06:00
-
|
Νουμάζου
Γκάμπα Οσάκα U23
|
|
|
06:00
-
|
Γκαϊνάρε Τοτόρι
Γκιράβανς Κιτ.
|
|
|
06:00
-
|
Καματάρε Σανούκι
Μπάουμπλιτζ Ακίτα
|
|
|
06:00
-
|
Ναγκάνο Παρσίρο
Βανράουρε
|
|
|
06:00
-
|
Θέσπα Κουσάτσου
Σαγκαμιχάρα
|
|
|
06:00
-
|
Οσάκα
Ιμαμπάρι
|
|
|
06:00
-
|
Τόκιο Μουσασίνο
Ριούτσου Κεϊζάι
|
|
|
06:00
-
|
Σόνι Σεντάι
Μαρουγιάσου Οκαζάκι
|
|
|
06:00
-
|
Μπιουάκο Σίγκα
Σουζούκα Πόιντ Γκέτερς
|
|
|
06:00
-
|
Χόντα
Κάγκουρα Σιμανέ
|
|
|
06:00
-
|
Χόντα Λοκ
Ρέινμιρ Αομόρι
|
|
|
06:00
-
|
Νάρα Κλαμπ
Βεέρτιεν Μίε
|
|
|
06:00
-
|
Τεγκαβατζάρο Μιγιαζάκι
Βέρσπα Όιτα
|
|
|
06:00
1173
|
Σαγκάν Τοσού
Τζούμπιλο Ιβάτα
|
|
|
06:00
1562
|
Μπλάκταουν Σίτι
Σίδνεϊ Γιουνάιτεντ 58
|
|
|
06:00
1564
|
Νταετζεόν Χάνα Σίτιζεν
Σεούλ Ι-Λάντ
|
|
|
06:30
1174
|
ΦΚ Τόκιο
Ναγκόγια
|
|
|
06:30
1563
|
Μάνλι Γιουνάιτεντ
Σίδνεϊ Γιουθ
|
|
|
07:00
-
|
Κάταλερ Τογιάμα
Φουκουσίμα Γιουν.
|
|
|
07:00
1170
|
Νταεγού
Ουλσάν HD
|
|
|
07:00
1171
|
Τζέονμπουκ
Γκανγκβόν
|
|
|
07:00
1175
|
Χοκάιντο Σαπόρο
Κασίμα Άντλερς
|
|
|
07:00
1176
|
Βίσελ Κόμπε
Σιμίζου
|
|
|
07:00
1185
|
Φατζιάνο Οκαϊάμα
Φουκουόκα
|
|
|
07:00
1186
|
Γκιφού
Καγκοσίμα
|
|
|
07:00
1187
|
Κιότο Σανγκά
Κασίβα Ρέισολ
|
|
|
07:00
1188
|
Μίτο Χόλιχοκ
Σίμπα Ισιχάρα Γιουνάιτεντ
|
|
|
07:00
1189
|
Μοντ. Γιαμαγάτα
Ομίγια
|
|
|
07:00
1190
|
Βεντφορέτ Κόφου
Β-Βάρεν Ναγκασάκι
|
|
|
07:00
1191
|
Ζβάιγκεν Καναζάβα
Μασίντα Ζέλβια
|
|
|
07:00
1347
|
ΣΚΑ Χαμπάροφσκ
Τομ Τομσκ
|
|
|
07:30
-
|
Σέντραλ Εντ Γουέστερν
Σάτιν
|
|
|
07:30
-
|
Γουίνγκ Γι
Ρεσούρσις Καπιτάλ
|
|
|
08:00
1177
|
Σερέσο Όσακα
Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς
|
|
|
08:00
1178
|
Καβασάκι
Γκάμπα Οσάκα
|
|
|
08:00
1179
|
Χιροσίμα
Ματσουμότο Γιαμάγκα
|
|
|
08:00
1196
|
Ουέλινγκτον Φοίνιξ
Γουέστερν Σίδνεϊ Γουόντερερς
|
|
|
08:00
1565
|
Γκουανγκτζού
Μπουσάν Ι Παρκ
|
|
|
08:00
1566
|
Τζεονάμ Ντράγκονς
Ανιάνγκ
|
|
|
08:30
-
|
Χόι Κινγκ
Ίστερν Σπορτς Κλαμπ
|
|
|
08:30
1338
|
Απία Λιχάρντ Τάιγκερς
Γόλονγκονγκ Γουλβς
|
|
|
09:00
1172
|
Ποχάνγκ
Γκιέονγκαμ
|
|
|
09:00
1180
|
Όιτα Τρίνιτα
Γιοκοχάμα Μαρίνος
|
|
|
09:00
1192
|
Εχίμε
Ρενόφα Γιαμαγκούτσι
|
|
|
09:30
-
|
Γκουανγκντόνγκ Σάουθ Τσάινα Τάιγκερ
Μπέιτζινγκ Σπορτ Γιουν.
|
|
|
09:30
-
|
Σίτιζεν
Μουτουάλ
|
|
|
09:30
-
|
Λίπερ
Ίστερν Ντίστρικτ
|
|
|
09:30
-
|
Σανγκάη Σένζιν
Σιτσουάν Λόνγκφορ
|
|
|
10:00
1181
|
Σόναν Μπελμάρε
Σεντάι
|
|
|
10:00
1197
|
Σίδνεϊ
Μέλμπουρν Σίτι
|
|
|
11:00
-
|
Ριπένσια Τιμισοάρα
Σπορτούλ Σνάγκοβ
|
|
|
11:00
1348
|
Νοβοσιμπίρσκ
Ταμπόφ
|
|
|
11:15
1435
|
Βικτόρια Ζίσκοφ
Ούστι Ναντ Λαμπέμ
|
|
|
11:30
-
|
Γουέν Λονγκ
Λι Μαν Γουόριορς
|
|
|
11:30
-
|
Λάιον Σίτι Σέιλορς
Μπαλεστιέρ Κάλσα
|
|
|
11:30
1292
|
WSG Τιρόλ
Φλοριντσντόρφερ
|
|
|
12:00
-
|
Κακαμέγκα Χομπόιζ
Μαθάρε Γιουνάιτεντ
|
|
|
12:00
-
|
Βέρντερ Βρέμης (Γ)
Χοφενχάιμ (Γ)
|
|
|
12:00
-
|
Μάλαγα (Γ)
Λεβάντε (Γ)
|
|
|
12:00
-
|
Εσπανιόλ (Γ)
Σεβίλλη (Γ)
|
|
|
12:00
1023
|
Ουράρτου
Αραράτ Γιερεβάν
|
|
|
12:00
1024
|
Αλασκέρτ
Αραράτ Αρμενία
|
|
|
12:00
1349
|
Ρότορ Βολγκογκράντ
Χίμκι
|
|
|
12:30
-
|
Χάπι Βάλεϊ
Σαουθ Τσάινα
|
|
|
12:30
-
|
Αλτάι
Καρντεμίρ Καραμπόκ
|
|
|
12:30
-
|
Σαριγιέρ
Μποντρουμσπόρ
|
|
|
12:30
541
|
Μαλάτιασπορ
Ανκαραγκουτσού
|
|
|
12:30
1214
|
Βίτοσα
Λοκομοτίβ Πλόβντιβ
|
|
|
12:30
1225
|
Αφτζέτ Άφιονσπορ
Ντενίζλισπορ
|
|
|
12:30
1567
