Μάφρα : Στατιστικά για Λίγκα 3 2025/2026
Ιστορικό Αγώνων
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα 3 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1ο Γκρουπ Υποβιβασμού | ||||||||
| 1 |
|
10 | 21 | 5 | 4 | 1 | 12:7 | |
| 2 |
|
10 | 21 | 4 | 3 | 3 | 11:10 | |
| 3 |
|
10 | 21 | 3 | 3 | 4 | 12:10 | |
| 4 |
|
10 | 18 | 3 | 5 | 2 | 8:9 | |
| 5 |
|
10 | 17 | 2 | 3 | 5 | 9:13 | |
| 6 |
|
10 | 11 | 2 | 4 | 4 | 13:16 | |
| 2ο Γκρουπ Υποβιβασμού | ||||||||
| 1 |
|
10 | 26 | 6 | 0 | 4 | 16:8 | |
| 2 |
|
10 | 24 | 5 | 2 | 3 | 11:10 | |
| 3 |
|
10 | 19 | 4 | 2 | 4 | 10:11 | |
| 4 |
|
10 | 18 | 5 | 2 | 3 | 13:11 | |
| 5 |
|
10 | 16 | 4 | 1 | 5 | 14:14 | |
| 6 |
|
10 | 13 | 2 | 1 | 7 | 7:17 | |
| Ζώνη Α | ||||||||
| 1 |
|
18 | 29 | 8 | 5 | 5 | 19:17 | |
| 2 |
|
18 | 29 | 8 | 5 | 5 | 20:16 | |
| 3 |
|
18 | 28 | 7 | 7 | 4 | 23:15 | |
| 4 |
|
18 | 28 | 7 | 7 | 4 | 26:17 | |
| 5 |
|
18 | 27 | 6 | 9 | 3 | 22:12 | |
| 6 |
|
18 | 25 | 6 | 7 | 5 | 16:17 | |
| 7 |
|
18 | 24 | 6 | 6 | 6 | 23:21 | |
| 8 |
|
18 | 19 | 4 | 7 | 7 | 15:22 | |
| 9 |
|
18 | 14 | 2 | 8 | 8 | 11:26 | |
| 10 |
|
18 | 13 | 2 | 7 | 9 | 20:32 | |
| Ζώνη Β | ||||||||
| 1 |
|
18 | 38 | 12 | 2 | 4 | 27:16 | |
| 2 |
|
18 | 34 | 9 | 7 | 2 | 28:19 | |
| 3 |
|
18 | 28 | 7 | 7 | 4 | 29:18 | |
| 4 |
|
18 | 25 | 6 | 7 | 5 | 15:14 | |
| 5 |
|
18 | 22 | 6 | 4 | 8 | 16:17 | |
| 6 |
|
18 | 22 | 6 | 4 | 8 | 19:19 | |
| 7 |
|
18 | 21 | 5 | 6 | 7 | 19:22 | |
| 8 |
|
18 | 21 | 6 | 3 | 9 | 17:23 | |
| 9 |
|
18 | 17 | 3 | 8 | 7 | 13:21 | |
| 10 |
|
18 | 14 | 2 | 8 | 8 | 10:24 | |
| Πλέι οφ Ανόδου | ||||||||
| 1 |
|
13 | 28 | 8 | 4 | 1 | 19:10 | |
| 2 |
|
13 | 25 | 7 | 4 | 2 | 20:13 | |
| 3 |
|
13 | 23 | 6 | 5 | 2 | 22:15 | |
| 4 |
|
13 | 17 | 5 | 2 | 6 | 16:21 | |
| 5 |
|
13 | 17 | 4 | 5 | 4 | 15:14 | |
| 6 |
|
13 | 13 | 4 | 1 | 8 | 11:17 | |
| 7 |
|
13 | 10 | 2 | 4 | 7 | 7:13 | |
| 8 |
|
13 | 9 | 2 | 3 | 8 | 11:18 | |
Σάο Ζοάο Βερ *
+2 βαθμούς
Φάφε *
+6 βαθμούς
Παρέντες *
+9 βαθμούς
Μάρκο 09 *
+4 βαθμούς
Μπράγκα Β *
+8 βαθμούς
Σανχοανένσε *
+1 βαθμούς
Ατλέτικο Κλούμπε Ντε Πορτουγάλ *
+8 βαθμούς
Λουσιτάνο Εβόρα *
+7 βαθμούς
Κάλντας *
+5 βαθμούς
Κοβίλια *
+1 βαθμούς
1 Ντε Ντεζέμπρο *
+3 βαθμούς
Αμόρα *
+6 βαθμούς
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 4 (40.0%) |
1 (10.0%) |
5 (50.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 4 (40.0%) |
1 (10.0%) |
5 (50.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 14:19 | 3.3 | 1.4:1.9 |
| Ημίχρονο | 8:8 | 1.6 | 0.8:0.8 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 43% | 57% |
