06:00
-
|
Αλτόνα Μάτζικ
Άβοντεϊλ
|
|
|
06:00
-
|
Γκριν Γκάλι U21
Χιούμ Σίτι U21
|
|
|
06:30
-
|
Τσουνγκνάμ Ασάν
Μπούτσεον 1995
|
|
|
06:30
-
|
Σάδερλαντ Σαρκς
Μαρκόνι Στάλιονς
|
|
|
06:30
-
|
Κουίνσλαντ Λάιονς U23
Γκολντ Κόουστ Νάιτς U23
|
|
|
06:30
165
|
Αλμπιρέξ Νιιγκάτα
Β-Βάρεν Ναγκασάκι
|
|
|
07:00
-
|
Σιχεούνγκ Σίτιζεν
Ουλσάν Σίτιζεν
|
|
|
07:00
-
|
ΦΚ Φοίνιξ
Πιεονγκταέκ Σίτιζεν
|
|
|
07:00
-
|
Πότσεον Σίτιζεν
Τσάνγκγουον Σίτι
|
|
|
07:00
-
|
Σεούλ Γιουνάιτεντ
Πατζού Σίτιζεν
|
|
|
07:00
166
|
Σεντάι
Καβασάκι
|
|
|
07:00
167
|
Σιμίζου
Φουκουόκα
|
|
|
07:00
168
|
ΦΚ Τόκιο
Σερέσο Όσακα
|
|
|
07:00
169
|
Τοκουσίμα Βόρτις
Βίσελ Κόμπε
|
|
|
07:00
170
|
Γκιράβανς Κιτ.
Μίτο Χόλιχοκ
|
|
|
07:00
171
|
Ομίγια
Βεντφορέτ Κόφου
|
|
|
07:00
172
|
Τζούμπιλο Ιβάτα
Μασίντα Ζέλβια
|
|
|
07:00
173
|
Τζετζού Γιουνάιτεντ
Τζέονμπουκ
|
|
|
08:00
-
|
Αλτόνα Μάτζικ U21
Άβοντέιλ U21
|
|
|
08:00
174
|
Γιοκοχάμα
Όιτα Τρίνιτα
|
|
|
08:00
175
|
Σαγκάν Τοσού
Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς
|
|
|
08:05
176
|
Μπρισμπέιν Ρόαρ
Σίδνεϊ
|
|
|
09:00
-
|
Μπόνιριγκ Γουάιτ Ιγκλς
Σεντ Τζορτζ Σίτι
|
|
|
09:00
-
|
Σ.Κ. Μάρινερς Γιουθ
Ουέστερν Σίδνεϊ Γιουθ
|
|
|
09:00
-
|
Σεούλ Ι-Λάντ
Γκιμτσεόν Σανγκμού
|
|
|
09:00
-
|
Ανιάνγκ
Ανσάν Γκρίνερς
|
|
|
09:00
-
|
Ρεσούρσις Καπιτάλ
BC Ρέιντζερς
|
|
|
09:00
-
|
Νιου Φαρμ Γιουνάιτεντ
Ρίπλεϊ Βάλει
|
|
|
09:00
-
|
SMC Εντζινίρινγκ
Τσεονγκτζού ΦΚ
|
|
|
09:00
-
|
Τσουνγκτζού Σίτιζεν
Γιανγκπιεόνγκ
|
|
|
09:00
-
|
Τσαντσιόν
Ντοκσούρι
|
|
|
09:00
-
|
Νταεγιόν Κοράιλ
Χιατζεόνγκ
|
|
|
09:00
179
|
Ναγκόγια
Χοκάιντο Σαπόρο
|
|
|
09:00
180
|
Ριούκιου
Ρενόφα Γιαμαγκούτσι
|
|
|
09:05
178
|
Κασίβα Ρέισολ
Σόναν Μπελμάρε
|
|
|
09:30
181
|
Γκουανγκτζού
Ουλσάν HD
|
|
|
09:30
182
|
Ίντσεον Γιουν.
Νταεγού
|
|
|
10:00
-
|
Μπλακτάουν Σπαρτανς
Μάουντις Ουόντερερς
|
|
|
10:00
-
|
Νόρθερν Τάιγκερς
Χακόα Σιδνεϊ
|
|
|
10:00
-
|
Σπίριτ
Σεντ Τζορτζ Σεντς
|
|
|
10:00
-
|
Χιλς Γιουνάιτεντ
SD Ρέιντερς
|
|
|
10:00
-
|
Ουέστερν Σπίριτ
Γιουνιβ. Οφ Κουίνσλαντ
|
|
|
10:00
-
|
Ντρούιτ Τάουν Ρέιντζερς
Απία Λιχάρντ Τάιγκερς
|
|
|
10:00
-
|
Άνερλεϊ
Μογκίλ
|
|
|
10:00
-
|
Λόγκαν Μετρό
Νορθ Πάιν
|
|
|
10:05
-
|
Αντελαΐντ Γιουνάιτεντ (Γ)
Σίδνεϊ (Γ)
|
|
|
10:10
-
|
Άλμπανι Κρικ
Μπρισμπέιν Νάιτς
|
|
|
10:10
183
|
Μέλμπουρν Βίκτορι
Μέλμπουρν Σίτι
|
|
|
10:30
-
|
Τσενάι Σίτι
Σούντεβα Ντελχί
|
|
|
10:45
-
|
Κελαντάν
Περάκ ΙΙ
|
|
|
11:00
-
|
Άκρον Τογκλιάτι
ΣΚΑ Χαμπάροφσκ
|
|
|
11:00
-
|
Μπρισμπέιν Στράικερς
Μάγκμπις Κρουσέιντερς
|
|
|
11:00
-
|
Λάιονς ΦΚ
Γκολντ Κόουστ Νάιτς
|
|
|
11:00
-
|
Τόμπολ
Αστάνα
|
|
|
11:00
184
|
Αεροστάρ Μπακάου
Παντούρι Τάργκου Τζίου
|
|
|
11:00
185
|
Γκλόρια Μπουζάου
Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια
|
|
|
11:00
186
|
CSM Σλατίνα
Φαρούλ Κονστάντζα
|
|
|
11:00
1224
|
Τατράν Λιπτόβσκι Μίκουλας
Κομάρνο
|
|
|
12:00
-
|
ΦΚ Βαν
Ουράρτου
|
|
|
12:00
-
|
Αραράτ Γιερεβάν ΙΙ
Σεβάν
|
|
|
12:00
-
|
Εμπαράρα Σίτι
Βάιπερς ΣΚ
|
|
|
12:00
-
|
Μπιαλόγκ
Λετζιόν Μαχάτσκαλα
|
|
|
12:00
-
|
Γιενισέι Κρασνογιάρσκ
Φάκελ Βορονέζ
|
|
|
12:00
-
|
Μουανγκθόνγκ Γιουνάιτεντ
Μπουριράμ Γιουνάιτεντ
|
|
|
12:00
-
|
Τσάινατ Χόρνμπιλ
Νονγκ Μπούα Πιτσάγια
|
|
|
12:00
-
|
Μπάλερουπ Σκοβλούντε (Γ)
Ντάμσο (Γ)
|
|
|
12:00
-
|
Άσκολι U19
Μπολόνια U19
|
|
|
12:00
-
|
ΣΠΑΛ U19
Γιουβέντους U19
|
|
|
12:00
-
|
Κάλιαρι U19
Σαμπντόρια U19
|
|
|
12:00
187
|
Γκανγκβόν
Ποχάνγκ
|
|
|
12:00
188
|
Ραπίντ Βουκουρεστίου
Μιερκουρέα Τσίουκ
|
|
|
12:30
-
|
Λοκομοτίβ Σόφιας
Σεπτέμβρι Σόφια
|
|
|
12:30
-
|
Ντάτσια Μπουιουτσάνι
Κόντρου Λοζόβα
|
|
|
12:30
189
|
Μπαντίρμασπορ
Αλτινορντού
|
|
|
12:45
-
|
Κοντεϊξά
Καραπινεϊρένσε
|
|
|
13:00
-
|
Τορένσε
1 Ντε Ντεζέμπρο
|
|
|
13:00
-
|
Βαλένθια (Γ)
Σεβίλλη (Γ)
|
|
|
13:00
-
|
Σαμγκουράλι Τσκχάλτουμπο
Ιμπέρια 1999
|
|
|
13:00
-
|
Κρίλια Σοβετόβ
Τσερτανόβο
|
|
|
13:00
-
|
Αλάνια Βλαντικαφκάς
Ίρτις Ομσκ
|
|
|
13:00
-
|
Ζνιτσζ Προυσζκόβ
Μότορ Λούμπλιν
|
|
|
13:00
-
|
Τσέλσι U18
Τότεναμ U18
|
|
|
13:00
-
|
Γουλβς U18
Νιούκαστλ U18
|
|
|
13:00
-
|
Λίβερπουλ U18
Μάντσεστερ Γιουν. U18
|
|
|
13:00
-
|
Κράσνονταρ 2
Βελές Μόσχας
|
|
|
13:00
-
|
Σινίκ Γιάροσλαβλ
Όρενμπουργκ
|
|
|
13:00
-
|
Πράτσουαπ
Νάκον Ρατσασίμα
|
|
|
13:00
-
|
Σαμούτ Σακχόν
Τσιανγκμάι Γιουν.