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο Β'
Αρένας Κλαμπ
|
|
|
12:30
1568
|
Σεβίγια Ατλέτικο
Ουκάμ Μούρθια
|
|
|
13:00
-
|
Μπάγερν Μονάχου Β’
Γκάρχινγκ
|
|
|
13:00
-
|
Σινγκτάρουα
Πττ Ράιονγκ
|
|
|
13:00
-
|
Σαμούτ Πράκαν Σίτι
Σουκοτάι
|
|
|
13:00
-
|
EDF Λογκρόνο (Γ)
Μαδρίτη CFF (Γ)
|
|
|
13:00
-
|
Ρεάλ Σοσιεδάδ (Γ)
Ράγιο Βαγιεκάνο (Γ)
|
|
|
13:00
-
|
Βαλένθια (Γ)
Σπόρτινγκ Ουέλβα (Γ)
|
|
|
13:00
-
|
Ντιναμό Ότο
Κόντρου Λοζόβα
|
|
|
13:00
542
|
Ουφά
Αχμάτ Γκρόζνι
|
|
|
13:00
543
|
Οβιέδο
Ταραγόνα
|
|
|
13:00
544
|
Εϊμπάρ
Βαγιαδολίδ
|
|
|
13:00
1006
|
Έλβα
Ταλίνα Κάλεβ U21
|
|
|
13:00
1007
|
Ταμέκα Τάρτου ΙΙ
Ρακβέρε Τάρβας
|
|
|
13:00
1036
|
Πάιντε Λιναμεσκόντ
Φλόρα Ταλίν
|
|
|
13:00
1350
|
Νίζνι Νοβγκόροντ
Σινίκ Γιάροσλαβλ
|
|
|
13:00
1569
|
Ούνιον Αντάρβε
Σαν Σεμπάστιαν Ρέγιες
|
|
|
13:00
1570
|
Ατλέτικο Μπαλεάρες
Βιγιαρεάλ Β'
|
|
|
13:00
1571
|
Φουενλαμπράδα
Ρεάλ Μαδρίτης Καστίγια
|
|
|
13:00
1572
|
Μπούργος
Λας Πάλμας Β
|
|
|
13:00
1573
|
Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης
Κούλτουραλ Λεονέσα
|
|
|
13:00
1574
|
Κονκουένσε
Έμπρο
|
|
|
13:00
1575
|
Ιμπίζα Ειβίσα
Ταλαβέρα
|
|
|
13:00
1576
|
Μελίγια
Χουμίγια
|
|
|
13:15
545
|
Φένλο
Αϊντχόφεν
|
|
|
13:15
1474
|
Πάσος Φερέιρα
Εστορίλ
|
|
|
13:30
-
|
Ζετζιάνγκ Γκριντάουν
Χεϊλόνγιανγκ Λάβα Σπρίνγκ
|
|
|
13:30
-
|
Μίλαν (Γ)
Φλορεντία Σαν Τζιμινιάνο (Γ)
|
|
|
13:30
-
|
Αμεντσπόρ
Σανκακτέπε
|
|
|
13:30
-
|
Σανλιουρφασπόρ
Μπαντίρμασπορ
|
|
|
13:30
546
|
Τζένοα
Γιουβέντους
|
|
|
14:00
-
|
Μανίσασπορ
Άνκαρα Ντέμιρσπορ
|
|
|
14:00
-
|
Σιόνι Μπολνίσι
Βιτ Τζόρτζια
|
|
|
14:00
-
|
Ατλέτικο Μαδρίτης (Γ)
Μπαρτσελόνα (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Μπανγκόκ Γιουνάιτεντ
Μπουριράμ Γιουνάιτεντ
|
|
|
14:00
-
|
Χατσετέπε
Γκαζιαντεπσπόρ
|
|
|
14:00
-
|
Νίγκντε Αναντολού
Γκουμουσχάνε Ντόγκανσπορ
|
|
|
14:00
-
|
Σακάριασπορ
Έγιουπσπορ
|
|
|
14:00
-
|
Σαμσουνσπόρ
Μπαϊράμπασα
|
|
|
14:00
-
|
Ούτας Ουσακσπόρ
Ινέγκολσπορ
|
|
|
14:00
-
|
Ανατόλου Σελκούκλουσπορ
Πέντικσπορ
|
|
|
14:00
-
|
Ντάριτσα Γκεντσλερμπιρλιγκί
Ετιμέσγκουτ
|
|
|
14:00
-
|
Φετίγεσπορ
Σίβας Ντορτ Έιλουσπόρ
|
|
|
14:00
-
|
Μενέμενσπορ
Κιρκλαρέλισπορ
|
|
|
14:00
-
|
Ιντμάν Γιουρντού
Καχραμανμάρασπορ
|
|
|
14:00
-
|
Τοκάτσπορ
Μπακ Σπορ Κουλούμπου
|
|
|
14:00
-
|
Τουζλασπόρτ
Ζον. Κομούρσπορ
|
|
|
14:00
-
|
Γκραν. Τενερίφη (Γ)
Μπιλμπάο (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Φοβού
Ουμς Ντε Λουμ
|
|
|
14:00
-
|
Γιόνγκ Σπορτ Ακάντεμι
Σταντ Ρενάρ
|
|
|
14:00
1008
|
Γκριφ Βεϊχερόβο
Πογκόν Σιέντλτσε
|
|
|
14:00
1261
|
Κότμπους
Καρλσρούη
|
|
|
14:00
1597
|
Σουτιέσκα Νίκσιτς
Ζέτα
|
|
|
14:05
1010
|
Ζνιτσζ Προυσζκόβ
Ραντόμιακ Ράντομ
|
|
|
14:30
-
|
Μπότεβ Λούκοβιτ
Τριάβνα
|
|
|
14:30
-
|
ΚΟΜ Μπερκοβίτσα
Βίχαρ Σλαβγιανόβο
|
|
|
14:30
-
|
Λοκομοτίβ 1927 Ντριάνοβο
Γιάντρα 2019 Γκάμπροβο
|
|
|
14:30
-
|
Παρτιζάν Τσέρβεν Μπριάγκ
Ακαντέμικ Σβίστοβ
|
|
|
14:30
-
|
Παβλικένι
Λέφσκι 2007
|
|
|
14:30
-
|
Σεβλιέβο
Πάρβα Ατόμνα
|
|
|
14:30
-
|
Σπάρτακ Πλέβεν
Λοκομοτίβ Μέζντρα
|
|
|
14:30
-
|
Γιάντρα Πόλσκι Τράμπες
Μπντιν Βίντιν
|
|
|
14:30
-
|
BC Ρέιντζερς
Νταμπλ Φλάουερ
|
|
|
14:30
547
|
Αρμίνια Μπίλεφελντ
Μπόχουμ
|
|
|
14:30
548
|
Μπάγερ Λεβερκούζεν
Βέρντερ Βρέμης
|
|
|
14:30
549
|
Νταντί
Σέλτικ
|
|
|
14:30
550
|
MSV Ντούισμπουργκ
Κολωνία
|
|
|
14:30
551
|
Πάντερμπορν
Ίνγκολσταντ
