07:00
-
|
Ρέινμιρ Αομόρι
Χόντα
|
|
|
07:00
-
|
Οσάκα
Μπιουάκο Σίγκα
|
|
|
07:00
-
|
Τόκιο Μουσασίνο
Κάγκουρα Σιμανέ
|
|
|
07:00
-
|
Βεέρτιεν Μίε
Σόνι Σεντάι
|
|
|
07:00
-
|
Ιβάκι
Κότσι Γιουνάιτεντ
|
|
|
07:00
-
|
Σουζούκα Πόιντ Γκέτερς
Μαρουγιάσου Οκαζάκι
|
|
|
07:00
-
|
Καρίγια
Βέρσπα Όιτα
|
|
|
07:30
676
|
Νταετζεόν Χάνα Σίτιζεν
Τζεονάμ Ντράγκονς
|
|
|
07:30
677
|
Γκιμτσεόν Σανγκμού
Μπουσάν Ι Παρκ
|
|
|
08:00
678
|
Β-Βάρεν Ναγκασάκι
Μπάουμπλιτζ Ακίτα
|
|
|
08:00
679
|
Μοντ. Γιαμαγάτα
Βεντφορέτ Κόφου
|
|
|
08:00
680
|
Εχίμε
Τζούμπιλο Ιβάτα
|
|
|
08:00
681
|
Ζβάιγκεν Καναζάβα
Μίτο Χόλιχοκ
|
|
|
08:00
682
|
Φατζιάνο Οκαϊάμα
Μασίντα Ζέλβια
|
|
|
08:00
683
|
Ομίγια
Αλμπιρέξ Νιιγκάτα
|
|
|
08:00
684
|
Ρενόφα Γιαμαγκούτσι
Σίμπα Ισιχάρα Γιουνάιτεντ
|
|
|
08:00
685
|
Γιοκοχάμα
Σόναν Μπελμάρε
|
|
|
08:00
686
|
Χοκάιντο Σαπόρο
Σαγκάν Τοσού
|
|
|
08:00
687
|
Σιμίζου
Σεντάι
|
|
|
08:00
688
|
Όιτα Τρίνιτα
Τοκουσίμα Βόρτις
|
|
|
08:00
689
|
Χιροσίμα
Γιοκοχάμα Μαρίνος
|
|
|
09:00
691
|
Τόκιο Βέρντι
Θέσπα Κουσάτσου
|
|
|
09:00
692
|
Βίσελ Κόμπε
ΦΚ Τόκιο
|
|
|
09:00
693
|
Κασίμα Άντλερς
Φουκουόκα
|
|
|
09:05
690
|
Ματσουμότο Γιαμάγκα
Σαγκαμιχάρα
|
|
|
10:00
-
|
Σάουθερν Ντιστρίκτ
Ρεσούρσις Καπιτάλ
|
|
|
10:00
694
|
Τοτσίγκι
Γκιράβανς Κιτ.
|
|
|
10:00
695
|
Κασίβα Ρέισολ
Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς
|
|
|
10:00
697
|
Σεούλ Ι-Λάντ
Γκιέονγκαμ
|
|
|
10:00
1057
|
Κούνσχαν
Τσενγκντού Ρονγκτσένγκ
|
|
|
10:00
1076
|
Γκιφού
Νουμάζου
|
|
|
11:00
-
|
Φλάιτ Σκάιγουόκερς
Ταϊβάν Σίσου
|
|
|
11:00
-
|
CPC
Ταϊτσούνγκ Φουτούρο
|
|
|
11:00
-
|
ΦΚ Βαν
Λόρι
|
|
|
11:00
1004
|
Μέιζου Χάκα
Ζετζιάνγκ Γκριντάουν
|
|
|
12:00
698
|
Ριούκιου
Κιότο Σανγκά
|
|
|
12:00
699
|
Άστρα Γκιούργκιου
UTA Αράντ
|
|
|
12:00
700
|
Σπαρτάκ Μόσχας 2
Κρίλια Σοβετόβ
|
|
|
12:00
1040
|
Αν Γκιάνγκ
Λονγκ Αν
