Ιστορικό Αγώνων
Έντινμπουργκ Σίτι : Στατιστικά για Λιγκ 2 2025/2026
Ιστορικό Αγώνων
ΣΚΩΤΙΑ: Λιγκ 2 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
36 | 69 | 21 | 6 | 9 | 77:46 | |
| 2 |
|
36 | 64 | 18 | 10 | 8 | 60:39 | |
| 3 |
|
36 | 56 | 14 | 14 | 8 | 58:41 | |
| 4 |
|
36 | 50 | 13 | 11 | 12 | 51:47 | |
| 5 |
|
36 | 47 | 12 | 11 | 13 | 46:46 | |
| 6 |
|
36 | 44 | 11 | 11 | 14 | 51:55 | |
| 7 |
|
36 | 41 | 10 | 11 | 15 | 47:58 | |
| 8 |
|
36 | 38 | 9 | 11 | 16 | 46:63 | |
| 9 |
|
36 | 35 | 10 | 10 | 16 | 47:61 | |
| 10 |
|
36 | 24 | 10 | 9 | 17 | 45:72 | |
Νταμπάρτον *
-5 βαθμούς
Έντινμπουργκ Σίτι *
-15 βαθμούς
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Πλέι Άουτ
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 2 (20.0%) |
1 (10.0%) |
7 (70.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 2 (20.0%) |
3 (30.0%) |
5 (50.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 9:21 | 3.0 | 0.9:2.1 |
| Ημίχρονο | 6:10 | 1.6 | 0.6:1.0 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 49% | 51% |
| Goals κατά | 44% | 56% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 47.47 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 50.71 λεπ. | |
Top Scorers
Κίτρινες Κάρτες
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 69.4% (25/36) | 30.6% (11/36) |
| Ημίχρονο | 22.2% (8/36) | 77.8% (28/36) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 13.9% (5/36) |
| 2-3 | 41.7% (15/36) |
| 4-6 | 41.7% (15/36) |
| 7+ | 2.8% (1/36) |
| Failed to score | 33.3% (12/36) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 2 | 11.1% (4/36) | |
| 1 - 1 | 11.1% (4/36) | |
| 2 - 2 | 8.3% (3/36) | |
| 1 - 3 | 8.3% (3/36) | |
| 5 - 0 | 5.6% (2/36) | |
| 4 - 0 | 5.6% (2/36) | |
| 0 - 2 | 5.6% (2/36) | |
| 0 - 3 | 5.6% (2/36) | |
| 3 - 0 | 5.6% (2/36) | |
| 0 - 0 | 5.6% (2/36) | |
| 1 - 4 | 5.6% (2/36) | |
| 0 - 1 | 5.6% (2/36) | |
| 1 - 0 | 2.8% (1/36) | |
| 4 - 1 | 2.8% (1/36) | |
| 2 - 3 | 2.8% (1/36) | |
| 4 - 3 | 2.8% (1/36) | |
| 2 - 1 | 2.8% (1/36) | |
| 2 - 4 | 2.8% (1/36) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 25.0% (9/36) | |
| 4 | 22.2% (8/36) | |
| 5 | 16.7% (6/36) | |
| 2 | 16.7% (6/36) | |
| 1 | 8.3% (3/36) | |
| 0 | 5.6% (2/36) | |
| 7 | 2.8% (1/36) | |
| 6 | 2.8% (1/36) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 22.2% (8/36) | |
| 1/X | 0.0% (0/36) | |
| 1/2 | 5.6% (2/36) | |
| X/1 | 5.6% (2/36) | |
| X/X | 13.9% (5/36) | |
| X/2 | 16.7% (6/36) | |
| 2/1 | 0.0% (0/36) | |
| 2/X | 11.1% (4/36) | |
| 2/2 | 25.0% (9/36) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 45 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 72 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 72 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 45 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.25 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 2.00 γκολ σε κάθε αγώνα . |
- Michael McIndoe
- Προπονητής χρ.
Tερματοφύλακες
- Mark Weir
- Σκωτία 34 χρ.
#1
Aμυντικοί
- Jamie Walker
- Σκωτία 25 χρ.
#2
- Chris McQueen
- Σκωτία 24 χρ.
#4
- Greig Allen
- Σκωτία 20 χρ.
#15
- Lewis McArthur
- Σκωτία 27 χρ.
#17
- Erik Sula
- Σλοβακία 30 χρ.
#28
Mέσοι
- Quinn Mitchell
- Σκωτία 22 χρ.
#3
- Jason Jarvis
- Σκωτία 25 χρ.
#10
- Bradley Barrett
- Σκωτία 25 χρ.
#21
- James Lyon
- Σκωτία 23 χρ.
#26
Eπιθετικοί
- James Stokes
- Σκωτία 27 χρ.
#7
- Oliver McDonald
- Σκωτία 26 χρ.
#9
- Jaden Ferguson
- Σκωτία 22 χρ.
#9
- Innes Lawson
- Σκωτία 22 χρ.
#11
- Malek Zaid
- Λιβύη 21 χρ.
#14
- Max Guthrie
- Σκωτία 20 χρ.
#19
- Tiwi Daramola
- Σκωτία 24 χρ.
#27
- Ouzy See
- Σκωτία 31 χρ.
#33