21+

Λοκομοτίβ Πλόβντιβ - Άρντα

15/10/2021 20:15
Κωδ ΟΠΑΠ: 118
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 932 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Άρντα - Λοκομοτίβ Πλόβντιβ στις 18/2/2024

• Θεατές: 250
90+10'

Η ισοπαλία ήταν μάλλον το δίκαιο αποτέλεσμα σήμερα μετά από ένα ανιαρό παιχνίδι.

90+10'

90+10'

Κατοχή: Λοκομοτίβ Πλόβντιβ: 64%, Άρντα: 36%.

90+10'

Η ομάδα Άρντα κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+10'

Ο Spas Delev δίνει τη θέση του στον Rumen Rumenov

90+9'
Απόκρουση

Ο Plamen Krumov απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+9'
Σέντρα

Ο Birsent Karagaren κάνει τη σέντρα

90+9'

Η ομάδα Λοκομοτίβ Πλόβντιβ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+8'

90+8'
Απόκρουση

Εξαιρετική άμυνα από τον Josip Tomasevic της ομάδας Λοκομοτίβ Πλόβντιβ για να αποτρέψει το γκολ.

90+8'
Απόκρουση

Διάβασε την φάση ο Josip Tomasevic από την ομάδα Λοκομοτίβ Πλόβντιβ και έκοψε μία υποσχόμενη επίθεση του αντιπάλου.

90+8'

Ο Ivan Kokonov από την ομάδα Άρντα κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

90+8'

Η ομάδα Άρντα ξεκινάει αντεπίθεση

90+8'

Το σουτ του Birsent Karagaren μπλοκάρεται

90+7'

Η ομάδα Λοκομοτίβ Πλόβντιβ εκδηλώνει επίθεση

90+7'

Η ομάδα Λοκομοτίβ Πλόβντιβ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+7'

Το σουτ του Aivan Angelov μπλοκάρεται

90+6'
Απόκρουση

Ο Alex Petkov απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+6'

Ο Birsent Karagaren από την ομάδα Λοκομοτίβ Πλόβντιβ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

90+6'

Έχουμε ένα καλό μακρινό σουτ από τον Vincent Marcel και ο αναγκάζεται σε απόκρουση. Κόρνερ.

90+6'
Απόκρουση

Ο Plamen Krumov αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

90+6'
Σέντρα

Ο Josip Tomasevic κάνει τη σέντρα

90+5'

90+5'

90+4'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Milen Stoev, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

90+4'

Ο Milos Petrovic έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

90+4'

Ο Milos Petrovic τιμωρείται για σπρώξιμο στον Juninho

90+4'

90+4'
Απόκρουση

Ο Christian Gomis απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+3'
Σέντρα

Ο Aleksandar Georgiev κάνει τη σέντρα

90+3'

Η ομάδα Άρντα εκδηλώνει επίθεση

90+3'

Η ομάδα Λοκομοτίβ Πλόβντιβ έχει την κατοχή της μπάλας

90+3'

Ο Georgi Minchev κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο μπλοκάρει εύκολα

90+3'
Σέντρα

Ο Petar Vitanov κάνει τη σέντρα

90+2'

90+2'

Η ομάδα Άρντα κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+2'

Η ομάδα Λοκομοτίβ Πλόβντιβ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

90+2'

Ο Spas Delev από την ομάδα Άρντα είχε προσπάθεια εκτός στόχου

90+1'

Το αμυντικό λάθος του Birsent Karagaren μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

90+1'
Απόκρουση

Ο Milos Petrovic απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+1'
Σέντρα

90+1'

90+1'

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 9'

90+1'

Ελεύθερο για την ομάδα Άρντα

90'

Ο Georgi Minchev επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

90'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Spas Delev, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

90'

89'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Milen Zhelev από την ομάδα Άρντα ανατρέπει τον Dimitar Iliev

89'
Απόκρουση

Ο Milen Stoev απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

88'
Σέντρα

Ο Shaquill Sno κάνει τη σέντρα

88'
Απόκρουση

Ο Milen Zhelev απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

88'
Σέντρα

88'

Ο Shaquill Sno από την ομάδα Λοκομοτίβ Πλόβντιβ κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

88'

88'

Ελεύθερο για την ομάδα Λοκομοτίβ Πλόβντιβ

87'

Ο Plamen Krumov από την ομάδα Άρντα προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

87'

85'

Κατοχή: Λοκομοτίβ Πλόβντιβ: 63%, Άρντα: 37%.