|
|
|
13:00
-
|
Καγκέρα Σούγκαρ
Ναμούνγκο
|
|
|
13:00
-
|
Χέρλουφσχολμ (Γ)
Νάεσμπι (Γ)
|
|
|
13:00
-
|
Αγιουτάγια Γιουνάιτεντ
Ουντόν Θανί
|
|
|
13:00
-
|
Σαουθάμπτον U18
Γουέστ Χαμ U18
|
|
|
13:00
-
|
Τζιούγκας
Χέγκελμαν Λιτάουεν
|
|
|
13:00
-
|
Βόλγαρ Άστραχαν
Νίζνι Νοβγκόροντ
|
|
|
13:00
190
|
Βιζέλα
Μάφρα
|
|
|
13:00
191
|
ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Αχμάτ Γκρόζνι
|
|
|
13:00
1080
|
Κάντιθ Β'
Αλγκεσίρας
|
|
|
13:00
1081
|
Έμπρο
Ταραζόνα
|
|
|
13:30
-
|
Βερόνα (Γ)
Ρόμα (Γ)
|
|
|
13:30
-
|
ΦΚ Μινσκ
Ίσλοχ
|
|
|
13:30
-
|
Τσερνομόρετς Νοβοροσίσκ
ΣΚΑ Ροστόφ
|
|
|
13:30
-
|
Πόλις Τέρο
Σουπανμπούρι
|
|
|
13:30
-
|
Έστερμπρο (Γ)
Σόλρεντ (Γ)
|
|
|
13:30
1182
|
Γκολ Γκοχάρ
Μες Ραφσαντζάν
|
|
|
13:30
1230
|
Σαιπά Καράντζ
Ναφτ Μάσζεντ
|
|
|
13:30
1231
|
Σανάτ Νάφτ Αμπαντάν
Περσέπολις
|
|
|
13:30
1232
|
Σαχρ Κόντρο
Πεϊκάν
|
|
|
13:40
192
|
ΛΚΣ Λοτζ
Βίτζεφ Λοτζ
|
|
|
14:00
-
|
Τρέλεμποργκ
Λέντε
|
|
|
14:00
-
|
Μπαντάρι
Ενζόια Γιουν.
|
|
|
14:00
-
|
Πολκόβιτσε
Σταλ Ρζέσοφ
|
|
|
14:00
-
|
Λεχ Πόζναν ΙΙ
Σοκόλ Οστρόντα
|
|
|
14:00
-
|
Μπλέκιτνι Στάργκαρντ
ΚΚΣ 1925 Κάλις
|
|
|
14:00
-
|
Αλ Φουτούα
Αλ Ταλίγια
|
|
|
14:00
-
|
Γουέστερν Στίμα
Γουαζίτο
|
|
|
14:00
-
|
Βαλούρ Ρέικιαβικ
HK Κοπάβογκουρ
|
|
|
14:00
-
|
Τζιλάνι
Αρμπέρια
|
|
|
14:00
-
|
Πρίστινα
Λάπι
|
|
|
14:00
-
|
Τεκστιλστίκ Ιβανόβο
Τομ Τομσκ
|
|
|
14:00
-
|
Λοκομοτίβ Τιφλίδας
Τελάβι
|
|
|
14:00
-
|
Σουτιέσκα Νίκσιτς
Ζέτα
|
|
|
14:00
-
|
Γιάμερμπουγκτ
Φρεμ
|
|
|
14:00
-
|
Σίντβεστ 05
Θίστιντ
|
|
|
14:00
-
|
Οντένσε Q (Γ)
ΑΣΑ Άαρχους (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Τρατ
Ραγιόνγκ
|
|
|
14:00
-
|
Ουτάι Θάνι
Κάστομς Γιουνάιτεντ
|
|
|
14:00
-
|
Τζένοα U19
Αταλάντα U19
|
|
|
14:00
-
|
Ρόμα U19
Σασσουόλο U19
|
|
|
14:00
-
|
Σοφαπάκα
Μπίντκο Γιουνάιτεντ
|
|
|
14:00
-
|
ΑΦΚ Λέοπαρντς
Ναϊρόμπι Σίτι Σταρς
|
|
|
14:00
193
|
Άουε
Αννόβερο
|
|
|
14:00
194
|
Γκρόιτερ Φιρτ
Μπόχουμ
|
|
|
14:00
195
|
Καρλσρούη
Ζανκτ Πάουλι
|
|
|
14:00
196
|
Μαριούπολ
Βόρσκλα Πολτάβα
|
|
|
14:00
197
|
Βαστέρας ΦΚ
Γκάις
|
|
|
14:00
198
|
Έρεμπρο
Σίριους
|
|
|
14:00
199
|
Μάλμε
Χάλμσταντ
|
|
|
14:00
1233
|
Αλουμινιούμ Αράκ
Σεπαχάν
|
|
|
14:00
1234
|
Τράκτορ
Νασάτζι Μαζανταράν
|
|
|
14:30
-
|
Τούνα Λούσο
Ιντεπεντιέντε-ΠΑ
|
|
|
14:30
-
|
JAI Άαρχους (Γ)
Βίλντμπεργκ (Γ)
|
|
|
14:30
-
|
Σερίφ Τιρασπόλ
Ντιναμό Ότο
|
|
|
14:30
-
|
Σπάρτακ Πλέβεν
Ετάρ Βέλικο Τάρνοβο ΙΙ
|
|
|
14:30
-
|
Παβλικένι
Ντρένοβετς
|
|
|
14:30
-
|
Σεϊναγιόεν Β'
Σεϊναγιοέν
|
|
|
14:30
200
|
Μπέρνλι
Άρσεναλ
|
|
|
14:30
201
|
Γουότφορντ
Νότιγχαμ Φόρεστ
|
|
|
14:30
202
|
Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα
Μποτοσάνι
|
|
|
14:45
-
|
Μαρίτιμο Β'
Λέσα
|
|
|
14:45
-
|
Ιωνικός
Ξάνθη
|
|
|
14:45
-
|
Αλ Καριτιγιάτ
Αλ Ντουχαΐλ
|
|
|
15:00
-
|
Μαζέμπε
Μαμελόντι Σαντάουνς
|
|
|
15:00
-
|
Αλ Μερίκ SC
Σίμπα Σπορτς Κλαμπ
|
|
|
15:00
-
|
Γουέστ Μπρομ U18
Κρίσταλ Πάλας U18
|
|
|
15:00
-
|
Σεπτέμβρι Τέρβελ
Ίντερ Ντόμπριτς
|
|
|
15:00
-
|
Σβετκάβιτσα
Σούμεν 2007
|
|
|
15:00
-
|
Χοφενχάιμ ΙΙ
Πίρμασενς
|
|
|
15:00
-
|
Μπάλινγκερ
Φράιμπουργκ ΙΙ
|
|
|
15:00
-
|
Μάιντζ ΙΙ
Μπάγερν Αλζνάου
|
|
|
15:00
-
|
Άαλεν
Ούλμ 1846
|
|
|
15:00
-
|
Οφενμπάχερ Κίκερς
Μπάλινγκεν
|
|
|
15:00
-
|
Σόνενχοφ
TSV Στάινμπαχ
|
|
|
15:00
-
|
Ροτ Βάις Κόμπλεντζ
Σχοτ Μάιντζ
|
|
|
15:00
-
|
Χόμπουργκ
Χέσεν Κασέλ
|
|
|
15:00
-
|
ΦΣΒ Φρανκφούρτης
Στουτγκάρδη II
|
|
|
15:00
-
|
Κάρνομπατ
Ντιμιτροβγκράντ
|
|
|
15:00
-
|
Εϊμπάρ (Γ)
Λεβάντε (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Ρούνταρ Πριγιέντορ
Ζελέζνιτσαρ Μπάνια Λούκα
|
|
|
15:00
-
|
