Σετούμπαλ : Στατιστικά για Καμπεονάτο Ντε Πόρτουγκαλ 2023/2024
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 4 (40.0%) |
3 (30.0%) |
3 (30.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 0 (0.0%) |
10 (100.0%) |
0 (0.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 14:14 | 2.8 | 1.4:1.4 |
| Ημίχρονο | 0:0 | 0.0 | 0.0:0.0 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | - λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | - λεπ. | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 54.5% (18/33) | 45.5% (15/33) |
| Ημίχρονο | 0.0% (0/33) | 100.0% (33/33) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 27.3% (9/33) |
| 2-3 | 54.5% (18/33) |
| 4-6 | 18.2% (6/33) |
| 7+ | 0.0% (0/33) |
| Failed to score | 12.1% (4/33) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 18.2% (6/33) | |
| 0 - 1 | 18.2% (6/33) | |
| 1 - 2 | 9.1% (3/33) | |
| 1 - 1 | 9.1% (3/33) | |
| 2 - 0 | 9.1% (3/33) | |
| 0 - 3 | 6.1% (2/33) | |
| 0 - 0 | 6.1% (2/33) | |
| 4 - 0 | 6.1% (2/33) | |
| 1 - 0 | 3.0% (1/33) | |
| 3 - 1 | 3.0% (1/33) | |
| 3 - 3 | 3.0% (1/33) | |
| 3 - 0 | 3.0% (1/33) | |
| 3 - 2 | 3.0% (1/33) | |
| 2 - 3 | 3.0% (1/33) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 36.4% (12/33) | |
| 1 | 21.2% (7/33) | |
| 2 | 18.2% (6/33) | |
| 4 | 9.1% (3/33) | |
| 0 | 6.1% (2/33) | |
| 5 | 6.1% (2/33) | |
| 6 | 3.0% (1/33) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 0.0% (0/33) | |
| 1/X | 0.0% (0/33) | |
| 1/2 | 0.0% (0/33) | |
| X/1 | 45.5% (15/33) | |
| X/X | 18.2% (6/33) | |
| X/2 | 36.4% (12/33) | |
| 2/1 | 0.0% (0/33) | |
| 2/X | 0.0% (0/33) | |
| 2/2 | 0.0% (0/33) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 54 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 29 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 55 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 102 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.64 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 0.88 γκολ σε κάθε αγώνα . |
7/12/2017 01:12
Τσάμπιονς Λιγκ: Στους «16» η Πόρτο
26/11/2014 00:32
Τσάμπιονς Λιγκ: Νίκησε και ελπίζει για «16» η Σπόρτινγκ (video)
9/1/2013 13:17
«Δράκος» ο Ισμαΐλοφ
Tερματοφύλακες
Aμυντικοί
Mέσοι
- Jose Semedo
- Πορτογαλία 40 χρ.
#29
Eπιθετικοί
- Mario Mendonca
- Πορτογαλία 35 χρ.
#5
- Kamo-Kamo
- Μοζαμβίκη 27 χρ.
#11
- Frederic Mendy
- Γουινέα Μπισάου 38 χρ.
#23
- Neymar Canhembe
- Μοζαμβίκη 28 χρ.