06:00
-
|
Νίπον Γιουνιβέρσιτι (Γ)
Νιπατσου Γιοκοχάμα (Γ)
|
|
|
07:00
-
|
Μπρίσμπεϊν Ρόαρ (Γ)
Μέλμπουρν Βίκτορι (Γ)
|
|
|
07:30
-
|
Σαουθ Τσάινα
BC Ρέιντζερς
|
|
|
07:30
-
|
Σάτιν
Χόνγκ Κόνγκ ΦΚ
|
|
|
08:00
1480
|
Νιουκάστλ Τζετς
Περθ Γκλόρι
|
|
|
08:30
-
|
Χόι Κινγκ
Κίτσε
|
|
|
09:30
-
|
Ίστερν Ντίστρικτ
Γουίνγκ Γι
|
|
|
10:00
1482
|
Αντελαϊντ Γιουνάιτεντ
Μέλμπουρν Σίτι
|
|
|
10:30
-
|
Πούντζαμπ
Τσενάι Σίτι
|
|
|
11:30
-
|
Ίστερν Σπορτς Κλαμπ
Γούφου Τάι Πο
|
|
|
12:00
-
|
Γκουμουσχάνε Ντόγκανσπορ
Κασταμόνισπορ
|
|
|
12:00
-
|
Καχραμανμάρασπορ
Πέντικσπορ
|
|
|
12:00
-
|
Πανηλειακός
Ιάλυσος
|
|
|
12:00
-
|
Αμεντσπόρ
Μπαϊράμπασα
|
|
|
12:00
-
|
Γκλάντμπαχ (Γ)
Φράιμπουργκ (Γ)
|
|
|
12:00
-
|
Θύελλα Καμαρίου
Ηλυσιακός
|
|
|
12:00
-
|
Σίβας Ντορτ Έιλουσπόρ
Μανίσα ΦΚ
|
|
|
12:00
790
|
Γκαμπάλα
Σαμπάχ
|
|
|
12:30
-
|
Μαδρίτη CFF (Γ)
Σεβίλλη (Γ)
|
|
|
12:30
-
|
Μενέμενσπορ
Ανατόλου Σελκούκλουσπορ
|
|
|
12:30
-
|
Φετίγεσπορ
Μπαντίρμασπορ
|
|
|
12:30
-
|
Φοίβος Κρεμαστής
Αχαρναϊκός
|
|
|
12:30
-
|
Ούτας Ουσακσπόρ
Σαριγιέρ
|
|
|
12:30
-
|
Χατσετέπε
Νίγκντε Αναντολού
|
|
|
12:30
-
|
Τοκάτσπορ
Φατίχ Καραγκιουμρούκ
|
|
|
12:30
-
|
Κιρκλαρέλισπορ
Μπακ Σπορ Κουλούμπου
|
|
|
12:30
-
|
Ζον. Κομούρσπορ
Ετιμέσγκουτ
|
|
|
12:30
1484
|
Μαλάτιασπορ
Αντάλιασπορ
|
|
|
12:30
1498
|
Ντουνάφ Ρούσε
Λουντογκόρετς
|
|
|
12:30
1527
|
Αλτάι
Ανκαρασπόρ
|
|
|
12:30
1535
|
Γκιρέσουνσπορ
Χαταϊσπόρ
|
|
|
13:00
-
|
Μάουντ Κένυα Γιουνάιτεντ
Πόστα Ρέιντζερς
|
|
|
13:00
-
|
Σπόρτινγκ Ουέλβα (Γ)
Γκραν. Τενερίφη (Γ)
|
|
|
13:00
-
|
Ρεάλ Σοσιεδάδ (Γ)
Εσπανιόλ (Γ)
|
|
|
13:00
-
|
Φουν. Αλμπαθέτε (Γ)
Μάλαγα (Γ)
|
|
|
13:00
651
|
Έμπρο
Τερουέλ
|
|
|
13:00
668
|
Ελ Εχίντο 2012
Χουμίγια
|
|
|
13:00
669
|
Ντεπορτίβο Φαμπρίλ