Σλόγκα Ντόμποϊ
Σουτιέσκα Φόκα
|
|
|
15:00
-
|
Λιούμπιτς Πρνγιάβορ
Ντρίνα Ζβόρνικ
|
|
|
15:00
-
|
Κοζάρα Γκραντίκα
Ζβιγιέζντα 09
|
|
|
15:00
-
|
Ποντρίνιε
Μόντριτσα
|
|
|
15:00
-
|
Σλάβια Σαράγιεβο
Σλόμποντα Νόβι Γκραντ
|
|
|
15:00
-
|
Γιέντινστβο Μπρκο
Τέκστιλακ Ντερβέντα
|
|
|
15:00
-
|
Μπόρατς Κοζάρσκα Ντούμπιτσα
Λέοταρ Τρεμπίνιε
|
|
|
15:00
-
|
Νεφτεχίμικ
Ντιναμό Μπρζανσκ
|
|
|
15:00
-
|
Τορπέντο Μόσχας
Τσάικα
|
|
|
15:00
-
|
Ατλέτικ Κουκλέν
Μαρίτσα Πλόβντιβ
|
|
|
15:00
-
|
ΟΦΚ Χάσκοβο
Βερέγια
|
|
|
15:00
-
|
Γιαμπόλ 1915
Μπόρισλαβ Παρβομάι
|
|
|
15:00
-
|
Τσερνομόρετς Μπούργκας
Ζάγκορετς Νόβα
|
|
|
15:00
-
|
Σόκολο Μάρκοβο
Σπαρτάκ Πλόβντιβ
|
|
|
15:00
-
|
Γκιγκάντ Σεντινένιε
Νέσεμπαρ
|
|
|
15:00
-
|
Μπουλ Τζίνζα
Γουακίσο Τζάιαντς
|
|
|
15:00
-
|
Μπράιτ Σταρς
Ονδουπάρακα
|
|
|
15:00
-
|
ΣΚ Βίλα
Πόλις FC
|
|
|
15:00
-
|
Ολίμπια Γκρούντζιαντζ
Μπιτόβια Μπίτοφ
|
|
|
15:00
-
|
Ολίμπια Ελμπλάκ
Βίγκρι Σουβάλκι
|
|
|
15:00
-
|
Χάμρουν Σπάρτανς
Χιμπέρνιανς
|
|
|
15:00
-
|
Τάρξιεν Ρέινμπους
Μπιρκιρκάρα
|
|
|
15:00
-
|
Φλοριάνα
Μπαλζάν
|
|
|
15:00
-
|
Γκραντίβ Βλαντάγια
Μπελάσιτσα Πέτριχ
|
|
|
15:00
-
|
Μπάνσκο
Μπότεφ Ιχτίμαν
|
|
|
15:00
-
|
Λέφσκι Τσεπίντσι
Ομπόρσιθε
|
|
|
15:00
-
|
Πίριν Γκότσε Ντέλτσεφ
Πίριν Ράζλογκ
|
|
|
15:00
-
|
Μάρεκ
Κιουστεντίλ
|
|
|
15:00
-
|
Σάντερλαντ U18
Έβερτον U18
|
|
|
15:00
-
|
Περούν Κρέσνα
Βίχρεν
|
|
|
15:00
-
|
Βελμπάζντ
Ναντέζντα Ντομπροσλάβτσι
|
|
|
15:00
-
|
Τσάβνταρ Έτροπολ
Σλιβνίσκι Γκερόι
|
|
|
15:00
-
|
Ρίλσκι Σπόρτιστ
Μπαλκάν Μπότεβγκραντ
|
|
|
15:00
-
|
Ντεμπρετσένι
Κάποσβαρ
|
|
|
15:00
-
|
Κιτ-Γκόου Πέχτσεβο
Κόζουβ Γκέβγκελιτζα
|
|
|
15:00
-
|
Τέτεκς
Όχριντ
|
|
|
15:00
-
|
Ομπερχάουζεν
Αλεμάνια Άαχεν
|
|
|
15:00
-
|
Σπορτφρούντε Λόττε
Πρόισεν Μούνστερ
|
|
|
15:00
-
|
Βίντενμπρουκ
Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ
|
|
|
15:00
-
|
Μπονέρ
Λίπσταντ
|
|
|
15:00
-
|
Βέγκμπεργκ-Μπεκ
Ντόρτμουντ Β
|
|
|
15:00
-
|
Στράελεν
Μπέργκις Γκλάντμπαχ
|
|
|
15:00
-
|
Όμβεργκ
Ροντινγκχάουζεν
|
|
|
15:00
-
|
Βουπερτάλερ
Σάλκε ΙΙ
|
|
|
15:00
-
|
Πλακόβιτσα
Οσογκόβο
|
|
|
15:00
-
|
Πομπέντα
Σλόγκα 1934 Βίνιτσα
|
|
|
15:00
-
|
Ρόσομαν 83
Μπρεγκάνλικα Κράουν
|
|
|
15:00
-
|
Σάσα
Τίκβες
|
|
|
15:00
-
|
Κοράμπι
ΦΚ Σκόπια
|
|
|
15:00
-
|
Γκοστιβάρ
Καντίνο
|
|
|
15:00
-
|
Βελέστα
Βαρντάρι Φορίνο
|
|
|
15:00
-
|
Ντρίτα Μπογκοβίντζε
Βλάζριμι 77
|
|
|
15:00
-
|
Γκιέσεν
Αστόρια Γουάλντορφ
|
|
|
15:00
-
|
Ντέρμπι U18
Μίντλεσμπρο U18
|
|
|
15:00
-
|
Κρούπα
Σιρόκι Μπρίγιεγκ
|
|
|
15:00
-
|
Τούζλα Σίτι
Ζελέζνιτσαρ
|
|
|
15:00
-
|
Ζελέζνιτσαρ Πάνκεβο
Μπόρατς Τσακάκ
|
|
|
15:00
-
|
Ντουμποτσίτσα
Ζαρκόβο
|
|
|
15:00
-
|
Τράιαλ Κρούσεβατς
Κολουμπάρα
|
|
|
15:00
-
|
Γιαγκοντίνα
Ζέμουν Βελιγραδίου
|
|
|
15:00
-
|
Μπούντουσνοστ Ντομπανόβτσι
Λόζνιτσα
|
|
|
15:00
-
|
Ντέσιτς Τούζι
Ρούνταρ Πλιέβλια
|
|
|
15:00
-
|
Σινόπ
Κουιαμπά
|
|
|
15:00
-
|
Μουαντούι
Αζάμ
|
|
|
15:00
-
|
Ρούβου Σούτινγκ
JKT Τανζανία
|
|
|
15:00
-
|
Β93 Κοπεγχάγη (Γ)
Σούντμπι (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Κόλντινγκ (Γ)
Φορτούνα Χόρινγκ (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Γκιόρτσε Πετρόφ
Σίλεκς Κράτοβο
|
|
|
15:00
-
|
Γκουαρντάνε
Μοναστίρ
|
|
|
15:00
-
|
Πένανγκ
Κουάλα Λουμπούρ
|
|
|
15:00
-
|
Μελάκα
Σαμπάχ FA
|
|
|
15:00
-
|
Σέλανγκορ
Σρι Παχάνγκ
|
|
|
15:00
-
|
Παχάνγκ UiTM
Τερενγκανού
|
|
|
15:00
-
|
ΠΔΡΜ
Σελανγκόρ ΙΙ
|
|
|
15:00
-
|
Νεγκέρι Σεμπιλάν
Τζοχόρ Νταρούλ Τακζίμ ΙΙ
|
|
|
15:00
-
|
Τερενγκάνου ΙΙ
ΦΑΜ-ΜΣΝ
|
|
|
15:00
-
|
Κίτβε Γιουνάιτεντ
Γκριν Ιγκλς
|
|
|
15:00
-
|
Γκριν Μπαφάλοους
Ενκβάζι
|
|
|
15:00
-
|
