06:30
-
|
Κανμπερα Ολύμπικ
Μονάρο Πάνθερς
|
|
|
07:00
-
|
ΣΚ Ουόντερερς U20
Μόρετον Μπέι Γιουν. U20
|
|
|
07:00
-
|
Τεγκαβατζάρο Μιγιαζάκι
Κάγκουρα Σιμανέ
|
|
|
07:00
-
|
Βεέρτιεν Μίε
Μαρουγιάσου Οκαζάκι
|
|
|
07:00
-
|
Ρέινμιρ Αομόρι
Ιβάκι
|
|
|
07:30
-
|
Άνταμστάουν Ρόζεμπουντ
Μέιτλαντ
|
|
|
07:30
-
|
Νιούκαστλ Ολίμπικ
Εντζγουόρθ Ιγκλς
|
|
|
07:30
-
|
Γόλονγκονγκ Γουλβς
Σίδνεϊ Ολίμπικ
|
|
|
08:00
-
|
Καπαλάμπα Μπουλντόγκς U20
Μπρίσμπειν Ρόαρ U20
|
|
|
08:00
-
|
Βέρσπα Όιτα
Σόνι Σεντάι
|
|
|
08:00
-
|
Σίδνεϊ Γιουνάιτεντ 58
Μαρκόνι Στάλιονς
|
|
|
08:00
-
|
Ίπσουιτς Νάιτς
Σ. Γ. Κουίν. Θάντερ
|
|
|
08:45
-
|
Τουγκερανόνγκ
Γουόντεν Γουέστον
|
|
|
09:00
-
|
Γκενγκζού Σίτιζεν
Σεονάν Σίτι
|
|
|
09:00
-
|
Πιεονγκταέκ Σίτιζεν
Τζεοντζού
|
|
|
09:00
-
|
Σανσάιν Κοστ Γουόντερερς
Μόρετον Μπέι Γιουν.
|
|
|
09:00
-
|
Νοτζίμα Στέλα (Γ)
Σερέσο Όσακα (Γ)
|
|
|
09:00
-
|
Κότσι Γιουνάιτεντ
Χόντα Λοκ
|
|
|
09:00
-
|
Νάρα Κλαμπ
Σουζούκα Πόιντ Γκέτερς
|
|
|
09:00
-
|
Τόκιο Μουσασίνο
Οσάκα
|
|
|
09:00
-
|
Σάκαλιν Σάκαλινσκ
Φάκελ Βορονέζ B'
|
|
|
09:00
-
|
Σάνσαϊν Κοστ
Χόλαντ Παρκ Χοκς
|
|
|
09:00
301
|
Τζέονμπουκ
Μπουσάν Ι Παρκ
|
|
|
09:00
302
|
Γκανγκβόν
Σουγόν Μπλουγουίνγκς
|
|
|
09:00
303
|
Ίντσεον Γιουν.
Ουλσάν HD
|
|
|
09:00
304
|
Ποχάνγκ
Γκιμτσεόν Σανγκμού
|
|
|
09:00
305
|
Σεονγκνάμ
Γκουανγκτζού
|
|
|
09:00
306
|
Σεούλ
Νταεγού
|
|
|
10:00
-
|
Σεντ Τζορτζ Βίλαβονγκ
Ταρίνγκα Ρόβερς
|
|
|
10:00
-
|
Αλμπιρέξ Νιγκάτα (Γ)
Βεγκάλντα Σεντάι (Γ)
|
|
|
10:00
1033
|
Ρ&Φ ΦΚ
Σάουθερν Ντιστρίκτ
|
|
|
10:15
-
|
Καπαλάμπα Μπουλντόγκς
Μπρίσμπεϊν Ρόαρ Γιουθ
|
|
|
10:30
-
|
Γκουιτσόου Χένγκφεν
Σενιάνγκ Ούρμπαν
|
|
|
10:30
-
|
Νάντονγκ Ζίγιουν
Τσανγκτσούν Γιατάι
|
|
|
11:00
-
|
Χανγκ Γουέν
Χάσους Τσου
|
|
|
11:00
-
|
Ταϊτσούνγκ Φουτούρο
Ταϊβάν Σίσου
|
|
|
11:00
-
|
Ταϊπάουερ
Μινγκ Τσουάν Γιουνιβέρσιτι
|
|
|
11:00
-
|
Δε Λέικς
Νορθ Πάιν
|
|
|
11:00
-
|
ΝΤΒ Μπελέζα (Γ)
Τζεφ Γιουν. Τσίμπα (Γ)
|
|
|
11:00
-
|
Σούζχου
Νέι Μονγκόλ
|
|
|
11:00
-
|
Ταϊβάν Στιλ
Ταϊπέι Ρεντ Λάιονς
|
|
|
11:00
307
|
Μασίντα Ζέλβια
Ομίγια
|
|
|
11:15
1034
|
Ουνέξ Ουνίκοφ
Ζνόιμο
|
|
|
11:15
1035
|
Σλοβάτσκο Β'
Ζιχλάβα Β'
|
|
|
11:30
-
|
Χακόα Σιδνεϊ
Μπλακτάουν Σπαρτανς
|
|
|
11:30
-
|
Σίδνεϊ Γιουθ
Ρόκντειλ Ίλιντεν
|
|
|
11:30
308
|
Μπλάου Βάις Λινζ
Αούστρια Λουστενάου
|
|
|
11:30
1091
|
Ζλιν Β'
Μπάνικ Οστράβα Β'
|
|
|
11:30
1092
|
Πετρζάλκα
ΦΚ Κόσιτσε
|
|
|
12:00
-
|
Μάγκβε
Γιανταναρμπόρν
|
|
|
12:00
-
|
Σαγκάινγκ Γιουνάιτεντ
Σάουθερν Μιανμάρ
|
|
|
12:00
-
|
Αταλάντα U19
Γιουβέντους U19
|
|
|
12:00
309
|
Όιτα Τρίνιτα
Γιοκοχάμα
|
|
|
12:00
1036
|
Γκλάντμπαχ (Γ)
Βέρντερ Βρέμης (Γ)
|
|
|
12:00
1037
|
Γκεεστεμούντε
Μπρινκούμερ
|
|
|
12:00
1038
|
Αστάνα
Σαχτιόρ Καραγκαντί
|
|
|
12:30
-
|
Βιτορούλ Παντούρι
Ουν. Κραϊόβα 1948
|
|
|
13:00
-
|
Ζνάμια Τρούντα
Λούκι Ενέργκια
|
|
|
13:00
-
|
Ζενίτ 2
Τβερ
|
|
|
13:00
310
|
Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς
Καβασάκι
|
|
|
13:00
311
|
ΦΚ Τόκιο
Σεντάι
|
|
|
13:00
312
|
Λούγκο
Λεγκανές
|
|
|
13:00
313
|
Χόνκα
Ελσίνκι
|
|
|
13:00
1039
|
Ίσλοχ
Ντιναμό Μινσκ
|
|
|
13:00
1041
|
Σλασκ Βρότσλαβ ΙΙ
ΚΚΣ 1925 Κάλις
|
|
|
13:00
1042
|
Έλβα
Βάντρα Βάρπους
|
|
|
13:15
314
|
Ντεν Χάαγκ
Χρόνινγκεν
|
|
|
13:15
1045
|
Ακαδέμικα
Εστορίλ
|
|
|
13:30
315
|