Κούλτουραλ Λεονέσα
|
|
|
13:00
670
|
Εσπανιόλ Β'
Κορνεγιά
|
|
|
13:00
671
|
Μπούργος
Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης
|
|
|
13:00
672
|
Ρεάλ Μούρθια
Ατλέτικο Μαλαγουένιο
|
|
|
13:00
673
|
Σαν Σεμπάστιαν Ρέγιες
Γιουνιονίστας
|
|
|
13:00
674
|
Ούνιον Αντάρβε
Φουενλαμπράδα
|
|
|
13:00
967
|
Ατλέτικο Μπαλεάρες
Μπανταλόνα
|
|
|
13:00
994
|
Μπάνταχοθ
Μελίγια
|
|
|
13:00
998
|
Τουντελάνο
Σπόρτινγκ Χιχόν Β'
|
|
|
13:00
999
|
Ποντεβέδρα
Λας Πάλμας Β
|
|
|
13:00
1000
|
Κονκουένσε
Χέρκουλες
|
|
|
13:00
1001
|
Ιμπίζα Ειβίσα
Αλμερία Β'
|
|
|
13:00
1485
|
Έσμπιεργκ
Νόρτζελαντ
|
|
|
13:00
1486
|
Σεβίλλη
Χιρόνα
|
|
|
13:00
1487
|
Ράγιο Μαγιανταχόντα
Έλτσε
|
|
|
13:15
1488
|
Εστορίλ
Φαρένσε
|
|
|
13:15
1489
|
Χέρενφεν
Ουτρέχτη
|
|
|
13:30
-
|
Ιστ Μπενγκάλ
Μόχουν Μπαγκάν
|
|
|
13:30
-
|
Ταβαγκνάκο (Γ)
Γιουβέντους (Γ)
|
|
|
13:30
-
|
ΑΟ Εικοσιμίας
Πάμισος Μεσσήνης
|
|
|
13:30
1490
|
ΣΠΑΛ
Κιέβο
|
|
|
14:00
-
|
Σοροκσάρ
Μπαλμαζουιβάροσι
|
|
|
14:00
-
|
Σοφαπάκα
Μπαντάρι
|
|
|
14:00
-
|
Γουέστερν Στίμα
Τούσκερ
|
|
|
14:00
-
|
Σπαρτάκ Σουμπότιτσα
Βοζντόβατς
|
|
|
14:00
-
|
Νιρεγκχάζα Σπάρτακους
Μοσονμαγιάροβαρ
|
|
|
14:00
-
|
Σιόφοκ
Μόνορι
|
|
|
14:00
-
|
Μονπελιέ (Γ)
Λυών (Γ)
|
|
|
14:00
641
|
Τισζακέσκε
Γκίρμοτ
|
|
|
14:00
642
|
Ντουνακανιάρ
Ντόρογκι
|
|
|
14:00
643
|
Γκιόρι Έτο
Σεγκλέντι
|
|
|
14:00
644
|
Κάποσβαρ
Καζινσμπαρισίκα
|
|
|
14:00
1059
|
Οσίγιεκ
Ίντερ Ζάπρεζιτς
|
|
|
14:00
1491
|
Μόναχο 1860
Καρλ Τσάις Ιένα
|
|
|
14:00
1492
|
Ντουναρέα Καλαράσι
Σέπσι
|
|
|
14:15
-
|
Μπέκα SC
Αλ Άκχα Αλ Αχλί
|
|
|
14:30
-
|
Έβερτον U23
Ντέρμπι U23
|
|
|
14:30
-
|
Διγενής Οροκλίνης
Μεαπ Πέρα Χωριού
|
|
|
14:30
-
|
Διγενής Ακρίτας Μόρφου
ΠΟ Ξυλοτύμβου
|
|
|
14:30
-
|