Νταϊνάβα Άλιτους
Νέβεζις Κενταϊνιάι
|
|
|
15:00
-
|
Χαμάμ Σουσέ
Μεχαμέντια
|
|
|
15:00
-
|
Κασσερίν
Σίντι Μπούζιντ
|
|
|
15:00
-
|
Εσπεράνς Σπ. Ζαρζίς
Ράντες
|
|
|
15:00
-
|
Σπόρτινγκ Μπεν Άρου
Γκαμπές
|
|
|
15:00
-
|
Σφαξ Ρέιλγουεϊς
Τζέρμπα Μιντούν
|
|
|
15:00
-
|
Καλάα Σπορτ
Μενζέλ Μπουζέλφα
|
|
|
15:00
-
|
Ντρόχεντα Γιουνάιτεντ
Ντάνταλκ
|
|
|
15:00
203
|
Τζίλιγχαμ
Ίπσουιτς
|
|
|
15:00
204
|
Έξετερ
Λέιτον Όριεντ
|
|
|
15:00
205
|
Άρντα
Τσέρνο Μόρε Βάρνα
|
|
|
15:00
206
|
Λούμπεκ
Βικτόρια Κολωνίας
|
|
|
15:00
207
|
Μαγδεμβούργο
Βάλντχοφ Μανχάιμ
|
|
|
15:00
208
|
Μέπεν
Ντιναμό Δρέσδης
|
|
|
15:00
209
|
MSV Ντούισμπουργκ
Μόναχο 1860
|
|
|
15:00
210
|
Σααρμπρίκεν
Ουέρντινγκεν
|
|
|
15:00
211
|
Χάνσα Ροστόκ
Καϊζερσλάουτερν
|
|
|
15:00
212
|
Έσμπιεργκ
Φρέμαντ Αμαγκέρ
|
|
|
15:00
213
|
ΟΦΗ
ΑΕΛ
|
|
|
15:00
214
|
Βαγιαδολίδ
Χετάφε
|
|
|
15:00
215
|
Μακάμπι Νετάνια
Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ
|
|
|
15:00
216
|
Βίρτους Εντέλα
Άσκολι
|
|
|
15:00
217
|
Κοζέντσα
Φροζινόνε
|
|
|
15:00
218
|
Κρεμονέζε
Σαλερνιτάνα
|
|
|
15:00
219
|
Πεσκάρα
ΣΠΑΛ
|
|
|
15:00
220
|
Πίζα
Ρέτζιο Καλάμπρια
|
|
|
15:00
221
|
Κέιπ Τάουν Σίτι
Στέλενμπος
|
|
|
15:00
222
|
Άλμερε Σίτι
Εξέλσιορ
|
|
|
15:00
223
|
Ρεζόβια Ρέζοβ
Γκόρνικ Λέτζνα
|
|
|
15:00
224
|
Ντενίζλισπορ
Μαλάτιασπορ
|
|
|
15:00
225
|
Ανκαρασπόρ
Μενέμενσπορ
|
|
|
15:00
226
|
Πρίμπραμ
Σλόβαν Λίμπερετς
|
|
|
15:00
1225
|
ΦΚ Κόσιτσε
Σλαβόι Τρεβίζοφ
|
|
|
15:00
1226
|
Σκάλιτσα
Ντούκλα Μπ. Μπίστριτσα
|
|
|
15:00
1227
|
Ποντμπρεζόβα
Ντούμπνιτσα
|
|
|
15:00
1228
|
Πόπραντ
Πετρζάλκα
|
|
|
15:00
1237
|
Πούχοφ
Σαμορίν
|
|
|
15:15
227
|
Ρουμιγί
Ανεσί
|
|
|
15:15
228
|
Ολιμπίκ Άλες
Μονπελιέ
|
|
|
15:15
229
|
Ρεντ Σταρ 93
Λανς
|
|
|
15:15
230
|
Σεντ Λούις Νέουβεγκ
Σεντάν
|
|
|
15:30
-
|
Φλορεντία Σαν Τζιμινιάνο (Γ)
Σαν Μαρίνο Ακάντεμι (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Πολοκουάνε Σίτι
Πρετόρια Γιουνιβερσίτι
|
|
|
15:30
-
|
Μπιζάνα Πόντος Τσιφς
Ρίτσαρντς Μπέι
|
|
|
15:30
-
|
Γιόμο Κόσμος
TS Σπόρτινγκ
|
|
|
15:30
-
|
JDR Σταρς
Κέιπ Τάουν Ολ Σταρς
|
|
|
15:30
-
|
Γιάντρα 2019 Γκάμπροβο
Στρούμσκα Σλάβα
|
|
|
15:30
-
|
Νεφτοχίμικ
Μινιόρ Πέρνικ
|
|
|
15:30
-
|
Πέγεια 2014
Ελπίδα Αστρομερίτη
|
|
|
15:30
-
|
Αλ Αΐν
Αλ Ουάσλ
|
|
|
15:30
-
|
Αλ Ιτιχάντ Κάλμπα
Μπάνι Γιας
|
|
|
15:30
-
|
Τορπέντο Ζοντίνο
Άρσεναλ Τζέρζινσκ
|
|
|
15:30
-
|
ΑΠΟΝΑ Ανάγυιας
Αμαθούς Αγίου Τύχωνα
|
|
|
15:30
-
|
Ολυμπίας Λυμπιών
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς
|
|
|
15:30
-
|
ΠΟ Ξυλοτύμβου
Άρης Λεμεσού
|
|
|
15:30
-
|
Αχυρώνας Λιοπετρίου
Αναγέννηση Δερυνείας
|
|
|
15:30
-
|
Οθέλλος Αθηαίνου
ΕΝΥ Διγενής Υψώνα
|
|
|
15:30
-
|
Κούρης Ερήμης
ΠΑΕΕ Κερύνειας
|
|
|
15:30
-
|
ΑΕ Ζακακίου
Ασίλ Λύσης
|
|
|
15:30
-
|
Θοϊ Λακατάμιας
Ονήσιλος Σωτήρας 2014
|
|
|
15:30
-
|
Αλκή Ορόκλινη
Ακρίτας Χλώρακας
|
|
|
15:30
-
|
Ρεμς (Γ)
Παρί (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Ντιζόν (Γ)
Μπορντό (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Φλέρι 91 (Γ)
Χάβρη (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Αβέρσα Νορμάνα
Πόρτιτσι 1906
|
|
|
15:30
-
|
Σορέντο Κάλσιο
Ταράντο
|
|
|
15:30
-
|
Λουπαρένσε
Καμπονταρσέγκο
|
|
|
15:30
-
|
Πράτο
Σαμαουρέσε
|
|
|
15:30
-
|
Πικέρνο
Φιντελίς Άντρια
|
|
|
15:30
-
|
Ίντιαν Άροους
Νερόκα FC
|
|
|
15:30
-
|
Μεαπ Πέρα Χωριού
ΕΝΑΔ Πόλης Χρυσοχούς
|
|
|
15:30
-
|
Ορόκλινη Τρούλλοι
Ο Κορμακίτης
|
|
|
15:30
-
|
Εληά Λυθροδόντα
Χαλκάνορας Ιδαλίου
|
|
|
15:30
231
|
Αούστρια Κλάγκενφουρτ
Ντορμπίρν 1913
|
|
|
15:30
232
|
Ζαστρζέμπιε
Κορόνα Κίελτσε
|
|
|
15:30
233
|