Θέσπα Κουσάτσου
Εχίμε
|
|
|
13:30
316
|
Πάρμα
Νάπολι
|
|
|
13:30
317
|
Ερζουρουμσπόρ
Σίβασπορ
|
|
|
13:30
1048
|
Τισζαουβάρος
Χόνβεντ
|
|
|
13:40
1049
|
Κορόνα Κίελτσε
Γκόρνικ Λέτζνα
|
|
|
14:00
-
|
Φλόγια (Γ)
Στάμπαεκ (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Λάντα Τογκλιάτι
Κρίλια Σοβέτοβ ΙΙ
|
|
|
14:00
-
|
Πρέσπα Μπίρλικ
Έσλοβς
|
|
|
14:00
-
|
Τρατ
Σουκοτάι
|
|
|
14:00
-
|
Λούμπεκ ΙΙ
Τοντεσφέλντε
|
|
|
14:00
-
|
Κουζάντ
Κούκτος
|
|
|
14:00
-
|
Κχατλόν
Ίστικλολ
|
|
|
14:00
-
|
Σοκόλ Σαράτοφ
Άβανγκαρντ Κουρσκ
|
|
|
14:00
-
|
Χίμικ Άρσεναλ
Στρογκίνο
|
|
|
14:00
-
|
Κελκίτ Μπελεντίγιεσπορ
Μπεργκαμά
|
|
|
14:00
-
|
Ρόπς 2
JS Χέρκουλες
|
|
|
14:00
-
|
Μουανγκθόνγκ Γιουνάιτεντ
Σαμούτ Πράκαν Σίτι
|
|
|
14:00
-
|
Νονγκ Μπούα Πιτσάγια
Πράε Γιουνάιτεντ
|
|
|
14:00
-
|
Τσάινατ Χόρνμπιλ
Ουντόν Θανί
|
|
|
14:00
-
|
Βιέτελ
Χα Νόι
|
|
|
14:00
318
|
Σαουθάμπτον
Τότεναμ
|
|
|
14:00
319
|
Νις
Παρί Σεν Ζερμέν
|
|
|
14:00
320
|
Ίνγκολσταντ
Ουέρντινγκεν
|
|
|
14:00
321
|
Άρσεναλ Τούλα
Σότσι
|
|
|
14:00
322
|
Ουφά
ΤΣΣΚΑ Μόσχας
|
|
|
14:00
323
|
Χιμπέρνιαν
Ρέιντζερς
|
|
|
14:00
1050
|
Φρέμαντ Αμαγκέρ
Χβιντόβρε
|
|
|
14:00
1051
|
Ολιμπίκ Ντόνετσκ
Μινάι
|
|
|
14:00
1053
|
Αβάρτα
Ροσκίλντε
|
|
|
14:00
1055
|
Κάαπο Κααρίνα
Πάλο Λιρότ
|
|
|
14:00
1056
|
Κεσιορενγκουτσού
Ανκαρασπόρ
|
|
|
14:00
1057
|
Σλάγκελσε
Χίλεροντ Φόντμπολντ
|
|
|
14:00
1059
|
Βέστρι
Λίκνιρ Φασκρουσφιρόι
|
|
|
14:00
1060
|
Θίστιντ
Β 93 Κοπεγχάγη
|
|
|
14:00
1061
|
Εμπέγια Σίτι
Αζάμ
|
|
|
14:30
-
|
Βέιτσε Φλένσμπουργκ ΙΙ
Ίντερ Τούρκσπορ Κιέλ
|
|
|
14:30
-
|
Φερονικέλι
Τζιλάνι
|
|
|
14:30
324
|
Ζούλτε Βάρεγκεμ
Κλαμπ Μπριζ
|
|
|
14:30
325
|
Γκρόιτερ Φιρτ
Όσναμπρικ
|
|
|
14:30
326
|
Χάιντενχαϊμ
Μπραουνσβάιγκ
|
|
|
14:30
327
|
Χόλσταϊν Κίελ
Πάντερμπορν
|
|
|
14:30
1062
|
Βικτόρια Βερολίνου
Λίχτενμπεργκ
|
|
|
14:30
1064
|
Ουνιόν Φουρστενβάλντε
Όπτικ Ράθενο
|
|
|
14:30
1065
|
Χέρτα Βερολίνου ΙΙ
ΦΣΒ 63 Λουκενβάλντε
|
|
|
14:30
1066
|
Μπάμπελσμπεργκ
Κότμπους
|
|
|
14:30
1070
|
Χόλμπαεκ
Όουρε
|
|
|
14:35
-
|
Τζιανχί Λουσάν
Μέιζου Χάκα
|
|
|
14:35
-
|
Ταϊζού Γουάντα
Τσενγκντού Ρονγκτσένγκ
|
|
|
15:00
-
|
Ζβέζντα Περμ
Ουράλ ΙΙ
|
|
|
15:00
-
|
Λοκ Στένταλ
Χάνσα Ροστόκ ΙΙ
|
|
|
15:00
-
|
Γκρειφσβάλντερ
Βικτόρια Ζέλοου
|
|
|
15:00
-
|
Τόργκελόουερ Γκριφ
CFC Χέρτα
|
|
|
15:00
-
|
Ταζμανία Μπερλίν
Στερν 1900
|
|
|
15:00
-
|
Νοϊστρέλιτζ
Μπλάου Βάις Βερολίνου
|
|
|
15:00
-
|
Αστόρια Γουάλντορφ ΙΙ
Κίκερς Στουτγάρδης
|
|
|
15:00
-
|
Κόμπλεντζ
Μουλχάιμ-Κάρλιχ
|
|
|
15:00
-
|
Άιντραχτ Νορθάιμ
Σβάλμπε Τουέντερν
|
|
|
15:00
-
|
Άαλεν
Μπάγερν Αλζνάου
|
|
|
15:00
-
|
Όρντουσπορ 52
Κιρίκαλε Μπουγιούκ Αναντολού
|
|
|
15:00
-
|
Καρακόπρου Μπελεντίγιεσπορ
Σιλίβρισπορ
|
|
|
15:00
-
|
Οσμανίγιεσπορ
Γιένι Μερσίν Ιντμανιουρντού
|
|
|
15:00
-
|
23 Ελαζίγκ
Αρχάβισπορ
|
|
|
15:00
-
|
Μαρντίν 1969 Σπορ
Τοκάτσπορ
|
|
|
15:00
-
|
Έρμπασπορ
Μπάτμαν Πέτρολσπορ
|
|
|
15:00
-
|
Γιόμρασπορ
Ντάριτσα Γκεντσλερμπιρλιγκί
|
|
|
15:00
-
|
Σαμούτ Σακχόν
Κονκάεν Γιουνάιτεντ
|
|
|
15:00
-
|
Μαλάτια Μπελεντίγιεσπορ
Πάγιασπορ
|
|
|
15:00
-
|
Άρτβιν Χόπασπορ
Εντίρνεσπορ
|
|
|
15:00
-
|
Ράπε Γκόιφ
ΙΦΚ Κάρλσχαμν
|
|
|
15:00
-
|
Σόνενχοφ
Μπάλινγκεν
|
|
|
15:00
-
|
Πράτσουαπ
Τσονμπούρι
|
|
|
15:00
-
|
Νάκον Ρατσασίμα
Τσιανγκράι Γιουν.