|
|
|
14:30
1022
|
Μιλσάμι
Σφίντουλ Γκεόργκε
|
|
|
14:30
1368
|
Μπέρλινερ
Τσέμνιτσερ
|
|
|
14:30
1369
|
Ομπερλάουσιτς
Ουνιόν Φουρστενβάλντε
|
|
|
14:30
1370
|
Μπούντισα Μπάουτζεν
Γερμανία Χάλμπερσταντ
|
|
|
14:30
1371
|
Χέρτα Βερολίνου ΙΙ
Μπάμπελσμπεργκ
|
|
|
14:30
1372
|
Λοκομοτίβ Λειψίας
Ουέρμπαχ
|
|
|
14:30
1373
|
Βάκερ Νορντχάουζεν
Ντιναμό Βερολίνου
|
|
|
14:30
1374
|
Μεουσέλβιτζ
Μπισοφσβερντάερ
|
|
|
14:45
-
|
Χέλσινγκορ
Κέγκε
|
|
|
14:45
-
|
Φρέμαντ Αμαγκέρ
Βίμποργκ
|
|
|
14:45
-
|
Χβιντόβρε
Ροσκίλντε
|
|
|
14:45
-
|
Νίκομπινγκ
Λίνγκμπι
|
|
|
14:45
-
|
Σίλκεμποργκ
Φρεντερίτσια
|
|
|
14:45
-
|
Θίστιντ
Νάεστβεντ
|
|
|
15:00
-
|
Πεϊκάν
Σανάτ Νάφτ Αμπαντάν
|
|
|
15:00
-
|
Σβίλενγκαρντ 1921
Σόκολο Μάρκοβο
|
|
|
15:00
-
|
Ντέρμπι U23
Γουλβς U23
|
|
|
15:00
-
|
Ζομπ Αχάν
Εστεγκάλ Κουζεστάν
|
|
|
15:00
-
|
Αλ Τανταμούν Σουρ
Αλ Αχέντ
|
|
|
15:00
-
|
Ενούγκου Ρέϊντζερς
ΚΣ Σφαξιέν
|
|
|
15:00
-
|
ΕΣ Σαχέλ
Σαλίτας
|
|
|
15:00
-
|
Χασάνια Αγκανίρ
Μπερκάνε
|
|
|
15:00
-
|
Μπενκόβσκι Μπιάλα
Ουστρέμ Ντοντσέβο
|
|
|
15:00
-
|
Κουμπράτ
Σβετκάβιτσα
|
|
|
15:00
-
|
Λέφσκι Κάρλοβο
Ατλέτικ Κουκλέν
|
|
|
15:00
-
|
Ρίνκγκόμπινγκ
Μπράμπραντ
|
|
|
15:00
-
|
JS Χέρκουλες
Ίντερ Τούρκου
|
|
|
15:00
-
|
Μπάγερν Μονάχου (Γ)
Πότσνταμ (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Φράιμπουργκ (Γ)
Βόλφσμπουργκ (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Ηρακλής
Αήττητος Σπάτων
|
|
|
15:00
-
|
Απόλλων Λάρισας
ΑΕ Καραϊσκάκης
|
|
|
15:00
-
|
Απόλλων Πόντου
Αιγινιακός
|
|
|
15:00
-
|
Παναχαϊκή
Δόξα Δράμας
|
|
|
15:00
-
|
Βόλος ΝΠΣ
Σπάρτη
|
|
|
15:00
-
|
Αετός Οφρυνίου
Καβάλα
|
|
|
15:00
-
|
Αλέξανδρος Κιλκίς
Ασπίς Ξάνθης
|
|
|
15:00
-
|
Άρης Αβάτου
ΠΑΟ Κοσμίου
|
|
|
15:00
-
|
Εθνικός Σιδηροκάστρου
Κεραυνός Πέρνης
|
|
|
15:00
-
|
ΑΕ Καλαμπακίου
Εθνικός Αλεξανδρούπολης
|
|
|
15:00
-
|
Νέστος Χρυσούπολης
Απόλλων Παραλιμνίου
|
|
|
15:00
-
|
Πανσερραϊκός
Ορφέας Ξάνθης
|
|
|
15:00
-
|
Αγροτικός Αστέρας
Αναγέννηση Γιαννιτσών
|
|
|
15:00
-
|
Άρης Παλαιοχωρίου
ΠΟ Τριγλίας
|
|
|
15:00
-
|
Εδεσσαϊκός
ΠΑΟ Κουφαλίων
|
|
|
15:00
-
|
Ελπίς Σκουτάρεως
Ερμής Αμυνταίου
|
|
|
15:00
-
|
ΑΠΕ Λαγκάδα
Αλμωπός Αριδαίας
|
|
|
15:00
-
|
Μελιτέας Μελίτης
Νίκη Αγκαθιάς
|
|
|
15:00
-
|
Ολυμπιακός Κυμίνων
Μακεδονικός
|
|
|
15:00
-
|
Γρεβενά Αεράτα
Κρόνος Αργυράδων
|
|
|
15:00
-
|
ΑΕ Λευκίμμης
Θεσπρωτός
|
|
|
15:00
-
|
Μακεδονικός Σιάτιστας
Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας
|
|
|
15:00
-
|
Ναυπακτιακός Αστέρας
Θρίαμβος Σερβιανών
|
|
|
15:00
-
|
Σούλι Παραμυθιάς
Μακεδονικός Φούφας
|
|
|
15:00
-
|
Αχιλλέας Νεοκαισαρείας
Νίκη Βόλου
|
|
|
15:00
-
|
ΓΣ Αλμυρός
ΑΟ Στυλίδας
|
|
|
15:00
-
|
Απόλλων Μακρυχωρίου
Φωκικός
|
|
|
15:00
-
|
Αστέρας Ιτέας
Αναγέννηση Καρδίτσας
|
|
|
15:00
-
|
Οικονόμος Τσαριτσάνης
Θησέας Αγριάς
|
|
|
15:00
-
|
ΑΣ Μετέωρα
Πιερικός
|
|
|
15:00
-
|
Ολυμπιακός Βόλου
ΑΟ Σελλάνων
|
|
|
15:00
-
|
Αμπελακιακός
ΑΕ Νεάπολης
|
|
|
15:00
-
|
ΠΟ Ατσαλένιου
ΑΕΕΚ ΣΥΝ.ΚΑ
|
|
|
15:00
-
|
Επισκοπή
Γιούχτας
|
|
|
15:00
-
|
Εθνικός Πειραιώς
Κερατσίνι
|
|
|
15:00
-
|
ΟΦ Ιεράπετρας
Ατρόμητος Πειραιά
|
|
|
15:00
-
|
Παλαιοχώρα
Προοδευτική
|
|
|
15:00
-
|
Αχαρναϊκός
Ιάλυσος
|
|
|
15:00
-
|
Διαγόρας Βραχνέικων
Παναιγιάλειος
|
|
|
15:00
-
|
Φοίβος Κρεμαστής
Διαγόρας Ρόδου
|
|
|
15:00
-
|
Πανηλειακός
Αστέρας Αμαλιάδας Πανοπ.
