06:00
-
|
Φουκουσίμα Γιουν.
Καγκοσίμα
|
|
|
06:00
-
|
Γιοκοχάμα SSC
Γκάμπα Οσάκα U23
|
|
|
06:00
2274
|
Μουρθιελάγκος
Ατλάντε
|
|
|
07:00
-
|
FC Τόκιο U23
Φουτζιέντα
|
|
|
07:00
1635
|
Φουκουόκα
Ματσουμότο Γιαμάγκα
|
|
|
07:00
1636
|
Κιότο Σανγκά
Τόκιο Βέρντι
|
|
|
07:00
1637
|
Ναγκόγια
Σίμπα Ισιχάρα Γιουνάιτεντ
|
|
|
07:00
1638
|
Ροάσο Κουμαμότο
Ζβάιγκεν Καναζάβα
|
|
|
07:00
1639
|
Τοκουσίμα Βόρτις
Όιτα Τρίνιτα
|
|
|
08:35
1640
|
Αντελαϊντ Γιουνάιτεντ
Νιουκάστλ Τζετς
|
|
|
09:00
1641
|
Γκιφού
Σόναν Μπελμάρε
|
|
|
10:00
-
|
Μπαρίτο Πούτερα
Περσέλα Λαμονγκάν
|
|
|
10:50
1642
|
Μέλμπουρν Βίκτορι
Μπρισμπέιν Ρόαρ
|
|
|
11:00
-
|
Αφουμάτι
Σχίντια Ταργκόβιστε
|
|
|
11:00
-
|
Ριούκιου
Τοτσίγκι
|
|
|
11:00
-
|
Μπαλοτέστι
Μεταλογκλόμπους
|
|
|
11:00
-
|
Ολίμπια Σατού Μάρε
Μπράιλα
|
|
|
11:00
-
|
Παντούρι Τάργκου Τζίου
Ριπένσια Τιμισοάρα
|
|
|
11:00
-
|
Στίντα Μιροσλάβα
Φορέστα Σουσεάβα
|
|
|
11:00
-
|
UTA Αράντ
Τάργκο Μούρες
|
|
|
12:00
-
|
Ριαζάν
Καλούγκα
|
|
|
12:00
-
|
Ντιναμό Αγίας Πετρουπολης 2
Μούρομ
|
|
|
12:00
1643
|
Β-Βάρεν Ναγκασάκι
Καματάρε Σανούκι
|
|
|
12:00
2359
|
Ντεμπρετσένι
Μεζοκοβέζντι Ζόρι
|
|
|
12:00
2360
|
Βοϊβοντίνα
Μάτσβα Σάμπατς
|
|
|
12:00
2404
|
Λοκομοτίβ Πλόβντιβ
Μαρίτσα Πλόβντιβ
|
|
|
12:30
-
|
Αλτάι
Μπαντίρμασπορ
|
|
|
12:30
-
|
Χαταϊσπόρ
Κορφέζ
|
|
|
12:30
-
|
Κεσιορενγκουτσού
Σαριγιέρ
|
|
|
12:30
-
|
Γουίνγκ Γι
Σίτιζεν
|
|
|
12:30
-
|
Φατίχ Καραγκιουμρούκ
Σιλίβρισπορ
|
|
|
13:00
-
|
Δανία U19
Σαν Μαρίνο U19
|
|
|
13:00
-
|
Σλάβια Σόφιας
Ομπόρσιθε
|
|
|
13:00
-
|
Βίσλα Κρακοβίας
Σλασκ Βρότσλαβ
|
|
|
13:00
-
|
Μαθάρε Γιουνάιτεντ
Μουχορόνι Γιούθ
|
|
|
13:00
-
|
Μιοβένι
Σπορτούλ Σνάγκοβ
|
|
|
13:00
-
|
Σαμούτ Πράκαν Σίτι
Σουκοτάι
|
|
|
13:00
-
|
Μπαλκάνι Ζόρια
Ρουκχ Λβιβ
|
|
|
13:00
-
|
Βελές Μόσχας
Κολόμνα
|
|
|
13:00
-
|
Ντιναμό Μπρζανσκ
Στρογκίνο
|
|
|
13:00
-
|
Νέιβι ΦΚ
Σουπανμπούρι
|
|
|
13:00
-
|
Σινγκτάρουα
Σισάκετ
|
|
|
13:00
-
|
Τάι Χόντα
Ρατσαμπούρι
|
|
|
13:00
-