|
|
|
15:00
-
|
Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ
Ντολγκοπρίντι
|
|
|
15:00
-
|
Τιουμέν
Τσελιάμπινσκ
|
|
|
15:00
-
|
Ντόρτμουντ Β
Ροτ Βάις Έσεν
|
|
|
15:00
-
|
Σολεντούντα
Σίλβια
|
|
|
15:00
-
|
Χαβέλσε
VFB Όλντενμπουργκ
|
|
|
15:00
-
|
Ζάνκτ Πάουλι ΙΙ
Βέιτσε Φλένσμπουργκ
|
|
|
15:00
-
|
Λουκέρνη ΙΙ
Ζουγκ 94
|
|
|
15:00
-
|
Σενζέν Πενγκ Σίτι
Χινγιάνκ Τιασάν Λέοπαρντ
|
|
|
15:00
-
|
Μόναχο 1860 II
Ίνγκολσταντ ΙΙ
|
|
|
15:00
-
|
Κονκαέν
Νάκον Πάτομ Γιουν.
|
|
|
15:00
-
|
Καχτά 02 Σπορ
Αγκρι 1970 Σπορ
|
|
|
15:00
-
|
Άιχεντε
Ντόρνμπριτ Λούμπεκ
|
|
|
15:00
-
|
Μπούσχολτζ
HEBC Αμβούργο
|
|
|
15:00
-
|
Μπούξορο
Λοκομοτίβ Τασκένδης
|
|
|
15:00
328
|
Μαγδεμβούργο
Χάλεσερ
|
|
|
15:00
329
|
Κοπεγχάγη
Μπρόντμπι
|
|
|
15:00
330
|
Οντένσε
Νόρτζελαντ
|
|
|
15:00
1072
|
Σλουτσκ
Μπάτε Μπορίσοφ
|
|
|
15:00
1073
|
Σεϊναγιόεν Β'
VPS Βάσα
|
|
|
15:00
1074
|
Έινειτ Ρούντολσταντ
Μπλάου Βάις Ζορμπάου
|
|
|
15:00
1075
|
Καϊσάρ
Ορνταμπάσι
|
|
|
15:00
1076
|
BFC Νταουγκάβπιλς
Λιεπάγια
|
|
|
15:00
1077
|
Λεβάντια Ταλίν
Νόμε Κάλιου
|
|
|
15:00
1078
|
Μέτα Λου
Σπάρτακς Τζουρμάλα
|
|
|
15:00
1079
|
Τούκουμς 2000
Γιελγκάβα
|
|
|
15:00
1080
|
Μπρίνε
Λεβάνγκερ
|
|
|
15:00
1083
|
Κρίσταλ Κχέρσον
Πολίσια Ζιτόμιρ
|
|
|
15:00
1084
|
Ναέσμπι
Σίντβεστ 05
|
|
|
15:00
1093
|
Ναφτάν
Κρουμκατσί Μινσκ
|
|
|
15:15
-
|
Κούτσινγκ
Κελαντάν
|
|
|
15:30
-
|
Λετζιόν Μαχάτσκαλα
Ίντερ Τσέρκεσκ
|
|
|
15:30
-
|
Χεμελίνγκεν
Μπρέμενχαβεν
|
|
|
15:30
-
|
Άνκαρα Ντέμιρσπορ
Σανλιουρφασπόρ
|
|
|
15:30
-
|
Νίγκντε Αναντολού
Χατσετέπε
|
|
|
15:30
-
|
Τσορουμσπόρ
Μανίσα ΦΚ
|
|
|
15:30
-
|
Καρντεμίρ Καραμπόκ
Μπακ Σπορ Κουλούμπου
|
|
|
15:30
-
|
Σερίκ Μπελεντιγιέσπορ
Πέντικσπορ
|
|
|
15:30
-
|
Ιντμάν Γιουρντού
Βαν Σπορ
|
|
|
15:30
-
|
Ντούζσεσπορ
Μούγκλασπορ
|
|
|
15:30
-
|
Καραμάν Μπελεντίγιεσπορ
Τεκιρντάγκσπορ
|
|
|
15:30
-
|
Χατσετέπε 1945
Σιλέ Γιλντισπόρ
|
|
|
15:30
-
|
Ισκεντεράν
Χαλίντ Εντίπ Αντίβασπορ
|
|
|
15:30
-
|
Νεβσεχίρ Μπελεντιγιεσπόρ
Φατσά Μπελεντιγιεσπόρ
|
|
|
15:30
-
|
Ντε Τρέφερς
Άμστερνταμ ΦΚ
|
|
|
15:30
-
|
Θάλβιλ
Κόσοβα Ζυρίχης
|
|
|
15:30
-
|
Κέστελσπορ
Κόζανσπορ
|
|
|
15:30
-
|
Σέιχανσπορ
Τσενγκέλκεϊ
|
|
|
15:30
331
|
Αντμίρα Βάκερ
Σεντ Πόλτεν
|
|
|
15:30
332
|
Χάρτμπεργκ
Βολφσμπέργκερ
|
|
|
15:30
333
|
Βίλεμ
Χέρακλες
|
|
|
15:30
334
|
Φέγενορντ
Τβέντε
|
|
|
15:30
335
|
ΑΪΚ Στοκχόλμης
Χάμαρμπι
|
|
|
15:30
336
|
Έστερσουντ
Τζουργκάρντεν
|
|
|
15:30
337
|
Ακρόπολις
Χάλμσταντ
|
|
|
15:30
338
|
Ντάλκουρντ
Μπράγκε
|
|
|
15:30
1085
|
Άλτα
Σκέιντ
|
|
|
15:30
1095
|
Λοκομοτίβ Γκόμελ
Άρσεναλ Τζέρζινσκ
|
|
|
15:30
1098
|
1922 Κόνιασπορ
Σακάριασπορ
|
|
|
15:30
1099
|
Ετιμέσγκουτ
Μποντρουμσπόρ
|
|
|
15:30
1100
|
Κασταμόνισπορ
Καρακαμπέι Μπελεντιγιεσπόρ
|
|
|
16:00
-
|
Οσμιάνι
Λίντα
|
|
|
16:00
-
|
Βόλγα Νίζνι Νόβγκοροντ
Όρενμπουργκ ΙΙ
|
|
|
16:00
-
|
Κούμπαν Χόλντινγκ
Ντιναμό Μαχατσκαλά
|
|
|
16:00
-
|
Βίλνιους Βίτοις
Τζιούγκας
|
|
|
16:00
-
|
Καϊζερσλάουτερν ΙΙ
Εμελσχάουσεν
|
|
|
16:00
-
|
Αρμίνια Αννόβερο
Ράμλινγκεν-Εχλερσχάουζεν
|
|
|
16:00
-
|
Γκίφχορν
Γουλφενμπούτελ
|
|
|
16:00
-
|
Κόμετ Άρστεν
Μπλουμεντάλερ
|
|
|
16:00
-
|
Χάστεντ
Σβαχάουζεν
|
|
|
16:00
-
|
Μπόργκφελντ
Βάταν Βρέμης
|
|
|
16:00
-
|
Έντερσάιμ
Στάινμπαχ 1920
|
|
|
16:00
-
|
Γκινσχάιμ 1916
Βικτόρια Γκριεσχέιμ
|
