1
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Μονάγκας

Μονάγκας

Μονάγκας : Στατιστικά για Πριμέρα Ντιβιζιόν 2026

Ιστορικό Αγώνων

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H Γ
Απερτούρα: Δεύτερος Γύρος - 1ος Όμιλος
  1 Ακαντέμια Πουέρτο Καμπέγιο 6 10 3 1 2 8:7
  2 Πορτουγκέζα 6 8 2 2 2 7:8
  3 Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα 6 7 1 4 1 5:5
  4 UCV 6 6 1 3 2 8:8
Απερτούρα: Δεύτερος Γύρος - 2ος Όμιλος
  1 Καραμπόμπο 6 11 3 2 1 10:5
  2 Ντεπορτίβο Τάτσιρα 6 11 3 2 1 8:5
  3 Μετροπολιτάνος 6 8 2 2 2 5:7
  4 Εστουντιάντες Μέριντα 6 3 1 0 5 2:8
Απερτούρα: Πρώτη Φάση
  1 Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα 13 27 7 6 0 15:6
  2 Μετροπολιτάνος 13 25 7 4 2 17:10
  3 Ντεπορτίβο Τάτσιρα 13 24 7 3 3 17:12
  4 UCV 13 23 7 2 4 24:20
  5 Πορτουγκέζα 13 20 5 5 3 20:12
  6 Εστουντιάντες Μέριντα 13 20 6 2 5 21:18
  7 Καραμπόμπο 13 19 4 7 2 23:14
  8 Ακαντέμια Πουέρτο Καμπέγιο 13 17 4 5 4 16:14
  9 Σαμόρα 13 17 4 5 4 14:14
  10 Καράκας 13 15 3 6 4 15:17
  11 Ράγιο Ζουλιάνο 13 14 4 2 7 13:23
  12 Μονάγκας 13 11 3 2 8 14:22
  13 Ανζοατέγιου ΦΚ 13 9 2 3 8 15:25
  14 Τρουχιγιάνος 13 4 0 4 9 9:26
Κλαουσούρα: Δεύτερος Γύρος - 1ος Όμιλος
  1 Καραμπόμπο 3 7 2 1 0 7:3
  2 Μετροπολιτάνος 3 3 0 3 0 3:3
  3 Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα 3 2 0 2 1 5:7
  4 Πορτουγκέζα 3 2 0 2 1 3:5
Κλαουσούρα: Δεύτερος Γύρος - 2ος Όμιλος
  1 Ντεπορτίβο Τάτσιρα 4 12 4 0 0 8:3
  2 Καράκας 4 6 2 0 2 6:5
  3 Ακαντέμια Πουέρτο Καμπέγιο 4 3 1 0 3 4:6
  4 Μονάγκας 4 3 1 0 3 4:8
Κλαουσούρα: Πρώτος Γύρος
  1 Μετροπολιτάνος 13 32 10 2 1 30:11
  2 Ντεπορτίβο Τάτσιρα 13 27 8 3 2 30:17
  3 Ακαντέμια Πουέρτο Καμπέγιο 13 23 6 5 2 19:12
  4 Καραμπόμπο 13 22 6 4 3 15:10
  5 Πορτουγκέζα 13 19 4 7 2 14:12
  6 Μονάγκας 13 18 5 3 5 17:17
  7 Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα 13 17 5 2 6 22:18
  8 Καράκας 13 17 4 5 4 15:16
  9 Εστουντιάντες Μέριντα 13 17 4 5 4 15:16
  10 UCV 13 16 4 4 5 13:15
  11 Τρουχιγιάνος 13 14 4 2 7 14:20
  12 Ράγιο Ζουλιάνο 13 11 3 2 8 18:29
  13 Ανζοατέγιου ΦΚ 13 8 2 2 9 8:22
  14 Σαμόρα 13 8 2 2 9 12:27

Πλέι Οφ

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ
Τελικό 10 4
(40.0%)
2
(20.0%)
4
(40.0%)
Ημίχρονο 10 4
(40.0%)
2
(20.0%)
4
(40.0%)
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
/ΑΓΩΝΑ
ΓΚΟΛ
ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ
/ΑΓΩΝΑ
Τελικό 12:14 2.6 1.2:1.4
Ημίχρονο 7:7 1.4 0.7:0.7

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 34% 66%
Goals κατά 47% 53%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 54.23 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 49.98 λεπ.

Top Scorers

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Rodriguez Ronald11
Gonzalez Luis5
Basante Fernando4
Renteria Maelo3
Romero Andres3
Farias Edder2
Caraballo Jefferson1
De La Hoz Kevin1
Maitan Marcos1
Carrion Edgar1
Jaramillo Felipe1
Henry Nicolas1
Romero Antonio1

Κίτρινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Sulbaran Yerwin1
Rodriguez Ronald1
Maitan Marcos1
Romero Antonio1

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 53.3% (16/30) 46.7% (14/30)
Ημίχρονο 10.0% (3/30) 90.0% (27/30)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 26.7% (8/30)
2-3 43.3% (13/30)
4-6 30.0% (9/30)
7+ 0.0% (0/30)
Failed to score 30.0% (9/30)

G/G - N/G

G/G N/G
53.3% (16/30) 46.7% (14/30)

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 0 16.7% (5/30)
2 - 1 10.0% (3/30)
1 - 1 10.0% (3/30)
2 - 3 6.7% (2/30)
2 - 0 6.7% (2/30)
1 - 2 6.7% (2/30)
0 - 1 6.7% (2/30)
3 - 1 6.7% (2/30)
3 - 2 6.7% (2/30)
0 - 2 3.3% (1/30)
3 - 3 3.3% (1/30)
1 - 3 3.3% (1/30)
0 - 0 3.3% (1/30)
3 - 0 3.3% (1/30)
4 - 0 3.3% (1/30)
0 - 3 3.3% (1/30)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
3 23.3% (7/30)
1 23.3% (7/30)
2 20.0% (6/30)
5 13.3% (4/30)
4 13.3% (4/30)
6 3.3% (1/30)
0 3.3% (1/30)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 26.7% (8/30)
1/X 6.7% (2/30)
1/2 3.3% (1/30)
X/1 23.3% (7/30)
X/X 6.7% (2/30)
X/2 10.0% (3/30)
2/1 3.3% (1/30)
2/X 3.3% (1/30)
2/2 16.7% (5/30)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 35 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 47 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 77 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 57 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.17 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.57 γκολ σε κάθε αγώνα .

Πρόσφατα

offer image offer image

Στοιχηματικές

Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