|
|
|
15:00
-
|
Πανμοβριακός Ριόλου
Παλληνιακός
|
|
|
15:00
-
|
Θύελλα Ραφήνας
ΠΑΟ Βάρδας
|
|
|
15:00
-
|
Αμβρυσσέας Διστόμου
Καλαμάτα
|
|
|
15:00
-
|
Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΟ Κατασταρίου
|
|
|
15:00
-
|
ΑΟ Εικοσιμίας
ΠΣ Η Σπάρτη
|
|
|
15:00
-
|
ΑΟ Υπάτου
Ένωση Ασπροπύργου Δόξας
|
|
|
15:00
-
|
Μανδραϊκός
Ένωση Λέρνας
|
|
|
15:00
-
|
Πάμισος Μεσσήνης
Παναρκαδικός
|
|
|
15:00
-
|
Παναργειακός ΑΠΟ
ΑΕ Ερμιονίδας
|
|
|
15:00
-
|
Βαλμιέρα
BFC Νταουγκάβπιλς
|
|
|
15:00
-
|
Παλάνγκα
Πανεβέζις
|
|
|
15:00
-
|
Οτόχο
Ράζα Καζαμπλάνκα Αθλ.
|
|
|
15:00
-
|
ΑΟ Χαλκίς
Άγιοι Ανάργυροι
|
|
|
15:00
-
|
Χαραυγιακός
Πανθηραϊκός
|
|
|
15:00
-
|
Αιγάλεω
Κόρινθος 2006
|
|
|
15:00
-
|
Αιολικός
Απόλλων Ερέτριας
|
|
|
15:00
-
|
Ηλυσιακός
Άγιος Ιερόθεος
|
|
|
15:00
-
|
Θύελλα Καμαρίου
Καλλιθέα
|
|
|
15:00
-
|
Φερονικέλι
Τρέπσα 89
|
|
|
15:00
-
|
Τζιλάνι
Κεκ-Ο
|
|
|
15:00
-
|
Καστριότι
ΚΦ Τίρανα
|
|
|
15:00
-
|
Λάτσι
Φλαμουρτάρι
|
|
|
15:00
-
|
Φλωριάδα
Τηλυκράτης
|
|
|
15:00
552
|
Καϊσερισπόρ
Μπασακσεχίρ
|
|
|
15:00
553
|
ΟΦΗ
Λεβαδειακός
|
|
|
15:00
1037
|
Μάαρντου Λινάμεσκοντ
Νόμε Κάλιου
|
|
|
15:00
1215
|
Ντουνάφ Ρούσε
Τσέρνο Μόρε Βάρνα
|
|
|
15:00
1226
|
Αντάνασπορ
Γκεντσλερμπιρλιγκί
|
|
|
15:00
1227
|
Μπολουσπόρ
Μπαλικεσιρσπόρ
|
|
|
15:00
1262
|
Μπραουνσβάιγκ
Μέπεν
|
|
|
15:00
1351
|
Ζενίτ 2
Φάκελ Βορονέζ
|
|
|
15:00
1380
|
Οφενμπάχερ Κίκερς
Φράιμπουργκ ΙΙ
|
|
|
15:00
1381
|
Στουτγκάρδη II
Μάιντζ ΙΙ
|
|
|
15:00
1387
|
Χάνσα Λούνεμπουργκ
Άιντραχτ Νόρντερστεντ
|
|
|
15:00
1388
|
Λούπο Μαρ. Βόλφσμπουργκ
Σβαρτς Βάις Ρέντεν
|
|
|
15:00
1389
|
Ζάνκτ Πάουλι ΙΙ
Έγκεστορφ
|
|
|
15:00
1390
|
Χαβέλσε
Αμβούργο ΙΙ
|
|
|
15:00
1602
|
Αμερθάλ
Άουμπσταντ
|
|
|
15:30
-
|
Λουντογκόρετς Β
ΤΣΣΚΑ 1948
|
|
|
15:30
-
|
Πιρίν Μπλαγκόεβγκραντ
Καριάνα Έρντεν
|
|
|
15:30
-
|
Μπρεγκάνλικα Κράουν
Ντετόνιτ Τζούνιορ
|
|
|
15:30
-
|
Κιτ-Γκόου Πέχτσεβο
Παρτιζάν Ομπρσάνι
|
|
|
15:30
-
|
Πλακόβιτσα
Κόζουβ Γκέβγκελιτζα
|
|
|
15:30
-
|
Τίκβες
Σάσα
|
|
|
15:30
-
|
Βαρντάρ Νεγκοτίνο
Μπόρετς Βέλες
|
|
|
15:30
-
|
Κοράμπι
Στρούγκα Τριμ
|
|
|
15:30
-
|
Λαμπουνίστα
Τέτεκς
|
|
|
15:30
-
|
ΦΚ Σκόπια
Γκόμπλεν
|
|
|
15:30
-
|
Γκοστιβάρ
Πέλιστερ
|
|
|
15:30
-
|
Βλάζριμι 77
Γκεντς Καλεμλέρ
|
|
|
15:30
-
|
Κέιπ Ουμόγια Γιουν.
Ρόγιαλ ΑΜ
|
|
|
15:30
-
|
Γιόμο Κόσμος
Ουθονγκάθι
|
|
|
15:30
-
|
Ουμπουντού Κέιπ Τάουν
Πρετόρια Γιουνιβερσίτι
|
|
|
15:30
-
|
Κιάσο
Βιλ 1900
|
|
|
15:30
554
|
Άλκμααρ
Άγιαξ
|
|
|
15:30
555
|
Χρόνινγκεν
Ντεν Χάαγκ
|
|
|
15:30
556
|
Λοκομοτίβ Μόσχας
Κρασνοντάρ
|
|
|
15:30
557
|
Λυών
Μονπελιέ
|
|
|
15:30
1146
|
Τσίπα Γιουνάιτεντ
Χάιλαντς Παρκ
|
|
|
15:30
1413
|
Μπισκέγλιε
Σιρακούσα Κάλσιο
|
|
|
15:30
1414
|
Κατάνια
Γιούβε Στάμπια
|
|
|
15:30
1415
|
Κασερτάνα 1908
Βιτερμπέσε
|
|
|
15:30
1416
|
Ριέτι
Κατανζάρο
|
|
|
15:30
1417
|
Σικούλα Λεόνζιο
Μονόπολι
|
|
|
15:30
1418
|
Κάβεσε
Παγκανέζε
|
|
|
15:30
1419
|
Βίρτους Φρανκάβιλα
Τραπάνι
|
|
|
15:30
1420
|
Βις Πέζαρο
Σουντιρόλ
|
|
|
15:45
-
|
Ντιζόν (Γ)
Παρί Σεν Ζερμέν (Γ)
|
|
|
15:50
-
|
Μίρμπατ
Φάντζα
|
|
|
16:00
-
|
Ντεσπορτίβο Ουίλα
Κουάντο Κουμπάνκο
|
|
|
16:00
-
|
Καλντένσε
Τουπινάμπας
|
|
|
16:00
-
|
AB Γκλαντσάξε
Αβάρτα
|
|
|
16:00
-
|
Ατρόμητος
ΑΕΚ
