06:00
-
|
Τοτσίγκι
Ναγκάνο Παρσίρο
|
|
|
06:00
-
|
Φουτζιέντα
Μπάουμπλιτζ Ακίτα
|
|
|
06:00
-
|
Φουκουσίμα Γιουν.
Γιοκοχάμα SSC
|
|
|
06:00
-
|
Γκρούλα Μοριόκα
Σερέσο Όσακα U23
|
|
|
06:00
-
|
Καγκοσίμα
FC Τόκιο U23
|
|
|
06:00
-
|
Κάταλερ Τογιάμα
Γκαϊνάρε Τοτόρι
|
|
|
06:00
-
|
Σαγκαμιχάρα
Γκάμπα Οσάκα U23
|
|
|
06:00
1668
|
Σερέσο Όσακα
Βίσελ Κόμπε
|
|
|
06:00
1669
|
Γκάμπα Οσάκα
Χοκάιντο Σαπόρο
|
|
|
06:00
1670
|
Κασίμα Άντλερς
Κασίβα Ρέισολ
|
|
|
06:00
1671
|
Ομίγια
Βεντφορέτ Κόφου
|
|
|
06:00
1672
|
Σαγκάν Τοσού
Τζούμπιλο Ιβάτα
|
|
|
06:00
1673
|
Χιροσίμα
ΦΚ Τόκιο
|
|
|
06:00
1674
|
Σιμίζου
Αλμπιρέξ Νιιγκάτα
|
|
|
06:00
1675
|
Σεντάι
Γιοκοχάμα Μαρίνος
|
|
|
06:00
1676
|
Φουκουόκα
Τόκιο Βέρντι
|
|
|
07:00
-
|
Γκιράβανς Κιτ.
Νουμάζου
|
|
|
07:30
-
|
Αυστραλία (Γ)
Κίνα (Γ)
|
|
|
07:30
-
|
Λίπερ
Ρεσούρσις Καπιτάλ
|
|
|
07:30
-
|
Μουτουάλ
Σίτιζεν
|
|
|
07:30
-
|
Κουν Τόνγκ
Σάτιν
|
|
|
08:00
-
|
Νέα Καληδονία
Εσθονία
|
|
|
08:00
1677
|
Γκιμτσεόν Σανγκμού
Μπουσάν Ι Παρκ
|
|
|
08:30
-
|
Γούφου Τάι Πο
Γουέν Λονγκ
|
|
|
09:00
1678
|
Ναγκόγια
Σίμπα Ισιχάρα Γιουνάιτεντ
|
|
|
09:30
-
|
Χόι Κινγκ
Ίστερν Ντίστρικτ
|
|
|
09:30
-
|
Σαν Χέι
Γουίνγκ Γι
|
|
|
09:30
-
|
Τούνγκ Σίνγκ
Βαντσάι
|
|
|
10:00
1679
|
Αντελαϊντ Γιουνάιτεντ
Γουέστερν Σίδνεϊ Γουόντερερς
|
|
|
10:30
1680
|
Ουράλ
Κρασνοντάρ
|
|
|
11:15
2342
|
Ολίμπια Ράντοτιν
Μας Ταμπόρσκο
|
|
|
12:00
-
|
Τσικχούρα Σακίρ
Λοκομοτίβ Τιφλίδας
|
|
|
12:00
-
|
Ντιναμό Μπατούμι
Κολχέτι Πότι
|
|
|
12:00
-
|
Σουκούρα
Ιμπέρια 1999
|
|
|
12:00
-
|
Καχραμανμάρασπορ
Γκουμουσχάνε Ντόγκανσπορ
|
|
|
12:00
-
|
Σανλιουρφασπόρ
Πέντικσπορ
|
|
|
12:00
2448
|
Ουμρανίγιεσπορ
Αλτινορντού
|
|
|
12:30
-
|
Ανατόλου Σελκούκλουσπορ
Μπαντίρμασπορ
|
|
|
12:30
-
|
Φατίχ Καραγκιουμρούκ
Καρσίγιακα
|
|
|
12:30
-
|
Κιρκλαρέλισπορ
Σακάριασπορ
|
|
|
12:30
-
|
Αφτζέτ Άφιονσπορ
Μπούκασπορ
|
|
|
12:30
-
|
Μποντρουμσπόρ
Μενέμενσπορ
|
|
|
12:30
-
|
Κεσιορενγκουτσού
Σανκακτέπε
|
|
|
12:30
-
|
Μέρσιν Ιντ. Γιουρ.