Ρότορ Βολγκογκράντ
Χίμκι
|
|
|
15:30
234
|
Ζέμπλιν Μιχαλόβτσε
Νίτρα
|
|
|
15:30
235
|
Ζίλινα
Ρουζομπερόκ
|
|
|
15:30
236
|
Ζλάτε Μοράφτσε
Σέρεντ
|
|
|
15:30
237
|
Σένιτσα
Ποχρόνιε
|
|
|
15:30
238
|
Σλόβαν Μπρατισλάβας
Ντουνάισκα Στρέντα
|
|
|
15:30
239
|
Τρεντσίν
Σπαρτάκ Τρνάβα
|
|
|
15:30
502
|
Μπλάνσκο
Τρίνετς
|
|
|
15:30
504
|
Λίσεν
Χράντετς Κράλοβε
|
|
|
16:00
-
|
Παραντού
USM Αλγέρι
|
|
|
16:00
-
|
Άσο Σχλεφ
Αΐν Μ' Λίλα
|
|
|
16:00
-
|
JSM Σκίκντα
MC Οράν
|
|
|
16:00
-
|
Έσεν-Σόνεμπεκ (Γ)
Βέρντερ Βρέμης (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Ολιμπίκ Ντίτσιρα
Ζενές Μπεν Γιερίρ
|
|
|
16:00
-
|
Βιντάντ Φες
Κενίτρα
|
|
|
16:00
-
|
Τιχάντ Καζαμπλάνκα
Τουάργκα
|
|
|
16:00
-
|
Β 93 Κοπεγχάγη
Χόλμπαεκ
|
|
|
16:00
-
|
ΚΡ Ρεϊκιαβίκ
Κορντρενγκίρ
|
|
|
16:00
-
|
Φίλκιρ
Λέικνιρ Ρέικιαβικ
|
|
|
16:00
-
|
Κολωνία ΙΙ
Γκλάντμπαχ ΙΙ
|
|
|
16:00
-
|
Λα Φιορίτα
Ντομαγκνιάνο
|
|
|
16:00
-
|
ΑΚ Λιμπερτάς
Τρε Πένε
|
|
|
16:00
-
|
Γιουβένες Ντογκάνα
Σαν Τζιοβάνι
|
|
|
16:00
-
|
ΦΚ Ποντγκόριτσα
Γιεζέρο
|
|
|
16:00
-
|
Φιορεντίνα U19
Μίλαν U19
|
|
|
16:00
-
|
Σάντα Τερέσα (Γ)
Μπαρτσελόνα (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Νορθίστ Γιουνάιτεντ
Μόχουν Μπαγκάν
|
|
|
16:00
-
|
Ορασέτζε
Ζβιγιέζντα Γκράντασατς
|
|
|
16:00
-
|
ΗΝΚ Καπλίνα
Ρουντάρ Κακάνι
|
|
|
16:00
-
|
Ίγκμαν Κόνγιτς
Σλάβεν Ζιβίνιτσε
|
|
|
16:00
-
|
Γκοράζντε
Μπράτσβτο Γκρακάνικα
|
|
|
16:00
-
|
Γουότερφορντ Γιουνάιτεντ
Κορκ Σίτι
|
|
|
16:00
240
|
Χβιντόβρε
Κόλντινγκ ΙΦ
|
|
|
16:00
241
|
Σπέτσια
Μπενεβέντο
|
|
|
16:00
242
|
Σλάβεν Μπελούπο
Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ
|
|
|
16:00
243
|
Πάφος
ΑΠΟΕΛ
|
|
|
16:00
244
|
Ποντμπεσκίτζιε
Λέχια Γκντάνσκ
|
|
|
16:00
245
|
ΝΣ Μούρα
Αλουμίνι Κιντριτσέβο
|
|
|
16:00
246
|
Έλφσμποργκ
Φάλκενμπεργκ
|
|
|
16:00
247
|
Ντέγκερφορς
Ούτσικτενς
|
|
|
16:00
1235
|
Έστεγκλαλ Τεχεράνης
Φούλαντ
|
|
|
16:00
1236
|
Ζομπ Αχάν
Μασίν Σάζι Ταμπρίζ
|
|
|
16:30
-
|
Ακαντέμικα Λομπίτο
Κουάντο Κουμπάνκο
|
|
|
16:30
-
|
Κουστοσίγια
Τσιμπάλια
|
|
|
16:30
-
|
Οπατίγια
Ρούντες
|
|
|
16:30
-
|
Γιούνακ
Όσιγιεκ ΙΙ
|
|
|
16:30
-
|
GD Ιντερκλούμπε
Μπάιξα Ντε Κσαάνγκε
|
|
|
16:30
-
|
Σπόρτινγκ Ντε Καμπίπντα
Φερόβια Χουάμπο
|
|
|
16:30
-
|
Φλιντ Τάουν Γιουνάιτεντ
Πένιμποντ
|
|
|
16:30
-
|
Χαβερφόρντγουεστ Κάουντι
Κάρντιφ Μετροπόλιταν
|
|
|
16:30
-
|
Σεφν Ντρούιντς
Μπάρι Τάουν
|
|
|
16:30
-
|
Κόναχ Κουέι Νόμαντς
Νιουτάουν
|
|
|
16:30
-
|
Κέρναρφον Τάουν
Αμπερίστγουιθ Τάουν
|
|
|
16:30
248
|
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Στουτγκάρδη
|
|
|
16:30
249
|
Γκλάντμπαχ
Μπάγερ Λεβερκούζεν
|
|
|
16:30
250
|
Φράιμπουργκ
Λειψία
|
|
|
16:30
251
|
Χέρτα Βερολίνου
Άουγκσμπουργκ
|
|
|
16:30
252
|
Χοφενχάιμ
Βόλφσμπουργκ
|
|
|
17:00
-
|
Μονταλέγκρε
Μαρία Ντα Φόντε
|
|
|
17:00
-
|
Ανάντια
Σανχοανένσε
|
|
|
17:00
-
|
Σερτανένσε
Λεϊρία
|
|
|
17:00
-
|
Αλβέρκα
Σακαβενένσε
|
|
|
17:00
-
|
Βάλτικα Καλίνινγκραντ
Σπαρτάκ Μόσχας 2
|
|
|
17:00
-
|
Καρέλα
Αντουάνα Σταρς
|
|
|
17:00
-
|
Κινγκ Φαισάλ Μπέιμπς
Λίμπερτι Προφέσιοναλς
|
|
|
17:00
-
|
FH Χαφναρφιόρντουρ
Θορ Ακουρεγιρί
|
|
|
17:00
-
|
Αφτουρέλντινγκ
ΚΑ Ακουρέιρι
|
|
|
17:00
-
|
ΕΒ Στρέιμουρ
ΙΦ Φουγκλαφιόρντουρ
|
|
|
17:00
-
|
Τίτογκραντ
Ίσκρα Ντανίλοβγκραντ
|
|
|
17:00
-
|
Ντουντελάνζ
Βίλτζ 71
|
|
|
17:00
-
|
Μπρούνος Μάγκμπαϊς
Γιουρόπα Πόιντ
|
|
|
17:00
-
|
Σερβέιρα
Βιανένσε
|
|
|
17:00
-
|
Μορτάγκουα
Αλκένς
|
|
|
17:00
253
|
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Σαουθάμπτον
|
|
|
17:00
254
|
Κόβεντρι
Ντέρμπι
|
|
|
17:00
255
|
Μίλγουολ
Μπλάκμπερν
|
|
|
17:00
256
|
Μπάρνσλεϊ