|
|
|
16:00
-
|
Ντόρογκι
Ζαλαεγκερζέγκ
|
|
|
16:00
-
|
Καζινσμπαρισίκα
Μοσονμαγιάροβαρ
|
|
|
16:00
-
|
Σοροκσάρ
Σεγκλέντι
|
|
|
16:00
-
|
Τισζακέσκε
Σιόφοκ
|
|
|
16:00
-
|
Ντουνακανιάρ
Μόνορι
|
|
|
16:00
-
|
Ματέρα
Ποτέντζα
|
|
|
16:00
-
|
Μπεράνε
Άρσεναλ Τιβάτ
|
|
|
16:00
-
|
Μποκέλι
ΦΚ Ποντγκόριτσα
|
|
|
16:00
-
|
Ιγκάλο
Γιεντίστβο Μπιέλο Πόλιε
|
|
|
16:00
-
|
Γιεζέρο
Ντέσιτς Τούζι
|
|
|
16:00
-
|
ΚΟΜ Ποντγκόριτσα
Ότραντ Ολίμπικ
|
|
|
16:00
-
|
Τράιαλ Κρούσεβατς
Σλόμποντα Ούζιτσε
|
|
|
16:00
-
|
Τελεόπτικ
Ίντιζα
|
|
|
16:00
-
|
Βίντερτουρ
Ααράου
|
|
|
16:00
-
|
Μπενγκαλούρου
Γκόα
|
|
|
16:00
-
|
Κολόμπε
Τονέρε Καλάρα
|
|
|
16:00
-
|
Φεουτσού
Λε Άστρ
|
|
|
16:00
-
|
Νιου Σταρς
Αβιόν Ενκάμ
|
|
|
16:00
-
|
Μπαμέντα
Ντράγκον Γιάουντε
|
|
|
16:00
558
|
Αταλάντα
Κιέβο
|
|
|
16:00
559
|
Μποέμιανς 1905
Οπάβα
|
|
|
16:00
584
|
Πατρονάτο
Ντεφένσα Xoυστίσια
|
|
|
16:00
585
|
Έμπολι
Φροζινόνε
|
|
|
16:00
586
|
Λάτσιο
Πάρμα
|
|
|
16:00
587
|
Μίλγουολ
Μπράιτον
|
|
|
16:00
588
|
Ρεμς
Ναντ
|
|
|
16:00
589
|
Παλέρμο
Κάρπι
|
|
|
16:00
590
|
Βενέτσια
Κρεμονέζε
|
|
|
16:00
1011
|
Γκόρνικ Λέτζνα
Ελάνα Τορούν
|
|
|
16:00
1088
|
Σαράγιεβο
Κρούπα
|
|
|
16:00
1089
|
Σιρόκι Μπρίγιεγκ
Τούζλα Σίτι
|
|
|
16:00
1090
|
Ζρίνσκι Μόσταρ
Γκοσκ Γκαμπέλα
|
|
|
16:00
1100
|
Αΐν Μ' Λίλα
Μπορτζ Μπου Αρερίντζ
|
|
|
16:00
1101
|
Ολιμπίκ Μεντέα
Καμπίλιε
|
|
|
16:00
1232
|
ΗΝΚ Γκόριτσα
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
|
|
16:00
1283
|
Λέντορφ
HOGO Βελς
|
|
|
16:00
1352
|
Μορντόβια Σαράνσκ
Λουτς Βλαδιβοστόκ
|
|
|
16:00
1353
|
Αρμαβίρ
Άβανγκαρντ Κουρσκ
|
|
|
16:00
1391
|
VFB Όλντενμπουργκ
VFL Όλντενμπουργκ
|
|
|
16:00
1436
|
Βλασίμ
Μας Ταμπόρσκο
|
|
|
16:00
1437
|
Βάρνσντορφ
Βιτκοβίτσε
|
|
|
16:00
1438
|
Χράντετς Κράλοβε
Προστεζόφ
|
|
|
16:00
1450
|
Ντουνάισκα Στρέντα
Ρουζομπερόκ
|
|
|
16:00
1598
|
Γκρμπάλι
Μπούντουτσνοστ
|
|
|
16:00
1599
|
Μόρναρ Μπαρ
Τίτογκραντ
|
|
|
16:00
1600
|
Λόβτσεν
Ίσκρα Ντανίλοβγκραντ
|
|
|
16:00
1601
|
Πετροβάτς
Ρούνταρ Πλιέβλια
|
|
|
16:00
1603
|
Έρλανγκεν-Μπρουκ
Γκεμπενμπάχ
|
|
|
16:00
1614
|
Πάφος
Ανόρθωση
|
|
|
16:15
591
|
Φούλαμ
Λίβερπουλ
|
|
|
16:30
-
|
Γιόνγκ Σπορτ Ακάντεμι
Έντινγκ Σπορτ
|
|
|
16:30
-
|
Ρενεζόνς
CS Ντον Μπόσκο
|
|
|
16:30
-
|
Νιούκι
Μοτέμα Πέμπε
|
|
|
16:30
592
|
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Νυρεμβέργη
|
|
|
16:30
1153
|
Ντιναμό Ζάγκρεμπ ΙΙ
Λούσκο
|
|
|
16:30
1154
|
Χάιντουκ Σπλιτ ΙΙ
Κουστοσίγια
|
|
|
16:30
1248
|
Πιάστ Γκλίβιτσε
Μιέντζ Λέγκνικα
|
|
|
16:30
1249
|
Ζαγκλέμπιε Λούμπιν
Άρκα Γκντίνια
|
|
|
17:00
-
|
Εργοτέλης
Ηρόδοτος
|
|
|
17:00
-
|
ΕΒ Στρέιμουρ
Β36 Τόρσχαβν
|
|
|
17:00
-
|
ΗΒ Τόρσχαβν
Ρούναβικ
|
|
|
17:00
-
|
Σκάλα
ΤΒ Τβορόιρι
|
|
|
17:00
-
|
Βίκινγκουρ Γκότα
Κι Κλάκσβικ
|
|
|
17:00
-
|
Λοκομοτίβ Τιφλίδας
Ντιναμό Τιφλίδας
|
|
|
17:00
-
|
Λεβερκούζεν (Γ)
Σαντ (Γ)
|
|
|
17:00
-
|
Ετζέλα Έτελμπρουκ
Βικτόρια Ροσπόρτ
|
|
|
17:00
-
|
Άμπια Γουόριορς
Πλατό Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Ελ Κανέμι Γουόριορς
Γκόμπε Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Χάρτλαντ
Άκβα Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Ιφεάνι Ούμπαχ
Κανό Πίλαρς
|
|
|
17:00
-
|
Ντέλτα Φορς
Νασαράουα Γιουν.