|
|
|
12:05
-
|
Μπρισμπέιν Ρόαρ
Γουέστερν Γιουνάιτεντ
|
|
|
12:05
701
|
Μπρισμπέιν Ρόαρ
Γουέστερν Γιουνάιτεντ
|
|
|
12:30
702
|
Ανιάνγκ
Μπούτσεον 1995
|
|
|
12:30
1223
|
Ατλέτικο Μαδρίτης Β'
Μελίγια
|
|
|
13:00
-
|
Κολόμνα
Τορπέντο Βλάντιμιρ
|
|
|
13:00
-
|
Νίκη Βόλου
Επισκοπή
|
|
|
13:00
703
|
Τιανζίν Τάιγκερ
Χεμπέι
|
|
|
13:00
1045
|
Κονγκ Αν Ναν Νταν
Μπονγκ Ντα Χουέ
|
|
|
13:00
1046
|
Καν Το
Πιού Ντονγκ
|
|
|
14:00
-
|
Ταϊπάουερ
Χάσους Τσου
|
|
|
14:00
-
|
Μπίλντκον
Πρίζον Λέοπαρντς
|
|
|
14:00
704
|
Ντιναμό Κιέβου
Μαριούπολ
|
|
|
14:00
1047
|
Μπα Ρία Βουνγκ Τάου
Μπινχ Φουόκ
|
|
|
14:15
705
|
Χέρμανσταντ
Βιτορούλ Κονστάντσα
|
|
|
14:20
-
|
Περθ Γκλόρι
Μέλμπουρν Σίτι
|
|
|
14:20
706
|
Περθ Γκλόρι
Μέλμπουρν Σίτι
|
|
|
14:30
1077
|
Μπελσίνα Μπόμπρουισκ
Σλόνιμ
|
|
|
14:35
1021
|
Τζιανχί Λουσάν
Ναντσίνγκ Σίτι
|
|
|
14:35
1225
|
Μπεϊτζίνγκ Τεκνόλοτζι
Χεϊλόνγιανγκ Λάβα Σπρίνγκ
|
|
|
14:35
1234
|
Σαανξί Σανγκάν
Χινγιάνκ Τιασάν Λέοπαρντ
|
|
|
15:00
-
|
Αντιγιάν
Κόκαντ 1912
|
|
|
15:00
-
|
Μας Αλ Μουμπάρεκ
Λοκομοτίβ Τασκένδης
|
|
|
15:00
-
|
Γιουβέντους U19
Έμπολι U19
|
|
|
15:00
-
|
Σεβάν
Ουράρτου ΙΙ
|
|
|
15:00
-
|
Λουμγουάνα Ράντιαντς
Ζανάκο
|
|
|
15:00
-
|
Χαμ Καμ
Ράουφος
|
|
|
15:00
707
|
Σανγκάη Σενχούα
Σανγκάη Πορτ
|
|
|
15:00
1080
|
ΦΚ Βαν
Αραράτ Γιερεβάν
|
|
|
15:30
-
|
Ολιμπίκ Μπέζα
Γκουαρντάνε
|
|
|
15:30
-
|
Καϊρουανέζ
Κλαμπ Μπιζερτίν
|
|
|
15:30
-
|
Ρετζίς
Ετουάλ Μετλαούι
|
|
|
15:30
-
|
Χανιά
Ιωνικός
|
|
|
15:30
-
|
Διαγόρας Ρόδου
Ξάνθη
|
|
|
15:30
708
|
Λεβαδειακός
Εργοτέλης
|
|
|
15:30
1050
|
Κλαμπ Αφρικέν
Εσπεράνς Σπορτίβ Ντε Τυνίς
|
|
|
15:30
1051
|
ΚΣ Σφαξιέν
Σολιμάν
|
|
|
15:30
1052
|
Στάντ Τυνισιέν
ΕΣ Σαχέλ
|
|
|
15:30
1089
|
Τατουίνε
Μοναστίρ
|
|
|
16:00
-
|
Σαν Λούκα
Λικάτα
|
|
|
16:00
-
|
JKT Τανζανία
Ναμούνγκο
|
|
|
16:00
-
|
Κέιπ Ουμόγια Γιουν.