Κορφέζ
|
|
|
12:30
-
|
Αλτάι
Μπακ Σπορ Κουλούμπου
|
|
|
12:30
-
|
Ναζιλιμπιλντσπόρ
Χατσετέπε
|
|
|
12:30
-
|
Ζον. Κομούρσπορ
Νίγκντε Αναντολού
|
|
|
12:30
-
|
Κασταμόνισπορ
Αμεντσπόρ
|
|
|
12:30
-
|
Τοκάτσπορ
Σαριγιέρ
|
|
|
12:30
-
|
Φετίγεσπορ
Σιλίβρισπορ
|
|
|
12:30
2539
|
Γρανάδα Β'
Εχίζα Μπαλόμπι
|
|
|
13:00
-
|
Νέσεμπαρ
Τσάρσκο Σέλο
|
|
|
13:00
-
|
Σερίφ Τιρασπόλ
Σπεράντα
|
|
|
13:00
-
|
Σπίκουλ Τσισκαρένι
Μιλσάμι
|
|
|
13:00
1681
|
Ουράρτου
Γκαντζασάρ
|
|
|
13:00
1682
|
Νόρτζελαντ
Χόρσενς
|
|
|
13:00
1683
|
Ρούμπιν Καζάν
ΤΣΣΚΑ Μόσχας
|
|
|
13:00
1684
|
Λα Κορούνια
Αθλέτικ Μπιλμπάο
|
|
|
13:00
1685
|
Μπαρτσελόνα Β
Αλμερία
|
|
|
13:00
1686
|
Μπούρσασπορ
Καρντεμίρ Καραμπόκ
|
|
|
13:00
1687
|
Σίβασπορ
Τραμπζονσπόρ
|
|
|
13:00
2507
|
Σαν Σεμπάστιαν Ρέγιες
Φερόλ
|
|
|
13:00
2510
|
Ούνιον Αντάρβε
Ναβαλκαρνέρο
|
|
|
13:00
2520
|
Σπόρτινγκ Χιχόν Β'
Λογρονιές
|
|
|
13:00
2526
|
Ντεπορτίβο Άραγκον
Έμπρο
|
|
|
13:00
2528
|
Ατλέτικο Μπαλεάρες
Μπανταλόνα Φουτούρ
|
|
|
13:00
2530
|
Σαμπαντέλ
Φορμεντέρα
|
|
|
13:00
2533
|
Όλοτ
Μαγιόρκα
|
|
|
13:00
2536
|
Πένα Ντεπορτίβα
Αλκογιάνο
|
|
|
13:00
2540
|
Χουμίγια
Λόρκα Ντεπορτίβα
|
|
|
13:00
2541
|
Μαρμπέγια
Ελ Εχίντο 2012
|
|
|
13:00
2542
|
Λας Πάλμας Β
Ρεάλ Λινένσε
|
|
|
13:00
2560
|
Ζνιτσζ Προυσζκόβ
Κλούκσμπορκ
|
|
|
13:00
2597
|
Γκοροντέγια
Μπάτε Μπορίσοφ
|
|
|
13:00
2598
|
Βίτεμπσκ
Ντιναμό Μινσκ
|
|
|
13:00
2599
|
Τορπέντο Ζοντίνο
Σλάβια Μοζίρ
|
|
|
13:00
2600
|
Γκόμελ
Ντιναμό Μπρεστ
|
|
|
13:00
2601
|
Νντεπρ Μογκίλεβ
Σλουτσκ
|
|
|
13:00
2602
|
Νέμαν Γκρόντνο
Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ
|
|
|
13:00
2603
|
Κρουμκατσί Μινσκ
ΦΚ Μινσκ
|
|
|
13:00
2604
|
Ναφτάν
Ίσλοχ
|
|
|
13:00
2605
|
Ντιναμό Ότο
Ντάτσια Τσισινάου
|
|
|
13:00
2606
|
Σφίντουλ Γκεόργκε
Μπάλτι
|
|
|
13:00
2607
|
Πετροκούμπ
Ζίμπρου
|
|
|
13:15
1688
|
Λεϊσόες
Μπενφίκα Β'
|
|
|
13:15
2504
|
Ατλέτικο Μαδρίτης Β'
Ταλαβέρα
|
|
|
13:30
-
|
Αλ Χουσείν
Αλ Ντιγουάνια
|
|
|
13:30
-
|
Αλ Ναφτ
Αλ Ταλάμπα
|
|
|
13:30
1689
|
Άγιαξ
Ρόντα
|
|
|
13:30
1690
|
Μπάρι
Φότζια
|
|
|
14:00
-
|
Σάντερλαντ U23
Σουόνσι U23
|
|
|
14:00
-
|
Σίλεκς Κράτοβο
Ραμποτνίσκι
|
|
|
14:00
-
|
Πέλιστερ
Σκούπι
|
|
|
14:00
-
|
Ντόρογκι
Ντουνακανιάρ
|
|
|
14:00
-
|
Καζινσμπαρισίκα
Σεγκλέντι
|
|
|
14:00
-
|
Σοροκσάρ
Μπεκεσάμπα
|
|
|
14:00
-
|
Ζέγκεντ
Τσακβάρι
|
|
|
14:00
-
|
Μπαλοτέστι
Μιοβένι
|
|
|
14:00
-
|
