Ιστορικό Αγώνων
Λεβάντια Ταλίν ΙΙ : Στατιστικά για Εσιλίιγκα 2026
Ιστορικό Αγώνων
ΕΣΘΟΝΙΑ: Εσιλίιγκα 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
31 | 65 | 20 | 5 | 6 | 85:39 | |
| 2 |
|
31 | 53 | 16 | 5 | 10 | 58:32 | |
| 3 |
|
31 | 48 | 14 | 6 | 11 | 73:55 | |
| 4 |
|
31 | 48 | 14 | 6 | 11 | 47:48 | |
| 5 |
|
31 | 47 | 15 | 2 | 14 | 63:54 | |
| 6 |
|
30 | 41 | 12 | 5 | 13 | 45:64 | |
| 7 |
|
31 | 40 | 11 | 7 | 13 | 56:57 | |
| 8 |
|
31 | 36 | 10 | 6 | 15 | 49:62 | |
| 9 |
|
31 | 35 | 9 | 8 | 14 | 40:64 | |
| 10 |
|
30 | 22 | 6 | 4 | 20 | 38:79 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 6 (60.0%) |
1 (10.0%) |
3 (30.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 1 (10.0%) |
7 (70.0%) |
2 (20.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 22:17 | 3.9 | 2.2:1.7 |
| Ημίχρονο | 8:9 | 1.7 | 0.8:0.9 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | - λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | - λεπ. | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 74.2% (23/31) | 25.8% (8/31) |
| Ημίχρονο | 22.6% (7/31) | 77.4% (24/31) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 16.1% (5/31) |
| 2-3 | 25.8% (8/31) |
| 4-6 | 54.8% (17/31) |
| 7+ | 3.2% (1/31) |
| Failed to score | 12.9% (4/31) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 3 - 2 | 16.1% (5/31) | |
| 0 - 1 | 9.7% (3/31) | |
| 4 - 2 | 9.7% (3/31) | |
| 1 - 3 | 9.7% (3/31) | |
| 1 - 2 | 9.7% (3/31) | |
| 2 - 0 | 6.5% (2/31) | |
| 3 - 0 | 3.2% (1/31) | |
| 1 - 5 | 3.2% (1/31) | |
| 0 - 0 | 3.2% (1/31) | |
| 6 - 2 | 3.2% (1/31) | |
| 2 - 1 | 3.2% (1/31) | |
| 5 - 0 | 3.2% (1/31) | |
| 2 - 2 | 3.2% (1/31) | |
| 0 - 2 | 3.2% (1/31) | |
| 0 - 4 | 3.2% (1/31) | |
| 4 - 0 | 3.2% (1/31) | |
| 2 - 4 | 3.2% (1/31) | |
| 1 - 0 | 3.2% (1/31) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 5 | 19.4% (6/31) | |
| 4 | 19.4% (6/31) | |
| 3 | 16.1% (5/31) | |
| 6 | 16.1% (5/31) | |
| 1 | 12.9% (4/31) | |
| 2 | 9.7% (3/31) | |
| 0 | 3.2% (1/31) | |
| 8 | 3.2% (1/31) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 29.0% (9/31) | |
| 1/X | 0.0% (0/31) | |
| 1/2 | 3.2% (1/31) | |
| X/1 | 22.6% (7/31) | |
| X/X | 6.5% (2/31) | |
| X/2 | 16.1% (5/31) | |
| 2/1 | 0.0% (0/31) | |
| 2/X | 0.0% (0/31) | |
| 2/2 | 22.6% (7/31) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 63 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 54 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 44 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 52 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 2.03 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.74 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Tερματοφύλακες
Aμυντικοί
- Morits Veering
- Εσθονία 26 χρ.
Mέσοι
- Maksimilian Skvortsov
- Εσθονία 18 χρ.
#41
- Artur Sakarias
- Εσθονία 22 χρ.