Ιμισλί : Στατιστικά για Πρέμιερ Λιγκ 2025/2026
Ιστορικό Αγώνων
ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ: Πρέμιερ Λιγκ 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
31 | 75 | 23 | 6 | 2 | 72:22 | |
| 2 |
|
31 | 63 | 19 | 6 | 6 | 64:24 | |
| 3 |
|
31 | 59 | 17 | 8 | 6 | 41:22 | |
| 4 |
|
31 | 53 | 14 | 11 | 6 | 54:31 | |
| 5 |
|
31 | 50 | 12 | 14 | 5 | 39:32 | |
| 6 |
|
32 | 43 | 12 | 7 | 13 | 41:56 | |
| 7 |
|
31 | 41 | 12 | 5 | 14 | 41:43 | |
| 8 |
|
31 | 35 | 8 | 11 | 12 | 27:35 | |
| 9 |
|
31 | 33 | 7 | 12 | 12 | 22:39 | |
| 10 |
|
32 | 27 | 8 | 3 | 21 | 25:60 | |
| 11 |
|
32 | 24 | 6 | 6 | 20 | 29:48 | |
| 12 |
|
32 | 14 | 3 | 5 | 24 | 22:65 | |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
UefaQual
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 3 (30.0%) |
4 (40.0%) |
3 (30.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 4 (40.0%) |
3 (30.0%) |
3 (30.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 4:14 | 1.8 | 0.4:1.4 |
| Ημίχρονο | 4:7 | 1.1 | 0.4:0.7 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 39% | 61% |
| Goals κατά | 33% | 67% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 48.35 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 53.28 λεπ. | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Almeida Diogo | 7 |
| Rollo Diogo | 3 |
| Banguera Edwin | 2 |
| Salahly Azar | 2 |
| Juninho | 2 |
| Cardoso Diogo | 2 |
| Aghazada Abbas | 1 |
| Ronaldo | 1 |
| Viegas Rafael | 1 |
| Morgan Ezekiel | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Viegas Rafael | 1 |
| Almeida Diogo | 1 |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 32.3% (10/31) | 67.7% (21/31) |
| Ημίχρονο | 9.7% (3/31) | 90.3% (28/31) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 48.4% (15/31) |
| 2-3 | 32.3% (10/31) |
| 4-6 | 19.4% (6/31) |
| 7+ | 0.0% (0/31) |
| Failed to score | 58.1% (18/31) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 22.6% (7/31) | |
| 0 - 1 | 19.4% (6/31) | |
| 0 - 3 | 12.9% (4/31) | |
| 1 - 1 | 9.7% (3/31) | |
| 2 - 2 | 6.5% (2/31) | |
| 1 - 0 | 6.5% (2/31) | |
| 2 - 0 | 6.5% (2/31) | |
| 0 - 2 | 3.2% (1/31) | |
| 6 - 0 | 3.2% (1/31) | |
| 0 - 5 | 3.2% (1/31) | |
| 3 - 2 | 3.2% (1/31) | |
| 2 - 3 | 3.2% (1/31) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 1 | 25.8% (8/31) | |
| 0 | 22.6% (7/31) | |
| 2 | 19.4% (6/31) | |
| 3 | 12.9% (4/31) | |
| 5 | 9.7% (3/31) | |
| 4 | 6.5% (2/31) | |
| 6 | 3.2% (1/31) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 9.7% (3/31) | |
| 1/X | 6.5% (2/31) | |
| 1/2 | 0.0% (0/31) | |
| X/1 | 9.7% (3/31) | |
| X/X | 29.0% (9/31) | |
| X/2 | 19.4% (6/31) | |
| 2/1 | 0.0% (0/31) | |
| 2/X | 3.2% (1/31) | |
| 2/2 | 22.6% (7/31) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 22 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 39 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 127 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 72 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 0.71 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.26 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Tερματοφύλακες
Aμυντικοί
- Rafael Viegas
- Βραζιλία 32 χρ.
#94
- Azar Salahly
- Αζερμπαϊτζάν 32 χρ.
- Edwin Banguera
- Κολομβία 29 χρ.
Mέσοι
- Juninho
- Βραζιλία 23 χρ.
#7
Eπιθετικοί
- Diogo Almeida
- Πορτογαλία 25 χρ.