Αλ Τζάις
Αλ Ουάτμπα
|
|
|
14:00
-
|
Αλ Καραμάχ
Αλ Σόρτα Δαμασκός
|
|
|
14:00
-
|
Χεράφιο Χάλαμπ
Αλ Ταλίγια
|
|
|
14:00
-
|
Φινλανδία (Γ)
Ισραήλ (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
ΑΠ Μπρέρα Στρούμιτσα
Βαρντάρ
|
|
|
14:00
-
|
Μπουνταόρσι
Μπουνταφόκι
|
|
|
14:00
-
|
Μοσονμαγιάροβαρ
Ζαλαεγκερζέγκ
|
|
|
14:00
-
|
ΚΦ Φλαμουρτάρι
Ντρένιτσα
|
|
|
14:00
-
|
Τρέπσα 89
Φερονικέλι
|
|
|
14:00
-
|
Μπενκόβσκι Μπιάλα
Χίτρινο
|
|
|
14:00
-
|
Λοκομοτίβ Ρούσε
Σεπτέμβρι Τέρβελ
|
|
|
14:00
-
|
Σπαρτάκ Βάρνα
Σβετκάβιτσα
|
|
|
14:00
-
|
Σουβορόβο
Καλιάκρα
|
|
|
14:00
-
|
ΦΚ Σκόπια
Πομπέντα
|
|
|
14:00
-
|
Γιεντίστβο Μπιέλο Πόλιε
Ιγκάλο
|
|
|
14:00
-
|
Μπούντουσνοστ Ντομπανόβτσι
Νόβι Παζάρ
|
|
|
14:00
-
|
Ντινάμο Βράνιε
Ραντνίτσκι 1923
|
|
|
14:00
-
|
Μέταλακ
Σίντιελιτς
|
|
|
14:00
-
|
Τσελίκ Νίκσιτς
ΦΚ Ποντγκόριτσα
|
|
|
14:00
-
|
JS Μπαζάνο
US Τσχινκούνκου
|
|
|
14:00
-
|
Ντρίτα
Βλάζνια Ποζχεράν
|
|
|
14:00
-
|
Ότραντ Ολίμπικ
Ιμπάρ
|
|
|
14:00
-
|
Τσκ Πιβάρα
Γιαγκοντίνα
|
|
|
14:00
-
|
Ραντνίσκι Πίροτ
Σλόμποντα Ούζιτσε
|
|
|
14:00
-
|
Αλ Μάιντ
Αλ Μουχαφάζα
|
|
|
14:00
1691
|
Σανγκάη Πορτ
Σανγκάη Σενχούα
|
|
|
14:00
1692
|
Ράκοβ Τσεστόχοβα
Πούσζκα Νιεπολομίσε
|
|
|
14:00
1693
|
Βέρες Ρίβνε
Τσερνομόρετς Οδησσού
|
|
|
14:00
2352
|
Ατλέτικο Ντε Κολκάτα
Πούνε Σίτι
|
|
|
14:00
2469
|
Σουμγκαγίτ
Σάμπαϊλ
|
|
|
14:00
2473
|
Γκοσκ Γκαμπέλα
Ράντινκ Μπιτζελίνα
|
|
|
14:00
2551
|
Λάιον Σίτι Σέιλορς
Χούγκανγκ Γιουν.
|
|
|
14:00
2561
|
Ολίμπια Ελμπλάκ
Ενερτζέτικ Ρόου Ρίμπνικ
|
|
|
14:00
2562
|
Γκβάρντια Κοζάλιν
ΛΚΣ Λοτζ
|
|
|
14:00
2563
|
Ραντόμιακ Ράντομ
Σιάρκα Τάρνονμπζεγκ
|
|
|
14:15
-
|
Τρίπολη ΣΚ
Ρασίνγκ Μπεϊρούτ
|
|
|
14:30
-
|
Νεφτοχίμικ
Μπότεφ Γκαμπαλόβο
|
|
|
14:30
-
|
Ονήσιλος Σωτήρας 2014
Ελπίδα Αστρομερίτη
|
|
|
14:30
-
|
Άρντα
Ασενόβετς 2005
|
|
|
14:30
-
|
Λειβαδιακός Σαλαμίνα
Πέγεια 2014
|
|
|
14:30
1694
|
Καϊζερσλάουτερν
Αρμίνια Μπίλεφελντ
|
|
|
14:30
1695
|
Άουε
Μπόχουμ
|
|
|
14:30
1696
|
Γκρόιτερ Φιρτ
Ζανκτ Πάουλι
|
|
|
14:30
1697
|
Κιλμάρνοκ
Αμπερντίν
|
|
|
14:30
2346
|
Βάρνσντορφ
Βικτόρια Ζίσκοφ
|
|
|
14:30
2347
|
Μπάνικ Σοκόλοφ
Ούστι Ναντ Λαμπέμ
|
|
|
14:30
2434
|
Ουνιόν Φουρστενβάλντε
Γερμανία Χάλμπερσταντ
|
|
|
14:30
2435
|
Τσέμι Λειψίας
Χέρτα Βερολίνου ΙΙ
|
|
|
14:30
2449
|
Εσκισέχιρσπορ
Ρίζεσπορ
|
|
|
15:00
-
|
Μίντλεσμπρο U23
Σαουθάμπτον U23
|
|
|
15:00
-
|
Δόξα Δράμας
Εργοτέλης