|
|
|
17:00
-
|
Κατσίνα Γιουνάιτεντ
Κβάρα Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
ΜΦΜ ΦΚ
Μπέντελ Ίνσουρανς
|
|
|
17:00
-
|
Νάιτζερ Τορνέιντος
Λόμπι Στάρς
|
|
|
17:00
-
|
Σανσάιν Σταρς
Ενγίμπα
|
|
|
17:00
-
|
Βίκι Τούριστς
Ρίβερς Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Γιόμπε Σταρς
Γκο Ράουντ Ομόκου
|
|
|
17:00
-
|
JSM Μπετζάια
Άσο Σχλεφ
|
|
|
17:00
-
|
Μοσταγκάνεμ
USM Ανάμπα
|
|
|
17:00
-
|
Τρόμσο
Μιόλνερ
|
|
|
17:00
593
|
Άβες
Τσάβες
|
|
|
17:00
594
|
Κόρδοβα
Σπόρτινγκ Χιχόν
|
|
|
17:00
595
|
Βασιλεία
Γιούνγκ Μπόις
|
|
|
17:00
596
|
Τουν
Λουκέρνη
|
|
|
17:00
597
|
Ζυρίχη
Ξαμάξ
|
|
|
17:00
598
|
Νασιονάλ Μαδέιρα
Ρίο Άβε
|
|
|
17:00
599
|
Μόλντε
Ρόζενμποργκ
|
|
|
17:00
1027
|
Θρότουρ Ρέικιαβικ
ΚΡ Ρεϊκιαβίκ
|
|
|
17:00
1284
|
Αντμίρα Β'
Νεουσιέντλ 1919
|
|
|
17:00
1341
|
Ντέσνα Τσερνίγκοφ
Λβιβ
|
|
|
17:00
1342
|
Καρπάτι Λβιβ
Μαριούπολ
|
|
|
17:00
1475
|
Κόβα Πιεντάντε
Πόρτο Β
|
|
|
17:00
1476
|
Κοβίλια
Φαμαλικάο
|
|
|
17:00
1477
|
Βαρζίμ
Ολιβεϊρένσε
|
|
|
17:00
1577
|
Θέλτα Βίγκο Β
Γιουνιονίστας
|
|
|
17:00
1578
|
Περαλάντα
Τερουέλ
|
|
|
17:00
1604
|
Μόναχο 1860 II
Κοτέρν
|
|
|
17:00
1605
|
Σετίφ
MC Οράν
|
|
|
17:00
1608
|
Κόλο Κόλο
Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα
|
|
|
17:00
1624
|
Μουλούντια Ούζντα
Ραπίντε Ουέμ Ζεμ
|
|
|
17:15
600
|
Εσπανιόλ
Σεβίλλη
|
|
|
17:30
-
|
Αλ Νασρ Κουβέιτ
Αλ Κουβέιτ
|
|
|
17:30
1216
|
Σλάβια Σόφιας
Έταρ Βέλικο Ταρνόβο
|
|
|
17:30
1296
|
Γκαζ Μέταν Μέντιας
Ντιναμό Βουκουρεστίου
|
|
|
17:30
1421
|
Φεραλπισάλο
Σαμπενεντετέσε
|
|
|
17:30
1422
|
Τζιάνα Ερμίνιο
Γκούμπιο
|
|
|
17:30
1423
|
Ρίμινι
Ραβέννα
|
|
|
17:30
1424
|
Τεράμο
Βίρτους Βερόνα
|
|
|
17:30
1425
|
Τερνάνα
Ιμολέζε
|
|
|
17:30
1426
|
Βιτσέντζα
Τριεστίνα
|
|
|
17:30
1579
|
Όλοτ
Οντινιέντ
|
|
|
17:45
-
|
Αλ Χιλάλ Ριάντ
Αλ Αχλί Τζέντα
|
|
|
17:45
601
|
Εξέλσιορ
Τσβόλε
|
|
|
18:00
-
|
Ραντ Βελιγραδίου
Ερυθρός Αστέρας
|
|
|
18:00
-
|
Αλ Χιλάλ Ομντουρμάν
Ενκάνα
|
|
|
18:00
-
|
Γκορ Μαχία
Πέτρο Λουάντα
|
|
|
18:00
-
|
Χουσέιν Ντέι
Ζάμαλεκ
|
|
|
18:00
-
|
Ζέσκο Γιουνάιτεντ
Ασάντε Κοτόκο
|
|
|
18:00
-
|
Πριμέιρο Ντε Αγκόστο
Ακαντέμικα Λομπίτο
|
|
|
18:00
-
|
Μπουνταφόκι
Μπεκεσάμπα
|
|
|
18:00
-
|
Γκίρμοτ
Μπουνταόρσι
|
|
|
18:00
-
|
Κάποσβαρ
Τσακβάρι
|
|
|
18:00
-
|
Νιρεγκχάζα Σπάρτακους
Γκιόρι Έτο
|
|
|
18:00
-
|
Βάσας
Μπαλμαζουιβάροσι
|
|
|
18:00
-
|
Παρτιζάνι Τιράνων
Τεούτα Ντούρες
|
|
|
18:00
602
|
Άαλμποργκ
Άαρχους
|
|
|
18:00
604
|
Απόλλων Λεμεσού
ΑΠΟΕΛ
|
|
|
18:00
605
|
Μπούρσασπορ
Γαλατασαράι
|
|
|
18:00
606
|
Έσμπιεργκ
Βέιλε
|
|
|
18:00
607
|
Κοπεγχάγη
Χόμπρο
|
|
|
18:00
608
|
Μπορντό
Ρεν
|
|
|
18:00
609
|
Μίντιλαντ
Σοντερίσκε
|
|
|
18:00
610
|
Χόρσενς
Μπρόντμπι
|
|
|
18:00
611
|
Οντένσε
Ράντερς
|
|
|
18:00
612
|
Αλτάχ
Λασκ Λίντσερ
|
|
|
18:00
613
|
Ραπίντ Βιέννης
Χάρτμπεργκ
|
|
|
18:00
614
|
Στουρμ Γκρατς
Αούστρια Βιέννης
|
|
|
18:00
615
|
Σεντ Πόλτεν
Μάτερσμπουργκ
|
|
|
18:00
616
|
Σπαρτάκ Μόσχας
Ζενίτ
|
|
|
18:00
617
|
Βεντσάισελ
Νόρτζελαντ
|
|
|
18:00
618
|
Βάκερ Ίνσμπρουκ
Σάλτσμπουργκ
|
|
|
18:00
619
|
Βολφσμπέργκερ
Αντμίρα Βάκερ
|
|
|
18:00
1241
|
Πούσζκα Νιεπολομίσε
Όντρα Οπόλε
|
|
|
18:00
1432
|
Αλουμίνι Κιντριτσέβο
Ρούνταρ Βελένζε
|
|
|
18:00
1439
|
Μπουντεγιόβιτσε
Ζμπροϊόφσκα Μπρνο
|
|
|
18:00
1580
|
Αλκογιάνο
Βαλένθια Β
|
|
|
18:00
1581
|
Μπάνταχοθ
Γρανάδα Β'
|
|
|
18:00
1582
|
Καλαχόρα
Σανταντέρ
|
|
|
18:00
1583
|
Ελ Εχίντο 2012
Μαρμπέγια
|
|
|
18:00
1584
|
Γκουιθέλο
Ραπίντο Ντε Μπούζας
|
|
|
18:00
1585
|
Τουντελάνο
Μιράντες
|
|
|
18:00
1586
|
Σαμπαντέλ
Κορνεγιά
|
|
|
