Ιστορικό Αγώνων
BFC Νταουγκάβπιλς : Στατιστικά για Βιρσιλίγκα 2026
Ιστορικό Αγώνων
ΛΕΤΟΝΙΑ: Βιρσιλίγκα 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
32 | 78 | 24 | 6 | 2 | 88:29 | |
| 2 |
|
31 | 77 | 24 | 5 | 2 | 75:24 | |
| 3 |
|
31 | 60 | 18 | 6 | 7 | 48:30 | |
| 4 |
|
31 | 43 | 12 | 7 | 12 | 41:43 | |
| 5 |
|
32 | 42 | 11 | 9 | 12 | 37:36 | |
| 6 |
|
31 | 38 | 11 | 5 | 15 | 31:41 | |
| 7 |
|
32 | 32 | 8 | 8 | 16 | 34:53 | |
| 8 |
|
32 | 26 | 5 | 11 | 16 | 22:54 | |
| 9 |
|
32 | 24 | 5 | 9 | 18 | 44:63 | |
| 10 |
|
32 | 18 | 4 | 6 | 22 | 31:78 | |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 4 (40.0%) |
3 (30.0%) |
3 (30.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 3 (30.0%) |
6 (60.0%) |
1 (10.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 12:7 | 1.9 | 1.2:0.7 |
| Ημίχρονο | 4:2 | 0.6 | 0.4:0.2 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 27% | 73% |
| Goals κατά | 22% | 78% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.16 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 59.22 λεπ. | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Ndjiki Rostand | 7 |
| Yakubu Joel | 6 |
| Sylla Mamadou | 5 |
| Garzha Artem | 5 |
| Traore Abdoul Kader | 5 |
| Mukwelle William | 2 |
| Addai Elijah | 1 |
| Kiwinda Daniel | 1 |
| Pinaskins Ervins | 1 |
| Ayebadiepreye Doukumo Wadulu | 1 |
| Skrebels Raivis | 1 |
| 1 | |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 40.6% (13/32) | 59.4% (19/32) |
| Ημίχρονο | 0.0% (0/32) | 100.0% (32/32) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 37.5% (12/32) |
| 2-3 | 37.5% (12/32) |
| 4-6 | 25.0% (8/32) |
| 7+ | 0.0% (0/32) |
| Failed to score | 31.3% (10/32) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 15.6% (5/32) | |
| 0 - 0 | 12.5% (4/32) | |
| 1 - 0 | 12.5% (4/32) | |
| 0 - 1 | 12.5% (4/32) | |
| 2 - 1 | 9.4% (3/32) | |
| 3 - 1 | 9.4% (3/32) | |
| 1 - 2 | 6.3% (2/32) | |
| 2 - 0 | 6.3% (2/32) | |
| 0 - 4 | 3.1% (1/32) | |
| 1 - 3 | 3.1% (1/32) | |
| 2 - 3 | 3.1% (1/32) | |
| 4 - 1 | 3.1% (1/32) | |
| 4 - 2 | 3.1% (1/32) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 1 | 25.0% (8/32) | |
| 2 | 21.9% (7/32) | |
| 3 | 15.6% (5/32) | |
| 4 | 15.6% (5/32) | |
| 0 | 12.5% (4/32) | |
| 5 | 6.3% (2/32) | |
| 6 | 3.1% (1/32) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 28.1% (9/32) | |
| 1/X | 0.0% (0/32) | |
| 1/2 | 3.1% (1/32) | |
| X/1 | 15.6% (5/32) | |
| X/X | 28.1% (9/32) | |
| X/2 | 12.5% (4/32) | |
| 2/1 | 0.0% (0/32) | |
| 2/X | 0.0% (0/32) | |
| 2/2 | 12.5% (4/32) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 37 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 36 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 78 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 80 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.16 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.13 γκολ σε κάθε αγώνα . |
- Kirils Kurbatovs
- Προπονητής χρ.
Tερματοφύλακες
Aμυντικοί
- Davis Cucurs
- Λετονία 26 χρ.
#33
Mέσοι
Eπιθετικοί
- Mohamed Kone
- Ακτή Ελεφαντοστού 23 χρ.
#11
- Daniel Kiwinda
- Ουκρανία 22 χρ.
- Abdoul Kader Traore
- Ακτή Ελεφαντοστού 22 χρ.
- William Mukwelle
- Καμερούν 23 χρ.