Πολοκουάνε Σίτι
|
|
|
16:00
-
|
Ουθονγκάθι
Πρετόρια Γιουνιβερσίτι
|
|
|
16:00
-
|
Μπιζάνα Πόντος Τσιφς
Κέιπ Τάουν Ολ Σταρς
|
|
|
16:00
-
|
TS Σπόρτινγκ
Ρίτσαρντς Μπέι
|
|
|
16:00
-
|
Φρι Στέιτ Σταρς
Στίνμπεργκ Γιουνάιτεντ
|
|
|
16:00
-
|
Πρετόρια Κάλις
Σεκούκουνε Γιουνάιτεντ
|
|
|
16:00
-
|
Αρκονατέζε
Σίτα Ντι Βαρέζε
|
|
|
16:00
-
|
Κασάλε
Καρονέσε
|
|
|
16:00
-
|
Ντέλτα Πόρτο Τόλε
Καμπονταρσέγκο
|
|
|
16:00
-
|
Μπελούνο
Αντριέσε
|
|
|
16:00
-
|
Κιαρλίνς Μουζάνε
Τσίονς 1972
|
|
|
16:00
-
|
Φοσάνο
Φολγκόρε Καρατέσε
|
|
|
16:00
-
|
Καστελανζέσε
Μποργκοσέσια
|
|
|
16:00
-
|
Βάντο
ASD Ιμπέρια
|
|
|
16:00
-
|
Λεγκνάνο
Ποντ Ντονάζ Χόνε Αρνάντ
|
|
|
16:00
-
|
Αμπροσιάνα
Καρτιλιάνο
|
|
|
16:00
-
|
Ουνιόν Αρζινανοκιάμπο
Μέστρε
|
|
|
16:00
-
|
Ουνιόν Φέλτρε
Μαντζανέσε
|
|
|
16:00
-
|
Ουνιόν Σαν Τζιόρτζιο-Σέντικο
Μοντεμπελούνα
|
|
|
16:00
-
|
Κλοντιένσε
Λουπαρένσε
|
|
|
16:00
-
|
Καστελφιντάρντο
Βαστογιράρντι
|
|
|
16:00
-
|
Σαν Νικόλο
Πινέτο Κάλσιο
|
|
|
16:00
-
|
Μολφέτα
Αβέρσα Νορμάνα
|
|
|
16:00
-
|
Τολεντίνο
Ρόμα Σίτι
|
|
|
16:00
-
|
Αλταμούρα
Πουτεολάνα
|
|
|
16:00
-
|
Γκραβίνα
ACD Νάρντο
|
|
|
16:00
-
|
Σάσο Μαρκόνι
Μπαγκνολέσε
|
|
|
16:00
-
|
Πόρτο Σαντ Ελπίντιο
Ολίμπια Αγκνονέσε
|
|
|
16:00
-
|
Τζιλάνι
Ντρίτα
|
|
|
16:00
-
|
Φερονικέλι
Τρέπσα 89
|
|
|
16:00
-
|
Μπέσα Πέτζε
Πρίστινα
|
|
|
16:00
-
|
Λουσάκα Ντιναμός
Ιντένι
|
|
|
16:00
-
|
Κάμπβε Ουόριορς
Πάουερ Ντιναμός
|
|
|
16:00
-
|
Νάπσα Σταρς
Κίτβε Γιουνάιτεντ
|
|
|
16:00
-
|
Γιάνγκ Γκριν Ίγκλς
Ρεντ Άροους
|
|
|
16:00
-
|
Φόρεστ Ρέιντζερς
Γκριν Μπαφάλοους
|
|
|
16:00
-
|
Ενκάνα
Ενκβάζι
|
|
|
16:00
709
|
ΝΣ Μούρα
Κόπερ
|
|
|
16:00
710
|
Ντούκλα Πράγας
Βικτόρια Ζίσκοφ
|
|
|
16:00
1117
|
Μαμελόντι Σαντάουνς
Μάριτζμπουργκ Γιουν.