|
|
16:00
-
|
Νέχοφ
Τουρκ Κουτσού Φρίντμπεργκ
|
|
|
16:00
-
|
1.ΦΚ Μενχενγκλάντμπαχ
Νιντερβένιγκερν
|
|
|
16:00
-
|
Σβαρτ Βάις Έσεν
FSV Ντούισμπουργκ
|
|
|
16:00
-
|
Ερτζίν Βελιμέσεσπορ
Ούτας Ουσακσπόρ
|
|
|
16:00
-
|
Έγιουπσπορ
Πάζαρσπορ
|
|
|
16:00
-
|
Σουλτανμπέιλι
Μόνταφεν
|
|
|
16:00
-
|
Έσενλερ Εροκσπόρ
Σόμασπορ
|
|
|
16:00
-
|
Γιαλοβασπόρ
Τσατάλτζασπόρ
|
|
|
16:00
-
|
Τεπετσίκσπορ
Γιοζγκατσπορ
|
|
|
16:00
-
|
Χένεφ 05
Μπλάου-Βάις Φρίσντορφ
|
|
|
16:00
-
|
Ντίρεν
Γλεσχ-Πάφεντορφ
|
|
|
16:00
-
|
Αλεμνταγκσμπόρ 1877
Κέμερσπορ 2003
|
|
|
16:00
-
|
Μανίσασπορ
Ντιγιαρμπεκιρσπόρ
|
|
|
16:00
-
|
Κιζιλκαμπόλουκσπορ
Κανκάγια
|
|
|
16:00
-
|
Μπλάου Βάις Λόχνε
Άιντραχτ Σέλλε
|
|
|
16:00
-
|
Χάγκεν Ουθλέντε
Χέλσινγκερ
|
|
|
16:00
-
|
Ντρόχτερσεν Ασέλ
Χάιντερ
|
|
|
16:00
-
|
Βρέντεν
Πάτερμπορν II
|
|
|
16:00
-
|
Κάαν-Μάριενμπορν
Άιντραχτ Ράινε
|
|
|
16:00
-
|
Βεστφαλία Ράινερν
ΑΣΣ 09 Ντόρτμουντ
|
|
|
16:00
-
|
Γκέτερσλοχ
Βατενσάιντ
|
|
|
16:00
-
|
Έρντεμπρουκ
Βικτόρια Κλάρχολζ
|
|
|
16:00
-
|
Ενέπεταλ
Σχέρμπεκ 2020
|
|
|
16:00
-
|
Σπρόκχοβελ
Χάμερ
|
|
|
16:00
-
|
Μάινερτσχαγκεν
Χάλτερν
|
|
|
16:00
-
|
Φολγκόρε Φαλσιάνο
Λα Φιορίτα
|
|
|
16:00
-
|
Βίρτους Ακουαβίβα
Φαετάνο
|
|
|
16:00
-
|
Καϊλούνγκο
Σαν Τζιοβάνι
|
|
|
16:00
-
|
Νάρντο
Άσκερ
|
|
|
16:00
-
|
Φέλντα Γιουν.
Σρι Παχάνγκ
|
|
|
16:00
-
|
Μελάκα
Πέταλινγκ Τζάγια Σίτι
|
|
|
16:00
-
|
ΠΔΡΜ
Περάκ
|
|
|
16:00
-
|
Σελανγκόρ ΙΙ
Τζοχόρ Νταρούλ Τακζίμ ΙΙ
|
|
|
16:00
-
|
Τερενγκάνου ΙΙ
UKM ΦΚ
|
|
|
16:00
-
|
Σφίντουλ Γκεόργκε
Κόντρου Λοζόβα
|
|
|
16:00
-
|
Μπούρσα Γιλντιριμσπόρ
Αντιγιαμανσπόρ
|
|
|
16:00
-
|
Γκόλσισπορ
Καρσαμπασπόρ
|
|
|
16:00
-
|
Άρναβουτκοϊ Μπελεντίγεσπορ
Ντερίνσεσπορ
|
|
|
16:00
339
|
Νιούκαστλ
Μπράιτον
|
|
|
16:00
340
|
Στόουκ
Μπρίστολ Σίτι
|
|
|
16:00
341
|
Μετς
Ρεμς
|
|
|
16:00
342
|
Μονπελιέ
Ανζέ
|
|
|
16:00
343
|
Μπρεστ
Λοριάν
|
|
|
16:00
344
|
Στρασβούργο
Ντιζόν
|
|
|
16:00
345
|
Τζένοα
Κροτόνε
|
|
|
16:00
346
|
Ζαγκλέμπιε Λούμπιν
Κρακόβια
|
|
|
16:00
347
|
Κασίμπασα
Ρίζεσπορ
|
|
|
16:00
1101
|
Χόμπρο
Φρεντερίτσια
|
|
|
16:00
1102
|
Β36 Τόρσχαβν
AΒ Αργκίρ
|
|
|
16:00
1104
|
Χόλσβικεντερ
Σπορτφρόιντε Ζίγκεν
|
|
|
16:00
1106
|
Κρέι
Μπάουμπεργκ
|
|
|
16:00
1107
|
Μίρμπους
Κλεβέ
|
|
|
16:00
1108
|
Ουνιόν Σάντερσντορφ
Έρφουρτ
|
|
|
16:00
1109
|
Άλφτερ
Σίγκμπουργκερ SV 04
|
|
|
16:00
1111
|
Χατβάν
Πακς
|
|
|
16:00
1112
|
Σένιο Κάρνιφεξ
Βάσας
|
|
|
16:00
1113
|
Σανκακτέπε
Τραμπζόν 1461
|
|
|
16:00
1133
|
Τουργκούτλουσπορ
Κιρσεχίρ ΦΚ
|
|
|
16:00
1134
|
Ινέγκολσπορ
Ζον. Κομούρσπορ
|
|
|
16:00
1135
|
Κιρκλαρέλισπορ
Σίβας Ντορτ Έιλουσπόρ
|
|
|
16:00
1140
|
Κοαστάλ Γιούνιον
Ντόντομα Τζίτζι
|
|
|
16:15
-
|
Στερκράντε-Νορντ
Κρόνενμπεργκερ
|
|
|
16:30
-
|
Λαμπουνίστα
Ντρίτα Μπογκοβίντζε
|
|
|
16:30
-
|
Τρομσντάλεν
Έιντσβολντ Τερν
|
|
|
16:30
-
|
Ορόκλινη Τρούλλοι
Εθνικός Άσσιας
|
|
|
16:30
-
|
Π.Ο. Ορμήδειας
Χαλκάνορας Ιδαλίου
|
|
|
16:30
-
|
Μπόχολτ
SC Βέλμπερτ
|
|
|
16:30
-
|
Φρέχεν 20
Φρεϊαλντεχόφεν
|
|
|
16:30
-
|
Βίχταλ
Βέσελινγκ-Ούρφελντ
|
|
|
16:30
-
|
Ντόιτς 05
Βικτόρια Αρνολντσβάιλερ
|
|
|
16:30
-
|
Πεσκ
Έιλεντορφ
|
|
|
16:30
-
|
Λέχερ Τουρνεσάφτ
SFL Μπρεμερχάβεν
|
|
|
16:30
-
|
Χάμπενχάουζερ
Βέρντερ Βρέμης ΙΙΙ
|
|
|
16:30
-
|
Φρίζια 03
TSB Φλένσμπουργκ
|
|
|
16:30
-
|
Τοσκ
Μπράτσβτο Γκρακάνικα
