Ιστορικό Αγώνων
Τότεναμ U18 : Στατιστικά για Πρέμιερ Λιγκ U18 2025/2026
Ιστορικό Αγώνων
ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ U18 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
28 | 67 | 21 | 4 | 3 | 88:24 | |
| 2 |
|
26 | 60 | 19 | 3 | 4 | 96:39 | |
| 3 |
|
26 | 56 | 18 | 2 | 6 | 65:24 | |
| 4 |
|
28 | 54 | 16 | 6 | 6 | 70:36 | |
| 5 |
|
28 | 52 | 16 | 4 | 8 | 81:55 | |
| 6 |
|
28 | 49 | 14 | 7 | 7 | 63:41 | |
| 7 |
|
26 | 49 | 16 | 1 | 9 | 55:44 | |
| 8 |
|
28 | 46 | 14 | 4 | 10 | 68:50 | |
| 9 |
|
27 | 45 | 14 | 3 | 10 | 72:50 | |
| 10 |
|
26 | 42 | 13 | 3 | 10 | 54:45 | |
| 11 |
|
26 | 42 | 13 | 3 | 10 | 50:47 | |
| 12 |
|
28 | 42 | 13 | 3 | 12 | 65:61 | |
| 13 |
|
28 | 41 | 13 | 2 | 13 | 62:59 | |
| 14 |
|
26 | 39 | 12 | 3 | 11 | 45:45 | |
| 15 |
|
26 | 39 | 11 | 6 | 9 | 56:44 | |
| 16 |
|
28 | 36 | 10 | 6 | 12 | 46:53 | |
| 17 |
|
26 | 35 | 11 | 2 | 13 | 70:70 | |
| 18 |
|
26 | 33 | 9 | 6 | 11 | 51:68 | |
| 19 |
|
28 | 33 | 9 | 6 | 13 | 48:65 | |
| 20 |
|
27 | 32 | 9 | 5 | 13 | 44:55 | |
| 21 |
|
26 | 32 | 10 | 2 | 14 | 44:67 | |
| 22 |
|
26 | 30 | 9 | 3 | 14 | 49:68 | |
| 23 |
|
26 | 29 | 8 | 5 | 13 | 47:68 | |
| 24 |
|
28 | 27 | 6 | 9 | 13 | 38:65 | |
| 25 |
|
28 | 26 | 6 | 8 | 14 | 47:67 | |
| 26 |
|
28 | 21 | 6 | 3 | 19 | 29:88 | |
| 27 |
|
28 | 20 | 6 | 2 | 20 | 41:93 | |
| 28 |
|
26 | 20 | 5 | 5 | 16 | 29:55 | |
| 29 |
|
26 | 17 | 5 | 2 | 19 | 42:69 | |
Πλέι Οφ
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 5 (50.0%) |
2 (20.0%) |
3 (30.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 5 (50.0%) |
3 (30.0%) |
2 (20.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 25:16 | 4.1 | 2.5:1.6 |
| Ημίχρονο | 15:9 | 2.4 | 1.5:0.9 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 43% | 57% |
| Goals κατά | 47% | 53% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 47.6 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 44.94 λεπ. | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Muslika Armend | 15 |
| Boast Oliver | 14 |
| Elliott-Parris Reiss | 9 |
| Hall Tye | 7 |
| Moncur Ronny | 3 |
| 2 | |
| Williams-Barnett Luca | 2 |
| Feeney George | 2 |
| Adewole Miracle | 2 |
| Byrne Harry | 2 |
| Beggs Jamel | 1 |
| Day Frankie | 1 |
| Tingey Tyler | 1 |
| Offiah Phoenix | 1 |
| Miracle Adewole | 1 |
| Salter Oliver | 1 |
| Glancy Conall | 1 |
| Hardy Malachi | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Upson Elijah | 1 |
| Bangura Samal | 1 |
| Feeney George | 1 |
| 1 |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 78.6% (22/28) | 21.4% (6/28) |
| Ημίχρονο | 28.6% (8/28) | 71.4% (20/28) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 7.1% (2/28) |
| 2-3 | 32.1% (9/28) |
| 4-6 | 57.1% (16/28) |
| 7+ | 3.6% (1/28) |
| Failed to score | 0.0% (0/28) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 2 | 14.3% (4/28) | |
| 1 - 2 | 7.1% (2/28) | |
| 2 - 3 | 7.1% (2/28) | |
| 1 - 1 | 7.1% (2/28) | |
| 4 - 1 | 7.1% (2/28) | |
| 1 - 4 | 7.1% (2/28) | |
| 1 - 0 | 7.1% (2/28) | |
| 0 - 5 | 7.1% (2/28) | |
| 4 - 0 | 7.1% (2/28) | |
| 5 - 2 | 3.6% (1/28) | |
| 2 - 1 | 3.6% (1/28) | |
| 1 - 3 | 3.6% (1/28) | |
| 0 - 3 | 3.6% (1/28) | |
| 3 - 0 | 3.6% (1/28) | |
| 2 - 0 | 3.6% (1/28) | |
| 4 - 2 | 3.6% (1/28) | |
| 0 - 2 | 3.6% (1/28) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 5 | 28.6% (8/28) | |
| 4 | 25.0% (7/28) | |
| 3 | 17.9% (5/28) | |
| 2 | 14.3% (4/28) | |
| 1 | 7.1% (2/28) | |
| 7 | 3.6% (1/28) | |
| 6 | 3.6% (1/28) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 25.0% (7/28) | |
| 1/X | 0.0% (0/28) | |
| 1/2 | 0.0% (0/28) | |
| X/1 | 14.3% (4/28) | |
| X/X | 10.7% (3/28) | |
| X/2 | 10.7% (3/28) | |
| 2/1 | 0.0% (0/28) | |
| 2/X | 10.7% (3/28) | |
| 2/2 | 28.6% (8/28) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 70 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 36 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 36 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 70 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 2.50 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.29 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Tερματοφύλακες
Aμυντικοί
- Brandon Bryan-Waugh
- Αγγλία 21 χρ.
Mέσοι
- Luca Williams-Barnett
- Αγγλία 17 χρ.
Eπιθετικοί
- J'Neil Bennett
- Αγγλία 24 χρ.
- Jamie Donley
- Βόρεια Ιρλανδία 21 χρ.