Μπέρμιγχαμ
|
|
|
17:00
258
|
Μπρίστολ Σίτι
ΚΠΡ
|
|
|
17:00
259
|
Νόριτς
Λούτον
|
|
|
17:00
260
|
Πρέστον
Μπόρνμουθ
|
|
|
17:00
261
|
Ρέντινγκ
Σέφιλντ Γουένσντεϊ
|
|
|
17:00
262
|
Σουόνσι
Μίντλεσμπρο
|
|
|
17:00
263
|
Στόουκ
Γουίκομ
|
|
|
17:00
264
|
Άκρινγκτον
Σουίντον Τάουν
|
|
|
17:00
265
|
Γουίγκαν
Μίλτον Κέινς Ντονς
|
|
|
17:00
266
|
Λίνκολν Σίτι
Κρου
|
|
|
17:00
267
|
Μπέρτον
Πιτέρμπορο
|
|
|
17:00
268
|
Μπλάκπουλ
Γουίμπλεντον
|
|
|
17:00
269
|
Νορθάμπτον
Πόρτσμουθ
|
|
|
17:00
270
|
Ντονκάστερ
Πλίμουθ
|
|
|
17:00
271
|
Όξφορντ Γιουνάιτεντ
Τσάρλτον
|
|
|
17:00
272
|
Σάντερλαντ
Ρότσντεϊλ
|
|
|
17:00
273
|
Σριούσμπερι
Φλίτγουντ Τάουν
|
|
|
17:00
274
|
Χαλ
Μπρίστολ Ρόβερς
|
|
|
17:00
275
|
Γκρίμσμπι Τάουν
Φόρεστ Γκριν
|
|
|
17:00
276
|
Κέμπριτζ Γιουνάιτεντ
Γουόλσολ
|
|
|
17:00
277
|
Κόλτσεστερ
Νιούπορτ Κάουντι
|
|
|
17:00
466
|
Μόρκαμ
Καρλάιλ
|
|
|
17:00
467
|
Μπάροου
Μάνσφιλντ
|
|
|
17:00
468
|
Μπράντφορντ
Μπόλτον
|
|
|
17:00
469
|
Όλνταμ
Σάουθεντ
|
|
|
17:00
470
|
Σάλφορντ Σίτι
Σκάνθορπ
|
|
|
17:00
471
|
Στίβενεϊτζ
Χάρογκεϊτ Τάουν
|
|
|
17:00
472
|
Τρανμίρ
Κρόουλι Τάουν
|
|
|
17:00
473
|
Τσέλτεναμ
Πορτ Βέιλ
|
|
|
17:00
474
|
Γουίλντστόουν
Χάλιφαξ
|
|
|
17:00
475
|
Γουέιμουθ
Στόκπορτ
|
|
|
17:00
476
|
Γουόκινγκ
Κινγκς Λιν
|
|
|
17:00
477
|
Ίστλιχ
Μπρόμλεϊ
|
|
|
17:00
479
|
Ντάγκεναμ & Ρεντ
Μπόραμ Γουντ
|
|
|
17:00
480
|
Σόλιχαλ Μουρς
Μεϊντενχέντ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
481
|
Τορκί
Χάρτλπουλ
|
|
|
17:00
482
|
Τσέστερφιλντ
Γιόβιλ Τάουν
|
|
|
17:00
483
|
Κρουσέιντερς
Γουορενπόιντ Τάουν
|
|
|
17:00
484
|
Λίνφιλντ
Κλίφτονβιλ
|
|
|
17:00
485
|
Ντάνγκανον
Κολερέιν
|
|
|
17:00
486
|
Πορταντάουν
Γκλέναβον
|
|
|
17:00
487
|
Ρεάλ Σαραγόσα
Τενερίφη
|
|
|
17:00
488
|
Βενέτσια
Μπρέσια
|
|
|
17:00
489
|
Μπλουμφοντέιν Σέλτικ
Μάριτζμπουργκ Γιουν.
|
|
|
17:00
490
|
Τσίπα Γιουνάιτεντ
Ορλάντο Πάιρετς
|
|
|
17:00
491
|
Ολιμπίκ Ντόνετσκ
Σαχτάρ Ντόνετσκ
|
|
|
17:00
492
|
Αμπερντίν
Χάμιλτον
|
|
|
17:00
493
|
Μάδεργουελ
Λίβινγκστον
|
|
|
17:00
494
|
Ρέιντζερς
Σεντ Μίρεν
|
|
|
17:00
495
|
Ρος Κάουντι
Κιλμάρνοκ
|
|
|
17:00
496
|
Σεντ Τζόνστον
Χιμπέρνιαν
|
|
|
17:00
497
|
Αλόα Αθλέτικ
Ινβερνές
|
|
|
17:00
498
|
Αρμπρόουθ
Κουίν Οφ Σάουθ
|
|
|
17:00
499
|
Μόρτον
ΕΪΡ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
500
|
Χαρτς
Νταντί
|
|
|
17:00
505
|
Τέπλιτσε
Οπάβα
|
|
|
17:00
506
|
Ζλιν
Μποέμιανς 1905
|
|
|
17:00
1082
|
Λέαλταντ
Ρεάλ Βαγιαδολίδ Β
|
|
|
17:15
507
|
Έουπεν
Λέουβεν
|
|
|
17:15
508
|
Ατρόμητος
Αστέρας Τρίπολης
|
|
|
17:15
509
|
Έλτσε
Σεβίλλη
|
|
|
17:30
-
|
Προγκρέσο Ασοσιασάο
Σαγκράντα Εσπεράνσα
|
|
|
17:30
510
|
ΤΣΣΚΑ Σόφιας
Λοκομοτίβ Πλόβντιβ
|
|
|
17:30
511
|
Βαλενσιέν
Μετς
|
|
|
17:30
512
|
Λε Πουί
Λοριάν
|
|
|
17:30
513
|
Ολιμπίκ Σαουμούρ
Μονταγκάρντ
|
|
|
17:30
514
|
Φέγενορντ
Φένλο
|
|
|
17:30
515
|
Φόλενταμ
Ρόντα
|
|
|
17:30
516
|
Πορτιμονένσε
Τοντέλα
|
|
|
17:30
1084
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο Β'
Λαρέντο
|
|
|
18:00
-
|
Εσπεράνς Σπορτίβ Ντε Τυνίς
Ζάμαλεκ
|
|
|
18:00
-
|
Τένγκεθ
MC Αλγέρι
|
|
|
18:00
-
|
Κάιζερ Τσιφς
Πέτρο Λουάντα
|
|
|
18:00
-
|
Ατλας (Γ)
Κρουζ Αζούλ (Γ)
|
|
|
18:00
-
|
Λουντογκόρετς Β
Καριάνα Έρντεν
|
|
|
18:00
-
|
Κατοβίτσε
Χούτνικ Κρακοβίας
|
|
|
18:00
-
|
Σιμαρόνες Ντε Σονόρα Β'
Κολίμα
|
|
|
18:00
-
|
Πετροβάτς
Μπούντουτσνοστ
|
|
|
18:00
520
|
Αλτάχ
Λασκ Λίντσερ
|
|
|
18:00
537
|
WSG Τιρόλ
Στουρμ Γκρατς
|
|
|
18:00
539
|
Χάρτμπεργκ
Αντμίρα Βάκερ
|
|
|
18:00
541
|
Πακς
Μεζοκοβέζντι Ζόρι
|
|
|
18:00
542
|
Ροστόφ
Σότσι
|
|
|
18:00
543
|
Μπράγκε
Ουμέα
|
|
|
18:00
544
