Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Οριεντάλ Ντε Λα Παζ

Οριεντάλ Ντε Λα Παζ

Οριεντάλ Ντε Λα Παζ : Στατιστικά για Σεγούντα Ντιβιζιόν 2026

Ιστορικό Αγώνων

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεγούντα Ντιβιζιόν 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H Γ
1ος Όμιλος
  1 Σέντρο Ατλέτικο Φένιξ 6 11 3 2 1 13:7
  2 Ουρακάν Ντελ Πάσο Ντε Λα Αρένα 6 10 2 4 0 9:6
  3 Ουρουγουάη Μοντεβιδέο 6 9 2 3 1 7:5
  4 Σερίτο 6 9 2 3 1 8:8
  5 Λα Λουζ 6 7 1 4 1 5:6
  6 Ατένας 6 4 1 1 4 5:11
  7 Τακουάρεμπο 6 3 0 3 3 5:9
2ος Όμιλος
  1 Οριεντάλ Ντε Λα Παζ 6 13 4 1 1 8:5
  2 Πλάζα Κολόνια 6 12 3 3 0 9:2
  3 Κολόν ΦΚ 6 9 2 3 1 8:5
  4 Ατλέτικο Ρεντίστας 6 9 2 3 1 6:5
  5 Μιραμάρ Μισιόνες 6 5 1 2 3 3:7
  6 Παϊσαντού Φούτμπολ Κλουμπ 6 4 1 1 4 4:7
  7 Ατλέτικο Ρίβερ Πλέιτ 6 4 1 1 4 6:13
Σεγούντα Ντιβιζιόν
  1 Πλάζα Κολόνια 28 45 12 9 7 36:24
  2 Οριεντάλ Ντε Λα Παζ 28 45 12 9 7 38:30
  3 Ατένας 28 45 13 6 9 36:30
  4 Ατλέτικο Ρεντίστας 28 42 11 9 8 33:30
  5 Κολόν ΦΚ 28 42 11 9 8 31:29
  6 Σέντρο Ατλέτικο Φένιξ 28 41 10 11 7 40:31
  7 Σερίτο 28 41 10 11 7 37:33
  8 Ατλέτικο Ρίβερ Πλέιτ 28 37 10 7 11 40:40
  9 Ουρακάν Ντελ Πάσο Ντε Λα Αρένα 28 37 9 10 9 31:34
  10 Λα Λουζ 28 35 8 11 9 25:31
  11 Παϊσαντού Φούτμπολ Κλουμπ 28 32 9 5 14 32:36
  12 Μιραμάρ Μισιόνες 28 31 7 10 11 27:34
  13 Τακουάρεμπο 28 27 6 9 13 22:34
  14 Ουρουγουάη Μοντεβιδέο 28 26 6 8 14 27:39

Άνοδος

Πλέι Οφ Ανόδου

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ
Τελικό 10 5
(50.0%)
2
(20.0%)
3
(30.0%)
Ημίχρονο 10 3
(30.0%)
6
(60.0%)
1
(10.0%)
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
/ΑΓΩΝΑ
ΓΚΟΛ
ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ
/ΑΓΩΝΑ
Τελικό 13:10 2.3 1.3:1.0
Ημίχρονο 4:2 0.6 0.4:0.2

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Μέσος χρόνος goal υπέρ - λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά - λεπ.

Top Scorers

ΠΑΙΚΤΗΣ #
-

Κίτρινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
-

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 44.8% (13/29) 55.2% (16/29)
Ημίχρονο 3.4% (1/29) 96.6% (28/29)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 27.6% (8/29)
2-3 44.8% (13/29)
4-6 27.6% (8/29)
7+ 0.0% (0/29)
Failed to score 20.7% (6/29)

G/G - N/G

G/G N/G
51.7% (15/29) 48.3% (14/29)

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
0 - 0 10.3% (3/29)
2 - 0 10.3% (3/29)
1 - 1 10.3% (3/29)
1 - 0 10.3% (3/29)
2 - 2 10.3% (3/29)
3 - 1 6.9% (2/29)
0 - 2 6.9% (2/29)
1 - 3 6.9% (2/29)
0 - 1 6.9% (2/29)
2 - 1 6.9% (2/29)
1 - 2 6.9% (2/29)
3 - 2 3.4% (1/29)
3 - 0 3.4% (1/29)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 27.6% (8/29)
4 24.1% (7/29)
1 17.2% (5/29)
3 17.2% (5/29)
0 10.3% (3/29)
5 3.4% (1/29)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 27.6% (8/29)
1/X 6.9% (2/29)
1/2 0.0% (0/29)
X/1 13.8% (4/29)
X/X 17.2% (5/29)
X/2 20.7% (6/29)
2/1 0.0% (0/29)
2/X 6.9% (2/29)
2/2 6.9% (2/29)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 38 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 31 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 69 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 84 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.31 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.07 γκολ σε κάθε αγώνα .

Στοιχηματικές

Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