Ομόνοια Ψευδά
Πέγεια 2014
|
|
|
14:30
648
|
Μπεκεσάμπα
Μπουνταόρσι
|
|
|
14:30
1494
|
Άουε
Ντάρμσταντ
|
|
|
14:30
1495
|
Ίνγκολσταντ
Χάιντενχαϊμ
|
|
|
14:30
1496
|
Χιμπέρνιαν
Σέλτικ
|
|
|
14:30
1497
|
Σαντχάουζεν
Ρέγκενσμπουργκ
|
|
|
15:00
-
|
Σπάρτη
Πλατανιάς
|
|
|
15:00
-
|
Χανιά
Παναχαϊκή
|
|
|
15:00
-
|
Απόλλων Πόντου
Απόλλων Λάρισας
|
|
|
15:00
-
|
Ρέντινγκ U23
Μάντσεστερ Γιουν. U23
|
|
|
15:00
-
|
Εδεσσαϊκός
ΑΠΕ Λαγκάδα
|
|
|
15:00
-
|
Αγροτικός Αστέρας
Αλμωπός Αριδαίας
|
|
|
15:00
-
|
Θύελλα Ραφήνας
Διαγόρας Βραχνέικων
|
|
|
15:00
-
|
Βόλφσμπουργκ (Γ)
Έσεν-Σόνεμπεκ (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Ντούισμπουργκ (Γ)
Μπάγερν Μονάχου (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Λεβερκούζεν (Γ)
Βέρντερ Βρέμης (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Καλλιθέα
Πανθηραϊκός
|
|
|
15:00
-
|
Αμβρυσσέας Διστόμου
Αστέρας Βλαχιώτη
|
|
|
15:00
-
|
Τατουίνε
Ετουάλ Μετλαούι
|
|
|
15:00
-
|
Στάντ Τυνισιέν
Χάμαμ-Λιφ
|
|
|
15:00
-
|
Γκαμπεσιέν
Μοναστίρ
|
|
|
15:00
-
|
ΑΕ Καλαμπακίου
Κεραυνός Πέρνης
|
|
|
15:00
-
|
Οικονόμος Τσαριτσάνης
Απόλλων Μακρυχωρίου
|
|
|
15:00
-
|
Ολυμπιακός Βόλου
Αχιλλέας Νεοκαισαρείας
|
|
|
15:00
-
|
Σενγκλέα Αθλέτικ
Μπιρκιρκάρα
|
|
|
15:00
-
|
Ονδουπάρακα
Πόλις FC
|
|
|
15:00
-
|
Μπράιτ Σταρς
Ουρά ΦΚ
|
|
|
15:00
-
|
Μπουσόγκα Γιουνάιτεντ
Μπουλ Τζίνζα
|
|
|
15:00
-
|
ΑΕ Καραϊσκάκης
Αήττητος Σπάτων
|
|
|
15:00
-
|
Καστριότι
Τεούτα Ντούρες
|
|
|
15:00
-
|
Ολυμπιακός Κυμίνων
Ελπίς Σκουτάρεως
|
|
|
15:00
-
|
Νίκη Αγκαθιάς
Ερμής Αμυνταίου
|
|
|
15:00
-
|
Μελιτέας Μελίτης
Άρης Παλαιοχωρίου
|
|
|
15:00
-
|
Μακεδονικός
ΠΑΟ Κουφαλίων
|
|
|
15:00
-
|
Πανμοβριακός Ριόλου
Νίκη Τραγανού
|
|
|
15:00
-
|
Αστέρας Αμαλιάδας Πανοπ.