|
|
|
15:00
-
|
Αιγινιακός
Απόλλων Πόντου
|
|
|
15:00
-
|
Παναιγιάλειος
ΑΟ Τρίκαλα
|
|
|
15:00
-
|
Σπάρτη
Αχαρναϊκός
|
|
|
15:00
-
|
Άρης Παλαιοχωρίου
Αλμωπός Αριδαίας
|
|
|
15:00
-
|
Τηλυκράτης
Ερμής Αμυνταίου
|
|
|
15:00
-
|
Αμβρυσσέας Διστόμου
Ολυμπιακός Βόλου
|
|
|
15:00
-
|
Τάρξιεν Ρέινμπους
Χιμπέρνιανς
|
|
|
15:00
-
|
Κλαμπ Αφρικέν
Γκαμπεσιέν
|
|
|
15:00
-
|
Αστέρας Ιτέας
ΑΟ Σελλάνων
|
|
|
15:00
-
|
Νίκη Βόλου
ΓΣ Αλμυρός
|
|
|
15:00
-
|
Ηρακλής
Καμπανιακός
|
|
|
15:00
-
|
ΑΠΕ Λαγκάδα
Νάουσα
|
|
|
15:00
-
|
Ρήγας Φεραίος
Οπούντιος Μαρτίνου
|
|
|
15:00
-
|
Κάμζα
Λούσνια
|
|
|
15:00
-
|
Βιλάζνια
Λουφτετάρι Γκιροκάστερ
|
|
|
15:00
-
|
Εδεσσαϊκός
ΑΟ Καρδιάς
|
|
|
15:00
-
|
Φίλιππος Αλεξάνδρειας
Μακεδονικός Σιάτιστας
|
|
|
15:00
-
|
Πιερικός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
|
|
|
15:00
-
|
Δόξα Κρανούλας
Αστέρας Παραποτάμου
|
|
|
15:00
-
|
Καστοριά
Πανλευκάδιος
|
|
|
15:00
-
|
Μακεδονικός Φούφας
Εθνικός Φιλιππιάδας
|
|
|
15:00
-
|
Νέος Αμφιλοχίας
ΑΕΠ Κοζάνης
|
|
|
15:00
-
|
Θεσπρωτός
Σκούφας Κομποτίου
|
|
|
15:00
-
|
Διγενής Νεοχωρίου
Αχιλλέας Φαρσάλων
|
|
|
15:00
-
|
Απόκ Βελούχι
ΑΟ Θήβα
|
|
|
15:00
1698
|
Βολφσμπέργκερ
Αούστρια Βιέννης
|
|
|
15:00
1699
|
Οντένσε
Χόμπρο
|
|
|
15:00
1700
|
Νότιγχαμ Φόρεστ
Κάρντιφ
|
|
|
15:00
1701
|
Πανιώνιος
ΠΑΟΚ
|
|
|
15:00
1702
|
Ντουνάισκα Στρέντα
Νίτρα
|
|
|
15:00
2305
|
Ντιναμό Τιφλίδας
Τορπέντο Κουταΐσι
|
|
|
15:00
2439
|
Φράιμπουργκ ΙΙ
Κόμπλεντζ
|
|
|
15:00
2440
|
Άλτονα 93
Χάνσα Λούνεμπουργκ
|
|
|
15:00
2441
|
Άιντραχτ Νόρντερστεντ
Ζάνκτ Πάουλι ΙΙ
|
|
|
15:00
2442
|
TSV 1860 Ρόζενχαιμ
Μόναχο 1860
|
|
|
15:15
-
|
Μπέκα SC
Αλ Ισλάχ
|
|
|
15:30
-
|
Γιόμο Κόσμος
Μπομπέλα
|
|
|
15:30
-
|
Ρόγιαλ ΑΜ
Στέλενμπος
|
|
|
15:30
-
|
Μθάτα Μπακς
Ουμπουντού Κέιπ Τάουν
|
|
|
15:30
1703
|
Γκενκ
Σταντάρ Λιέγης
|
|
|
15:30
1704
|
Λοκομοτίβ Πλόβντιβ
ΤΣΣΚΑ Σόφιας
|
|
|
15:30
1705
|
Μπράμπραντ
Φρεντερίτσια
|
|
|
15:30
1706
|
Ροσκίλντε
Βίμποργκ
|
|
|
15:30
1707
|
Κέγκε
Έσμπιεργκ
|
|
|
15:30
1708
|
Σκίβε
Νίκομπινγκ
|
|
|
15:30
1709
|
Θίστιντ
Φρέμαντ Αμαγκέρ
|
|
|
15:30
1710
|
Βέιλε
Βεντσάισελ
|
|
|
15:30
1711
|
Σαουθάμπτον
Έβερτον
|
|
|
15:30
1712
|
Εξέλσιορ
Αϊντχόφεν
|
|
|
15:30
1713
|
Σπάρτα Ρότερνταμ
Ουτρέχτη
|
|
|
15:30
1714
|
Ροστόφ
Ανζί Μαχάτσκαλα
|
|
|
15:30
1715
|
Κασίμπασα
Κόνιασπορ
|
|
|
15:30
2372
|
Μπλουμφοντέιν Σέλτικ
Ορλάντο Πάιρετς
|
|
|
