Ιστορικό Αγώνων
Σλόγκα Ντόμποϊ : Στατιστικά για Πρέμιερ Λιγκ 2025/2026
Ιστορικό Αγώνων
ΒΟΣΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
33 | 79 | 25 | 4 | 4 | 73:20 | |
| 2 |
|
33 | 66 | 20 | 6 | 7 | 43:23 | |
| 3 |
|
33 | 58 | 17 | 7 | 9 | 48:33 | |
| 4 |
|
33 | 48 | 13 | 9 | 11 | 30:27 | |
| 5 |
|
33 | 41 | 10 | 11 | 12 | 32:33 | |
| 6 |
|
33 | 40 | 10 | 10 | 13 | 29:44 | |
| 7 |
|
33 | 33 | 8 | 9 | 16 | 25:38 | |
| 8 |
|
33 | 33 | 8 | 9 | 16 | 27:41 | |
| 9 |
|
33 | 29 | 7 | 8 | 18 | 27:48 | |
| 10 |
|
33 | 27 | 6 | 9 | 18 | 19:46 | |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 2 (20.0%) |
2 (20.0%) |
6 (60.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 2 (20.0%) |
3 (30.0%) |
5 (50.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 5:19 | 2.4 | 0.5:1.9 |
| Ημίχρονο | 2:7 | 0.9 | 0.2:0.7 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 53% | 47% |
| Goals κατά | 37% | 63% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 44.32 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 55.74 λεπ. | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Jovic Toni | 8 |
| Tatar Benjamin | 4 |
| Predragovic Fedor | 2 |
| Kunic Petar | 2 |
| Seslak Ognjen | 1 |
| Vidic Dejan | 1 |
| Mandic Nikola | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Tatar Benjamin | 2 |
| Mekic Nedim | 1 |
| Jovic Toni | 1 |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 42.4% (14/33) | 57.6% (19/33) |
| Ημίχρονο | 6.1% (2/33) | 93.9% (31/33) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 42.4% (14/33) |
| 2-3 | 42.4% (14/33) |
| 4-6 | 15.2% (5/33) |
| 7+ | 0.0% (0/33) |
| Failed to score | 60.6% (20/33) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 18.2% (6/33) | |
| 1 - 0 | 15.2% (5/33) | |
| 2 - 1 | 12.1% (4/33) | |
| 2 - 0 | 9.1% (3/33) | |
| 0 - 1 | 9.1% (3/33) | |
| 3 - 0 | 6.1% (2/33) | |
| 3 - 1 | 6.1% (2/33) | |
| 0 - 3 | 6.1% (2/33) | |
| 1 - 1 | 6.1% (2/33) | |
| 4 - 0 | 3.0% (1/33) | |
| 0 - 4 | 3.0% (1/33) | |
| 1 - 2 | 3.0% (1/33) | |
| 2 - 2 | 3.0% (1/33) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 27.3% (9/33) | |
| 1 | 24.2% (8/33) | |
| 0 | 18.2% (6/33) | |
| 2 | 15.2% (5/33) | |
| 4 | 15.2% (5/33) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 27.3% (9/33) | |
| 1/X | 3.0% (1/33) | |
| 1/2 | 0.0% (0/33) | |
| X/1 | 24.2% (8/33) | |
| X/X | 21.2% (7/33) | |
| X/2 | 6.1% (2/33) | |
| 2/1 | 0.0% (0/33) | |
| 2/X | 3.0% (1/33) | |
| 2/2 | 15.2% (5/33) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 19 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 46 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 156 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 65 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 0.58 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.39 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Tερματοφύλακες
Aμυντικοί
- Milos Vranjanin
- Σερβία 29 χρ.
Mέσοι
- Boris Varga
- Σερβία 32 χρ.
- Fedor Predragovic
- Βοσνία 31 χρ.
- Nedim Mekic
- Βοσνία 31 χρ.
Eπιθετικοί
- Benjamin Tatar
- Βοσνία 31 χρ.
#32
- Alen Dejanovic
- Βοσνία 26 χρ.
#77
- Richmond Boakye
- Γκάνα 33 χρ.
- Petar Kunic
- Βοσνία 32 χρ.
- Nikola Mandic
- Κροατία 31 χρ.
- Haris Ovcina
- Βοσνία 29 χρ.