|
|
|
16:00
1195
|
Ρίγα
Βέντσπιλς
|
|
|
16:15
1042
|
Σαμπάχ FA
Μελάκα
|
|
|
16:30
-
|
Έστε
Βίρτους Μπολζάνο
|
|
|
16:30
711
|
Πολιτέχνικα Ιάσι
Ντιναμό Βουκουρεστίου
|
|
|
16:30
712
|
Ντούκλα Μπ. Μπίστριτσα
Σλόβαν Μπρατισλάβας
|
|
|
16:30
1078
|
Λίντα
Άρσεναλ Τζέρζινσκ
|
|
|
17:00
-
|
Ντοροστολ Σίλιστρα
Σούμεν 2007
|
|
|
17:00
-
|
Μπότεβ Νοβι Παζάρ
Σεπτέμβρι Τέρβελ
|
|
|
17:00
-
|
Ντουνάφ Ρούσε
Ουστρέμ Ντοντσέβο
|
|
|
17:00
-
|
Τόπολι 2010
Τσερνολόμετς 1919
|
|
|
17:00
-
|
Λουντογκόρετς ΙΙΙ
Σβετκάβιτσα
|
|
|
17:00
-
|
Μέταλουργκ Μπεκαμπάντ
Σογκντιγιόνα Τζιζάξ
|
|
|
17:00
-
|
Ίντιζα
Μάτσβα Σάμπατς
|
|
|
17:00
-
|
Βοϊβοντίνα
Ραντνίτσκι Νις
|
|
|
17:00
-
|
Ζλάτιμπορ
Μέταλακ
|
|
|
17:00
-
|
Παρτιζάν
Μπάτσκα Τόπολα
|
|
|
17:00
-
|
Βέροια
ΠΟ Τριγλίας
|
|
|
17:00
-
|
Απόλλων Πόντου
ΑΕΠ Κοζάνης
|
|
|
17:00
-
|
Πιερικός
Ολυμπιακός Βόλου
|
|
|
17:00
-
|
Ιάλυσος
Καλαμάτα
|
|
|
17:00
-
|
Καβάλα
Αλμωπός Αριδαίας
|
|
|
17:00
-
|
Νέστος Χρυσούπολης
Απόλλων Παραλιμνίου
|
|
|
17:00
-
|
Άρης Αβάτου
ΑΕ Αμπελοκήπων Δράμας
|
|
|
17:00
-
|
ΑΟ Διαβολιτσίου
Εθνικός Σκουλικάδου
|
|
|
17:00
-
|
Νέος Π.Ο.Ν. Καλλικράτειας
Θύελλα Σαρακηνών
|
|
|
17:00
-
|
Αταλάντη
ΓΣ Αλμυρός
|
|
|
17:00
-
|
Δήμητρα Ευξεινούπολης
Αμβρυσσέας Διστόμου
|
|
|
17:00
-
|
Κοζάνη
Ατρόμητος Παλαμά
|
|
|
17:00
-
|
ΠΟ Ελασσόνας
Μακεδονικός Φούφας
|
|
|
17:00
-
|
ΑΕ Μεσολογγίου
Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας
|
|
|
17:00
-
|
Ναντέζντα Ντομπροσλάβτσι
Μπαλκάν Μπότεβγκραντ
|
|
|
17:00
-
|
Κολόμπε
Κότον Σπορτ Ντε Γκαρουά
|
|
|
17:00
959
|
ΑΠΟΕΛ
Πάφος
|
|
|
17:00
1043
|
Πέταλινγκ Τζάγια Σίτι
Περάκ
|
|
|
17:00
1044
|
Σρι Παχάνγκ
Σέλανγκορ
|
|
|
17:00
1199
|
BFC Νταουγκάβπιλς
Σπάρτακς Τζουρμάλα
|
|
|
17:15
714
|
Άρης
Ολυμπιακός
|
|
|
17:30
-
|
Ντεσπορτίβο Ουίλα
Σπόρτινγκ Ντε Καμπίπντα
|
|
|
17:30
-
|
Σίμπα Κολγουέζι
Ντόφιν Νουάρ
|
|
|
17:30
-
|
Ρενεζόνς
Βίτα Κλαμπ
|