15:30
2373
|
Μπαρόκα
Πλάτινουμ Σταρς
|
|
|
15:30
2375
|
Πράτο
Όλμπια
|
|
|
15:30
2376
|
Βιτερμπέσε
Κούνεο
|
|
|
15:30
2377
|
Γκαβοράνο
Προ Πιατσένζα
|
|
|
15:30
2382
|
Πίζα
Λιβόρνο
|
|
|
15:30
2385
|
Μπασάνο
Ρετζιάνα
|
|
|
15:30
2386
|
Ραβέννα
Ρενάτε
|
|
|
15:30
2387
|
Τριεστίνα
Γκούμπιο
|
|
|
15:30
2388
|
Σανταρκάνγκελο
Φεραλπισάλο
|
|
|
16:00
-
|
Νόριτς U23
Άστον Βίλα U23
|
|
|
16:00
-
|
Στόουκ U23
Ρέντινγκ U23
|
|
|
16:00
-
|
Χανιά
Βέροια
|
|
|
16:00
-
|
Αλ Σόρτα Βαγδάτης
Αλ Μπαχρί
|
|
|
16:00
-
|
Αλ Ανσάρ Βηρυτού
Αλ Τανταμούν Σουρ
|
|
|
16:00
1716
|
Ρούντες
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
|
|
16:00
1717
|
ΑΕΚ Λάρνακας
Πάφος
|
|
|
16:00
1718
|
Τέπλιτσε
Βικτόρια Πλζεν
|
|
|
16:00
1719
|
Μπέρνλι
Άρσεναλ
|
|
|
16:00
1720
|
Νις
Λυών
|
|
|
16:00
1721
|
Μίλαν
Τορίνο
|
|
|
16:00
1722
|
Τζένοα
Ρόμα
|
|
|
16:00
1723
|
Ουντινέζε
Νάπολι
|
|
|
16:00
1724
|
Τερνάνα
Περούτζια
|
|
|
16:00
1725
|
Σχρόμπρι Γκλογκόβ
Ρουχ Χορζόφ
|
|
|
16:00
2361
|
Τσουκαρίτσκι
Ερυθρός Αστέρας
|
|
|
16:00
2468
|
Ζίρα
Καραμπάγκ
|
|
|
16:30
-
|
Μοντ Μπλου
Μουνγκάνο
|
|
|
16:30
-
|
Μανιέμα Ουνιόν
Ντόφιν Νουάρ
|
|
|
16:30
-
|
KFA
ΣΤ Ελούα Λουπόπο
|
|
|
16:30
1726
|
Αμβούργο
Χοφενχάιμ
|
|
|
16:30
1727
|
Λεχ Πόζναν
Βίσλα Πλοκ
|
|
|
16:30
1728
|
Κάρντιφ Μετροπόλιταν
Κόναχ Κουέι Νόμαντς
|
|
|
16:30
2353
|
Μπενγκαλούρου
Οντίσα
|
|
|
16:30
2517
|
Πένα Σπορ
Οσασούνα Β'
|
|
|
17:00
-
|
ΜΤΚ Βουδαπέστης
Σιόφοκ
|
|
|
17:00
-
|
Ντουντελάνζ
Ντίφερντανζ 03
|
|
|
17:00
-
|
Βαλέτα
Φλοριάνα
|
|
|
17:00
-
|
Ουνιόν Σπορτίβ Σίντι Κάσεμ
Μασσίρα
|
|
|
17:00
-
|
Γκίρμοτ
Γκιόρι Έτο
|
|
|
17:00
-
|
Ράζα Μπένι Μελάλ
Μουλούντια Ούζντα
|
|
|
17:00
-
|
Βιντάντ Φες
Τσαμπάμπ Κάσμπα Τάντλα
|
|
|
17:00
-
|
Βιντάντ Τεμάρα
Ζενές Μπεν Γιερίρ
|
|
|
17:00
-
|
Χουτίν
Αλ Ιτιχάντ Αλέπο
|
|
|
17:00
-
|
Πρόγκρες Νιεντερκόρν
Χόστερτ
|
|
|
17:00
-
|
Χαμ Μπενφίκα
Ούνα Στράσεν
|
|
|
17:00
-
|
Βικτόρια Ροσπόρτ
Ρασίνγκ Ουνιόν
|
|
|
17:00
-
|
Ροντάντζ 91
Φόλα Ες
|
|
|
17:00
-
|
Μοντόρφ
Ούνιον Σπορτίφ Ές
|
|
|
17:00
-
|
USM Ούτζα
Ραχάντ Μπερνούσι
|
|
|
17:00
1729
|
Βέστερλο
Μπίρσχοτ
|
|
|
17:00
1730
|
Έβερτον Ντε Βίνα
Κόλο Κόλο
|
|
|
17:00
1731
|
Παλεστίνο
Ντεπόρτες Ικίκε
|
|
|
17:00
1732
|
Δόξα Κατωκοπιάς
Ομόνοια
|
|
|
17:00
1733
|
Κοπεγχάγη
Λίνγκμπι
|
|
|
17:00
1734
|
Βίγκρι Σουβάλκι
Ολίμπια Γκρούντζιαντζ
|
|
|
17:00
1735
|
Ακαντέμικο Βίσεου
Βαρζίμ
|
|
|