18:00
1587
|
Σαλαμάνκα
Ποντεβέδρα
|
|
|
18:00
1588
|
Βιγιανοβένσε
Ντον Μπενίτο
|
|
|
18:00
1589
|
Ντεπορτίβο Φαμπρίλ
Κορούξο
|
|
|
18:00
1590
|
Χιμνάστικα Τορελαβέγκα
Ρεαλ Σοσιεδάδ Β'
|
|
|
18:00
1591
|
Ρεάλ Μούρθια
Ρεάλ Λινένσε
|
|
|
18:00
1592
|
Ρεάλ Ουνιόν
Ιθάρα
|
|
|
18:00
1593
|
Ρεκρεατίβο Ουέλβα
Σαν Φερνάντο
|
|
|
18:00
1594
|
Λάνγκρεο
Μπαρακάλντο
|
|
|
18:00
1613
|
Αλ Ιτιχάντ Αλεξάνδρεια
Χάρας Ελ Χόντοντ
|
|
|
18:00
1615
|
Αλκή Ορόκλινη
Δόξα Κατωκοπιάς
|
|
|
18:15
620
|
Κλουμπ Ατλέτικο Ταγιέρες
Τίγκρε
|
|
|
18:15
1314
|
Σπόρτινγκ Κριστάλ
Σεζάρ Βαγιέχο
|
|
|
18:15
1595
|
Καστεγιόν
Μπανταλόνα
|
|
|
18:30
-
|
AΒ Αργκίρ
ΙΦ Φουγκλαφιόρντουρ
|
|
|
18:30
621
|
Πρίμπραμ
Σλάβια Πράγας
|
|
|
18:30
622
|
Έβερτον
Τσέλσι
|
|
|
18:30
1028
|
ΚΑ Ακουρέιρι
Φιολνίρ
|
|
|
18:30
1233
|
Ριέκα
Οσίγιεκ
|
|
|
18:30
1596
|
Ατλέτικο Μαλαγουένιο
Αλμερία Β'
|
|
|
18:45
-
|
Σαρ
Μάιζ
|
|
|
19:00
-
|
Μλάντοστ Λουτσάνι
Βοζντόβατς
|
|
|
19:00
-
|
Λίγκα Ντε Κίτο
Αούκας
|
|
|
19:00
-
|
Βίκινγκ
Έγκερσουντ
|
|
|
19:00
-
|
Κόνγκσβινγκερ
Κφουμ Όσλο
|
|
|
19:00
623
|
Μπάγερν Μονάχου
Μάιντζ
|
|
|
19:00
624
|
Κλαμπ Μπριζ
Μουσκρόν
|
|
|
19:00
625
|
Κόρτραϊκ
Αντβέρπ
|
|
|
19:00
737
|
Οστάνδη
Άντερλεχτ
|
|
|
19:00
738
|
Οσασούνα
Ράγιο Μαγιανταχόντα
|
|
|
19:00
739
|
Παναθηναϊκός
Ολυμπιακός
|
|
|
19:00
740
|
Σαρλερουά
Έουπεν
|
|
|
19:00
741
|
Λόκερεν
Σερκλ Μπριζ
|
|
|
19:00
742
|
Νάπολι
Ουντινέζε
|
|
|
19:00
743
|
Σιντ Τρούιντεν
Γάνδη
|
|
|
19:00
744
|
Σταντάρ Λιέγης
ΣΚ Μπέβερεν
|
|
|
19:00
746
|
Ζούλτε Βάρεγκεμ
Γκενκ
|
|
|
19:00
747
|
Αλμερία
Γρανάδα
|
|
|
19:00
1013
|
Ολίμπια Γκρούντζιαντζ
Μπελτσάτοφ
|
|
|
19:00
1091
|
Ζελέζνιτσαρ
Ζβιγιέζντα 09
|
|
|
19:00
1093
|
Αλμιράντε Μπράουν
Κολεγκιάλες
|
|
|
19:00
1242
|
Ράκοβ Τσεστόχοβα
Νιετσιέτζα
|
|
|
19:00
1250
|
Βίσλα Κρακοβίας
Κρακόβια
|
|
|
19:00
1478
|
Βιτόρια Γκιμαράες Β'
Φαρένσε
|
|
|
19:00
1620
|
Χαποέλ Ιρόνι Κιριάτ Σμόνα
Μακάμπι Πετάχ Τίκβα
|
|
|
19:15
1541
|
ΑΪΚ Στοκχόλμης
ΑΦΚ Εσκίλστουνα
|
|
|
19:30
748
|
Μορεϊρένσε
Μπενφίκα
|
|
|
19:30
749
|
Πανιώνιος
Ξάνθη
|
|
|
19:30
750
|
Βαλένθια
Χετάφε
|
|
|
19:30
751
|
Βιγιαρεάλ
Ράγιο Βαγιεκάνο
|
|
|
19:30
1343
|
Ολιμπίκ Ντόνετσκ
Ντιναμό Κιέβου
|
|
|
19:30
1427
|
Βιμπονέσε
Ρέντε
|
|
|
20:00
-
|
Βοϊβοντίνα
Τσουκαρίτσκι
|
|
|
20:00
-
|
Σάντος (Γ)
Φοζ Καταράτας (Γ)
|
|
|
20:00
752
|
Τολούκα
Άτλας
|
|
|
20:05
1094
|
Νουέβα Σικάγο
Τσακαρίτα Τζούνιορς
|
|
|
20:15
1621
|
Μακάμπι Νετάνια
Χάποελ Μπερ Σεβά
|
|
|
20:30
753
|
Ροζάριο Σέντραλ
Σαν Λορέντζο
|
|
|
20:30
1297
|
Άστρα Γκιούργκιου
Στεάουα Βουκουρεστίου
|
|
|
20:30
1315
|
Κάρλος Μανούτσι
Μολίνος Ελ Πιράτα
|
|
|
21:00
-
|
Ρόγιαλ Παρί
Ρεάλ Ποτόσι
|
|
|
21:00
-
|
Αουρόρα
Οριέντε Πετρολέρο
|
|
|
21:00
-
|
Καμποφριένσε
Βάσκο Ντα Γκάμα
|
|
|
21:00
-
|
Ατλέτικο Αλαγκοίνχας
Τζακουιπένσε
|
|
|
21:00
-
|
Τζιακομπίνα
Βιτόρια Ντα Κονκίστα
|
|
|
21:00
-
|
Ζεκιέ
Μπαΐα
|
|
|
21:00
-
|
Ζουαζεϊρένσε
Μπαΐα Ντε Φέιρα
|
|
|
21:00
-
|
Βιτόρια Μπαΐα
Φλουμινένσε Ντε Φέιρα
|
|
|
21:00
-
|
Κοριτίμπα
ΦΚ Κασκαβέλ
|
|
|
21:00
-
|
Λοντρίνα
Φοζ Ντε Ιγκουάσου
|
|
|
21:00
-
|
Μαρινγκά
Ατλέτικο Παραναένσε
|
|
|
21:00
-
|
Ρίο Μπράνκο ΠΡ
Παρανά
|
|
|
21:00
-
|
Τολέντο Εσπόρτε Κλουμπ
Οπεράριο Φεροβιάριο
|
|
|
21:00
-
|
Κορίνθιανς
Οέστε ΣΠ
|
|
|
21:00
-
|
Ατλέτικο Μινέιρο
Αμέρικα Μινέιρο
|
|
|
21:00
-
|
Μπραζίλ Πελότας
Εσπόρτε Κλαμπ Πελότας
|
|
|
21:00
-
|
Σέντραλ SC
Σπορτ Ρεσίφε
|
|
|
21:00
-
|
Φλαμένγκο Αρκοβέρντε
Αμέρικα ΠΕ
|
|
|
21:00
-
|
Ναούτικο
Σάντα Κρουζ Ρεσίφε
|
|
|
21:00
-
|
Σαλγκέιρο
Πετρολίνα
|
|
|
21:00
-
|
Βιτόρια Ακαντέμικα