Παναιγιάλειος
|
|
|
15:00
-
|
Κόρινθος 2006
Άγιοι Ανάργυροι
|
|
|
15:00
-
|
Αιολικός
ΑΟ Χαλκίς
|
|
|
15:00
-
|
Αιγάλεω
Χαραυγιακός
|
|
|
15:00
-
|
Απόλλων Ερέτριας
Άγιος Ιερόθεος
|
|
|
15:00
-
|
Παναργειακός ΑΠΟ
Μανδραϊκός
|
|
|
15:00
-
|
Καλαμάτα
ΑΕ Ερμιονίδας
|
|
|
15:00
-
|
ΑΟ Υπάτου
Ένωση Λέρνας
|
|
|
15:00
-
|
Ένωση Ασπροπύργου Δόξας
Παναρκαδικός
|
|
|
15:00
-
|
Αλέξανδρος Κιλκίς
Άρης Αβάτου
|
|
|
15:00
-
|
Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Καβάλα
|
|
|
15:00
-
|
Νέστος Χρυσούπολης
Εθνικός Σιδηροκάστρου
|
|
|
15:00
-
|
Ορφέας Ξάνθης
ΠΑΟ Κοσμίου
|
|
|
15:00
-
|
Πανσερραϊκός
Αετός Οφρυνίου
|
|
|
15:00
-
|
Γρεβενά Αεράτα
Αχέρων Καναλακίου
|
|
|
15:00
-
|
Κρόνος Αργυράδων
Μακεδονικός Φούφας
|
|
|
15:00
-
|
Σούλι Παραμυθιάς
ΑΕ Λευκίμμης
|
|
|
15:00
-
|
Θρίαμβος Σερβιανών
Τηλυκράτης
|
|
|
15:00
-
|
Αναγέννηση Καρδίτσας
Φωκικός
|
|
|
15:00
-
|
Αστέρας Ιτέας
ΓΣ Αλμυρός
|
|
|
15:00
-
|
ΑΣ Μετέωρα
Νίκη Βόλου
|
|
|
15:00
-
|
Πιερικός
ΑΟ Στυλίδας
|
|
|
15:00
-
|
Θησέας Αγριάς
ΑΟ Σελλάνων
|
|
|
15:00
-
|
Επισκοπή
Ιωνικός
|
|
|
15:00
-
|
Παλαιοχώρα
Εθνικός Πειραιώς
|
|
|
15:00
-
|
ΑΕΕΚ ΣΥΝ.ΚΑ
Κερατσίνι
|
|
|
15:00
-
|
Καϊρουανέζ
Γκαμπές
|
|
|
15:00
-
|
Μακεδονικός Σιάτιστας
Φλωριάδα
|
|
|
15:00
-
|
Ναυπακτιακός Αστέρας
Θεσπρωτός
|
|
|
15:00
-
|
Γιούχτας
Ατρόμητος Πειραιά
|
|
|
15:00
637
|
Γκορ Μαχία
Λόμπι Στάρς
|
|
|
15:00
1483
|
Έταρ Βέλικο Ταρνόβο
Σεπτέμβρι Σόφια
|
|
|
15:00
1499
|
Βιρτσμπούργκερ Κίκερς
Σπορτφρούντε Λόττε
|
|
|
15:00
1500
|
Χόρσενς
Μίντιλαντ
|
|
|
15:00
1501
|
Καϊσερισπόρ
Ακισασπόρ
|
|
|
15:00
1525
|
Αντάνασπορ
Εσκισέχιρσπορ
|
|
|
15:00
1529
|
Μπολουσπόρ
Αλτινορντού
|
|
|
15:15
-
|
Ουλίνζι Στάρς
Κένυα Κομέρσιαλ Μπανκ
|
|
|
15:15
-
|
Αλ Σόρτα Βαγδάτης
Αλ Χουντότ
|
|
|
15:30
-
|
Μαζέμπε
Ζέσκο Γιουνάιτεντ
|
|
|
15:30
-
|
ΠΟ Ατσαλένιου
ΑΕ Νεάπολης
|
|
|
15:30
-
|
Ουμπουντού Κέιπ Τάουν
Ρόγιαλ ΑΜ
|
|
|
15:30
913
|
Ρενάτε
Σουντιρόλ
|
|
|
15:30
914
|
Αρζακένα
Προ Πιατσένζα
|
|
|
15:30
915
|
Καραρέζε
Ρομπούρ Σιένα
|
|
|
15:30
916
|
Ριέτι
Μπισκέγλιε
|
|
|
15:30
917
|
Νοβάρα
Όλμπια
|
|
|
15:30
918
|
Πιατσέντζα
Λουκέζε
|
|
|
15:30
919
|
