Francois Mendy
- Γαλλία 26 χρ.
#21
- Rayan Kadima
- Γαλλία 28 χρ.
#23
- Ogou Akichi
- Ακτή Ελεφαντοστού 36 χρ.
#24
- Chinwendu Nkama
- Νιγηρία 28 χρ.
#25
- Issa Kaloga
- Ελβετία 22 χρ.
#28
- Patrick Sutter
- Ελβετία 27 χρ.
#30
- Nicola Sutter
- Ελβετία 31 χρ.
#34
- Vasco Tritten
- Ελβετία 20 χρ.
#77
- Nehemie Lusuena
- Ελβετία 28 χρ.
#88
Eπιθετικοί
- Landry Nomel
- Γαλλία 28 χρ.
#7
- Malko Sartoretti
- Ελβετία 21 χρ.
#11
- Nathan Garcia
- Ελβετία 26 χρ.
#20