3
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Μπανταλόνα Φουτούρ

Μπανταλόνα Φουτούρ

Μπανταλόνα Φουτούρ : Στατιστικά για Πριμέρα Ντιβιζιόν RFEF 2021/2022

Ιστορικό Αγώνων

ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν RFEF 2021/2022

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H Γ
1ος Όμιλος
  1 Σανταντέρ 37 79 24 7 6 59:31
  2 Λα Κορούνια 38 74 22 8 8 59:29
  3 Φερόλ 38 72 21 9 8 50:26
  4 Ράγιο Μαγιανταχόντα 38 62 19 5 14 50:47
  5 UD Λογρονιές 38 62 18 8 12 41:37
  6 Θέλτα Βίγκο Β 38 61 17 10 11 60:46
  7 Γιουνιονίστας 38 60 16 12 10 55:40
  8 Ρεάλ Ουνιόν  38 60 18 6 14 51:45
  9 Μπάνταχοθ 38 56 14 14 10 40:30
  10 Σαν Σεμπάστιαν Ρέγιες 38 53 15 8 15 40:41
  11 Καλαχόρα 38 52 14 10 14 48:43
  12 Κούλτουραλ Λεονέσα 38 49 12 13 13 61:55
  13 Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης 38 48 12 12 14 49:51
  14 SD Λογρονιές 38 48 12 12 14 43:43
  15 Αθλέτικ Μπιλμπάο Β' 38 45 11 12 15 36:46
  16 Ταλαβέρα 38 42 11 9 18 39:54
  17 Θαμόρα ΚΦ 38 37 9 10 19 30:48
  18 Ρεάλ Βαγιαδολίδ Β 38 36 9 9 20 42:64
  19 Τουντελάνο 38 28 7 7 24 33:54
  20 Εξτρεμαδούρα 37 0 5 5 27 22:78
2ος Όμιλος
  1 ΦΚ Ανδόρα 38 71 21 8 9 61:38
  2 Βιγιαρεάλ Β' 38 67 20 7 11 65:36
  3 Αλμπαθέτε 38 67 19 10 9 52:34
  4 Ταραγόνα 38 61 16 13 9 41:30
  5 Λινάρες 38 60 17 9 12 59:47
  6 Ατλέτικο Μπαλεάρες 38 59 15 14 9 52:35
  7 Αλγκεσίρας 38 59 16 11 11 50:39
  8 Σαμπαντέλ 38 58 16 10 12 44:33
  9 Μπαρτσελόνα Β 38 57 16 9 13 59:51
  10 Ρεάλ Μαδρίτης Καστίγια 38 56 16 8 14 66:47
  11 Αλκογιάνο 38 52 13 13 12 41:40
  12 Ρεάλ Λινένσε 38 50 13 11 14 35:44
  13 Καστεγιόν 38 50 14 8 16 37:50
  14 Κορνεγιά 38 48 14 6 18 39:48
  15 Σαν Φερνάντο 38 48 13 9 16 49:58
  16 Ατλέτικο Σανλουκένο 38 46 12 10 16 39:56
  17 Σεβίγια Ατλέτικο 38 46 13 7 18 36:55
  18 Ουκάμ Μούρθια 38 35 8 11 19 42:56
  19 Μπανταλόνα Φουτούρ 38 33 6 15 17 26:51
  20 Μπέτις Β 38 21 6 3 29 23:68

Άνοδος

Πλέι Οφ Ανόδου

Υποβιβασμός

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ
Τελικό 10 2
(20.0%)
4
(40.0%)
4
(40.0%)
Ημίχρονο 10 2
(20.0%)
5
(50.0%)
3
(30.0%)
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
/ΑΓΩΝΑ
ΓΚΟΛ
ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ
/ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10:15 2.5 1.0:1.5
Ημίχρονο 3:6 0.9 0.3:0.6

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 38% 62%
Goals κατά 41% 59%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 56.23 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 49.96 λεπ.

Top Scorers

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Varela Francisco4
Xumetra Jordi3
Marong Nuha3
Galindo Alejandro2
Romero Antonio2
Calatrava Alex2
Chaira Ilyas2
Guiu Andreu1
Garros Boris1
Pere1
Gil Sergio1
Campins Joan1
Monreal Julen1
Garcia Alvaro1
Puig Joan1

Κίτρινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Royo Manel2
Romero Antonio2
Forlin Juan2
Calatrava Alex1
Monreal Julen1
Pere1
Perone Bruno1

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 31.6% (12/38) 68.4% (26/38)
Ημίχρονο 7.9% (3/38) 92.1% (35/38)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 36.8% (14/38)
2-3 50.0% (19/38)
4-6 13.2% (5/38)
7+ 0.0% (0/38)
Failed to score 47.4% (18/38)

G/G - N/G

G/G N/G
39.5% (15/38) 60.5% (23/38)

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 1 18.4% (7/38)
0 - 0 18.4% (7/38)
2 - 0 13.2% (5/38)
1 - 0 10.5% (4/38)
0 - 1 7.9% (3/38)
5 - 1 5.3% (2/38)
3 - 0 5.3% (2/38)
0 - 3 5.3% (2/38)
1 - 2 5.3% (2/38)
1 - 3 2.6% (1/38)
2 - 2 2.6% (1/38)
2 - 1 2.6% (1/38)
1 - 4 2.6% (1/38)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 31.6% (12/38)
3 18.4% (7/38)
1 18.4% (7/38)
0 18.4% (7/38)
4 5.3% (2/38)
6 5.3% (2/38)
5 2.6% (1/38)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 23.7% (9/38)
1/X 7.9% (3/38)
1/2 2.6% (1/38)
X/1 13.2% (5/38)
X/X 31.6% (12/38)
X/2 7.9% (3/38)
2/1 0.0% (0/38)
2/X 0.0% (0/38)
2/2 13.2% (5/38)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 26 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 51 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 132 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 67 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 0.68 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.34 γκολ σε κάθε αγώνα .

Tερματοφύλακες

Aμυντικοί

Mέσοι

Antonio Romero
Antonio Romero
Ισπανία 31 χρ.

Eπιθετικοί

Πρόσφατα

Στοιχηματικές

Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