Ιστορικό Αγώνων
Σταντ Μπριοσίν : Στατιστικά για Σαμπιονά Νασιονάλ 2025/2026
Ιστορικό Αγώνων
ΓΑΛΛΙΑ: Σαμπιονά Νασιονάλ 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
32 | 65 | 18 | 11 | 3 | 52:25 | |
| 2 |
|
32 | 58 | 16 | 10 | 6 | 51:26 | |
| 3 |
|
32 | 55 | 14 | 13 | 5 | 43:29 | |
| 4 |
|
32 | 54 | 15 | 9 | 8 | 47:30 | |
| 5 |
|
32 | 53 | 15 | 8 | 9 | 46:34 | |
| 6 |
|
32 | 51 | 14 | 9 | 9 | 42:42 | |
| 7 |
|
32 | 47 | 12 | 11 | 9 | 45:38 | |
| 8 |
|
32 | 40 | 8 | 16 | 8 | 39:34 | |
| 9 |
|
32 | 38 | 8 | 14 | 10 | 32:37 | |
| 10 |
|
32 | 37 | 10 | 8 | 14 | 35:44 | |
| 11 |
|
32 | 37 | 9 | 10 | 13 | 38:46 | |
| 12 |
|
32 | 37 | 10 | 7 | 15 | 34:45 | |
| 13 |
|
32 | 33 | 8 | 9 | 15 | 34:45 | |
| 14 |
|
32 | 32 | 7 | 11 | 14 | 26:41 | |
| 15 |
|
32 | 31 | 8 | 7 | 17 | 25:44 | |
| 16 |
|
32 | 30 | 6 | 13 | 13 | 35:49 | |
| 17 |
|
32 | 27 | 5 | 12 | 15 | 35:50 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 3 (30.0%) |
4 (40.0%) |
3 (30.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 4 (40.0%) |
5 (50.0%) |
1 (10.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 14:11 | 2.5 | 1.4:1.1 |
| Ημίχρονο | 8:4 | 1.2 | 0.8:0.4 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 54% | 46% |
| Goals κατά | 44% | 56% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 46.09 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 46.42 λεπ. | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Yobe Leo | 7 |
| Faty Michael | 6 |
| Janno Stan | 4 |
| Lopes Mathias | 3 |
| Zakharyan Artur | 3 |
| Raux-Yao Charles-Andre | 3 |
| Ndiaye Youssoupha | 2 |
| Konan Christian | 1 |
| Maillard Aimeric | 1 |
| Boudin Hugo | 1 |
| Benkaid Hicham | 1 |
| Beghin Guillaume | 1 |
| Achahbar Karim | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Diakite Madigoundo | 2 |
| Diaby Abdoul | 2 |
| Rabuel Matteo | 1 |
| Benkaid Hicham | 1 |
| Janno Stan | 1 |
| Maillard Aimeric | 1 |
| Yobe Leo | 1 |
| Dorival Pierre | 1 |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 56.3% (18/32) | 43.8% (14/32) |
| Ημίχρονο | 12.5% (4/32) | 87.5% (28/32) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 21.9% (7/32) |
| 2-3 | 46.9% (15/32) |
| 4-6 | 31.3% (10/32) |
| 7+ | 0.0% (0/32) |
| Failed to score | 28.1% (9/32) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 2 | 15.6% (5/32) | |
| 1 - 1 | 15.6% (5/32) | |
| 0 - 0 | 12.5% (4/32) | |
| 2 - 2 | 9.4% (3/32) | |
| 0 - 1 | 9.4% (3/32) | |
| 3 - 0 | 6.3% (2/32) | |
| 2 - 0 | 6.3% (2/32) | |
| 3 - 2 | 6.3% (2/32) | |
| 1 - 3 | 6.3% (2/32) | |
| 2 - 3 | 3.1% (1/32) | |
| 3 - 1 | 3.1% (1/32) | |
| 2 - 1 | 3.1% (1/32) | |
| 4 - 1 | 3.1% (1/32) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 25.0% (8/32) | |
| 2 | 21.9% (7/32) | |
| 4 | 18.8% (6/32) | |
| 0 | 12.5% (4/32) | |
| 5 | 12.5% (4/32) | |
| 1 | 9.4% (3/32) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 21.9% (7/32) | |
| 1/X | 3.1% (1/32) | |
| 1/2 | 0.0% (0/32) | |
| X/1 | 6.3% (2/32) | |
| X/X | 25.0% (8/32) | |
| X/2 | 12.5% (4/32) | |
| 2/1 | 0.0% (0/32) | |
| 2/X | 9.4% (3/32) | |
| 2/2 | 21.9% (7/32) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 35 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 50 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 82 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 58 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.09 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.56 γκολ σε κάθε αγώνα . |
- Guillaume Allanou
- Προπονητής χρ.
Tερματοφύλακες
- Dialy N'Diaye
- Σενεγάλη 26 χρ.
#2
- Franck L'Hostis
- Γαλλία 36 χρ.
#30
Aμυντικοί
- Leo Rouille
- Γαλλία 22 χρ.
#3
- Matteo Rabuel
- Γαλλία 26 χρ.
#18
- Sadia Diakhabi
- Γαλλία 24 χρ.
#24
- Julien Benhaim
- Γαλλία 29 χρ.
#25
Mέσοι
- Youssoupha Ndiaye
- Σενεγάλη 28 χρ.
#2
Eπιθετικοί
- Guillaume Beghin
- Γαλλία 29 χρ.
#6
- Boubacar Diakhaby
- Γαλλία 24 χρ.
#17
- Hicham Benkaid
- Γαλλία 36 χρ.
#26
- Christian Konan
- Ιταλία 26 χρ.
#29