17:00
1736
|
Αρούκα
Σάντα Κλάρα
|
|
|
17:00
1737
|
Πόρτο Β
Ακαδέμικα
|
|
|
17:00
1738
|
Πεναφιέλ
Βιτόρια Γκιμαράες Β'
|
|
|
17:00
1739
|
Κοβίλια
Ρεάλ Σπορτ Κλούμπε
|
|
|
17:00
1740
|
Ολιβεϊρένσε
Κόβα Πιεντάντε
|
|
|
17:00
1741
|
Μάδεργουελ
Σέλτικ
|
|
|
17:00
1742
|
Γρανάδα
Ουέσκα
|
|
|
17:00
1743
|
Λουγκάνο
Γιούνγκ Μπόις
|
|
|
17:00
1744
|
Σιόν
Γκρασχόπερς
|
|
|
17:00
1745
|
Ζυρίχη
Λωζάνη
|
|
|
17:00
1746
|
Σαφχάουζεν
Σερβέτ
|
|
|
17:00
1747
|
Ολεξάντρια
Καρπάτι Λβιβ
|
|
|
17:00
2450
|
Γκαζιαντέπ
Ερζουρουμσπόρ
|
|
|
17:00
2512
|
Ολιμπίκ Χουρίμπγκα
Βιντάντ Καζαμπλάνκα
|
|
|
17:00
2513
|
Ράσινγκ Καζαμπλάνκα
Ντίφα Χασάνι
|
|
|
17:00
2514
|
Φαρ Ραμπάτ
Κρα Ντε Χοσέιμα
|
|
|
17:00
2518
|
CD Βιτόρια
Μπούργος
|
|
|
17:15
1748
|
Αστέρας Τρίπολης
Λεβαδειακός
|
|
|
17:15
1749
|
Παναιτωλικός
ΑΕΛ
|
|
|
17:15
1750
|
Ρεάλ Σοσιεδάδ
Λας Πάλμας
|
|
|
17:30
-
|
Νιρεγκχάζα Σπάρτακους
Ζολνόκι Μαβ
|
|
|
17:30
1751
|
Ραπίντ Βιέννης
Σάλτσμπουργκ
|
|
|
17:30
2378
|
Αρζακένα
Πιστοϊέζε
|
|
|
17:30
2379
|
Λουκέζε
Τζιάνα Ερμίνιο
|
|
|
17:30
2505
|
Σερσέντα
Κορούξο
|
|
|
17:30
2521
|
Ιθάρα
Λέαλταντ
|
|
|
17:45
1752
|
Έταρ Βέλικο Ταρνόβο
Ντουνάφ Ρούσε
|
|
|
17:45
1753
|
Φίτεσε
Ντεν Χάαγκ
|
|
|
17:50
2362
|
Ολίμπια Λιουμπλιάνα
Κρσκο
|
|
|
18:00
-
|
ΚΣ Σφαξιέν
Ετουάλ Μετλαούι
|
|
|
18:00
1754
|
Νέα Σαλαμίνα
Αλκή Ορόκλινη
|
|
|
18:00
1755
|
Χάντερσφιλντ
Μάντσεστερ Σίτι
|
|
|
18:00
1756
|
Μαρσέιγ
Γκινγκάμπ
|
|
|
18:00
1757
|
Σπόρτινγκ Κριστάλ
Αλιάνσα Ατλέτικο
|
|
|
18:00
1758
|
Μαρίτιμο
Εστορίλ
|
|
|
18:00
1759
|
Γκαζ Μέταν Μέντιας
Βολουντάρι
|
|
|
18:00
2357
|
Παρτιζάν
Σπαρτάκ Σουμπότιτσα
|
|
|
18:00
2502
|
Ποντεβέδρα
Ρεάλ Βαγιαδολίδ Β
|
|
|
18:00
2506
|
Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα
Γκουιθέλο
|
|
|
18:00
2508
|
Τολέντο Σαντ
Ράγιο Μαγιανταχόντα
|
|
|
18:00
2516
|
Μιράντες
Ρεαλ Σοσιεδάδ Β'
|
|
|
18:00
2522
|
Μπαρακάλντο
Αμορεμπιέτα
|
|
|
18:00
2523
|
Γέρνικα
Ρεάλ Ουνιόν
|
|
|
18:00
2524
|
Σανταντέρ
Τουντελάνο
|
|
|
18:00
2529
|
Περαλάντα
Κορνεγιά
|
|
|
18:00
2535
|
Μπανταλόνα
Βιγιαρεάλ Β'
|
|
|
18:00
2543
|
Βιγιανοβένσε
Εξτρεμαδούρα
|
|
|
18:00
2544
|
Μέριδα
Ουκάμ Μούρθια
|
|
|
18:00
2550
|
Σαν Φερνάντο
Ρεκρεατίβο Ουέλβα
|
|
|
18:30
1760
|
Αντάλιασπορ
Φενερμπαχτσέ
|
|
|
18:30
2485
|
Λίγκα Ντε Κίτο
Έμελεκ
|
|
|
19:00
-
|
Περέζ Ζέλεντον
Ερεντιάνο
|
|
|
19:00
-
|
Αντίγκουα ΓΦΚ
Ντεπορτίβο Μαλακατέκο
|
|