|
|
|
16:30
-
|
Ράντνικ Χαντζίτσι
Βις Σιμ-Μπάου
|
|
|
16:30
-
|
Ομόνοια Ψευδά
ΕΝΥ Διγενής Υψώνα
|
|
|
16:30
-
|
Σίλεκς Κράτοβο
Μπόρετς Βέλες
|
|
|
16:30
-
|
Σκεντίγια
ΑΠ Μπρέρα Στρούμιτσα
|
|
|
16:30
-
|
Σκούπι
Ρένοβα
|
|
|
16:30
-
|
Μπελασίτσα
Πέλιστερ
|
|
|
16:30
-
|
Ομόνοια 29ης Μαΐου
Μεαπ Πέρα Χωριού
|
|
|
16:30
348
|
Λειψία
Μάιντζ
|
|
|
16:30
349
|
Μποτοσάνι
Ακαντέμικα Κλιντσένι
|
|
|
16:30
350
|
Ρούμπιν Καζάν
Σπαρτάκ Μόσχας
|
|
|
16:30
351
|
Ζμπροϊόφσκα Μπρνο
Σίγκμα Όλομουτς
|
|
|
16:30
352
|
Σλόβαν Λίμπερετς
Κάρβινα
|
|
|
16:30
1141
|
Φίνεντροπ Μπάμενοχλ
Πρόισεν Μίνστερ Β'
|
|
|
16:30
1142
|
Τούρου Ντίσελντορφ
Τεουτόνια Στ. Τόνις
|
|
|
16:30
1159
|
Ιστανμπουλσπόρ
Αλτάι
|
|
|
16:30
1389
|
Μπάλα Τάουν
Σεφν Ντρούιντς
|
|
|
16:30
1390
|
Κόναχ Κουέι Νόμαντς
Πένιμποντ
|
|
|
16:30
1391
|
Δε Νιου Σεντς
Κάρντιφ Μετροπόλιταν
|
|
|
17:00
-
|
Μινιόρ Πέρνικ
Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς
|
|
|
17:00
-
|
Βίκινγκουρ Γκότα
Σκάλα
|
|
|
17:00
-
|
Σπαρτάκ Σουμπότιτσα
Προλετέρ Νόβι Σαντ
|
|
|
17:00
-
|
Ραντ Βελιγραδίου
Γιαβόρ
|
|
|
17:00
-
|
Νόβι Παζάρ
Ίντιζα
|
|
|
17:00
-
|
Βόλγα Ουλιανόβσκ
Νόστα Νοβοτρόιτσκ
|
|
|
17:00
-
|
Κράσνι
Λέον Σάτουρν Ραμενσκόγιε
|
|
|
17:00
-
|
Ντρούζμπα Μαϊκόπ
Μάσιουκ ΚΜΒ
|
|
|
17:00
-
|
Εσεντούκι
Ντιναμό Σταβροπόλ
|
|
|
17:00
-
|
Γκρέι (Γ)
Μεντκίλα (Γ)
|
|
|
17:00
-
|
Ντουντελάνζ
Φόλα Ες
|
|
|
17:00
-
|
Χαμ Μπενφίκα
Πρόγκρες Νιεντερκόρν
|
|
|
17:00
-
|
Πανεβεζίς Β'
Χέγκελμαν Λιτάουεν
|
|
|
17:00
-
|
Χάλμια
Ουλαρέντς ΙΚ
|
|
|
17:00
-
|
Γίπο
Κούφου 98
|
|
|
17:00
-
|
Ούλουν Λουιστινσεούρα
Κέμι
|
|
|
17:00
-
|
Γουινγκέιτ & Φίντσλι
Μπόουερς & Πιτσέα
|
|
|
17:00
-
|
Παβλικένι
Λέφσκι 2020 Λομ
|
|
|
17:00
-
|
Λοκομοτίβ Μέζντρα
Σπάρτακ Πλέβεν
|
|
|
17:00
-
|
Γιάντρα Πόλσκι Τράμπες
Σεβλιέβο
|
|
|
17:00
-
|
Ντρένοβετς
Λέφσκι 2007
|
|
|
17:00
-
|
Παρτιζάν Τσέρβεν Μπριάγκ
Ακαντέμικ Σβίστοβ
|
|
|
17:00
-
|
Ακαντέμια Μπότεβ Βράτσα
Πάρβα Ατόμνα
|
|
|
17:00
-
|
Νάφτα 1903
Μπρέζιτσε
|
|
|
17:00
-
|
Μερελινένσε
Μαρία Ντα Φόντε
|
|
|
17:00
-
|
Μπράγκα Β
Μπραγκάνκα
|
|
|
17:00
-
|
Πεντράς Ρούμπρας
Αμαράντε
|
|
|
17:00
-
|
Τιρσένσε
Σάο Μαρτίνιο
|
|
|
17:00
-
|
Βιανένσε
Βιλαβερντένσε
|
|
|
17:00
-
|
Πέδρας Σαλγκάντας
Μονταλέγκρε
|
|
|
17:00
-
|
Μοντινένσε
Πέβιντεμ
|
|
|
17:00
-
|
Κοντεϊξά
Ολέιρος
|
|
|
17:00
-
|
Κοϊμπρόες
Μαρίτιμο Β'
|
|
|
17:00
-
|
Λουζιτάνια Λουρόσα
Λουζιτάνο Βιλντεμοΐνιος
|
|
|
17:00
-
|
Κάστρο Νταϊρέ
Βαλαντάρες Γκαΐα
|
|
|
17:00
-
|
Σάο Ζοάο Βερ
Σανχοανένσε
|
|
|
17:00
-
|
Σερτανένσε
Μορτάγκουα
|
|
|
17:00
-
|
Αλκένς
Μπενφίκα Καστέλο Μπράνκο
|
|
|
17:00
-
|
Αλβέρκα
Λουρινχανένσε
|
|
|
17:00
-
|
Βιτόρια Σερνάσε
Ολιβέιρα Οσπιτάλ
|
|
|
17:00
-
|
Ρόθις
Μπρέγκενζ
|
|
|
17:00
-
|
Ρεάλ Σπορτ Κλούμπε
Φαμπρίλ Μπαρέιρο
|
|
|
17:00
-
|
Γιουβεντούντε Εβόρα
Αλχουστρελένσε
|
|
|
17:00
-
|
Πινχαλνοβένσε
Λουσιτάνο Εβόρα
|
|
|
17:00
-
|
Χόλσταϊν Κίελ ΙΙ
Χάνσα Λούνεμπουργκ
|
|
|
17:00
-
|
Ολιμπίκ Ντε Ζενέβ
Ατζούρι Λωζάνης
|
|
|
17:00
-
|
Λιρς Κεμπενζονέν
Κλαμπ Μπριζ U23
|
|
|
17:00
-
|
Λίσενγκ (Γ)
Βάρντε (Γ)
|
|
|
17:00
-
|
Φορτούνα Χόρινγκ ΙΙ (Γ)
Βίλντμπεργκ (Γ)
|
|
|
17:00
-
|
Πιτέα
ΙΦΚ Ουμέα
|
|
|
17:00
-
|
Λουντογκόρετς ΙΙΙ
Σούμεν 2007
|
|
|
17:00
-
|
Τόπολι 2010
Ίντερ Ντόμπριτς
|
|
|
17:00
-
|
Τσερνολόμετς 1919