|
|
17:30
753
|
Ίσλοχ
Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ
|
|
|
17:30
1120
|
Λεβάντια Ταλίν
Τούλεβικ Βιλιάντι
|
|
|
17:30
1211
|
Τσέρνο Μόρε Βάρνα
Μπότεφ Πλόβντιβ
|
|
|
18:00
-
|
Ουνιόν Ντεπ. Μουτιλβέρα
Πορτουγκαλέτε
|
|
|
18:00
-
|
Τσερνομόρετς Μπάλτσικ
Ίντερ Ντόμπριτς
|
|
|
18:00
-
|
Ζελέζνιτσαρ Πάνκεβο
Γκραφικάρ
|
|
|
18:00
-
|
Σλόγκα Κράλγιεβο
Ντινάμο Βράνιε
|
|
|
18:00
-
|
Ντουμποτσίτσα
Ραντνίσκι Σρέμσκα Μιτρόβιτσα
|
|
|
18:00
-
|
Μπούντουσνοστ Ντομπανόβτσι
Ραντνίσκι Πίροτ
|
|
|
18:00
-
|
Γιαγκοντίνα
Ιμτ Βελιγραδίου
|
|
|
18:00
-
|
Τράιαλ Κρούσεβατς
Καμπέλ
|
|
|
18:00
-
|
Ζέμουν Βελιγραδίου
Μπόρατς Τσακάκ
|
|
|
18:00
-
|
Λόζνιτσα
Ζαρκόβο
|
|
|
18:00
-
|
Μπελτίντσι
Γιάντραν Ντεκάνι
|
|
|
18:00
-
|
ΝΚ Ντομπ
Νάφτα 1903
|
|
|
18:00
-
|
Ραντόμλζε
ND Μπίλτσε
|
|
|
18:00
-
|
Κρσκο
ΝΚ Μπρντα
|
|
|
18:00
-
|
Κρκα
Μπρέζιτσε
|
|
|
18:00
-
|
Ρούνταρ Βελένζε
Τρίγκλαβ
|
|
|
18:00
-
|
Φουζινάρ Ράβνε
Ντράβα Πτουι
|
|
|
18:00
-
|
Σμάρτνο 1928
Πριμόριε
|
|
|
18:00
-
|
Σούντουβα
Ριτεριάι
|
|
|
18:00
-
|
Ροδόπα Σμολιάν
Ροζόβα Ντολίνα
|
|
|
18:00
-
|
Ίσβόρ
Μπόρισλαβ Παρβομάι
|
|
|
18:00
-
|
Χρβάτσκι Ντραγκοβόλιατς
Ντιναμό Ζάγκρεμπ ΙΙ
|
|
|
18:00
-
|
Ενγίμπα
Ιφεάνι Ούμπαχ
|
|
|
18:00
754
|
Σερβέτ
Σεντ Γκάλεν
|
|
|
18:00
756
|
Ζαστρζέμπιε
Μιέντζ Λέγκνικα
|
|
|
18:00
786
|
Βάρνσντορφ
Ζιχλάβα
|
|
|
18:00
805
|
Μπλάνσκο
Κρουντίμ
|
|
|
18:00
806
|
Λίσεν
Μας Ταμπόρσκο
|
|
|
18:00
808
|
Τρίνετς
Ούστι Ναντ Λαμπέμ
|
|
|
18:00
1015
|
Ουνιόν Ντεπ. Μουτιλβέρα
Πορτουγκαλέτε
|
|
|
18:00
1203
|
Μέτα Λου
Λιεπάγια
|
|
|
18:00
1224
|
Χέρκουλες
Μπανταλόνα Φουτούρ
|
|
|
18:15
809
|
Ντομζάλε
Ολίμπια Λιουμπλιάνα
|
|
|
18:30
807
|
Βλασίμ
Βίσεχραντ
|
|
|
18:30
810
|
Σπάρτα Πράγας
Σλάβια Πράγας
|
|
|
18:30
811
|
Τούρκου
VPS Βάσα
|
|
|
18:30
1079
|
Κρουμκατσί Μινσκ
Μπαρανοβίτσι
|
|
|
19:00
-
|
Μπούντουτσνοστ
Ζέτα
|
|
|
19:00
812
|
Χάιντουκ Σπλιτ