|
Άρσεναλ Κιέβου
Κόμπρα Χάρκοβο
|
|
|
13:00
-
|
Σπαρτάκ Κοστρόμα
Λούκι Ενέργκια
|
|
|
13:00
-
|
Ζενίτ Πένζα
Χίμικ Άρσεναλ
|
|
|
13:00
-
|
Ουμπόν UMT
Σούπερ Πάουερ
|
|
|
13:00
-
|
Κρέμεν Κρέμεντσουγκ
Κόλος Κοβαλίβκα
|
|
|
13:30
-
|
Μπόρνεο Σαμαρίντα
Αρέμα
|
|
|
13:30
-
|
Μπάλερουπ Σκοβλούντε (Γ)
Βάρντε (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Μπρόντμπι (Γ)
Φορτούνα Χόρινγκ (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Γεωργία U19
Ανδόρα U19
|
|
|
14:00
-
|
Ελβετία U19
Λιχτενστάϊν U19
|
|
|
14:00
-
|
Μπαντάρι
Ουλίνζι Στάρς
|
|
|
14:00
-
|
Κακαμέγκα Χομπόιζ
Γκορ Μαχία
|
|
|
14:00
-
|
Σόνυ Σούγκαρ
Μάουντ Κένυα Γιουνάιτεντ
|
|
|
14:00
-
|
Γουέστερν Στίμα
Πόστα Ρέιντζερς
|
|
|
14:00
-
|
Άβανχαρντ Κραματόρσκ
Πολτάβα
|
|
|
14:00
-
|
Καριομπάνγκι Σάρκς
Ενζόια Γιουν.
|
|
|
14:00
-
|
Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς
Κουμπράτ
|
|
|
14:00
-
|
Καλιάκρα
Χίτρινο
|
|
|
14:00
-
|
Μπαλκάν Μπότεβγκραντ
Σλιβνίσκι Γκερόι
|
|
|
14:00
-
|
Μπάνσκο
Μπότεφ Ιχτίμαν
|
|
|
14:00
-
|
Τσάβνταρ Έτροπολ
Πίριν Γκότσε Ντέλτσεφ
|
|
|
14:00
-
|
Γκερμανέα
ΤΣΣΚΑ 1948
|
|
|
14:00
-
|
Χεμπάρ Παζάρντζικ
Μάρεκ
|
|
|
14:00
-
|
Μινιόρ Πέρνικ
Σεπτέμβρι Σίμιτλι
|
|
|
14:00
-
|
Πίριν Ράζλογκ
Ρίλσκι Σπόρτιστ
|
|
|
14:00
-
|
Βίχρεν
Μπελάσιτσα Πέτριχ
|
|
|
14:00
-
|
ΒΣΚ Άαρχους (Γ)
Κόλντινγκ (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Μπρεγκάνλικα Κράουν
Μπόρετς Βέλες
|
|
|
14:00
-
|
Σάσα
Μπελασίτσα
|
|
|
14:00
-
|
Λαμπουνίστα
Γκιόρτσε Πετρόφ
|
|
|
14:00
-
|
Γκοστιβάρ
Στρούγκα Τριμ
|
|
|
14:00
-
|
Μπουκοβίνα Ρανταούτι
CSM Ρομάν
|
|
|
14:00
-
|
CSM Φοξάνι 2007
Μιερκουρέα Τσίουκ
|
|
|
14:00
-
|
Οντόρχειου Σεκουίεσκ
Τσετάτε Ράσνοβ
|
|
|
14:00
-
|
Σανατατέα Νταραμπάνι
Ταργκού Σεκιουέσκ
|
|
|
14:00
-
|
Αγκρικόλα Μπορτσέα
Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια
|
|
|
14:00
-
|
Αξιόπολις Σερναβόντα
Βολουντάρι Β'
|
|
|
14:00
-
|
Δέλτα Τουλσέα
Μεταλούλ Μπουζάου
|
|
|
14:00
-
|
