Ιστορικό Αγώνων
Αντεκουέρα : Στατιστικά για Πριμέρα Ντιβιζιόν RFEF 2025/2026
Ιστορικό Αγώνων
ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν RFEF 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
36 | 73 | 21 | 10 | 5 | 58:22 | |
| 2 |
|
36 | 64 | 18 | 10 | 8 | 60:46 | |
| 3 |
|
36 | 61 | 17 | 10 | 9 | 52:39 | |
| 4 |
|
36 | 57 | 14 | 15 | 7 | 47:26 | |
| 5 |
|
36 | 56 | 16 | 8 | 12 | 56:47 | |
| 6 |
|
36 | 54 | 15 | 9 | 12 | 41:33 | |
| 7 |
|
36 | 54 | 14 | 12 | 10 | 46:36 | |
| 8 |
|
36 | 52 | 14 | 10 | 12 | 49:46 | |
| 9 |
|
36 | 49 | 12 | 13 | 11 | 35:40 | |
| 10 |
|
36 | 48 | 13 | 9 | 14 | 44:51 | |
| 11 |
|
36 | 48 | 13 | 9 | 14 | 39:44 | |
| 12 |
|
36 | 48 | 14 | 6 | 16 | 42:52 | |
| 13 |
|
36 | 46 | 12 | 10 | 14 | 36:44 | |
| 14 |
|
36 | 43 | 11 | 10 | 15 | 52:61 | |
| 15 |
|
36 | 41 | 9 | 14 | 13 | 39:46 | |
| 16 |
|
36 | 40 | 10 | 10 | 16 | 41:54 | |
| 17 |
|
36 | 39 | 9 | 12 | 15 | 42:46 | |
| 18 |
|
36 | 39 | 10 | 9 | 17 | 36:46 | |
| 19 |
|
36 | 39 | 10 | 9 | 17 | 27:40 | |
| 20 |
|
36 | 27 | 6 | 9 | 21 | 29:52 | |
| 2ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
36 | 66 | 18 | 12 | 6 | 55:35 | |
| 2 |
|
36 | 65 | 17 | 14 | 5 | 51:26 | |
| 3 |
|
36 | 64 | 18 | 10 | 8 | 60:41 | |
| 4 |
|
36 | 59 | 15 | 14 | 7 | 51:31 | |
| 5 |
|
36 | 57 | 15 | 12 | 9 | 51:46 | |
| 6 |
|
36 | 56 | 15 | 11 | 10 | 34:33 | |
| 7 |
|
36 | 55 | 15 | 10 | 11 | 39:36 | |
| 8 |
|
36 | 50 | 14 | 8 | 14 | 43:43 | |
| 9 |
|
36 | 50 | 13 | 11 | 12 | 40:40 | |
| 10 |
|
36 | 48 | 12 | 12 | 12 | 26:30 | |
| 11 |
|
36 | 47 | 12 | 11 | 13 | 39:34 | |
| 12 |
|
36 | 47 | 11 | 14 | 11 | 37:35 | |
| 13 |
|
36 | 46 | 11 | 13 | 12 | 43:45 | |
| 14 |
|
36 | 46 | 12 | 10 | 14 | 37:39 | |
| 15 |
|
36 | 45 | 11 | 12 | 13 | 31:35 | |
| 16 |
|
36 | 43 | 12 | 7 | 17 | 37:47 | |
| 17 |
|
36 | 41 | 11 | 8 | 17 | 43:57 | |
| 18 |
|
36 | 31 | 8 | 7 | 21 | 31:48 | |
| 19 |
|
36 | 29 | 7 | 8 | 21 | 26:52 | |
| 20 |
|
36 | 27 | 5 | 12 | 19 | 20:41 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 4 (40.0%) |
1 (10.0%) |
5 (50.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 6 (60.0%) |
1 (10.0%) |
3 (30.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 13:13 | 2.6 | 1.3:1.3 |
| Ημίχρονο | 8:4 | 1.2 | 0.8:0.4 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 44% | 56% |
| Goals κατά | 35% | 65% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 47.47 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 58.21 λεπ. | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Gutierrez Luismi | 7 |
| Siddiki Ousama | 6 |
| Bassele Moha | 5 |
| Gene Adria | 3 |
| Ilahude Destiny | 3 |
| Bassele Mouhamed | 2 |
| Anton Javi | 2 |
| Nico Njalla | 2 |
| Biabiany Jonathan | 2 |
| Diz Rafa | 2 |
| Santos Marcelo | 2 |
| Ramos David | 1 |
| 1 | |
| Chit Oussama | 1 |
| Gimenez Raul | 1 |
| Barbu | 1 |
| Aspra Juan | 1 |
| Barbu Alex | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Santos Marcelo | 2 |
| Aspra Juan | 1 |
| Chit Oussama | 1 |
| Anton Javi | 1 |
| Garreta Felix | 1 |
| Barbu Alex | 1 |
| Gutierrez Luismi | 1 |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 36.1% (13/36) | 63.9% (23/36) |
| Ημίχρονο | 5.6% (2/36) | 94.4% (34/36) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 33.3% (12/36) |
| 2-3 | 44.4% (16/36) |
| 4-6 | 22.2% (8/36) |
| 7+ | 0.0% (0/36) |
| Failed to score | 30.6% (11/36) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 16.7% (6/36) | |
| 1 - 0 | 13.9% (5/36) | |
| 0 - 1 | 13.9% (5/36) | |
| 2 - 1 | 8.3% (3/36) | |
| 2 - 0 | 8.3% (3/36) | |
| 2 - 3 | 5.6% (2/36) | |
| 0 - 2 | 5.6% (2/36) | |
| 1 - 3 | 5.6% (2/36) | |
| 0 - 0 | 5.6% (2/36) | |
| 3 - 2 | 2.8% (1/36) | |
| 0 - 3 | 2.8% (1/36) | |
| 2 - 4 | 2.8% (1/36) | |
| 4 - 2 | 2.8% (1/36) | |
| 3 - 1 | 2.8% (1/36) | |
| 1 - 2 | 2.8% (1/36) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 30.6% (11/36) | |
| 1 | 27.8% (10/36) | |
| 3 | 13.9% (5/36) | |
| 5 | 8.3% (3/36) | |
| 4 | 8.3% (3/36) | |
| 6 | 5.6% (2/36) | |
| 0 | 5.6% (2/36) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 33.3% (12/36) | |
| 1/X | 0.0% (0/36) | |
| 1/2 | 0.0% (0/36) | |
| X/1 | 2.8% (1/36) | |
| X/X | 16.7% (6/36) | |
| X/2 | 13.9% (5/36) | |
| 2/1 | 2.8% (1/36) | |
| 2/X | 5.6% (2/36) | |
| 2/2 | 25.0% (9/36) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 43 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 43 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 75 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 75 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.19 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.19 γκολ σε κάθε αγώνα . |