Προ Βερτσέλι
Πιστοϊέζε
|
|
|
15:30
920
|
Τερνάνα
Τζιάνα Ερμίνιο
|
|
|
15:30
921
|
Αρέτσο
Βίρτους Εντέλα
|
|
|
15:30
922
|
Βιτερμπέσε
Ποτέντζα
|
|
|
15:30
923
|
Βιμπονέσε
Γιούβε Στάμπια
|
|
|
15:30
1502
|
Άγιαξ
Ντε Γκράαφτσαπ
|
|
|
15:30
1503
|
Μπαρόκα
Μπίντβεστ Βιτς
|
|
|
15:30
1504
|
Μπράιτον
Τσέλσι
|
|
|
15:30
1505
|
Σερκλ Μπριζ
Άντερλεχτ
|
|
|
15:30
1506
|
Κιάσο
Βίντερτουρ
|
|
|
15:30
1507
|
Χρόνινγκεν
Έμεν
|
|
|
15:30
1508
|
Σάλτσμπουργκ
Σεντ Πόλτεν
|
|
|
15:30
1509
|
Βιλ 1900
Λωζάνη
|
|
|
15:30
1510
|
Αλτάχ
Χάρτμπεργκ
|
|
|
15:30
1511
|
Σαουθάμπτον
Άρσεναλ
|
|
|
16:00
-
|
Ουνιόν Σπορτίβ Σίντι Κάσεμ
Κενίτρα
|
|
|
16:00
965
|
Φαρ Ραμπάτ
Φους Ραμπάτ
|
|
|
16:00
1512
|
Ομόνοια
ΑΠΟΕΛ
|
|
|
16:00
1513
|
Φιορεντίνα
Έμπολι
|
|
|
16:00
1514
|
Απόλλων Σμύρνης
Ξάνθη
|
|
|
16:00
1515
|
Κάρπι
Σαλερνιτάνα
|
|
|
16:00
1516
|
Κροτόνε
Βενέτσια
|
|
|
16:00
1517
|
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
Χάιντουκ Σπλιτ
|
|
|
16:00
1518
|
Φροζινόνε
Σασσουόλο
|
|
|
16:00
1519
|
Μουμπάι Σίτι
Κεράλα Μπλαστέρς
|
|
|
16:00
1520
|
Νιμ
Λιλ
|
|
|
16:00
1521
|
Σαμπντόρια
Πάρμα
|
|
|
16:00
1522
|
Βικτόρια Πλζεν
Κάρβινα
|
|
|
16:10
-
|
Παρί Σεν Ζερμέν (Γ)
Μετς (Γ)
|
|
|
16:30
-
|
Οτόχο
Πλάτινουμ
|
|
|
16:30
-
|
Μανιέμα Ουνιόν
CS Ντον Μπόσκο
|
|
|
16:30
-
|
Βίτα Κλαμπ
Μπαντού
|
|
|
16:30
1523
|
Λειψία
Μάιντζ
|
|
|
16:30
1524
|
Σλασκ Βρότσλαβ
Κορόνα Κίελτσε
|
|
|
16:45
675
|
Ρεάλ Οβιέδο Β
Ιθάρα
|
|
|
17:00
-
|
Ισμαΐλι
Κότον Σπορτ Ντε Γκαρουά
|
|
|
17:00
-
|
Αλ Αχλί Βεγγάζη
Μαμελόντι Σαντάουνς
|
|
|
17:00
-
|
Φλοριάνα
Τάρξιεν Ρέινμπους
|
|
|
17:00
-
|
Βοϊβοντίνα
Προλετέρ Νόβι Σαντ
|
|
|
17:00
-
|
Μπέτις (Γ)
Ατλέτικο Μαδρίτης (Γ)
|
|
|
17:00
791
|
Καραμπάγκ
Σαμαξί
|
|
|
17:00
1530
|
Κόβα Πιεντάντε
Μπράγκα Β
|
|
|
17:00
1531
|
Λουκέρνη
Σεντ Γκάλεν
|
|
|
17:00
1532
|
Βαντούζ
Σαφχάουζεν
|
|
|
17:00
1533
|
Ζυρίχη
Λουγκάνο
|
|
|
17:00
1536
|
Ρέιντζερς
Χάμιλτον
|
|
|
17:00
1539
|
Ξαμάξ
Γιούνγκ Μπόις
|
|
|
17:00
1540
|
Οσασούνα
Αλκορκόν
|
|
|
17:00
1541
|
Ρίο Άβε
Μπελενένσες Σαντ
|
|
|
17:00
1542
|
Κοβίλια
Αρούκα
|
|
|
17:00
1543
|
Σοντερίσκε
Κοπεγχάγη
|
|
|
17:00
1544
|
