21+

21+

Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα: Προηγήθηκαν με 3-0 στο 13' οι Γιαννιώτες! (video)

3/2/2021 16:06
Δείτε τα τρία γκολ του ΠΑΣ Γιάννινα σε διάστημα δέκα λεπτών στο Περιστέρι αλλά και το γκολ του Ατρόμητου που μείωσε σε 1-3 το σκορ στο ημίχρονο.

Ούτε ο πιο αισιόδοξος φίλος του ΠΑΣ Γιάννινα θα περίμενε τέτοιο ξεκίνημα από την ομάδα του στον εκτός έδρας αγώνα με τον Ατρόμητο για τους «16» του Κυπέλλου Ελλάδας.

Ο «Άγιαξ της Ηπείρου» ήθελε ένα γκολ για να αποκτήσει σκορ πρόκρισης, αλλά προηγούνταν με 3-0 στο 13’. Μόλις στο 3’ ο Νάουμετς άνοιξε το σκορ, στο 10’ ο Μιλιντσεάνου άνοιξε λογαριασμό με τη νέα του ομάδα, ενώ στο 13’ ο Σάλιακας με ένα τρομερό σουτ έκανε το 3-0.Ο Ατρόμητος μείωσε στο 28’ με τον Κωτσόπουλο, αλλά χρειάζεται τρία γκολ στο δεύτερο ημίχρονο και να μη δεχτεί κανένα για να πάρει την πρόκριση στα προημιτελικά.