|
19:00
-
|
Μουνισιπάλ
Σουτσιτεπεκουέζ
|
|
|
19:00
-
|
Μαρκουένσε
ΚΣΝ Κομουνικασιόνες
|
|
|
19:00
-
|
Πετάπα
Κουμπάν Ιμπέριαλ
|
|
|
19:00
-
|
Ντεπορτίβο Γουαστατούα
Ντεπορτίβο Σαναράτε
|
|
|
19:00
-
|
Σικουινάλα
Σελαχού
|
|
|
19:00
-
|
Ζενές Ες
Ουνιόν Τάιτους Πετάνγκε
|
|
|
19:00
1761
|
Άντερλεχτ
Κόρτραϊκ
|
|
|
19:00
1762
|
Τσιμπάλια
Ριέκα
|
|
|
19:00
1763
|
Σίγκμα Όλομουτς
Σπάρτα Πράγας
|
|
|
19:00
1764
|
Σίλκεμποργκ
Μπρόντμπι
|
|
|
19:00
1765
|
Κολωνία
Χέρτα Βερολίνου
|
|
|
19:00
1766
|
Ασντόντ
Χάποελ Ραανάνα
|
|
|
19:00
1767
|
Λάτσιο
Φιορεντίνα
|
|
|
19:00
1768
|
Αάλεσουντ
Στρομσγκόντσετ
|
|
|
19:00
1769
|
Μπραν
Τρόμσο
|
|
|
19:00
1770
|
Χάουγκεσουντ
Κρίστιανσουντ
|
|
|
19:00
1771
|
Μόλντε
Σάρπσμποργκ 08
|
|
|
19:00
1772
|
Οντ
Ρόζενμποργκ
|
|
|
19:00
1773
|
Σάντεφιορντ
Λίλεστρομ
|
|
|
19:00
1774
|
Σογκντάλ
Βαλερένγκα
|
|
|
19:00
1775
|
Βίκινγκ
Στάμπαεκ
|
|
|
19:00
1776
|
Σλασκ Βρότσλαβ
Ζαγκλέμπιε Λούμπιν
|
|
|
19:00
1777
|
Λούγκο
Οσασούνα
|
|
|
19:00
1778
|
Κόρδοβα
Κούλτουραλ Λεονέσα
|
|
|
19:00
2482
|
Ελ Νασιονάλ
Ουνιβ. Κατόλικα Κίτο
|
|
|
19:00
2483
|
Ντελφίν
Μακαρά
|
|
|
19:00
2515
|
Κασμ Μαρακές
Φους Ραμπάτ
|
|
|
19:30
1779
|
ΑΟΚ Κέρκυρα
Ολυμπιακός
|
|
|
19:30
1780
|
Βιγιαρεάλ
Σεβίλλη
|
|
|
19:30
1781
|
Σταλ Καμιάνσκε
Ντιναμό Κιέβου
|
|
|
19:30
1782
|
Ζόρια Λουγκάνσκ
Ζίρκα Κιροβόχαρντ
|
|
|
19:45
2366
|
Αλουμίνι Κιντριτσέβο
Ρούνταρ Βελένζε
|
|
|
20:00
1783
|
Πάσος Φερέιρα
Σπόρτινγκ Λισαβόνας
|
|
|
20:10
-
|
ΕΣ Σαχέλ
Εσπεράνς Σπορτίβ Ντε Τυνίς
|
|
|
20:15
1784
|
Χάποελ Χάιφα
Μακάμπι Τελ Αβίβ
|
|
|
20:15
1785
|
Αγιακούτσο
Ουνιβερσιτάριο Ντεπόρτες
|
|
|
20:45
1786
|
Άστρα Γκιούργκιου
Στεάουα Βουκουρεστίου
|
|
|
21:00
-
|
Ντεπορτίβο Λάρα
Μονάγκας
|
|
|
21:00
-
|
Τσίκο Ντε Γκουιάνα
Ατλέτικο Βενεζουέλα Β
|
|
|
21:00
1787
|
Κλαμπ Μπριζ
Ζούλτε Βάρεγκεμ
|
|
|
21:00
1788
|
Αβάι
Ατλέτικο Παραναένσε
|
|
|
21:00
1789
|
Κορίνθιανς
Ατλέτικο Μινέιρο
|
|
|
21:00
1790
|
Κοριτίμπα
Σάο Πάουλο
|
|
|
21:00
1791
|
Κρουζέιρο
Βάσκο Ντα Γκάμα
|
|
|
21:00
1792
|
Γκρέμιο
Ατλέτικο Γκοϊανιένσε
|
|
|
21:00
1793
|
Πόντε Πρέτα
Βιτόρια Μπαΐα
|
|
|
21:00
1799
|
Αλμπαθέτε
Σπόρτινγκ Χιχόν
|
|
|
21:00
2338
|
Γκουαμπίρα Μοντέρο
Δε Στρόνγκεστ
|
|
|
21:30
-
|
Ατλέτικο Μπερμέχο
Ρόγιαλ Παρί
|
|
|
21:30
-
|
Ντεπορτίβο Κάλα
Κεμπράτσο Βίγια Μόντες
|
|
|
21:30
-
|
Μαργκαρίτα FC
Τουκάνες
|
|
|
21:30
2380
|
Καραρέζε
Ποντεντέρα
|
|