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
Μπίρσχοτ
|
|
|
17:00
1545
|
Βιτόρια Γκιμαράες Β'
Ακαντέμικο Βίσεου
|
|
|
17:15
-
|
ΑΕΛ
ΑΕΚ
|
|
|
17:15
1574
|
Εσπανιόλ
Μπέτις
|
|
|
17:30
676
|
Κορούξο
Ρεάλ Μαδρίτης Καστίγια
|
|
|
17:30
677
|
Όλοτ
Εχέα
|
|
|
17:30
924
|
Κασερτάνα 1908
Ρέτζιο Καλάμπρια
|
|
|
17:30
925
|
Κάβεσε
Μονόπολι
|
|
|
17:30
935
|
Γιουβέντους U23
Γκοζάνο
|
|
|
17:30
936
|
Προ Πατρία
Αλεσάντρια
|
|
|
17:30
937
|
Τραπάνι
Ρέντε
|
|
|
17:30
939
|
Βίρτους Φρανκάβιλα
Παγκανέζε
|
|
|
17:30
1002
|
Ραπίντο Ντε Μπούζας
Ατλέτικο Μαδρίτης Β'
|
|
|
17:30
1575
|
ΤΣΣΚΑ Σόφιας
Μπότεφ Πλόβντιβ
|
|
|
17:45
1576
|
Φέγενορντ
Φορτούνα Σιτάρντ
|
|
|
18:00
-
|
Τσακβάρι
Ζαλαεγκερζέγκ
|
|
|
18:00
-
|
Σακάριασπορ
Σαμσουνσπόρ
|
|
|
18:00
-
|
Σκεντερμπέου
Λουφτετάρι Γκιροκάστερ
|
|
|
18:00
-
|
Ράζα Καζαμπλάνκα Αθλ.
Σερκλ Μπέρι Σπορτίφ
|
|
|
18:00
639
|
Κλαμπ Αφρικέν
Αλ Χιλάλ Ομντουρμάν
|
|
|
18:00
650
|
Βάσας
Μπουνταφόκι
|
|
|
18:00
678
|
Γκουιθέλο
Ναβαλκαρνέρο
|
|
|
18:00
679
|
Σαν Φερνάντο
Ουκάμ Μούρθια
|
|
|
18:00
680
|
Σαμπαντέλ
Αλκογιάνο
|
|
|
18:00
681
|
Σαλαμάνκα
Ρεάλ Βαγιαδολίδ Β
|
|
|
18:00
682
|
Μαρμπέγια
Καρταχένα
|
|
|
18:00
683
|
Γέρνικα
Σανταντέρ
|
|
|
18:00
863
|
Νις
Σεντ Ετιέν
|
|
|
18:00
966
|
Ντίφα Χασάνι
Γιουσούφια Μπερετσίντ
|
|
|
18:00
1003
|
CD Βιτόρια
Ρεάλ Ουνιόν
|
|
|
18:00
1004
|
Βιγιανοβένσε
Σεβίγια Ατλέτικο
|
|
|
18:00
1005
|
Χιμνάστικα Τορελαβέγκα
Λάνγκρεο
|
|
|
18:00
1006
|
Ρεάλ Λινένσε
Γρανάδα Β'
|
|
|
18:00
1008
|
Ρεκρεατίβο Ουέλβα
Ατλέτικο Σανλουκένο
|
|
|
18:00
1015
|
Ταλαβέρα
Ντον Μπενίτο
|
|
|
18:00
1020
|
Λογρονιές
Αρένας Κλαμπ
|
|
|
18:00
1439
|
Κοζέντσα
Μπενεβέντο
|
|
|
18:00
1577
|
Μπεσίκτας
Τραμπζονσπόρ
|
|
|
18:00
1578
|
Γκινγκάμπ
Ρεν
|
|
|
18:00
1579
|
Αούστρια Βιέννης
Ραπίντ Βιέννης
|
|
|
18:00
1580
|
Λίβερπουλ
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
|
|
|
18:00
1581
|
Νέα Σαλαμίνα
Ένωσις Ν. Παραλιμνίου
|
|
|
18:15
684
|
Οντινιέντ
Βαλένθια Β
|
|
|
18:30
1582
|
Ίστρα
Ρούντες
|
|
|
19:00
1021
|
Ρεαλ Σοσιεδάδ Β'
Μιράντες
|
|
|
19:00
1093
|
Λίγκα Ντε Κίτο
Έμελεκ
|
|
|
19:00
1583
|
Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ
