3
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Μεταλογκλόμπους

Μεταλογκλόμπους

Μεταλογκλόμπους : Στατιστικά για Λίγκα 1 2025/2026

Ιστορικό Αγώνων

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 2025/2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H Γ
Σουπερλίγκα
  1 Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα 30 60 17 9 4 53:27
  2 Ραπίντ Βουκουρεστίου 30 56 16 8 6 47:30
  3 Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ 30 54 16 6 8 48:27
  4 Κλουζ 30 53 15 8 7 49:40
  5 Ντιναμό Βουκουρεστίου 30 52 14 10 6 42:28
  6 Άργκες Πιτέστι 30 50 15 5 10 37:28
  7 Στεάουα Βουκουρεστίου 30 46 13 7 10 48:40
  8 UTA Αράντ 30 43 11 10 9 39:44
  9 Μποτοσάνι 30 42 11 9 10 37:29
  10 Οτελούλ Γκαλάτι 30 41 11 8 11 39:32
  11 Φαρούλ Κονστάντζα 30 37 10 7 13 39:37
  12 Πετρολούλ Πλοέστι 30 32 7 11 12 24:31
  13 Μιερκουρέα Τσίουκ 30 32 8 8 14 30:58
  14 Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια 30 25 7 4 19 27:46
  15 Χέρμανσταντ 30 23 5 8 17 29:50
  16 Μεταλογκλόμπους 30 12 2 6 22 25:66
Γκρουπ Υποβιβασμού
  1 Στεάουα Βουκουρεστίου * 8 37 4 2 2 13:7
  2 UTA Αράντ * 8 36 4 2 2 13:7
  3 Μιερκουρέα Τσίουκ * 9 33 5 2 2 11:8
  4 Μποτοσάνι * 9 33 3 3 3 13:17
  5 Οτελούλ Γκαλάτι * 8 32 3 2 3 12:14
  6 Φαρούλ Κονστάντζα * 8 25 1 3 4 8:10
  7 Πετρολούλ Πλοέστι * 8 25 2 3 3 8:10
  8 Χέρμανσταντ * 8 22 2 4 2 11:10
  9 Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια * 8 22 2 3 3 11:12
  10 Μεταλογκλόμπους * 8 13 1 4 3 9:14
Πλέι οφ
  1 Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα * 8 46 5 1 2 7:6
  2 Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ * 8 45 6 0 2 12:5
  3 Κλουζ * 9 42 4 3 2 7:6
  4 Ντιναμό Βουκουρεστίου * 9 38 3 3 3 12:11
  5 Ραπίντ Βουκουρεστίου * 9 33 1 2 6 8:14
  6 Άργκες Πιτέστι * 9 31 1 3 5 5:9

Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά

Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά

Πλει-Οφ Κόνφερενς Λιγκ

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ
Τελικό 10 1
(10.0%)
5
(50.0%)
4
(40.0%)
Ημίχρονο 10 2
(20.0%)
5
(50.0%)
3
(30.0%)
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
/ΑΓΩΝΑ
ΓΚΟΛ
ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ
/ΑΓΩΝΑ
Τελικό 12:18 3.0 1.2:1.8
Ημίχρονο 6:7 1.3 0.6:0.7

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 41% 59%
Goals κατά 46% 54%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 45.91 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 49.13 λεπ.

Top Scorers

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Zakir Yassine7
Huiban Dragos6
Purece Florin4
Fernandes Ely3
Visic Stefan3
Irimia David2
Abbey Moses2
Ubbink Desley1
Sirbu Adrian1
Badescu Robert1
Popa Daniel1
Sabater Damia1

Κίτρινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Irimia David7
Sabater Damia7
Camara Aboubacar6
Abbey Moses6
Carvalho Bruno5
Ubbink Desley5
Irimia Alexandru4
Dumitru Gabriel4
Kouadio Christ3
Caramalau George3
Neacsu Robert3
Zakir Yassine3
Gavrilas George2
Sava Andrei2
Pasagic Omar2
Aggoun Tarek2
Cestor Mike2
Junior Morais1
Huiban Dragos1
Achim Cosmin1
Fernandes Ely1
Teja Mihai1
Nedelcovici Cristian1
Hadzic Benjamin1
Lis Laurentiu1
Gheorghe Alexandru1
Visic Stefan1
Tirlea Alexandru1
Ghimfus Giovani1
Purece Florin1
Celaj Endri1
Bratu Florin1

Κόκκινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Aggoun Tarek1
Camara Aboubacar1
Dumitru Gabriel1
Cestor Mike1

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 63.2% (24/38) 36.8% (14/38)
Ημίχρονο 15.8% (6/38) 84.2% (32/38)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 21.1% (8/38)
2-3 39.5% (15/38)
4-6 39.5% (15/38)
7+ 0.0% (0/38)
Failed to score 36.8% (14/38)

G/G - N/G

G/G N/G
60.5% (23/38) 39.5% (15/38)

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
2 - 1 15.8% (6/38)
2 - 2 13.2% (5/38)
0 - 1 10.5% (4/38)
1 - 1 7.9% (3/38)
1 - 0 5.3% (2/38)
0 - 0 5.3% (2/38)
4 - 1 5.3% (2/38)
0 - 2 5.3% (2/38)
4 - 0 5.3% (2/38)
3 - 2 2.6% (1/38)
5 - 1 2.6% (1/38)
3 - 0 2.6% (1/38)
4 - 2 2.6% (1/38)
2 - 3 2.6% (1/38)
3 - 1 2.6% (1/38)
2 - 0 2.6% (1/38)
1 - 2 2.6% (1/38)
0 - 3 2.6% (1/38)
1 - 4 2.6% (1/38)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
3 23.7% (9/38)
4 21.1% (8/38)
2 15.8% (6/38)
1 15.8% (6/38)
5 13.2% (5/38)
6 5.3% (2/38)
0 5.3% (2/38)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 26.3% (10/38)
1/X 2.6% (1/38)
1/2 0.0% (0/38)
X/1 13.2% (5/38)
X/X 18.4% (7/38)
X/2 2.6% (1/38)
2/1 7.9% (3/38)
2/X 5.3% (2/38)
2/2 23.7% (9/38)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 34 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 80 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 101 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 43 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 0.89 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 2.11 γκολ σε κάθε αγώνα .

Πρόσφατα

Στοιχηματικές

Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