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
|
|
19:00
813
|
Βόρσκλα Πολτάβα
Ντέσνα Τσερνίγκοφ
|
|
|
19:00
814
|
Ντνίπρο-1
Ζόρια Λουγκάνσκ
|
|
|
19:00
815
|
Ολεξάντρια
Κόλος Κοβαλίβκα
|
|
|
19:00
816
|
Κατοβίτσε
Ολίμπια Ελμπλάκ
|
|
|
19:00
817
|
Σέπσι
Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα
|
|
|
19:00
1122
|
Νάρβα Τρανς
Ταμέκα Τάρτου
|
|
|
19:05
-
|
Ραντ Βελιγραδίου
Ερυθρός Αστέρας
|
|
|
19:30
-
|
Τότεναμ (Γ)
Τσέλσι (Γ)
|
|
|
19:30
818
|
Χβιντόβρε
Κόλντινγκ ΙΦ
|
|
|
19:30
958
|
Παναθηναϊκός
Αστέρας Τρίπολης
|
|
|
19:30
960
|
ΑΕ Λεμεσού
Ανόρθωση
|
|
|
19:30
961
|
Τορπέντο Ζοντίνο
Μπάτε Μπορίσοφ
|
|
|
19:30
1036
|
Πρόισεν Μούνστερ
Λίπσταντ
|
|
|
19:30
1127
|
Νόμε Κάλιου
Φλόρα Ταλίν
|
|
|
19:45
-
|
Μονς Κάλπε
Λάιονς Γιβραλτάρ
|
|
|
19:45
1214
|
Τσάρσκο Σέλο
Λέφσκι Σόφιας
|
|
|
20:00
-
|
Κολουμπάρα
Ραντνίτσκι 1923
|
|
|
20:00
-
|
Σκιόλντ Μπίρκεροντ
Γκβι
|
|
|
20:00
-
|
Γκρέβε
Ροσκίλντε BK
|
|
|
20:00
-
|
Καρλσούντε
Ίσχοϊ ΙΦ
|
|
|
20:00
-
|
Οτέρουπ
Άλεροντ
|
|
|
20:00
-
|
Μπάλερουπ Σκοβλούντε
Κφουμ BK
|
|
|
20:00
-
|
Αβερντόρ
Χουσούμ
|
|
|
20:00
-
|
Βόρντινγκμποργκ
Τάαστρουπ
|
|
|
20:00
-
|
Κόλντινγκ Μπόλντκλουμπ
Χόρσενς FS
|
|
|
20:00
-
|
Ντζουρσλάντ
Βέλμπι-Ρισκόβ
|
|
|
20:00
-
|
Ρίνκγκόμπινγκ
Βάρντε
|
|
|
20:00
-
|
Νορεσάνμπι
Βέιγκααρντ
|
|
|
20:00
-
|
Τγιόρινγκ
Κιέλερουπ
|
|
|
20:00
-
|
BK Ούνιον
Φρέμαντ Βάλμπι
|
|
|
20:00
-
|
Χέρλεβ
Β 1908
|
|
|
20:00
-
|
Άαρχους Φρέμαντ 2
Γιάνγκ Μπόις FD
|
|
|
20:00
-
|
Τάρνμπι
Κόγκε Νορντ
|
|
|
20:00
-
|
Β 1913
Χέντενστεντ
|
|
|
20:00
-
|
Λίσενγκ
Έρνιγκ Φρίμαντ
|
|
|
20:00
-
|
Βίμπι
Μάριενλιστ
|
|
|
20:00
962
|
MSV Ντούισμπουργκ
Μπάγερν Μονάχου Β’
|
|
|
20:00
963
|
Ουέρντινγκεν
Βικτόρια Κολωνίας
|
|
|
20:00
964
|
Ουντερχάκινγκ
Βάλντχοφ Μανχάιμ
|
|
|
20:00
965
|
Σααρμπρίκεν
Μαγδεμβούργο
|
|
|
20:00
966
|
Σβικάου
Μέπεν
|
|
|
20:00
967
|
Σταλ Μίελετς
Ράκοβ Τσεστόχοβα
|
|
|