Ασντόντ
|
|
|
19:00
1584
|
Μπρόντμπι
Βεντσάισελ
|
|
|
19:00
1585
|
Κάλιαρι
Νάπολι
|
|
|
19:00
1586
|
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Μπάγερ Λεβερκούζεν
|
|
|
19:00
1587
|
Εξτρεμαδούρα
Ταραγόνα
|
|
|
19:00
1588
|
Γκενκ
Οστάνδη
|
|
|
19:00
1589
|
Παναθηναϊκός
Ατρόμητος
|
|
|
19:00
1590
|
Λας Πάλμας
Τενερίφη
|
|
|
19:00
1591
|
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιετς
Λεχ Πόζναν
|
|
|
19:30
940
|
Αλμπισόλα
Κούνεο
|
|
|
19:30
941
|
Ποντεντέρα
Πίζα
|
|
|
19:30
1592
|
Μαρίτιμο
Μπενφίκα
|
|
|
19:30
1593
|
Ολυμπιακός
Λαμία
|
|
|
19:30
1594
|
Ουέσκα
Βιγιαρεάλ
|
|
|
20:00
635
|
Βιντάντ Καζαμπλάνκα
Γιάρααφ
|
|
|
20:00
1595
|
Μποτοσάνι
Στεάουα Βουκουρεστίου
|
|
|
20:30
-
|
Τσουκαρίτσκι
Ερυθρός Αστέρας
|
|
|
20:30
1596
|
Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ
Μακάμπι Πετάχ Τίκβα
|
|
|
21:00
1597
|
Σταντάρ Λιέγης
Ζούλτε Βάρεγκεμ
|
|
|
21:00
1598
|
Αλμερία
Λούγκο
|
|
|
21:15
1599
|
Φέχερβαρ
Φερεντσβάρος
|
|
|
21:30
943
|
Σικούλα Λεόνζιο
Κατάνια
|
|
|
21:30
1600
|
Ρόμα
Τζένοα
|
|
|
21:30
1601
|
Λα Κορούνια
Ρεάλ Σαραγόσα
|
|
|
21:45
1602
|
Λεβάντε
Μπαρτσελόνα
|
|
|
22:00
549
|
Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ
Σαν Χοσέ Ορούρο
|
|
|
22:00
562
|
Νασιονάλ Ποτόσι
Δε Στρόνγκεστ
|
|
|
22:00
563
|
Αουρόρα
Κλάμπ Ντεστρόγιερς
|
|
|
22:00
564
|
Μπολιβάρ
Ρεάλ Ποτόσι
|
|
|
22:00
565
|
Ρόγιαλ Παρί
Οριέντε Πετρολέρο
|
|
|
22:00
566
|
Σπόρτ Μπόις Γουάρνες
Χόρχε Βίλστερμαν
|
|
|
22:00
567
|
Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε
Γκουαμπίρα Μοντέρο
|
|
|
22:00
1493
|
Λυών
Μονακό
|
|
|
22:00
1603
|
Μπρέσια
Λέτσε
|
|
|
22:00
1604
|
Μαρσέιγ
Μπορντό
|
|
|
22:00
1605
|
Σπόρτινγκ Λισαβόνας
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
|
|
23:00
-
|
Σπόρτινγκ Κριστάλ
Αλιάνσα Λίμα
|
|
|
23:00
-
|
Αλιάνσα Σαν Σαλβαδόρ
Σάντα Τέκλα
|
|
|
23:30
1606
|
Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν
Ατλέτικο Τζούνιορ
|
|
|
00:00
-
|
Μοτάγκουα
Ντεπορτίβο Ολίμπια
|
|
|
02:30
513
|
Κρουζ Αζούλ
Κλαμπ Αμέρικα
|
|
|
02:55
-
|
Ερεντιάνο
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
|
|
|