|
Τζουργκάρντεν
Κάλμαρ
|
|
|
18:00
545
|
Μπεσίκτας
Γκαζιαντέπ
|
|
|
18:00
546
|
Σαμσουνσπόρ
Άδανα Ντεμίρσπορ
|
|
|
18:00
575
|
Ραντόμιακ Ράντομ
Σχρόμπρι Γκλογκόβ
|
|
|
18:00
1085
|
Βιγιαρεάλ Β'
Χέρκουλες
|
|
|
18:00
1086
|
Πορτουγκαλέτε
Μπαρακάλντο
|
|
|
18:00
1087
|
Κομποστέλα
Θέλτα Βίγκο Β
|
|
|
18:00
1088
|
Ουκάμ Μούρθια
Γιεκλάνο Ντεπορτίβο
|
|
|
18:05
547
|
Χάιντουκ Σπλιτ
Βαραζντίν
|
|
|
18:15
-
|
Αλ Τζαζίρα
Σαμπάμπ Αλ Αχλί Ντουμπάι
|
|
|
18:15
-
|
Χάττα
Φουτζαιράχ
|
|
|
18:15
-
|
Μπερκάνε
Φαρ Ραμπάτ
|
|
|
18:15
552
|
ΝΝ Γκόριτσα
Μάριμπορ
|
|
|
18:30
553
|
Ομόνοια
Ανόρθωση
|
|
|
18:30
554
|
Ζαγκλέμπιε Λούμπιν
Γιαγκελόνια
|
|
|
18:30
1092
|
Κούλτουραλ Λεονέσα
Λάνγκρεο
|
|
|
19:00
-
|
Πάιντε Λιναμεσκόντ ΙΙ
Λεβάντια Ταλίν ΙΙ
|
|
|
19:00
-
|
Μόστα
Σενγκλέα Αθλέτικ
|
|
|
19:00
-
|
Λίχα Αθλέτικ
Σάντα Λουτσία
|
|
|
19:00
-
|
Σλιέμα
Γκζίρα Γιουνάιτεντ
|
|
|
19:00
-
|
Κουμπάν Ιμπέριαλ
Ντεπορτίβο Σαναράτε
|
|
|
19:00
-
|
Κρουζ Αζούλ Ιντάλγκο
Πιονέρος Ντε Κανκούν
|
|
|
19:00
-
|
Κιέρβος
Καφεταλέρος Τσιάπας ΙΙ
|
|
|
19:00
-
|
Βέλκο Ηλέκτερ
Φλόρα Ταλίν ΙΙ
|
|
|
19:00
-
|
Δε Νιου Σεντς
Μπάλα Τάουν
|
|
|
19:00
-
|
Ζενές Ες
Πρόγκρες Νιεντερκόρν
|
|
|
19:00
-
|
Ασουάν
Πίραμιντς
|
|
|
19:00
-
|
Λόνγκφορντ Τάουν
Γκάλγουεϊ Γιουνάιτεντ
|
|
|
19:00
555
|
Ουντινέζε
Σασσουόλο
|
|
|
19:00
556
|
Μόντσα
Πορντενόνε
|
|
|
19:15
557
|
Γιούνγκ Μπόις
Βαντούζ
|
|
|
19:15
558
|
Τουν
Κρινς
|
|
|
19:15
559
|
Λας Πάλμας
Ράγιο Βαγιεκάνο
|
|
|
19:15
560
|
Λεγκανές
Καστεγιόν
|
|
|
19:20
561
|
Σάτον Γιουνάιτεντ
Ρέξαμ
|
|
|
19:30
562
|
Άστον Βίλα
Γουλβς
|
|
|
19:30
563
|
Μπαλιμένα Γιουν.
Λάρνε
|
|
|
19:30
564
|
ΣΚ Μπέβερεν
Μπίρσχοτ
|
|
|
19:30
565
|
Μπάγερν Μονάχου
Ντόρτμουντ
|
|
|
19:30
566
|
ΠΑΣ Γιάννινα
Παναθηναϊκός
|
|
|
19:30
567
|
Κάντιθ
Εϊμπάρ
|
|
|
19:30
569
|
Βικτόρια Πλζεν
Σίγκμα Όλομουτς
|
|
|
19:35
570
|
Αλ Αχλί Τζέντα
Νταμάκ
|
|
|
19:45
571
|
Λυών
Σοσό
|
|
|
19:45
572
|
Τβέντε
Βίλεμ
|
|
|
19:50
573
|
Μακάμπι Χάιφα
Μακάμπι Πετάχ Τίκβα
|
|
|
20:00
-
|
Σαράγιεβο
Ζρίνσκι Μόσταρ
|
|
|
20:00
-
|
Πούμας (Γ)
Τίγκρες (Γ)
|
|
|
20:00
-
|
Άγκουα Σάντα
ΕΣ Σάο Μπερνάρντο
|
|
|
20:00
-
|
Σάο Μπερνάρντο
Ρεντ Μπουλ Μπραζίλ
|
|
|
20:00
-
|
Ταουμπάτε
Πορτουγκουέσα Σαντίστα
|
|
|
20:00
574
|
Ζιλ Βιθέντε
Πόρτο
|
|
|
20:00
1093
|
Μαρίνο
Ρεκρεατίβο Ουέλβα
|
|
|
20:30
-
|
Ουνάι Εσπόρτε Κλούμπε
Σεϊλάντια
|
|
|
20:30
-
|
Ροντάντζ 91
Σουίφτ Εσπεράνζ
|
|
|
20:30
-
|
Σομπραντίνιο
Λουζιάνια
|
|
|
20:30
576
|
Πούσκας Ακαντέμια
Ούιπεστ
|
|
|
20:30
577
|
Κόπερ
Ντομζάλε
|
|
|
20:45
-
|
Φλουμινένσε Πι
Ρίβερ Ατλέτικο Κλούμπε
|
|
|
20:50
-
|
Ντορένσε
Σερτζίπε
|
|
|
21:00
-
|
Βιντάντ Καζαμπλάνκα
Χορόγια
|
|
|
21:00
-
|
Αλ Αχλί Κάιρο
Βίτα Κλαμπ
|
|
|
21:00
-
|
Γκαβιάο Κικατέχε
Καράχας
|
|
|
21:00
-
|
Οέστε ΣΠ
Αουντάξ Σάο Πάολο
|
|
|
21:00
-
|
Ιζτάπα
Αντίγκουα ΓΦΚ
|
|
|
21:00
-
|
Λαγκάρτο AC
Φρεϊ Παουλιστάνο
|
|
|
21:00
-
|
Κλαμπ Ρεγκάτας
Σπορτ Ρεσίφε
|
|
|
21:00
-
|
Σεάρα
Βιτόρια Μπαΐα
|
|
|
21:00
-
|
Νοβοπεράριο
Ντουράντος
|
|
|
21:00
-
|
Ιτουμπιάρα
Γκρέμιο Ανάπολις
|
|
|
21:00
578
|
Χέρενφεν
Ντεν Χάαγκ
|
|
|
21:00
579
|
Ράκοβ Τσεστόχοβα
Κρακόβια
|
|
|
21:30
-
|
Ίντερ Ντε Λιμέϊρα
Νοβοριζοντίνο
|
|
|
21:30
580
|
Σερβέτ
Βασιλεία
|
|
|
21:30
581
|
Αλμπαθέτε
Λογρονιές
|
|
|
21:30
582
|
UTA Αράντ
Κλουζ
|
|
|
21:45
583
|
Αντβέρπ
Κόρτραϊκ
|
|
|
21:45
584
|
RWD Μόλενμπεεκ
Ντεινζ
|
|
|
21:45
585
|
Γιουβέντους
Λάτσιο
|
|
|
22:00
-
|
Γιανέρος
Ατλέτικο Ουίλα
|
|
|
22:00
-
|
Γκουανακαστέκα
Πουνταρένας
|
|
|
22:00
-
|
Γιάκο
Μουνισιπάλ Λιμπέρια
|
|
|
22:00
-
|
Ορένσε
Αούκας
|
|
|
22:00
-
|
Κλούμπε Σοσιεδάδε Εσπ.