Σπόρτιστ Τόσεβο
|
|
|
17:00
-
|
Σβετκάβιτσα
Σπαρτάκ Βάρνα
|
|
|
17:00
-
|
Ντουνάφ Ρούσε
Σεπτέμβρι Τέρβελ
|
|
|
17:00
-
|
Σβαμούνχνεν
Σβάμπεν Άουγκσμπουργκ
|
|
|
17:00
-
|
Νάβμπαχορ
Αντιγιάν
|
|
|
17:00
-
|
Βιντάγκο
Αγκούια Βιμιόσο
|
|
|
17:00
-
|
Ρίο Άβε Β'
Μπρίτο
|
|
|
17:00
-
|
Βίλα Κορτέζ
Αγουέντα
|
|
|
17:00
-
|
Μαρινένσε
Γκραπ
|
|
|
17:00
-
|
Πέρο Πινέιρο
Σιντρένσε
|
|
|
17:00
-
|
Οριεντάλ Ντράγκον
Μπελενένσες Σαντ Β'
|
|
|
17:00
-
|
Ντεπόρτες Βαλντίβια
Κομπρελόα
|
|
|
17:00
353
|
Ρότσντεϊλ
Πόρτσμουθ
|
|
|
17:00
354
|
Σταντάρ Λιέγης
Κόρτραϊκ
|
|
|
17:00
355
|
Ράντερς
Άαρχους
|
|
|
17:00
356
|
Βασιλεία
Βαντούζ
|
|
|
17:00
357
|
Λωζάνη
Σερβέτ
|
|
|
17:00
358
|
Σεντ Γκάλεν
Σιόν
|
|
|
17:00
359
|
Ουέσκα
Κάντιθ
|
|
|
17:00
360
|
Εσπανιόλ
Μαγιόρκα
|
|
|
17:00
361
|
Αμπερντίν
Μάδεργουελ
|
|
|
17:00
1160
|
Σλάβια Μοζίρ
Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ
|
|
|
17:00
1161
|
Αβάι
Σαμπάιο Κορέα
|
|
|
17:00
1162
|
ΕΙΦ Εκένας
Καχάανι
|
|
|
17:00
1163
|
Μιλικόσκι
Γιάρο
|
|
|
17:00
1165
|
Ζόρια Λουγκάνσκ
Σαχτάρ Ντόνετσκ
|
|
|
17:00
1166
|
Ρίγας Σκόλα
Βέντσπιλς
|
|
|
17:00
1167
|
Ντομζάλε
Ταμπόρ
|
|
|
17:00
1168
|
Μιραντέλα
Σερβέιρα
|
|
|
17:00
1169
|
Ρέιπας Λάχτι
Κούλτσου
|
|
|
17:00
1170
|
Κλούμπι 04
Ατλαντίς
|
|
|
17:00
1171
|
ΝΚ Μπρντα
Γιάντραν Ντεκάνι
|
|
|
17:00
1172
|
Ζίρα
Σαμπάχ
|
|
|
17:30
-
|
Τσερνομόρετς Νοβοροσίσκ
Σπάρτακ Νάλτσικ
|
|
|
17:30
-
|
Πούμας (Γ)
Γουαδαλαχάρα Τσίβας (Γ)
|
|
|
17:30
232
|
ΑΕΛ
ΠΑΣ Γιάννινα
|
|
|
17:30
1173
|
Βάρνσντορφ
Μπλάνσκο
|
|
|
17:30
1174
|
Οριγιέντ Ριέκα
Κουστοσίγια
|
|
|
17:30
1175
|
Μας Ταμπόρσκο
Ούστι Ναντ Λαμπέμ
|
|
|
17:30
1176
|
Όσιγιεκ ΙΙ
Μεντιμούριε
|
|
|
17:30
1177
|
Κροάσια Ζμιγιαβτσί
Ράντνικ Σεσβέτ
|
|
|
17:45
362
|
Άγιαξ
Βάαλβαϊκ
|
|
|
17:45
1178
|
Έταρ Βέλικο Ταρνόβο
Λοκομοτίβ Πλόβντιβ
|
|
|
18:00
-
|
Τάρξιεν Ρέινμπους
Μπαλζάν
|
|
|
18:00
-
|
Λίχα Αθλέτικ
Σενγκλέα Αθλέτικ
|
|
|
18:00
-
|
Ριαζάν
Μέταλουργκ Λίπετσκ
|
|
|
18:00
-
|
Μούρομ
Τορπέντο Βλάντιμιρ
|
|
|
18:00
-
|
Λέσα
Τροφένσε
|
|
|
18:00
-
|
Γκόντομαρ
Σαλγκέιρος
|
|
|
18:00
-
|
Σβατς
Ιμστ
|
|
|
18:00
-
|
Τελφς
Ρισχενάου
|
|
|
18:00
-
|
Φοντίνιας
Σίντρα
|
|
|
18:00
-
|
Σαχρ Κόντρο
Αλ Χιλάλ Ριάντ
|
|
|
18:00
363
|
Αούστρια Βιέννης
Ριντ
|
|
|
18:00
364
|
Ναντ
Σεντ Ετιέν
|
|
|
18:00
365
|
Σάντα Κλάρα
Μαρίτιμο
|
|
|
18:00
1179
|
Μπαντ Βίλμπελ 1919
Ροτ Βάις Γουόλντορφ
|
|
|
18:00
1180
|
Κάμαρα Ντε Λόμπος
Παρέντες
|
|
|
18:00
1181
|
Ουνιάο Μαδέιρα
Βίλα Ρεάλ
|
|
|
18:00
1182
|
Όμπολον Κιέβου
Τσερνομόρετς Οδησσού
|
|
|
18:15
366
|
Λαμία
ΟΦΗ
|
|
|
18:30
239
|
Παναθηναϊκός
Λεβαδειακός
|
|
|
18:30
367
|
Τσέλσι
Λίβερπουλ
|
|
|
18:30
368
|
Ομόνοια
ΑΕΚ Λάρνακας
|
|
|
18:30
369
|
Λεχ Πόζναν
Βάρτα Πόζναν
|
|
|
18:30
370
|
Γκέτεμποργκ
Κάλμαρ
|
|
|
18:30
371
|
Νόρκεπινγκ
Μάλμε
|
|
|
18:30
372
|
Ροβανιέμι
Κουόπιο
|
|
|
18:30
1354
|
Γκνιστάν
Μούσα
|
|
|
18:30
1355
|
Ούλου
ΚΠΒ Κόκκολα
|
|
|
18:30
1356
|
Ελ Εντάγκ Ελ Χάρμπι
Ελ Γκούνα
|
|
|
18:30
1357
|
Βιγκίνγκιτ
Χόνκα Ακατέμια
|
|
|
18:30
1358
|
Γκράνκουλα ΙΦΚ
Έσπο
|
|
|
18:45
373
|
UTA Αράντ
Πολιτέχνικα Ιάσι
|
|
|
19:00
-
|
Σλόμποντα Τούζλα
Σαράγιεβο
|
|
|
19:00
-
|
Σίμπα Σπορτς Κλαμπ
Μπιασάρα Γιουνάιτεντ
|
|
|
19:00
-
|
Αφτζέτ Άφιονσπορ
Γκουμουσχάνε Ντόγκανσπορ
|
|
|
19:00
-
|
Φετίγεσπορ