Φαρούλ Κονστάντζα
Ολτενίτα
|
|
|
14:00
-
|
Προγκρεσούλ Σπάρτακ
Ιναίντε Μοντέλου
|
|
|
14:00
-
|
Ουνιβερσιτατέα Κραϊόβα ΙΙ
Γκιρόντα
|
|
|
14:00
-
|
Σόιμι Λιπόβα
CSM Ρεσίτα
|
|
|
14:00
-
|
Άβριγκ
CS Ιερνούτ
|
|
|
14:00
-
|
Ουνιρέα Ντετζ
Ιντούστρια Γκάλντα
|
|
|
14:00
-
|
Ουνιέρα Τασνάντ
Μεταλουργκιστούλ Κουτζίρ
|
|
|
14:00
-
|
Ζόρκι Κράσνογκορσκ
Σοκόλ Σαράτοφ
|
|
|
14:00
-
|
Προλετέρ Νόβι Σαντ
Ραντνίτσκι 1923
|
|
|
14:00
-
|
Σούμι
Όμπολον Κιέβου
|
|
|
14:00
-
|
Τούρις Τούρνου Μαγκουρέλε
Ατλέτικ Μπράντου
|
|
|
14:00
-
|
Βιτορούλ Παντούρι
Νουόβα Μάμα Μία
|
|
|
14:00
-
|
Αραράτ Μόσχας
Σαλιούτ Μπελγκορόντ
|
|
|
14:00
-
|
Ελίν Πέλιν
Σβομπόντα Πεστέρα
|
|
|
14:00
-
|
Βέιλε (Γ)
Οντένσε Q (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Πλακόβιτσα
Οσογκόβο
|
|
|
14:00
-
|
Κοζχούφ Μιράβτσι
Πομπέντα Βαλάντοβο
|
|
|
14:00
-
|
Γκόρνο Λίσισε
Τέτεκς
|
|
|
14:00
-
|
Λοκομοτίβα Σκοπίων
Νοβάτσι
|
|
|
14:00
-
|
Ζαγιάζι Ζαγιάς
Βλάζριμι 77
|
|
|
14:00
-
|
Μετάλοσπορτ Γκαλάτι
Αεροστάρ Μπακάου
|
|
|
14:00
-
|
Βικτόρια Τραϊάν
Σπορτούλ Τσισκάνι
|
|
|
14:00
-
|
Ιντερνασιοναλ Μπαλέστι
CSM Λουγκόζ
|
|
|
14:00
-
|
Βιτορούλ Γκιμπάβ
Γκαζ Μετάν Β'
|
|
|
14:00
-
|
Μέταλακ
Τσκ Πιβάρα
|
|
|
14:00
-
|
Νάφτοβικ Ουκράφτα
Μικολάιβ
|
|
|
14:00
1645
|
Αλκορκόν
Λα Όγια Λόρκα
|
|
|
14:00
1646
|
Βέλγιο U19
Βόρεια Μακεδονία U19
|
|
|
14:00
1647
|
Γαλλία U19
Βοσνία U19
|
|
|
14:00
1649
|
Ρωσία U19
Ρουμανία U19
|
|
|
14:00
2224
|
Έργκριτε
Μιάλμπι
|
|
|
14:00
2225
|
Φρέι
Ακρόπολις
|
|
|
14:00
2249
|
Σιάρκα Τάρνονμπζεγκ
Βάρτα Πόζναν
|
|
|
14:00
2250
|
Ροζβόι Κατόβιτσε
Ολίμπια Ελμπλάκ
|
|
|
14:00
2251
|
Γκαρπάρνια Κρακοβίας
Βίσλα Πουλάβι
|
|
|
14:00
2253
|
Γκβάρντια Κοζάλιν
Ζαστρζέμπιε
|
|
|
14:00
2357
|
Χέλμοντ Σπορ
Μπόχουμ
|
|
|
14:00
2358
|
Μπεσίκτας
Άστρα Γκιούργκιου
|
|
|
14:30
-
|
Ακρίτας Χλώρακας
Πέγεια 2014
|
|
|
14:30
-
|
Διγενής Ακρίτας Μόρφου
Αχυρώνας Λιοπετρίου
|
|
|
14:30
-
|
Εθνικός Λατσίων
ΕΝΥ Διγενής Υψώνα
|
|
|
14:30
-
|
