Ιστορικό Αγώνων
Βίσκοφ : Στατιστικά για 2η Κατηγορία 2024/2025
Ιστορικό Αγώνων
ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία 2024/2025
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
30 | 71 | 21 | 8 | 1 | 45:14 | |
| 2 |
|
30 | 53 | 15 | 8 | 7 | 47:30 | |
| 3 |
|
30 | 46 | 12 | 10 | 8 | 33:24 | |
| 4 |
|
30 | 41 | 11 | 8 | 11 | 34:30 | |
| 5 |
|
30 | 40 | 10 | 10 | 10 | 41:39 | |
| 6 |
|
30 | 40 | 9 | 13 | 8 | 43:39 | |
| 7 |
|
30 | 39 | 9 | 12 | 9 | 39:41 | |
| 8 |
|
30 | 39 | 9 | 12 | 9 | 31:35 | |
| 9 |
|
30 | 39 | 11 | 6 | 13 | 51:49 | |
| 10 |
|
30 | 37 | 8 | 13 | 9 | 35:39 | |
| 11 |
|
30 | 37 | 9 | 10 | 11 | 41:37 | |
| 12 |
|
30 | 37 | 9 | 10 | 11 | 31:42 | |
| 13 |
|
30 | 36 | 9 | 9 | 12 | 29:39 | |
| 14 |
|
30 | 34 | 9 | 7 | 14 | 35:46 | |
| 15 |
|
30 | 32 | 8 | 8 | 14 | 39:47 | |
| 16 |
|
30 | 24 | 6 | 6 | 18 | 31:54 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 4 (40.0%) |
2 (20.0%) |
4 (40.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 4 (40.0%) |
3 (30.0%) |
3 (30.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 13:10 | 2.3 | 1.3:1.0 |
| Ημίχρονο | 5:5 | 1.0 | 0.5:0.5 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 33% | 67% |
| Goals κατά | 38% | 63% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 55.12 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 46.42 λεπ. | |
Top Scorers
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Lacik Barnabas | 1 |
| Conde Ousmane | 1 |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 33.3% (10/30) | 66.7% (20/30) |
| Ημίχρονο | 3.3% (1/30) | 96.7% (29/30) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 40.0% (12/30) |
| 2-3 | 46.7% (14/30) |
| 4-6 | 13.3% (4/30) |
| 7+ | 0.0% (0/30) |
| Failed to score | 36.7% (11/30) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 16.7% (5/30) | |
| 1 - 0 | 16.7% (5/30) | |
| 1 - 1 | 13.3% (4/30) | |
| 0 - 2 | 6.7% (2/30) | |
| 2 - 0 | 6.7% (2/30) | |
| 0 - 1 | 6.7% (2/30) | |
| 1 - 2 | 6.7% (2/30) | |
| 1 - 3 | 6.7% (2/30) | |
| 0 - 3 | 6.7% (2/30) | |
| 2 - 1 | 3.3% (1/30) | |
| 0 - 4 | 3.3% (1/30) | |
| 3 - 0 | 3.3% (1/30) | |
| 2 - 2 | 3.3% (1/30) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 26.7% (8/30) | |
| 1 | 23.3% (7/30) | |
| 3 | 20.0% (6/30) | |
| 0 | 16.7% (5/30) | |
| 4 | 13.3% (4/30) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 20.0% (6/30) | |
| 1/X | 10.0% (3/30) | |
| 1/2 | 0.0% (0/30) | |
| X/1 | 10.0% (3/30) | |
| X/X | 23.3% (7/30) | |
| X/2 | 10.0% (3/30) | |
| 2/1 | 0.0% (0/30) | |
| 2/X | 0.0% (0/30) | |
| 2/2 | 26.7% (8/30) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 33 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 24 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 82 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 113 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.10 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 0.80 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Tερματοφύλακες
- Filip Jicha
- Τσεχία 30 χρ.
#30
Aμυντικοί
- Pavol Ilko
- Σλοβακία 32 χρ.
#5
- Paul Nghabo
- Σενεγάλη 21 χρ.
#18
- Abdallah Aberkane
- Ολλανδία 26 χρ.
- Musa Ramathan
- Ουγκάντα 24 χρ.
Mέσοι
- Michal Klesa
- Τσεχία 43 χρ.
#10
- David Krska
- Τσεχία 31 χρ.
#23
- Jaroslav Malek
- Τσεχία 34 χρ.
#68
- Ondrej Vintr
- Τσεχία 28 χρ.
- Marek Vintr
- Τσεχία 28 χρ.
- Jakub Urbanec
- Τσεχία 34 χρ.
- Michal Vrana
- Τσεχία 26 χρ.
Eπιθετικοί
- Fahad Bayo
- Ουγκάντα 31 χρ.
#11
- Martin Macej
- Τσεχία 29 χρ.
#20
- Cheick Traore
- Μπουρκίνα Φάσο 23 χρ.
#27
- Daniel Mbonu
- Νιγηρία 22 χρ.
#91
- Amidou Diallo
- Γαλλία 26 χρ.
#94
- Jakub Reznicek
- Τσεχία 37 χρ.
- Antonin Svoboda
- Τσεχία 24 χρ.
- Pavel Hasek
- Τσεχία 21 χρ.