80'

Το παιχνίδι έχει διακοπεί λόγω προβλήματος με τους προβολείς του γηπέδου

80'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Petar Vitanov από την ομάδα Λοκομοτίβ Πλόβντιβ ανατρέπει τον Ivan Kokonov

80'

80'

79'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Aivan Angelov από την ομάδα Λοκομοτίβ Πλόβντιβ ανατρέπει τον Iliya Yurukov

78'

78'

Η ομάδα Λοκομοτίβ Πλόβντιβ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

77'

77'

Ο Oleksiy Bykov δίνει τη θέση του στον Shaquill Sno

77'

77'
Απόκρουση

76'
Σέντρα

76'

Ο Birsent Karagaren από την ομάδα Λοκομοτίβ Πλόβντιβ κάνει γέμισμα, , αλλά ο συμπαίκτης του δεν κατάφερε να το εκμεταλλευτεί

76'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Birsent Karagaren , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

76'

Ο Lachezar Kotev δίνει τη θέση του στον Milen Zhelev

75'

Ο Iliya Yurukov τιμωρείται για σπρώξιμο στον Aivan Angelov

75'

75'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Juninho από την ομάδα Άρντα ανατρέπει τον Lukas Raeder

75'
Απόκρουση

Διάβασε την φάση ο Lukas Raeder από την ομάδα Λοκομοτίβ Πλόβντιβ και έκοψε μία υποσχόμενη επίθεση του αντιπάλου.

74'

Ο Spas Delev από την ομάδα Άρντα κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

74'

74'

Ο Spas Delev τιμωρείται για σπρώξιμο στον Oleksiy Bykov

73'

73'

Ο Lucas Salinas δίνει τη θέση του στον Aivan Angelov

73'

Το σουτ του Lucas Salinas μπλοκάρεται

72'

72'

Η ομάδα Άρντα έχει την κατοχή της μπάλας

71'

71'

ΔΟΚΑΡΙ! Αγγίζει το γκολ ο Alex Petkov αλλά το τελείωμα του βρίσκει στο δοκάρι!

70'

Το σουτ του Lachezar Kotev μπλοκάρεται

70'

Το σουτ του Spas Delev μπλοκάρεται

70'
Απόκρουση

70'
Σέντρα

70'

Ο Spas Delev από την ομάδα Άρντα εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

70'

Κατοχή: Λοκομοτίβ Πλόβντιβ: 65%, Άρντα: 35%.

69'

Σουτ του Juninho βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

69'

69'
Απόκρουση

69'

Ο Lucas Salinas από την ομάδα Λοκομοτίβ Πλόβντιβ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

69'
Απόκρουση

Ο Atanas Zehirov απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

68'
Γέμισμα

Ο Birsent Karagaren εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

68'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Juninho από την ομάδα Άρντα ανατρέπει τον Dimitar Iliev

67'

67'

66'

Ο Tonislav Yordanov δίνει τη θέση του στον Juninho

66'

Ο Svetoslav Kovachev δίνει τη θέση του στον Ivan Kokonov

65'

Ο Birsent Karagaren βλέπει κάρτα για θέατρο

65'

Ο Birsent Karagaren βουτάει στο χορτάρι προσπαθώντας να κερδίσει σφύριγμα, αλλά ο διαιτητής δεν το χάβει

65'

65'

64'

Ο Ivan Karadzhov κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

64'
Σέντρα

64'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lachezar Kotev από την ομάδα Άρντα ανατρέπει τον Dimitar Iliev

63'

Ο Lucas Salinas από την ομάδα Λοκομοτίβ Πλόβντιβ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Alex Petkov

63'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Alex Petkov για την ομάδα Άρντα. Ο Dimitar Iliev σταματάει την φάση.

