Ιστορικό Αγώνων
Μάρκο 09 : Στατιστικά για Λίγκα 3 2025/2026
Ιστορικό Αγώνων
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα 3 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1ο Γκρουπ Υποβιβασμού | ||||||||
| 1 |
|
10 | 21 | 5 | 4 | 1 | 12:7 | |
| 2 |
|
10 | 21 | 4 | 3 | 3 | 11:10 | |
| 3 |
|
10 | 21 | 3 | 3 | 4 | 12:10 | |
| 4 |
|
10 | 18 | 3 | 5 | 2 | 8:9 | |
| 5 |
|
10 | 17 | 2 | 3 | 5 | 9:13 | |
| 6 |
|
10 | 11 | 2 | 4 | 4 | 13:16 | |
| 2ο Γκρουπ Υποβιβασμού | ||||||||
| 1 |
|
10 | 26 | 6 | 0 | 4 | 16:8 | |
| 2 |
|
10 | 24 | 5 | 2 | 3 | 11:10 | |
| 3 |
|
10 | 19 | 4 | 2 | 4 | 10:11 | |
| 4 |
|
10 | 18 | 5 | 2 | 3 | 13:11 | |
| 5 |
|
10 | 16 | 4 | 1 | 5 | 14:14 | |
| 6 |
|
10 | 13 | 2 | 1 | 7 | 7:17 | |
| Ζώνη Α | ||||||||
| 1 |
|
18 | 29 | 8 | 5 | 5 | 19:17 | |
| 2 |
|
18 | 29 | 8 | 5 | 5 | 20:16 | |
| 3 |
|
18 | 28 | 7 | 7 | 4 | 23:15 | |
| 4 |
|
18 | 28 | 7 | 7 | 4 | 26:17 | |
| 5 |
|
18 | 27 | 6 | 9 | 3 | 22:12 | |
| 6 |
|
18 | 25 | 6 | 7 | 5 | 16:17 | |
| 7 |
|
18 | 24 | 6 | 6 | 6 | 23:21 | |
| 8 |
|
18 | 19 | 4 | 7 | 7 | 15:22 | |
| 9 |
|
18 | 14 | 2 | 8 | 8 | 11:26 | |
| 10 |
|
18 | 13 | 2 | 7 | 9 | 20:32 | |
| Ζώνη Β | ||||||||
| 1 |
|
18 | 38 | 12 | 2 | 4 | 27:16 | |
| 2 |
|
18 | 34 | 9 | 7 | 2 | 28:19 | |
| 3 |
|
18 | 28 | 7 | 7 | 4 | 29:18 | |
| 4 |
|
18 | 25 | 6 | 7 | 5 | 15:14 | |
| 5 |
|
18 | 22 | 6 | 4 | 8 | 16:17 | |
| 6 |
|
18 | 22 | 6 | 4 | 8 | 19:19 | |
| 7 |
|
18 | 21 | 5 | 6 | 7 | 19:22 | |
| 8 |
|
18 | 21 | 6 | 3 | 9 | 17:23 | |
| 9 |
|
18 | 17 | 3 | 8 | 7 | 13:21 | |
| 10 |
|
18 | 14 | 2 | 8 | 8 | 10:24 | |
| Πλέι οφ Ανόδου | ||||||||
| 1 |
|
13 | 28 | 8 | 4 | 1 | 19:10 | |
| 2 |
|
13 | 25 | 7 | 4 | 2 | 20:13 | |
| 3 |
|
13 | 23 | 6 | 5 | 2 | 22:15 | |
| 4 |
|
13 | 17 | 5 | 2 | 6 | 16:21 | |
| 5 |
|
13 | 17 | 4 | 5 | 4 | 15:14 | |
| 6 |
|
13 | 13 | 4 | 1 | 8 | 11:17 | |
| 7 |
|
13 | 10 | 2 | 4 | 7 | 7:13 | |
| 8 |
|
13 | 9 | 2 | 3 | 8 | 11:18 | |
Σάο Ζοάο Βερ *
+2 βαθμούς
Φάφε *
+6 βαθμούς
Παρέντες *
+9 βαθμούς
Μάρκο 09 *
+4 βαθμούς
Μπράγκα Β *
+8 βαθμούς
Σανχοανένσε *
+1 βαθμούς
Ατλέτικο Κλούμπε Ντε Πορτουγάλ *
+8 βαθμούς
Λουσιτάνο Εβόρα *
+7 βαθμούς
Κάλντας *
+5 βαθμούς
Κοβίλια *
+1 βαθμούς
1 Ντε Ντεζέμπρο *
+3 βαθμούς
Αμόρα *
+6 βαθμούς
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 3 (30.0%) |
5 (50.0%) |
2 (20.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 1 (10.0%) |
7 (70.0%) |
2 (20.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 8:9 | 1.7 | 0.8:0.9 |
| Ημίχρονο | 3:4 | 0.7 | 0.3:0.4 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 43% | 57% |