Βουλγαρία U19
Νησιά Φερόε U19
|
|
|
14:30
-
|
Απεα Ακρωτηρίου
Π.Ο. Ορμήδειας
|
|
|
14:30
-
|
Ονήσιλος Σωτήρας 2014
Ολυμπίας Λυμπιών
|
|
|
14:30
-
|
Μουτουάλ
Νταμπλ Φλάουερ
|
|
|
14:30
-
|
Ατλέτικ Κουκλέν
Λέφσκι Κάρλοβο
|
|
|
14:30
-
|
Ντιμιτροβγκράντ
Ασενόβετς 2005
|
|
|
14:30
-
|
Γιουροκόλετζ
Μπόρισλαβ Παρβομάι
|
|
|
14:30
-
|
Γκιγκάντ Σεντινένιε
Σβίλενγκαρντ 1921
|
|
|
14:30
-
|
Άρντα
Γιαμπόλ 1915
|
|
|
14:30
-
|
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς
Μεαπ Πέρα Χωριού
|
|
|
14:30
-
|
Κάρνομπατ
Ρακόβσκι 2011
|
|
|
14:30
-
|
Ροζόβα Ντολίνα
Τούντζα 2006 Γιαγκόντα
|
|
|
14:30
-
|
Ζάγκορετς Νόβα
Βερέγια Στάρα Ζαγκόρα ΙΙ
|
|
|
14:30
-
|
ΕΝΑΔ Πόλης Χρυσοχούς
Λειβαδιακός Σαλαμίνα
|
|
|
14:30
-
|
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας
Ελπίδα Αστρομερίτη
|
|
|
14:30
-
|
Χόνγκ Κόνγκ ΦΚ
Τούνγκ Σίνγκ
|
|
|
14:30
1651
|
Σίμπενικ
Κουστοσίγια
|
|
|
14:30
1652
|
Ντιναμό Ζάγκρεμπ ΙΙ
Ράντνικ Σεσβέτ
|
|
|
14:30
1653
|
Νόβιγκραντ
Σολίν
|
|
|
14:30
1654
|
Βαραζντίν
Λούσκο
|
|
|
14:30
1657
|
Ντονκάστερ
Ρόδεραμ
|
|
|
14:30
2219
|
Πίραμιντς
Ελ Ράχα Μάρσα
|
|
|
14:30
2343
|
Βέιτσε Φλένσμπουργκ
Ούτιν
|
|
|
14:50
-
|
Αλ Αΐν
Αλ Ντάφρα
|
|
|
14:50
-
|
Σάρτζα
Αλ Γουαχντά Άμπου Ντάμπι
|
|
|
15:00
-
|
Αντμίρα Β'
Εμπρέισντορφ
|
|
|
15:00
-
|
Μαουέρβερκ
Νεουσιέντλ 1919
|
|
|
15:00
-
|
Ουνιόν Γκούρτεν
Ουνιόν Στ. Φλοριάν
|
|
|
15:00
-
|
Χαρντ
Σεεκίρχεν
|
|
|
15:00
-
|
Πινζάου Σάλφελντεν
Χόενεμς
|
|
|
15:00
-
|
Ανίφ
Βαλς Γκρουνάου
|
|
|
15:00
-
|
Δόξα Δράμας
ΑΟ Τρίκαλα
|
|
|
15:00
-
|
Ουφά
Πάφος
|
|
|
15:00
-
|
Μπιλμπάο (Γ)
Σεβίλλη (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Βόλος ΝΠΣ
Αμβρυσσέας Διστόμου
|
|
|
15:00
-
|
Πινκ Μπάρι (Γ)
Γιουβέντους (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Σόκολο Μάρκοβο
Μινιόρ Ραντνέβο
|
|
|
15:00
-
|
Ντέσνα Τσερνίγκοφ
Χίρνικ Σπορτ
|
|
|
15:00
-
|
Ντολγκοπρίντι
Πσκοβ-747
|
|
|
15:00
-
|
Αλμπερσβέντε
Σεντ Γιόχαν
|
|
|
15:00
-
|
Ηλυσιακός
ΑΕ Μυλοποτάμου