Ναζιλιμπιλντσπόρ
|
|
|
19:00
-
|
Μπούκασπορ
Όφσπορ
|
|
|
19:00
-
|
Μάγκνι
Λέικνιρ Ρέικιαβικ
|
|
|
19:00
-
|
Σουτιέσκα Νίκσιτς
Ζέτα
|
|
|
19:00
-
|
9 Ντε Οκτούμπρε
Γκουαλασέο SC
|
|
|
19:00
-
|
Ισπάρτα 32 Σπορ
Καρσίγιακα
|
|
|
19:00
-
|
Λουξεμβούργο (Γ)
Βουλγαρία (Γ)
|
|
|
19:00
374
|
Βόλφσμπουργκ
Μπάγερ Λεβερκούζεν
|
|
|
19:00
375
|
Βέιλε
Σοντερίσκε
|
|
|
19:00
376
|
Κορκ Σίτι
Ντάνταλκ
|
|
|
19:00
377
|
Σασσουόλο
Κάλιαρι
|
|
|
19:00
378
|
Βίκινγκ
Αάλεσουντ
|
|
|
19:00
427
|
Μπραν
Μπόντο Γκλιμτ
|
|
|
19:00
428
|
Ρόζενμποργκ
Χάουγκεσουντ
|
|
|
19:00
429
|
Σάντεφιορντ
Στρομσγκόντσετ
|
|
|
19:00
430
|
Σταρτ
Κρίστιανσουντ
|
|
|
19:00
431
|
Λοκομοτίβ Μόσχας
Ταμπόφ
|
|
|
19:00
432
|
Γκαζιαντέπ
Φατίχ Καραγκιουμρούκ
|
|
|
19:00
433
|
Μπασακσεχίρ
Γαλατασαράι
|
|
|
19:00
434
|
Σπάρτα Πράγας
Ζλιν
|
|
|
19:00
1359
|
Ζίλινα
Σλόβαν Μπρατισλάβας
|
|
|
19:00
1360
|
Γκιρέσουνσπορ
Μενέμενσπορ
|
|
|
19:00
1361
|
Αλουμίνι Κιντριτσέβο
Ολίμπια Λιουμπλιάνα
|
|
|
19:00
1362
|
Ράζα Μπένι Μελάλ
Ιτιχάντ Τάνγκερ
|
|
|
19:00
1363
|
Ρίγα
Βαλμιέρα
|
|
|
19:00
1364
|
Ντανούμπιο
Μπόστον Ρίβερ
|
|
|
19:00
1365
|
Κοτζάελισπορ
Σαριγιέρ
|
|
|
19:00
1366
|
Αμεντσπόρ
24 Ερζινκάνσπορ
|
|
|
19:15
435
|
Γκενκ
Μαλίν
|
|
|
19:15
436
|
Αλμπαθέτε
Πονφεραντίνα
|
|
|
19:15
496
|
Καρταχένα
Σπόρτινγκ Χιχόν
|
|
|
19:15
1367
|
Καραμπάγκ
Νέφτσι Μπακού
|
|
|
19:25
1368
|
Μέταλιστ 1925
Αγκρομπίζνες Βόλοτσισκ
|
|
|
19:30
-
|
Αλ Ακάμπα
Αλ Φαϊσάλι Αμμάν
|
|
|
19:30
437
|
Γρανάδα
Αλαβές
|
|
|
19:30
438
|
Ένωσις Ν. Παραλιμνίου
ΑΠΟΕΛ
|
|
|
19:30
495
|
Μπέτις
Βαγιαδολίδ
|
|
|
19:30
1369
|
Ρουκχ Λβιβ
Κόλος Κοβαλίβκα
|
|
|
19:30
1370
|
Ντεπόρτες Σάντα Κρούζ
Ντεπόρτες Τεμούκο
|
|
|
20:00
-
|
Ντεπορτίβο Ατσουάπα
Μουνισιπάλ
|
|
|
20:00
-
|
Ζλάτιμπορ
Παρτιζάν
|
|
|
20:00
-
|
Τουριάλμπα
Πουέρτο Γκολφίτο
|
|
|
20:00
-
|
Μουνισιπάλ Σαν Ραμόν
Μουνισιπάλ Σάντα Άνα
|
|
|
20:00
-
|
Σικάγο Ρεντ Σταρς (Γ)
Σκάι Μπλου (Γ)
|
|
|
20:00
-
|
ΦΚ Ποντγκόριτσα
Γιεζέρο
|
|
|
20:00
-
|
Ατλέτικο Σάντο Ντομίνγκο
Κλαμπ Ατλέτικο Πορτένο
|
|
|
20:00
-
|
Εσπεράνς Σπορτίβ Ντε Τυνίς
ΚΣ Σφαξιέν
|
|
|
20:00
439
|
Τολούκα
Σάντος Λαγκούνα
|
|
|
20:00
1371
|
Σένιτσα
Ντουνάισκα Στρέντα
|
|
|
20:05
440
|
Βαραζντίν
Οσίγιεκ
|
|
|
20:30
-
|
Βόλος ΝΠΣ
Άρης
|
|
|
20:30
-
|
Αλ Αΐν Αλ Αταουίλα
Νατζράν
|
|
|
20:30
-
|
Αλ Ανσάρ
Αλ Τούκμπαχ
|
|
|
20:30
-
|
Αλ Μπουκαϊριγιά
Αλ Μπάτεν
|
|
|
20:30
-
|
Αλ Τζαμπαλάιν
Τζέντα Κλαμπ
|
|
|
20:30
-
|
Αλ Καουκάμπ
Χετέν
|
|
|
20:30
-
|
Αλ Μοτζέλ
Αλσχούλα
|
|
|
20:30
-
|
Αλ Νόζουμ
Οχούντ Μεντίνα
|
|
|
20:30
-
|
Αλ Καντισίγια
Αλ Τζίλ
|
|
|
20:30
-
|
Aλ Τακαντόμ
Αλ Ταέ Χαίλ
|
|
|
20:30
441
|
Ανόρθωση
Απόλλων Λεμεσού
|
|
|
20:30
442
|
Μορεϊρένσε
Φαρένσε
|
|
|
20:30
1372
|
ΗΒ Τόρσχαβν
ΙΦ Φουγκλαφιόρντουρ
|
|
|
20:30
1373
|
ΤΣΣΚΑ Σόφιας
Λουντογκόρετς
|
|
|
21:00
-
|
Τίτογκραντ
Ίσκρα Ντανίλοβγκραντ
|
|
|
21:00
-
|
Ντέσιτς Τούζι
Ρούνταρ Πλιέβλια
|
|
|
21:00
-
|
Χοντ
Βαλερένγκα 2
|
|
|
21:00
-
|
Μπραζιλιένσε
Καλντένσε
|
|
|
21:00
-
|
Μπραγκαντίνο-ΠΑ
Βιλχενένσε
|
|
|
21:00
443
|
Λέστερ
Μπέρνλι
|
|
|
21:00
444
|
Ναϊμέγκεν
Άλμερε Σίτι
|
|
|
21:00
1374
|
Σαμπάμπ Αλ Αχλί Ντουμπάι
Παχτακόρ
|
|
|
21:00
1375
|
Έστεγκλαλ Τεχεράνης
Αλ Σόρτα Βαγδάτης
|
|
|
21:00
1376
|
Αλ Μοκαβλούν Αλ Αράμπ
Αλ Ιτιχάντ Αλεξάνδρεια
|
|
|
21:15
1377
|
Ρενεσάνς Ζεμάμρα