20:00
968
|
Νιετσιέτζα
Κορόνα Κίελτσε
|
|
|
20:15
-
|
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Έσεν-Σόνεμπεκ (Γ)
|
|
|
20:30
-
|
Ουνιόν Τάιτους Πετάνγκε
Βίλτζ 71
|
|
|
20:30
-
|
Μοντόρφ
Χαμ Μπενφίκα
|
|
|
21:00
-
|
Ντέσιτς Τούζι
Ίσκρα Ντανίλοβγκραντ
|
|
|
21:00
-
|
Σεϊλάντια
Γκάμα
|
|
|
21:00
-
|
Φούλαμ U23
Γουέστ Μπρομ U23
|
|
|
21:00
-
|
Γκλόμπο
ABC Νατάλ
|
|
|
21:00
-
|
Σέτε Ντε Σετέμπρο
Βιτόρια Ακαντέμικα
|
|
|
21:00
-
|
Ρετρό ΦΚ Μπραζίλ
Σέντραλ SC
|
|
|
21:00
969
|
Μαρίτιμο
Ζιλ Βιθέντε
|
|
|
21:00
970
|
Μπράγκα
Πάσος Φερέιρα
|
|
|
21:00
1054
|
Τούνα Λούσο
Ιτουπιράνγκα
|
|
|
21:30
-
|
Λουζιάνια
Μπραζιλιένσε
|
|
|
21:30
-
|
Πακατζούς
Φορταλέζα
|
|
|
21:30
-
|
Καουκάια
Ατλέτικο Σεαρένσε
|
|
|
21:30
971
|
ΑΕΚ
ΠΑΟΚ
|
|
|
21:40
972
|
Αλ Νασρ Ριάντ
Αλ Φαϊσαλί
|
|
|
21:45
-
|
Φλαμένγκο Πιαούι
4 Ντε Ζούλιο
|
|
|
21:45
-
|
Άλτος
Φλουμινένσε Πι
|
|
|
21:45
-
|
Πεναρόσα
Τρε Πένε
|
|
|
21:45
-
|
Βίρτους Ακουαβίβα
ΑΚ Λιμπερτάς
|
|
|
22:00
-
|
Λίνκολν Ρεντ Ιμπς
Λυνξ
|
|
|
22:00
-
|
Ντουράντος
Οπεράριο MS
|
|
|
22:00
-
|
Ιντεπεντιέντε-ΠΑ
Καστανάλ
|
|
|
22:00
-
|
Αλ Σόρτα Βαγδάτης
Ναφτ Μεϊσάν
|
|
|
22:00
-
|
Ντεπορτίβο Σαναράτε
Ντεπορτίβο Γουαστατούα
|
|
|
22:00
100
|
Τσέλσι
Ρεάλ Μαδρίτης
|
|
|
22:30
1161
|
Ασουάν
Αλ Μασρί
|
|
|
22:30
1162
|
Κεράμικα Κλεοπάτρα
Αλ Μοκαβλούν Αλ Αράμπ
|
|
|
22:30
1165
|
Ισμαΐλι
Ελ Γκούνα
|
|
|
22:30
1166
|
Μισρ Ελ Μακάσα
Ελ Γκαΐς
|
|
|
23:00
-
|
Μπούος ULVR
Ατλέτικο Σάντο Ντομίνγκο
|
|
|
23:00
-
|
Σερτζίπε
Κονφιάνσα
|
|
|
23:15
101
|
Ρίο Άβε
Σπόρτινγκ Λισαβόνας
|
|
|
23:15
1105
|
Ατλέτικο Ουίλα
Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα
|
|
|
23:15
1106
|
Λεόνες
Φορταλέζα CEIF
|
|
|
23:30
1107
|
Λουίς Έιντζελ Φίρπο
Ισίντρο Μεταπάν
|
|
|
00:00
1108
|
Αγκουίλα
Αλιάνσα Σαν Σαλβαδόρ
|
|
|
00:30
1110
|
Φας
Μουνισιπάλ Λιμένο
|
|
|
00:45
-
|
Σαλγκέιρο
Βέρα Κρουζ
|
|
|
01:00
-
|
Ουνιάο Ρεκ.