|
|
|
15:00
1659
|
Ρωσία
Αργεντινή
|
|
|
15:00
1660
|
Νταντί Γιουνάιτεντ
Κρουσέιντερς
|
|
|
15:00
1661
|
Κροατία U19
Λετονία U19
|
|
|
15:00
1662
|
Ζάμπια
Καμερούν
|
|
|
15:00
2332
|
Βεστφαλία Ράινερν
Αλεμάνια Άαχεν
|
|
|
15:00
2334
|
Βατενσάιντ
Ομπερχάουζεν
|
|
|
15:00
2335
|
Βορμάτια Βορμς
Φράιμπουργκ ΙΙ
|
|
|
15:00
2336
|
Στουτγκάρδη II
Χοφενχάιμ ΙΙ
|
|
|
15:00
2337
|
Αστόρια Γουάλντορφ
Ρόκλινγκ Βολκίνγκεν
|
|
|
15:00
2338
|
Σααρμπρίκεν
TSV Στάινμπαχ
|
|
|
15:00
2339
|
Κόμπλεντζ
Έλβερσμπεργκ
|
|
|
15:00
2340
|
Οφενμπάχερ Κίκερς
Σχοτ Μάιντζ
|
|
|
15:00
2341
|
Βάλντχοφ Μανχάιμ
Ούλμ 1846
|
|
|
15:00
2344
|
Άιντραχτ Μπραουνσβάιγκ II
Αμβούργο ΙΙ
|
|
|
15:00
2351
|
Μπαερούθ
Σελινγκενπρότεν
|
|
|
15:00
2352
|
Πίπινσριντ
Ουντερφοχρίνγκ
|
|
|
15:00
2353
|
Βάκερ Μπουργκχάουζεν
Μόναχο 1860
|
|
|
15:00
2354
|
Νυρεμβέργη ΙΙ
TSV 1860 Ρόζενχαιμ
|
|
|
15:00
2355
|
Ισχστάτ
Σβάινφουρτ
|
|
|
15:00
2356
|
Άουγκσμπουργκ ΙΙ
Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ
|
|
|
15:05
-
|
Μιραμάρ Μισιόνες
Ατένας
|
|
|
15:15
-
|
Τούσκερ
Σοφαπάκα
|
|
|
15:30
-
|
Άλταχ ΙΙ
Κίτζμπουχελ
|
|
|
15:30
-
|
Βερόνα (Γ)
Αταλάντα (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Φιορεντίνα (Γ)
Ταβαγκνάκο (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Σασσουόλο (Γ)
Κίεβο Βάλπο (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Μπρέσια (Γ)
Ραβέννα (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Έμπολι (Γ)
Ρόμα (Γ)
|
|
|
15:30
1663
|
Ματέρα
Τραπάνι
|
|
|
15:30
1664
|
Φόντι
Σικούλα Λεόνζιο
|
|
|
15:30
1665
|
Μονόπολι
Ρέντε
|
|
|
16:00
-
|
Αΐν Μ' Λίλα
ΜΟ Μπετζάια
|
|
|
16:00
-
|
CA Μπάτνα
MC Σάιντα
|
|
|
16:00
-
|
RC Κουμπά
JSM Σκίκντα
|
|
|
16:00
-
|
ΡΣ Ρελιζάνε
Μπορτζ Μπου Αρερίντζ
|
|
|
16:00
-
|
Σταντλ Πάουρα
Μπαντ Γκλάϊχενμπεργκ
|
|
|
16:00
-
|
Βάιτς
Αούστρια Κλάγκενφουρτ
|
|
|
16:00
-
|
Ινστιτιούτ
Λάρνε
|
|
|
16:00
-
|
ΚΣΚ Χέιστ (Γ)
Γκενκ (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Ντουντέλα