Κορουρίπε
|
|
|
22:00
-
|
Γκάνα U20
Ουγκάντα U20
|
|
|
22:00
586
|
Μπράιτον
Λέστερ
|
|
|
22:00
587
|
Οσασούνα
Μπαρτσελόνα
|
|
|
22:00
588
|
Βάαλβαϊκ
Ουτρέχτη
|
|
|
22:10
-
|
Ουρκουίθα
Σαν Μιγκέλ
|
|
|
22:10
-
|
Ντεπορτίβο Αρμένιο
Φλάντρια
|
|
|
22:10
-
|
Βίγια Σαν Κάρλος
Κανουέλας
|
|
|
22:10
-
|
Ντεφενσόρες Ουνίντος
Ακασούσο
|
|
|
22:10
-
|
Κλουμπ Ατλέτικο Φένιξ
Σασασίπας
|
|
|
22:10
-
|
Λεάνδρο Νισεφόρο Άλεμ
Ρεάλ Πίλαρ
|
|
|
22:10
-
|
Εξουρσιονίστας
Βικτοριάνο Αρένας
|
|
|
22:10
589
|
Γοδόι Κρουζ
Κλουμπ Ατλ. Πλατένσε
|
|
|
22:10
590
|
Σαρμιέντο Χουνίν
Κλουμπ Ατλέτικο Ταγιέρες
|
|
|
22:10
591
|
Μπρεστ
Παρί Σεν Ζερμέν
|
|
|
22:15
-
|
Τίγκρες FC
Ρεάλ Καρταγένα
|
|
|
22:15
-
|
Μπόστον Ρίβερ
Σέρο
|
|
|
22:30
592
|
Μποαβίστα
Φαμαλικάο
|
|
|
22:50
-
|
Φλαμένγκο Πιαούι
Πίκος
|
|
|
23:00
-
|
Ρεάλ Ντε Μίνας
CD Ρεάλ Σοσιεδάδ
|
|
|
23:00
-
|
XV Ντε Πιρασικάμπα
Βέλο Κλούμπε
|
|
|
23:00
-
|
Λιμόν
Γουαδαλούπε
|
|
|
23:00
-
|
Ουνιβ. Αυτ. Ζακατέκας
Λεόνες Νέγρος UDG ΙΙ
|
|
|
23:00
-
|
Γκαβιλάνες Ματαμόρος
Τέκος
|
|
|
23:00
-
|
Μακαέ Εσπόρτε
Φλαμένγκο
|
|
|
23:00
-
|
Μπάριο Μέχικο
Τουριάλμπα
|
|
|
23:00
-
|
Αγκούια Νέγκρα
Ακινταουανένσε
|
|
|
23:15
-
|
Νασιονάλ Ασουνσιόν
Σέρο Πορτένιο
|
|
|
23:15
-
|
Λουίς Έιντζελ Φίρπο
Γιόκορο
|
|
|
23:15
-
|
Τρέζε
Άλτος
|
|
|
23:15
-
|
Μπαΐα
Μποταφόγκο Πεσόα
|
|
|
23:30
-
|
Μουνισιπάλ Λιμένο
Αγκουίλα
|
|
|
00:00
-
|
Σάο Πάουλο
Σάντος
|
|
|
00:00
-
|
Πουσό Αλέγκρε
Αμέρικα Μινέιρο
|
|
|
00:00
-
|
Καλντένσε
Πατροσινένσε
|
|
|
00:00
-
|
Πορτουγκέσα
Ατιμπάια
|
|
|
00:00
-
|
Ατλέτικο Τσιρικί
Ντεπ. Ουνιβερσιτάριο
|
|
|
00:20
-
|
Λος Άντες
Αρχεντίνο Κίλμες
|
|
|
00:20
593
|
Λανούς
Ατλέτικο Τουκουμάν
|
|
|
00:20
594
|
Κολόν Σάντα Φε
Αλντοσίβι
|
|
|
00:30
-
|
Λίγκα Ντε Κίτο
Ουνιβ. Κατόλικα Κίτο
|
|
|
00:30
595
|
Όνσε Κάλντας
Ντεπορτίβο Κάλι
|
|
|
01:00
-
|
ΚΣΝ Κομουνικασιόνες
Σάντα Λουσία Κοτζ.
|
|
|
01:00
-
|
Εσπορτίβο
Μπραζίλ Πελότας
|
|
|
01:00
596
|
Άτλας
Χουάρεζ
|
|
|
01:15
-
|
Πενιαρόλ
Ατλέτικο Ρίβερ Πλέιτ
|
|
|
01:30
-
|
Σολ Ντε Αμέρικα
Ολίμπια Ασουνσιόν
|
|
|
01:30
-
|
Περέζ Ζέλεντον
Αλαχουελένσε
|
|
|
01:30
-
|
Σαμπάιο Κορέα
Φορταλέζα
|
|
|
02:00
-
|
Ουνιάο Ρεκ.
Κρουζέιρο
|
|
|
02:00
-
|
Πλάζα Αμαντόρ
Κόστα Ντελ Έστε
|
|
|
02:00
-
|
Σεονάν Σίτι
Ναμντόνγκ
|
|
|
02:05
-
|
Βόλτα Ρεντόντα
Βάσκο Ντα Γκάμα
|
|
|
02:30
597
|
Σαν Λορέντζο
Ουρακάν
|
|
|
03:00
-
|
Σάντα Τέκλα
Αλιάνσα Σαν Σαλβαδόρ
|
|
|
03:00
-
|
Σονσονέιτ
Όντσε Ντεπορτίβο
|
|
|
03:00
-
|
Σασασίπας Τσικουιμούλα
Ντεπορτίβο Γουαστατούα
|
|
|
03:00
-
|
Έμελεκ
Ντελφίν
|
|
|
03:00
598
|
Ριονέγκρο Αγκουίλας
Ατλέτικο Νασιονάλ
|
|
|
03:00
599
|
Κλαμπ Αμέρικα
Λεόν
|
|
|
03:06
820
|
Μοντερέι
Κερέταρο
|
|
|
04:00
-
|
Γόλονγκονγκ Γουλβς
Μάνλι Γιουνάιτεντ
|
|
|
04:30
-
|
Ερεντιάνο
Σπόρτινγκ Σαν Χοσέ
|
|
|
05:00
821
|
Μασατλάν
Γουαδαλαχάρα Τσίβας
|
|
|
05:45
-
|
Μόρετον Μπέι Γιουν. U23
Ρέντλαντς Γιουν. U23
|
|
|