Αφογάδος ντα Ινγκαζέιρα
|
|
|
21:00
-
|
Μποκοτά
Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα
|
|
|
21:00
-
|
Κίντερμαν (Γ)
Φεροβιάρια (Γ)
|
|
|
21:00
-
|
Σιανόρτε
Κασκαβέλ ΚΡ
|
|
|
21:00
754
|
Νιου Γιόρκ Σίτι
Λος Άντζελες
|
|
|
21:00
755
|
Λας Πάλμας
Μαγιόρκα
|
|
|
21:00
1099
|
Μπράουν ντε Αντρόγκε
Ιντεπ. Ριβαντάβια
|
|
|
21:00
1433
|
ΝΝ Γκόριτσα
Ντομζάλε
|
|
|
21:00
1533
|
Ολίμπο
Ατλέτικο Τεμπερλέι
|
|
|
21:00
1534
|
Φέρο Καρίλ
Ντεπορτίβο Μορόν
|
|
|
21:00
1535
|
Γκιγιέρμο Μπράουν
Μίτρε Σαντιάγκο Εστέρο
|
|
|
21:00
1536
|
Λος Άντες
Σανταμαρίνα
|
|
|
21:00
1546
|
Όνσε Κάλντας
Ντεπορτίβο Πάστο
|
|
|
21:00
1609
|
Ντεπόρτες Ικίκε
Παλεστίνο
|
|
|
21:00
1622
|
Χάποελ Χάιφα
Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ
|
|
|
21:30
-
|
Ντεπορτίβο Τσιάντλα
Ντεπορτίβο Μαλακατέκο
|
|
|
21:30
756
|
Μίλαν
Ίντερ
|
|
|
21:30
1031
|
Γιουβεντούτ
Ράμπλα Τζούνιορς
|
|
|
21:30
1032
|
Πλάζα Κολόνια
Ατλέτικο Ρίβερ Πλέιτ
|
|
|
21:30
1034
|
Ράσινγκ Μοντεβιδέο
Προγκρέσο
|
|
|
21:45
757
|
Μπέτις
Μπαρτσελόνα
|
|
|
22:00
-
|
Μπολιβάρ
Σπόρτ Μπόις Γουάρνες
|
|
|
22:00
-
|
Γιανέρος
Ρεάλ Καρταγένα
|
|
|
22:00
-
|
Φουέρτζα Αμαρίγια
Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ
|
|
|
22:00
758
|
Τοντέλα
Φεϊρένσε
|
|
|
22:00
759
|
Κροτόνε
Λέτσε
|
|
|
22:00
760
|
Παρί Σεν Ζερμέν
Μαρσέιγ
|
|
|
22:30
-
|
Ντεπορτίβο Γουαστατούα
Ντεπορτίβο Σαναράτε
|
|
|
22:30
1316
|
Αλιάνσα Ουνιβερσιδάδ
Κούσκο
|
|
|
22:30
1547
|
Ουνιόν Μανταλένα
Ατλέτικο Τζούνιορ
|
|
|
22:45
761
|
Ρίβερ Πλέιτ
Ιντεπεντιέντε
|
|
|
23:00
-
|
Κομπρελόα
Ντεπόρτες Κοπιαπό
|
|
|
23:00
-
|
Ντεπόρτες Βαλντίβια
Μπαρνετσέα
|
|
|
23:00
-
|
Νουμπλένσε
Ντεπόρτες Μαγκαλάνες
|
|
|
23:00
-
|
Ιραντούμπα (Γ)
Φλαμένγκο (Γ)
|
|
|
23:00
762
|
Σινσινάτι
Πόρτλαντ Τίμπερς
|
|
|
23:00
1041
|
Κλουμπ Γκουαράνι
Ολίμπια Ασουνσιόν
|
|
|
23:00
1317
|
Μελγκάρ
Ουνιβερσιτάριο Ντεπόρτες
|
|
|
23:00
1548
|
Ατλέτικο Ουίλα
Τολίμα
|
|
|
23:00
1557
|
Πασακουίνα
Σάντα Τέκλα
|
|
|
23:00
1558
|
Γιόκορο
Αγκουίλα
|
|
|
23:15
-
|
Σαν Χοσέ Ορούρο
Γκουαμπίρα Μοντέρο
|
|
|
23:15
1610
|
Κοκουίμπο Ουνίδο
Ουνιόν Λα Καλέρα
|
|
|
23:30
-
|
Βιτόρια Τάμποκας (Γ)
Ιντερνασιονάλ (Γ)
|
|
|
23:30
1030
|
Ρεάλ Ντε Μίνας
Τζουτικάλπα
|
|
|
00:00
-
|
Φλουμινένσε
Μποταφόγκο
|
|
|
00:00
-
|
Μιρασόλ
Μποταφόγκο SP
|
|
|
00:00
-
|
Γκρέμιο
Ιντερνασιονάλ
|
|
|
00:00
1537
|
Σέντραλ Κόρδοβα
Χιμνάσια Χουχούι
|
|
|
00:00
1538
|
Κλαμπ Αλμάγκρο
Ντεφενσ. Ντε Μπελγκράνο
|
|
|
00:30
-
|
Έμελεκ
Ελ Νασιονάλ
|
|
|
00:30
1040
|
Μοντεβιδέο Γουόντερερς
Πενιαρόλ
|
|
|
01:00
-
|
Μποαβίστα Σπορτ Κλαμπ
Αμερικάνο Κάμπος
|
|
|
01:00
-
|
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
Ερεντιάνο
|
|
|
01:00
-
|
Τσίκο
Λεόνες
|
|
|
01:00
-
|
Σπόρτινγκ Σαν Μιγκελίτο
Ντεπ. Ουνιβερσιτάριο
|
|
|
01:00
763
|
Ατλάντα Γιουνάιτεντ
Φιλαδέλφεια Γιούνιον
|
|
|
01:00
764
|
Σαν Μάρτιν Τουκουμάν
Μπόκα Τζούνιορς
|
|
|
01:00
1539
|
Ατλέτικο Ραφαέλα
Ινστιτούτο Κόρδοβα
|
|
|
01:00
1549
|
Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα
Αλιάνσα ΦΚ
|
|
|
01:30
-
|
Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ
Χόρχε Βίλστερμαν
|
|
|
01:30
765
|
Τορόντο
Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον
|
|
|
01:30
1611
|
Έβερτον Ντε Βίνα
Αντοφαγκάστα
|
|
|
02:00
1161
|
Ζακατεπέκ
Πότρος
|
|
|
03:00
767
|
Κολοράντο Ράπιντς
Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι
|
|
|
03:00
1162
|
Σιμαρόνες Ντε Σονόρα
Χουάρεζ
|
|
|
03:00
1550
|
Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα
Ντεπ. Κουκούτα
|
|
|
04:00
768
|
Λεόν
Βέρακρουζ
|
|
|