Πουσό Αλέγκρε
|
|
|
01:00
-
|
Κουμπάγια
Κλαμπ Ατλέτικο Πορτένο
|
|
|
01:00
102
|
Ιντεπεντιέντε Ντελ Βάγιε
Ουνιβερσιτάριο Ντεπόρτες
|
|
|
01:00
103
|
Ρασίνγκ Κλουμπ
Σάο Πάουλο
|
|
|
01:00
1033
|
Φους Ραμπάτ
Μπερκάνε
|
|
|
01:00
1055
|
Παϊσαντού
Μπραγκαντίνο-ΠΑ
|
|
|
01:00
1112
|
Τεπατιτλάν
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
|
|
|
01:00
1177
|
Φαρ Ραμπάτ
Ράζα Καζαμπλάνκα Αθλ.
|
|
|
01:00
1180
|
Βιντάντ Καζαμπλάνκα
Σαμπάμπ Μοχαμέντια
|
|
|
01:15
104
|
Μπολιβάρ
Σεάρα
|
|
|
01:15
105
|
Μοντεβιδέο Σίτι Τορκέ
Γκουαμπίρα Μοντέρο
|
|
|
01:15
106
|
Ουατσιπάτο
Ροζάριο Σέντραλ
|
|
|
01:30
-
|
Βιτόρια Ντα Κονκίστα
Ατλέτικο Αλαγκοίνχας
|
|
|
01:30
-
|
Τζακουιπένσε
Μπαΐα
|
|
|
01:30
-
|
Ντόκε Μελ
Ζουαζεϊρένσε
|
|
|
01:30
-
|
Βιτόρια Μπαΐα
Φλουμινένσε Ντε Φέιρα
|
|
|
01:30
-
|
Μπαΐα Ντε Φέιρα
Ούνιρμπ
|
|
|
02:00
-
|
Κλαμπ Ρεγκάτας
Γιακιόμπα
|
|
|
02:00
-
|
Κορουρίπε
Ντεσπορτίβο Αλιάνκα
|
|
|
02:00
-
|
Κλούμπε Σοσιεδάδε Εσπ.
CS Αλαγκοάνο
|
|
|
02:00
-
|
Μουρίτσι
Άσα Αλ
|
|
|
02:00
-
|
Μποταφόγκο Πεσόα
Σάο Πάουλο Κρίσταλ
|
|
|
02:30
1058
|
Βίλα Νόβα
Απαρεσιντένσε
|
|
|
02:45
-
|
Φόρτσα Ε Λουζ
Αμέρικα Νατάλ
|
|
|
03:00
-
|
Σάντα Κρουζ Ρεσίφε
Αφογάδος ντα Ινγκαζέιρα
|
|
|
03:00
107
|
Ατλέτικο Ρεντίστας
Σπόρτινγκ Κριστάλ
|
|
|
03:00
109
|
Ιντερνασιονάλ
Ολίμπια Ασουνσιόν
|
|
|
03:00
110
|
Μοντερέι
Κολόμπους Κρου
|
|
|
03:00
1059
|
Πόντε Πρέτα
Γκουαρανί
|
|
|
03:30
111
|
Ρεντ Μπουλ Μπραγκαντίνο
Κλουμπ Ατλέτικο Ταγιέρες
|
|
|
03:30
112
|
Τολίμα
Έμελεκ
|
|
|
03:30
1113
|
Σπόρτινγκ Σαν Μιγκελίτο
Κόστα Ντελ Έστε
|
|
|
03:45
-
|
Φεροβιάριο
Ικάσα
|
|
|
04:00
-
|
Ονδούρα Προγκρέσο
Λόμπος UPNFM
|
|
|
04:00
-
|
Ντεπορτίβο Ολίμπια
Ρεάλ Εσπάνα
|
|
|
04:00
-
|
Σασασίπας Τσικουιμούλα
ΚΣΝ Κομουνικασιόνες
|
|
|
04:00
1111
|
Σάντα Τέκλα
Όντσε Ντεπορτίβο
|
|
|
05:00
113
|
Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα
Νασιονάλ Μοντεβιδέο
|
|
|
05:15
115
|
Κλαμπ Αμέρικα
Πόρτλαντ Τίμπερς
|
|
|
05:30
1114
|
Βεντούρα Κάουντι
Λας Βέγκας Λάιτς
|
|
|