Σπορτ & Λίζουρ Σουίφτς
|
|
|
16:00
-
|
Τόμπερμορ Γιουνάιτεντ
Λίσμπερν Ντιστίλερι
|
|
|
16:00
-
|
Χάρλαντ & Γολφ Γουέλντερς
Λιμαβάντι Γιουν
|
|
|
16:00
-
|
Νοκμπρέντα
Πορταντάουν
|
|
|
16:00
-
|
ΠΣΝΙ
Μπάλικλερ Κόμρεϊντς
|
|
|
16:00
-
|
Πορτστιούαρτ
Άναγκ Γιουνάιτεντ
|
|
|
16:00
-
|
Οτελούλ Γκαλάτι
Σπόρτινγκ Λιέστι
|
|
|
16:00
-
|
Αϊν Φάκρουν
Αμάλ Μπου Σάαντα
|
|
|
16:00
-
|
Τλέμτσεν
GC Μάσκαρα
|
|
|
16:00
-
|
Ντόνεγκαλ Σέλτικ
Κουίνς Γιουνιβέρσιτι
|
|
|
16:00
1666
|
Προ Βερτσέλι
Έμπολι
|
|
|
16:00
2211
|
Μιοντάλεν
Ουλενσάκερ Κίζα
|
|
|
16:00
2244
|
Τάντεναντ
Ελ Χάρας
|
|
|
16:00
2247
|
USM Μπλίντα
Σετίφ
|
|
|
16:30
-
|
Όμπι Βοργκλ
Γκρόντιγκ
|
|
|
16:30
-
|
Τσεχία U21
Σαν Μαρίνο U21
|
|
|
16:30
1668
|
Μπάρι Τάουν
Λαντούντνο
|
|
|
16:30
1669
|
Καρμάρθεν Τάουν
Νιουτάουν
|
|
|
16:30
1670
|
Πρεστάτιν Τάουν
Κάρντιφ Μετροπόλιταν
|
|
|
16:30
1671
|
Γκαμπόν
Μάλι
|
|
|
16:55
-
|
Βόρβαρτς Στειρ
Γκλέισντορφ 1919
|
|
|
17:00
-
|
JSM Μπετζάια
Ελ Εούλμα
|
|
|
17:00
-
|
Ντεπόρτες Κοπιαπό
Ρέιντζερς Ντε Τάλκα
|
|
|
17:00
-
|
Μπεϊσινγκστόουκ
Μπίγκλσγουέιντ Τάουν
|
|
|
17:00
-
|
Γιόβιλ Τάουν (Γ)
Έβερτον (Γ)
|
|
|
17:00
-
|
Ντέργκβιου
Λάργκαν Σέλτικ
|
|
|
17:00
-
|
Νιούινγκτον
Μογιόλα Παρκ
|
|
|
17:00
-
|
Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ
Κομούνα Ρετσέα
|
|
|
17:00
1672
|
Όλντερσοτ Τάουν
Φάιλντ
|
|
|
17:00
1673
|
Μπάροου
Μάκλσφιλντ Τάουν
|
|
|
17:00
1674
|
Μπόραμ Γουντ
Χάρτλπουλ
|
|
|
17:00
1675
|
Ντόβερ
Ίστλιχ
|
|
|
17:00
1676
|
Γκίσλεϊ
Μπρόμλεϊ
|
|
|
17:00
1677
|
Χάλιφαξ
Γουόκινγκ
|
|
|
17:00
1678
|
Μεϊντενχέντ Γιουνάιτεντ
Γκέιτσχεντ
|
|
|
17:00
1679
|
Σόλιχαλ Μουρς
Σάτον Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
1680
|
Τορκί
Μεϊντστόουν
|
|
|
17:00
1681
|
Τρανμίρ
Ντάγκεναμ & Ρεντ
|
|
|
17:00
1683
|
Μπλάκπουλ
Πόρτσμουθ
|
|
|
17:00
1684
|
Μπράντφορντ
Πλίμουθ
|
|
|
17:00
1685
|
Τζίλιγχαμ
Μπέρι
|
|
|
17:00
1686
|
Μίλτον Κέινς Ντονς
Φλίτγουντ Τάουν
|
|
|
17:00
1687
|