Βιντάντ Καζαμπλάνκα
|
|
|
21:15
1378
|
Προγκρέσο
Μοντεβιδέο Γουόντερερς
|
|
|
21:30
-
|
Ποτιγκουάρ Μοσορό
Φρεϊ Παουλιστάνο
|
|
|
21:30
-
|
Εσπόρτε Κλούμπε Βιτόρια (Γ)
Φλαμένγκο (Γ)
|
|
|
21:30
445
|
Λας Πάλμας
Φουενλαμπράδα
|
|
|
21:30
446
|
Οντ
Στάμπαεκ
|
|
|
21:30
447
|
Στεάουα Βουκουρεστίου
Άργκες Πιτέστι
|
|
|
21:30
1018
|
ΝΣ Μούρα
ΝΝ Γκόριτσα
|
|
|
21:30
1032
|
Ουνιβ. Κατόλικα Κίτο
Τέκνικο Ουνιβερσιτάριο
|
|
|
21:45
-
|
Άλτος
Σάο Ραϊμούντο Μπόα Βίστα
|
|
|
21:45
448
|
Αντβέρπ
Έουπεν
|
|
|
21:45
449
|
Γιουβέντους
Σαμπντόρια
|
|
|
22:00
-
|
Σελαχού
Ντεπορτίβο Μαλακατέκο
|
|
|
22:00
-
|
Ερυθρός Αστέρας
Βοζντόβατς
|
|
|
22:00
-
|
Μουνισιπάλ Λιμπέρια
Γκουανακαστέκα
|
|
|
22:00
-
|
Φορταλέζα CEIF
Γιανέρος
|
|
|
22:00
-
|
Αφογάδος ντα Ινγκαζέιρα
Φλορέστα
|
|
|
22:00
-
|
Πόρτλαντ Θορνς (Γ)
Γιούτα Ρόγιαλς (Γ)
|
|
|
22:00
-
|
ΦΚ Κασκαβέλ
Καμποφριένσε
|
|
|
22:00
-
|
Ατλέτικο Τουμπαράο
Σάο Λουίζ
|
|
|
22:00
-
|
Ατλέτικο Καγιαζειρένσε
Γκλόμπο
|
|
|
22:00
-
|
Ιταμπαϊάνα
ABC Νατάλ
|
|
|
22:00
-
|
Βιτόρια Ντα Κονκίστα
Κορουρίπε
|
|
|
22:00
-
|
Σινόπ
Ρίβερ Ατλέτικο Κλούμπε
|
|
|
22:00
-
|
Ζι-Παράνα
Ατλέτικο Ακρεάνο
|
|
|
22:00
-
|
Βίλα Νόβα Ατλ. Κλούμπε
Πάλμας
|
|
|
22:00
450
|
Γκρέμιο
Παλμέιρας
|
|
|
22:00
451
|
Κοριτίμπα
Βάσκο Ντα Γκάμα
|
|
|
22:00
452
|
Μαρσέιγ
Λιλ
|
|
|
22:00
453
|
Ρεάλ Σοσιεδάδ
Ρεάλ Μαδρίτης
|
|
|
22:00
1005
|
Μπρούσκε
Τομπένσε
|
|
|
22:00
1015
|
Ιπιράνγκα RS
Κρισιούμα
|
|
|
22:00
1017
|
Μπόα Εσπόρτε
Ιτουάνο
|
|
|
22:15
-
|
Σλιέμα
Χιμπέρνιανς
|
|
|
22:15
-
|
Φλοριάνα
Γκζίρα Γιουνάιτεντ
|
|
|
23:00
-
|
Μπάρε
Μότο Κλούμπ
|
|
|
23:00
454
|
Τοντέλα
Ρίο Άβε
|
|
|
23:15
1003
|
Ντεπορτίβο Πάστο
Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα
|
|
|
23:30
-
|
Μπόκα Τζούνιορς Κάλι
Τίγκρες FC
|
|
|
23:30
1001
|
Σέρο
Ατλέτικο Ρεντίστας
|
|
|
23:30
1002
|
Ράζα Καζαμπλάνκα Αθλ.
Ντίφα Χασάνι
|
|
|
23:45
1000
|
Γκουαγιακίλ Σίτι
Ελ Νασιονάλ
|
|
|
00:00
-
|
Κρουζ Αζούλ (Γ)
Νεκάξα (Γ)
|
|
|
00:00
-
|
Ρέμο
Μποταφόγκο Πεσόα
|
|
|
00:00
-
|
Καφεταλέρος Τσιάπας ΙΙ
Πιονέρος Ντε Κανκούν
|
|
|
00:00
-
|
Αζόρες Ντε Ιντάλγκο
Ντεπορτίβο Ντόνγκου
|
|
|
00:00
1379
|
Κλουμπ Γκουαράνι
Γουαϊρένα
|
|
|
00:00
1380
|
Λιμόν
Ζικαράλ Σέρκομπα
|
|
|
00:00
1381
|
Ντεπορτ. Σαν Κάρλος
Καρταχίνες
|
|
|
00:00
1382
|
Φιλαδέλφεια Γιούνιον ΙΙ
Χάρτφορντ Αθλέτικ
|
|
|
00:15
455
|
Μποταφόγκο
Σάντος
|
|
|
01:00
-
|
Σασασίπας Τσικουιμούλα
Ντεπορτίβο Γουαστατούα
|
|
|
01:00
-
|
Μιρασόλ
Μπανγκού
|
|
|
01:00
-
|
Σιμαρόνες Ντε Σονόρα Β'
Μαζορκέρος
|
|
|
01:00
-
|
Γκάλβεζ
Φαστ Κλούμπε
|
|
|
01:00
1383
|
Τσάρλεστον Μπάτερι
Μαϊάμι FC
|
|
|
01:30
1392
|
Αμέρικα Ντε Κάλι
Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα
|
|
|
01:45
1384
|
Μοντεβιδέο Σίτι Τορκέ
Ατλέτικο Ρίβερ Πλέιτ
|
|
|
02:00
-
|
Φεροβιάριο
Παϊσαντού
|
|
|
02:00
456
|
Μόντρεαλ Ίμπακτ
Φιλαδέλφεια Γιούνιον
|
|
|
02:00
1385
|
Ντελφίν
Ρούνα
|
|
|
02:30
457
|
Σπορτ Ρεσίφε
Φλουμινένσε
|
|
|
02:30
1386
|
Λιμπερτάδ Ασουνσιόν
Σέρο Πορτένιο
|
|
|
03:00
458
|
Ατλέτικο Σαν Λούις
Μοντερέι
|
|
|
03:45
1387
|
Ατλέτικο Τζούνιορ
Ριονέγκρο Αγκουίλας
|
|
|
04:00
-
|
Πόρτλαντ Τίμπερς II
Ρενό 1868
|
|
|
05:00
145
|
Τιχουάνα
Χουάρεζ
|
|
|
05:00
1388
|
Ταπατίο
Αλεμπρίγιες Ντε Οάξακα
|
|
|
05:30
-
|
Σακραμέντο Ρεπάμπλικ
Τακομα Ντεφιάνς
|
|
|