Ιστορικό Αγώνων
Κούσκο : Στατιστικά για Καμπεονάτο Ντεσεντραλισάδο 2026
Ιστορικό Αγώνων
ΠΕΡΟΥ: Καμπεονάτο Ντεσεντραλισάδο 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Απερτούρα | ||||||||
| 1 |
|
17 | 40 | 12 | 4 | 1 | 30:8 | |
| 2 |
|
17 | 34 | 10 | 4 | 3 | 25:21 | |
| 3 |
|
17 | 33 | 10 | 3 | 4 | 34:22 | |
| 4 |
|
17 | 29 | 8 | 5 | 4 | 24:15 | |
| 5 |
|
17 | 28 | 8 | 4 | 5 | 29:20 | |
| 6 |
|
17 | 27 | 8 | 3 | 6 | 21:24 | |
| 7 |
|
17 | 26 | 7 | 5 | 5 | 21:18 | |
| 8 |
|
17 | 21 | 5 | 6 | 6 | 20:18 | |
| 9 |
|
17 | 21 | 5 | 6 | 6 | 18:20 | |
| 10 |
|
17 | 20 | 5 | 5 | 7 | 22:21 | |
| 11 |
|
17 | 20 | 5 | 5 | 7 | 15:19 | |
| 12 |
|
17 | 19 | 5 | 4 | 8 | 28:30 | |
| 13 |
|
17 | 18 | 4 | 6 | 7 | 21:26 | |
| 14 |
|
17 | 18 | 5 | 3 | 9 | 17:24 | |
| 15 |
|
17 | 17 | 4 | 5 | 8 | 23:28 | |
| 16 |
|
17 | 16 | 4 | 4 | 9 | 12:18 | |
| 17 |
|
17 | 16 | 4 | 4 | 9 | 21:31 | |
| 18 |
|
17 | 16 | 4 | 4 | 9 | 22:40 | |
| Λίγκα 1: Κλαουσούρα | ||||||||
| 1 |
|
11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 21:10 | |
| 2 |
|
11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 18:7 | |
| 3 |
|
11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 23:18 | |
| 4 |
|
11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 17:13 | |
| 5 |
|
11 | 21 | 6 | 3 | 2 | 21:18 | |
| 6 |
|
11 | 19 | 5 | 4 | 2 | 21:13 | |
| 7 |
|
11 | 19 | 5 | 4 | 2 | 18:11 | |
| 8 |
|
11 | 19 | 5 | 4 | 2 | 16:11 | |
| 9 |
|
11 | 18 | 5 | 3 | 3 | 15:10 | |
| 10 |
|
11 | 18 | 6 | 0 | 5 | 20:16 | |
| 11 |
|
11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 14:13 | |
| 12 |
|
11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 14:18 | |
| 13 |
|
11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 18:24 | |
| 14 |
|
11 | 10 | 2 | 4 | 5 | 18:19 | |
| 15 |
|
11 | 9 | 2 | 3 | 6 | 11:24 | |
| 16 |
|
11 | 7 | 1 | 4 | 6 | 7:19 | |
| 17 |
|
11 | 6 | 1 | 3 | 7 | 7:21 | |
| 18 |
|
11 | 2 | 0 | 2 | 9 | 11:25 | |
Πλέι Οφ
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 5 (50.0%) |
0 (0.0%) |
5 (50.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 6 (60.0%) |
1 (10.0%) |
3 (30.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 16:15 | 3.1 | 1.6:1.5 |
| Ημίχρονο | 8:4 | 1.2 | 0.8:0.4 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 46% | 54% |
| Goals κατά | 33% | 68% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 45.93 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 53.48 λεπ. | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Callejo Facundo | 16 |
| Colman Ivan | 6 |
| Manzaneda Jose | 3 |
| Tevez Juan Manuel | 3 |
| Colitto Lucas | 3 |
| Carabajal Gabriel | 2 |
| Ruidias Marlon | 1 |
| Herrera Joel | 1 |
| Silva Nicolas | 1 |
| Ampuero Alvaro | 1 |
| Lagos Ricardo | 1 |
| Soto Diego | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Fuentes Aldair | 2 |
| Diaz Pedro | 1 |
| Valenzuela Oswaldo | 1 |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 60.7% (17/28) | 39.3% (11/28) |
| Ημίχρονο | 17.9% (5/28) | 82.1% (23/28) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 25.0% (7/28) |
| 2-3 | 46.4% (13/28) |
| 4-6 | 25.0% (7/28) |
| 7+ | 3.6% (1/28) |
| Failed to score | 17.9% (5/28) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 2 | 21.4% (6/28) | |
| 1 - 0 | 21.4% (6/28) | |
| 4 - 1 | 10.7% (3/28) | |
| 2 - 1 | 10.7% (3/28) | |
| 2 - 0 | 7.1% (2/28) | |
| 3 - 1 | 7.1% (2/28) | |
| 1 - 1 | 7.1% (2/28) | |
| 0 - 1 | 3.6% (1/28) | |
| 2 - 2 | 3.6% (1/28) | |
| 8 - 0 | 3.6% (1/28) | |
| 1 - 3 | 3.6% (1/28) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 32.1% (9/28) | |
| 1 | 25.0% (7/28) | |
| 2 | 14.3% (4/28) | |
| 4 | 14.3% (4/28) | |
| 5 | 10.7% (3/28) | |
| 8 | 3.6% (1/28) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 25.0% (7/28) | |
| 1/X | 0.0% (0/28) | |
| 1/2 | 3.6% (1/28) | |
| X/1 | 32.1% (9/28) | |
| X/X | 10.7% (3/28) | |
| X/2 | 3.6% (1/28) | |
| 2/1 | 3.6% (1/28) | |
| 2/X | 0.0% (0/28) | |
| 2/2 | 21.4% (6/28) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 41 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 40 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 61 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 63 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.46 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.43 γκολ σε κάθε αγώνα . |
- Javier Rabanal
- Προπονητής χρ.
Tερματοφύλακες
- Andy Vidal
- Περού 32 χρ.
#13
Aμυντικοί
- Ricardo Lagos
- Περού 30 χρ.
#3
- Carlos Diez
- Περού 30 χρ.
#14
- Jose Bolivar
- Περού 26 χρ.
#15
Mέσοι
- Aldair Fuentes
- Περού 28 χρ.
#8
- Facundo Callejo
- Αργεντινή 34 χρ.
#9
- Ivan Colman
- Αργεντινή 31 χρ.
#10
- Oswaldo Valenzuela
- Περού 25 χρ.
#16
- Carlos Montano
- Εκουαδόρ 27 χρ.
#55
- Diego Soto
- Περού 25 χρ.
#88
Eπιθετικοί
- Lucas Colitto
- Αργεντινή 32 χρ.
#22
- Nicolas Silva
- Αργεντινή 36 χρ.
#26
- Miguel Silveira dos Santos
- Βραζιλία 23 χρ.
#99