| Goals κατά | 39% | 61% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 50.35 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 51.58 λεπ. | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Ribeiro Mauro | 3 |
| Kibe | 2 |
| Andrezinho | 2 |
| Pedro Ribeiro | 2 |
| Nandinho | 2 |
| Guimaraes Bruno | 2 |
| Sousa Valentim | 2 |
| Garro Luis | 2 |
| Suares Pedro | 1 |
| Erivaldo | 1 |
| Pacheco Fabio | 1 |
| Silva Diogo | 1 |
| Pereira Hugo | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Andrezinho | 1 |
| Sousa Valentim | 1 |
| Pedro Manuel | 1 |
| Pereira Hugo | 1 |
| Dani | 1 |
| Doukoure Hamed | 1 |
| Silva Diogo | 1 |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 35.7% (10/28) | 64.3% (18/28) |
| Ημίχρονο | 3.6% (1/28) | 96.4% (27/28) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 39.3% (11/28) |
| 2-3 | 46.4% (13/28) |
| 4-6 | 14.3% (4/28) |
| 7+ | 0.0% (0/28) |
| Failed to score | 39.3% (11/28) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 21.4% (6/28) | |
| 2 - 1 | 17.9% (5/28) | |
| 1 - 0 | 14.3% (4/28) | |
| 1 - 1 | 14.3% (4/28) | |
| 2 - 2 | 7.1% (2/28) | |
| 2 - 0 | 7.1% (2/28) | |
| 0 - 2 | 3.6% (1/28) | |
| 1 - 3 | 3.6% (1/28) | |
| 0 - 1 | 3.6% (1/28) | |
| 0 - 3 | 3.6% (1/28) | |
| 3 - 2 | 3.6% (1/28) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 25.0% (7/28) | |
| 0 | 21.4% (6/28) | |
| 3 | 21.4% (6/28) | |
| 1 | 17.9% (5/28) | |
| 4 | 10.7% (3/28) | |
| 5 | 3.6% (1/28) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 10.7% (3/28) | |
| 1/X | 10.7% (3/28) | |
| 1/2 | 0.0% (0/28) | |
| X/1 | 25.0% (7/28) | |
| X/X | 28.6% (8/28) | |
| X/2 | 7.1% (2/28) | |
| 2/1 | 7.1% (2/28) | |
| 2/X | 3.6% (1/28) | |
| 2/2 | 7.1% (2/28) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 23 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 31 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 110 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 81 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 0.82 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.11 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Tερματοφύλακες
- Dani
- Πορτογαλία 30 χρ.
#099
Aμυντικοί
- Marcos Valente
- Πορτογαλία 32 χρ.
#4
- Tiago Matos
- Πορτογαλία 25 χρ.
#53
Mέσοι
- Sousa
- Πορτογαλία 29 χρ.
#2
- Fabio Pacheco
- Πορτογαλία 37 χρ.
#6
- Diogo Silva
- Πορτογαλία 29 χρ.
#88
Eπιθετικοί
- Pedro Suares
- Πορτογαλία 27 χρ.
#9
- Pedro Ribeiro
- Πορτογαλία 26 χρ.
#19
- Jefferson
- Βραζιλία 26 χρ.
#57
- Erivaldo
- Πορτογαλία 32 χρ.
#79