Όξφορντ Γιουνάιτεντ
Νορθάμπτον
|
|
|
17:00
1688
|
Ρότσντεϊλ
Γουίγκαν
|
|
|
17:00
1689
|
Σκάνθορπ
Μπρίστολ Ρόβερς
|
|
|
17:00
1692
|
Μπαρνέτ
Κόλτσεστερ
|
|
|
17:00
1693
|
Κέμπριτζ Γιουνάιτεντ
Άκρινγκτον
|
|
|
17:00
1694
|
Καρλάιλ
Γιόβιλ Τάουν
|
|
|
17:00
1695
|
Τσέλτεναμ
Λούτον
|
|
|
17:00
1696
|
Κόβεντρι
Μάνσφιλντ
|
|
|
17:00
1697
|
Κρόουλι Τάουν
Φόρεστ Γκριν
|
|
|
17:00
1698
|
Κρου
Λίνκολν Σίτι
|
|
|
17:00
1699
|
Έξετερ
Γκρίμσμπι Τάουν
|
|
|
17:00
1700
|
Μόρκαμ
Γουίκομ
|
|
|
17:00
1701
|
Στίβενεϊτζ
Νοτς Κάουντι
|
|
|
17:00
1702
|
Σουίντον Τάουν
Τσέστερφιλντ
|
|
|
17:00
1703
|
Κάρικ Ρέιντζερς
Γουορενπόιντ Τάουν
|
|
|
17:00
1704
|
Κλίφτονβιλ
Μπαλιναμάλαρντ Γιουν.
|
|
|
17:00
1706
|
Ολίμπια Γκρούντζιαντζ
Όντρα Οπόλε
|
|
|
17:00
1707
|
Βιτόρια Γκιμαράες
Ολιβεϊρένσε
|
|
|
17:00
1708
|
Νταμπάρτον
Ρέιθ Ρόβερς
|
|
|
17:00
1709
|
Ερντριόνιανς
Στρανράερ
|
|
|
17:00
1710
|
Άλμπιον Ρόβερς
Αλόα Αθλέτικ
|
|
|
17:00
1711
|
Φόρφαρ
Ιστ Φάιφ
|
|
|
17:00
1712
|
Κουίνς Παρκ
Αρμπρόουθ
|
|
|
17:00
1713
|
Μπέργουικ
Έντινμπουργκ Σίτι
|
|
|
17:00
1714
|
Κλάιντ
Στέρλινγκ Άλμπιον
|
|
|
17:00
1715
|
Κάουντενμπιθ
Έλγκιν Σίτι
|
|
|
17:00
1716
|
Μοντρόουζ
Ανάν Αθλέτικ
|
|
|
17:00
1717
|
Πίτερχεντ
Στενχάουσμιουρ
|
|
|
17:00
1720
|
Αλμπαθέτε
Αλμερία
|
|
|
17:00
2243
|
MC Οράν
Ολιμπίκ Μεντέα
|
|
|
17:00
2246
|
Καμπίλιε
Μπελουϊζντάντ
|
|
|
17:00
2292
|
Θάροκ
Χάροου Μπόρο
|
|
|
17:00
2293
|
Στέινς Τάουν
Τόνμπριτζ Έιντζελς
|
|
|
17:00
2294
|
Φόλκεστοουν Ινβίκτα
Τούτινγκ & Μιτσχάμ
|
|
|
17:00
2295
|
Λόβεστοφτ
Μέρσθαμ
|
|
|
17:00
2296
|
Άλφρετον Τάουν
Γιορκ
|
|
|
17:00
2297
|
Νορθ Φέριμπι Γιουνάιτεντ
Μπράντφορντ Παρκ Άβενιου
|
|
|
17:00
2298
|
Μπράκλι Τάουν
Γκέινσμπορο Τρίνιτυ
|
|
|
17:00
2299
|
Γιουνάιτεντ Οφ Μάντσεστερ
Τέλφορντ
|
|
|
17:00
2300
|
Μπλάιθ Σπάρτανς
Λέμινγκτον
|
|
|
17:00
2301
|
Σπενιμόρ Τάουν
Χάρογκεϊτ Τάουν
|
|
|
17:00
2302
|
Τσόρλι
Νάνιτον
|
|
|
17:00
2303
|
Κιντερμίνστερ
Ντάρλινγκτον
|
|
|
17:00
2304
|
Μπόστον Γιουν.