62'

Ο Svetoslav Kovachev σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο ελέγχει την φάση

62'

Η ομάδα Άρντα κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

62'

61'

61'

60'

60'

60'

59'

59'

58'

58'
Γέμισμα

Ο Lucas Salinas εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

58'

Κίτρινη κάρτα για τον Atanas Zehirov

58'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Atanas Zehirov υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Josip Tomasevic

57'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

57'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να αλλάξει την απόφασή του και να μην καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Λοκομοτίβ Πλόβντιβ!

56'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

56'

ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο Plamen Krumov από την ομάδα Άρντα υποπίπτει σε πέναλτι.

55'

Ο Dimitar Iliev από την ομάδα Λοκομοτίβ Πλόβντιβ κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

55'

55'

Κατοχή: Λοκομοτίβ Πλόβντιβ: 62%, Άρντα: 38%.

54'

Ο Tonislav Yordanov από την ομάδα Άρντα είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

53'

Ο Oleksiy Bykov τραβάει αντίπαλο παίκτη από τη φανέλα και βλέπει κίτρινη

53'

Ο Oleksiy Bykov από την ομάδα Λοκομοτίβ Πλόβντιβ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Svetoslav Kovachev

53'

Η ομάδα Λοκομοτίβ Πλόβντιβ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

53'

52'

52'

51'

51'

Η ομάδα Άρντα κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

50'

50'

50'

50'

49'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Georgi Minchev από την ομάδα Λοκομοτίβ Πλόβντιβ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

49'
Σέντρα

49'

48'

48'

48'

47'

Πως το έχασε αυτό; Ο Birsent Karagaren έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

47'

Ο Vincent Marcel από την ομάδα Λοκομοτίβ Πλόβντιβ κάνει μία εξαιρετική πάσα και ανοίγει χώρο...

47'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Vincent Marcel , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

46'

46'

46'

45+2'

Η ομάδα Λοκομοτίβ Πλόβντιβ παρουσιάζει το καλύτερο πρόσωπο σ' αυτό το ημίχρονο

45+2'

45+2'

Κατοχή: Λοκομοτίβ Πλόβντιβ: 61%, Άρντα: 39%.

45+2'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45+1'

Ο Birsent Karagaren από την ομάδα Λοκομοτίβ Πλόβντιβ εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

45+1'

Ο Dimitar Iliev παίρνει την κεφαλιά αλλά ο διώχνει σε κόρνερ!

45'
Γέμισμα

45'

Ο Alex Petkov τραβάει αντίπαλο παίκτη από τη φανέλα και βλέπει κίτρινη

45'

Ο Alex Petkov από την ομάδα Άρντα το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Vincent Marcel

45'

Κατοχή: Λοκομοτίβ Πλόβντιβ: 60%, Άρντα: 40%.

44'

44'

43'

43'

43'

Ο Atanas Zehirov από την ομάδα Άρντα κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

43'

42'

41'

41'

40'

40'

40'

39'
Απόκρουση

39'
Σέντρα

38'

38'

38'

38'

Υπάρχει έντονη βροχόπτωση στο γήπεδο.

37'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Iliya Yurukov από την ομάδα Άρντα ανατρέπει τον Lucas Salinas

37'

36'

36'

35'

35'

Ο Spas Delev από την ομάδα Άρντα προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή. Δυστυχώς η προσπάθειά του πέρασε μόλις άουτ.

35'

35'

Κατοχή: Λοκομοτίβ Πλόβντιβ: 58%, Άρντα: 42%.

35'
Κακό κοντρόλ

Ο Josip Tomasevic από την ομάδα Λοκομοτίβ Πλόβντιβ έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

35'

Ο Vincent Marcel από την ομάδα Λοκομοτίβ Πλόβντιβ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

35'

34'

34'

33'

Ο Petar Vitanov υποπίπτει σε χέρι

33'

33'

32'

Κίτρινη κάρτα για τον Petar Vitanov

32'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Petar Vitanov υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Alex Petkov

32'

31'

Ο Dimitar Iliev κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο μπλοκάρει εύκολα

31'
Σέντρα

Ο Vincent Marcel κάνει τη σέντρα

31'

31'

Ο Aleksandar Georgiev αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

31'

30'

30'

Ο Spas Delev επιστρέφει στο γήπεδο.