|
21:30
2381
|
Ρομπούρ Σιένα
Αρέτσο
|
|
|
21:45
-
|
Σπορτ Μπόις
Σεζάρ Βαγιέχο
|
|
|
21:45
1800
|
Γιουβέντους
Κροτόνε
|
|
|
21:45
1801
|
Βαλένθια
Μπαρτσελόνα
|
|
|
22:00
-
|
Γιανέρος Γκουαράνε
Ατλέτικο Ελ Βίγια
|
|
|
22:00
1802
|
Εστουδιάντες ντε Λα Πλάτα
Ατλέτικο Τουκουμάν
|
|
|
22:00
1803
|
Γοδόι Κρουζ
Λανούς
|
|
|
22:00
1804
|
Μονακό
Παρί Σεν Ζερμέν
|
|
|
22:00
1805
|
Νασιονάλ Μοντεβιδέο
Ντιφενσόρ Σπόρτινγκ
|
|
|
22:00
1807
|
Σέντρο Ατλέτικο Φένιξ
Ράμπλα Τζούνιορς
|
|
|
22:00
1808
|
Λίβερπουλ Μοντεβιντέο
Ντανούμπιο
|
|
|
22:00
1809
|
Μοντεβιδέο Γουόντερερς
Σουντ Αμέρικα
|
|
|
22:00
1810
|
Ράσινγκ Μοντεβιδέο
Ατλέτικο Ρίβερ Πλέιτ
|
|
|
22:00
2300
|
Κλαμπ Ατλέτικο Εστουντιάντες
Ντεφενσ. Ντε Μπελγκράνο
|
|
|
22:00
2301
|
Αλμιράντε Μπράουν
Ακασούσο
|
|
|
22:00
2302
|
Ντεπορτίβο Εσπανιόλ
Κλουμπ Ατλέτικο Φένιξ
|
|
|
22:00
2324
|
Χιμνάσια Χουχούι
Σανταμαρίνα
|
|
|
22:00
2326
|
Λος Άντες
Σπορτίβο Εστουντιάντες
|
|
|
22:00
2331
|
Μπόκα Ουνίδος
Ινστιτούτο Κόρδοβα
|
|
|
22:00
2333
|
Αλντοσίβι
Μπράουν ντε Αντρόγκε
|
|
|
22:00
2339
|
Μπολιβάρ
Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ
|
|
|
22:10
2317
|
Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε
|
|
|
22:15
1811
|
Μπενφίκα
Σετούμπαλ
|
|
|
22:30
1812
|
Αλιάνσα Λίμα
Ντεπορτίβο Μουνισιπάλ
|
|
|
23:00
-
|
Κόστα Ρίκα (Γ)
Μεξικό (Γ)
|
|
|
23:00
1813
|
Μπαΐα
Σαπεκοένσε
|
|
|
23:00
1814
|
Φλαμένγκο
Σάντος
|
|
|
23:00
1815
|
Αντοφαγκάστα
Σαντιάγο Γουόντερερς
|
|
|
23:00
2458
|
Σέρο Πορτένιο
Σπορτίβο Λουκένιο
|
|
|
23:15
2340
|
Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε
Σαν Χοσέ Ορούρο
|
|
|
23:30
2486
|
Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ
Ντεπορτίβο Κουένκα
|
|
|
00:00
-
|
Σάντος Ντε Γκουαπίλες
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
|
|
|
00:05
2315
|
Τολίμα
Ατλέτικο Νασιονάλ
|
|
|
00:15
1816
|
Ρίβερ Πλέιτ
Νιούελς Ολντ Μπόις
|
|
|
00:30
1806
|
Ελ Τάνκε Σίσλεϊ
Πλάζα Κολόνια
|
|
|
01:10
2459
|
Σπορτίβο Τρινιντένσε
Νασιονάλ Ασουνσιόν
|
|
|
01:15
2332
|
Βίγια Νταλμίν
Νουέβα Σικάγο
|
|
|
01:30
1817
|
Ουνιόν Εσπανιόλα
Ντεπόρτες Τεμούκο
|
|
|
01:30
2341
|
Ρεάλ Ποτόσι
Σπόρτ Μπόις Γουάρνες
|
|
|
02:00
2319
|
Μοντερέι
Άτλας
|
|
|
02:00
2329
|
Μίτρε Σαντιάγκο Εστέρο
Φλάντρια
|
|
|
02:10
-
|
Λεόνες
Γιανέρος
|
|
|
02:30
1818
|
Ροζάριο Σέντραλ
Μπόκα Τζούνιορς
|
|
|
04:00
2322
|
Κλαμπ Αμέρικα
Κρουζ Αζούλ
|
|
|