| Goals κατά | 38% | 63% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.34 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 51.75 λεπ. | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Iheanacho Stanley | 14 |
| Niang Mamor | 12 |
| Ninte Marculino | 4 |
| Neves Lenio | 3 |
| Goncalves Vitor | 2 |
| Matos Rodri | 2 |
| Sambu Braima | 2 |
| Camara Moussa | 1 |
| Andrey | 1 |
| Rodrigo | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Ninte Marculino | 1 |
| Alves Kaue | 1 |
| Neves Lenio | 1 |
| Matos Rodri | 1 |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 45.2% (14/31) | 54.8% (17/31) |
| Ημίχρονο | 12.9% (4/31) | 87.1% (27/31) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 22.6% (7/31) |
| 2-3 | 51.6% (16/31) |
| 4-6 | 25.8% (8/31) |
| 7+ | 0.0% (0/31) |
| Failed to score | 12.9% (4/31) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 16.1% (5/31) | |
| 1 - 1 | 16.1% (5/31) | |
| 1 - 2 | 12.9% (4/31) | |
| 2 - 0 | 9.7% (3/31) | |
| 3 - 3 | 6.5% (2/31) | |
| 0 - 2 | 6.5% (2/31) | |
| 1 - 4 | 6.5% (2/31) | |
| 2 - 1 | 6.5% (2/31) | |
| 3 - 1 | 6.5% (2/31) | |
| 0 - 0 | 6.5% (2/31) | |
| 4 - 2 | 3.2% (1/31) | |
| 4 - 1 | 3.2% (1/31) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 32.3% (10/31) | |
| 3 | 19.4% (6/31) | |
| 1 | 16.1% (5/31) | |
| 6 | 9.7% (3/31) | |
| 5 | 9.7% (3/31) | |
| 4 | 6.5% (2/31) | |
| 0 | 6.5% (2/31) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 29.0% (9/31) | |
| 1/X | 9.7% (3/31) | |
| 1/2 | 0.0% (0/31) | |
| X/1 | 16.1% (5/31) | |
| X/X | 12.9% (4/31) | |
| X/2 | 3.2% (1/31) | |
| 2/1 | 0.0% (0/31) | |
| 2/X | 6.5% (2/31) | |
| 2/2 | 22.6% (7/31) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 44 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 40 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 63 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 70 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.42 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.29 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Tερματοφύλακες
- Martin Fraisl
- Αυστρία 33 χρ.
#1
- Pedro Silva
- Πορτογαλία 29 χρ.
#33
- Luis Ribeiro
- Πορτογαλία 34 χρ.
#99
Aμυντικοί
- Pontus Texel
- Δανία 22 χρ.
#2
- Celso
- Πορτογαλία 30 χρ.
#13
- Raphael Rossi
- Βραζιλία 35 χρ.
#29
- Rodrigo
- Βραζιλία 27 χρ.
#32
Mέσοι
- Ruben Pinto
- Πορτογαλία 34 χρ.
#6
- Vitor Goncalves
- Πορτογαλία 34 χρ.
#8
- Andrey
- Βραζιλία 22 χρ.
#39
- Braima Sambu
- Πορτογαλία 25 χρ.
#46
Eπιθετικοί
- Mamor Niang
- Σενεγάλη 24 χρ.
#9
- Enca Fati
- Γουινέα Μπισάου 32 χρ.
#10
- Elysee Goba Zakpa
- Ακτή Ελεφαντοστού 33 χρ.
#11
- Stanley Iheanacho
- Νιγηρία 20 χρ.
#19
- Marculino Ninte
- Γουινέα Μπισάου 28 χρ.
#30
- Rafael Moreira
- Πορτογαλία 24 χρ.
#90