30'

30'

30'

30'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Spas Delev να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

29'

Ο Spas Delev είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

28'

28'
Απόκρουση

28'
Σέντρα

Ο Svetoslav Kovachev κάνει τη σέντρα

28'

28'

27'

27'

Ο Spas Delev αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

27'

27'

26'

26'

26'

26'

Ο Lachezar Kotev είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

26'

25'

25'

24'

Ο Dimitar Iliev υποπίπτει σε χέρι

24'

24'

24'
Σέντρα

Ο Aleksandar Georgiev από την ομάδα Άρντα προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

23'

23'

Και οι δύο πλευρές προσπαθούν να διασπάσουν τις αντίπαλες άμυνες

23'
Απόκρουση

Ο Aleksandar Georgiev από την ομάδα Άρντα είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

23'
Σέντρα

23'

22'

22'

22'

21'
Σέντρα

21'

21'
Απόκρουση

21'
Γέμισμα

21'

Ο Aleksandar Georgiev από την ομάδα Άρντα το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Birsent Karagaren

20'

20'

20'

Κατοχή: Λοκομοτίβ Πλόβντιβ: 70%, Άρντα: 30%.

20'

20'

19'

Ο Vincent Marcel από την ομάδα Λοκομοτίβ Πλόβντιβ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

19'

Ο Dimitar Iliev από την ομάδα Λοκομοτίβ Πλόβντιβ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

19'

19'

19'
Σέντρα

18'

18'

18'

18'

17'

17'

16'

16'

16'
Απόκρουση

16'
Σέντρα

15'

15'

15'

15'

Κατοχή: Λοκομοτίβ Πλόβντιβ: 66%, Άρντα: 34%.

15'
Απόκρουση

Ο Spas Delev απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

15'
Σέντρα

14'

Ο Svetoslav Kovachev υποπίπτει σε χέρι

13'

12'

12'

12'

Ο Birsent Karagaren από την ομάδα Λοκομοτίβ Πλόβντιβ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

11'

11'

11'

11'

Ο Vincent Marcel από την ομάδα Λοκομοτίβ Πλόβντιβ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

10'

10'

10'

10'

9'

9'

8'

8'

Ο Petar Vitanov από την ομάδα Λοκομοτίβ Πλόβντιβ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

8'

8'
Απόκρουση

7'
Σέντρα

Ο Tonislav Yordanov κάνει τη σέντρα

7'

7'

Ο Georgi Minchev τιμωρείται για σπρώξιμο στον Alex Petkov

6'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Vincent Marcel από την ομάδα Λοκομοτίβ Πλόβντιβ ανατρέπει τον Iliya Yurukov

6'

5'

5'

5'

4'

4'

3'
Απόκρουση

3'
Σέντρα

2'

2'
Σέντρα

Ο Spas Delev από την ομάδα Άρντα κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

2'

1'

1'

1'

Το γήπεδο είναι υγρό και ολισθηρό και δεν βοηθά τους παίκτες.

1'

Η βροχή κάνει δύσκολες τις συνθήκες για τους παίκτες

1'

Η ομάδα Άρντα είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

Το σημερινό παιχνίδι θα διεξαχθεί με περιορισμένο αριθμό θεατών στις εξέδρες, εξαιτίας των μέτρων κατά της εξάπλωσης του κορωνοϊού.

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Lokomotiv, Plovdiv, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Στους τελευταίους 7 από 8 αγώνες της ομάδας Λοκομοτίβ Πλόβντιβ, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Πάρβα Λίγκα).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.44 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Λοκομοτίβ Πλόβντιβ έχανε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 αγώνες εντός έδρας στη διοργάνωση Πάρβα Λίγκα.
    Σημείο: Ημ.2 με απόδοση 5.25 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Άρντα, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 2.37 στον ΟΠΑΠ

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Πάρβα Λίγκα