Ιστορικό Αγώνων
Μπάνικ Οστράβα Β' : Στατιστικά για 2η Κατηγορία 2025/2026
Ιστορικό Αγώνων
ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
28 | 72 | 23 | 3 | 2 | 57:20 | |
| 2 |
|
28 | 50 | 15 | 5 | 8 | 47:31 | |
| 3 |
|
28 | 49 | 14 | 7 | 7 | 44:34 | |
| 4 |
|
28 | 45 | 14 | 3 | 11 | 50:42 | |
| 5 |
|
28 | 44 | 13 | 5 | 10 | 29:30 | |
| 6 |
|
28 | 43 | 11 | 10 | 7 | 42:30 | |
| 7 |
|
28 | 41 | 12 | 5 | 11 | 36:45 | |
| 8 |
|
28 | 41 | 12 | 5 | 11 | 43:38 | |
| 9 |
|
28 | 38 | 10 | 8 | 10 | 39:30 | |
| 10 |
|
28 | 35 | 10 | 5 | 13 | 38:43 | |
| 11 |
|
28 | 34 | 10 | 4 | 14 | 29:37 | |
| 12 |
|
28 | 30 | 9 | 3 | 16 | 29:41 | |
| 13 |
|
28 | 29 | 7 | 8 | 13 | 34:48 | |
| 14 |
|
28 | 26 | 5 | 11 | 12 | 30:43 | |
| 15 |
|
28 | 25 | 7 | 4 | 17 | 27:51 | |
| 16 |
|
28 | 23 | 5 | 8 | 15 | 27:38 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 4 (40.0%) |
2 (20.0%) |
4 (40.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 4 (40.0%) |
2 (20.0%) |
4 (40.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 15:14 | 2.9 | 1.5:1.4 |
| Ημίχρονο | 6:7 | 1.3 | 0.6:0.7 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 37% | 63% |
| Goals κατά | 39% | 61% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 52.74 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 50.61 λεπ. | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Skrkon Vit | 7 |
| Pira Jakub | 6 |
| Komljenovic Sacha | 5 |
| Jaron Petr | 3 |
| Holan Dominik | 3 |
| Ogbu Emmanuel Chidubem | 3 |
| Sirotek Tomas | 2 |
| Micek Jiri | 2 |
| Simersky Dominik | 2 |
| Drozd Simon | 2 |
| Tiehi Christ | 1 |
| Bewene Abdullahi | 1 |
| Nogha Raymond | 1 |
| Riha Zdenek | 1 |
| Havran Marek | 1 |
| Musak Artur | 1 |
| Sehic Eldar | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 57.1% (16/28) | 42.9% (12/28) |
| Ημίχρονο | 17.9% (5/28) | 82.1% (23/28) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 17.9% (5/28) |
| 2-3 | 46.4% (13/28) |
| 4-6 | 35.7% (10/28) |
| 7+ | 0.0% (0/28) |
| Failed to score | 21.4% (6/28) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 2 | 14.3% (4/28) | |
| 2 - 0 | 14.3% (4/28) | |
| 1 - 0 | 10.7% (3/28) | |
| 1 - 2 | 7.1% (2/28) | |
| 0 - 3 | 7.1% (2/28) | |
| 0 - 1 | 7.1% (2/28) | |
| 0 - 2 | 7.1% (2/28) | |
| 4 - 1 | 7.1% (2/28) | |
| 1 - 1 | 3.6% (1/28) | |
| 2 - 1 | 3.6% (1/28) | |
| 1 - 3 | 3.6% (1/28) | |
| 3 - 1 | 3.6% (1/28) | |
| 3 - 0 | 3.6% (1/28) | |
| 2 - 3 | 3.6% (1/28) | |
| 5 - 0 | 3.6% (1/28) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 25.0% (7/28) | |
| 3 | 21.4% (6/28) | |
| 4 | 21.4% (6/28) | |
| 1 | 17.9% (5/28) | |
| 5 | 14.3% (4/28) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 32.1% (9/28) | |
| 1/X | 0.0% (0/28) | |
| 1/2 | 3.6% (1/28) | |
| X/1 | 14.3% (4/28) | |
| X/X | 7.1% (2/28) | |
| X/2 | 7.1% (2/28) | |
| 2/1 | 0.0% (0/28) | |
| 2/X | 10.7% (3/28) | |
| 2/2 | 25.0% (7/28) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 43 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 38 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 59 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 66 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.54 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.36 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Tερματοφύλακες
- Radovan Murin
- Τσεχία 26 χρ.
Aμυντικοί
- Dominik Simersky
- Τσεχία 33 χρ.
- Patrik Mekota
- Τσεχία 22 χρ.
Mέσοι
- Sacha Komljenovic
- Ολλανδία 23 χρ.
- Raymond Nogha
- Φινλανδία 22 χρ.
- Dominik Holan
- Τσεχία 23 χρ.