Στόκπορτ
|
|
|
17:00
2305
|
Τάμγουορθ
Σάλφορντ Σίτι
|
|
|
17:00
2306
|
Κέρσον
Σάουθπορτ
|
|
|
17:00
2307
|
Τσέλμσφορντ Σίτι
Όξφορντ Σίτι
|
|
|
17:00
2308
|
Γουέστον Σούπερ Μέιρ
Ίστμπουρν Μπόρο
|
|
|
17:00
2309
|
Χάβαντ & Γουοτερλούβιλ
Χέμελ Χέμπστεντ
|
|
|
17:00
2310
|
Μπαθ Σίτι
Ιστ Θάροκ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
2311
|
Γουίλντστόουν
Χάνγκερφορντ Τάουν
|
|
|
17:00
2312
|
Τσίπενχαμ Τάουν
Σεντ Άλμπανς
|
|
|
17:00
2313
|
Πόουλ Τάουν
Μπρέιντρι
|
|
|
17:00
2314
|
Γουέλινγκ Γιουνάιτεντ
Κονκόρντ Ρέιντζερς
|
|
|
17:00
2315
|
Μπογνόρ Ρέγκις
Χάμπτον & Ρίτσμοντ
|
|
|
17:00
2316
|
Τρούρο Σίτι
Ντάρτφορντ
|
|
|
17:00
2317
|
Γκλόουσεστερ
Γουάιτχοκ
|
|
|
17:00
2318
|
Μπεϊσινγκστόουκ
Μπίγκλσγουέιντ Τάουν
|
|
|
17:00
2319
|
Τίβερτον
Ρέντιτς
|
|
|
17:00
2320
|
Σεν Ιβς Τάουν
Ντάνστεϊμπλ Τάουν
|
|
|
17:00
2321
|
Γουέιμουθ
Κινγκς Λάνγκλι
|
|
|
17:00
2322
|
Μπάξτον
Φάρσλεϊ Σέλτικ
|
|
|
17:00
2323
|
Χαλεσόβεν Τάουν
Σόου Λέιν AFC
|
|
|
17:00
2324
|
Μάτλοκ Τάουν
Νάντγουϊτς Τάουν
|
|
|
17:00
2325
|
Μικλεόβερ Σπορτς
Σάτον Κόλντφιλντ
|
|
|
17:00
2326
|
Βιλεφράνς
Σοσό
|
|
|
17:00
2345
|
Σβαρτς Βάις Ρέντεν
Αννόβερο ΙΙ
|
|
|
17:00
2382
|
CD Βιτόρια
Μπαρακάλντο
|
|
|
17:00
2403
|
Γρανάδα Β'
Λόρκα Ντεπορτίβα
|
|
|
17:15
-
|
Ελλάδα U19
Γιβραλτάρ U19
|
|
|
17:15
2221
|
Αλ Ιτιχάντ Αλεξάνδρεια
Αλαάμπ Νταμανχούρ
|
|
|
17:30
-
|
Αλ Ουάσλ
Σαμπάμπ Αλ Αχλί Ντουμπάι
|
|
|
17:30
1722
|
Σιρακούσα Κάλσιο
Λέτσε
|
|
|
17:30
2372
|
Σερσέντα
Ρεάλ Μαδρίτης Καστίγια
|
|
|
18:00
-
|
Άσο Σχλεφ
Ασμ Όραν
|
|
|
18:00
1723
|
Τούμπιζε
Λιρς
|
|
|
18:00
1724
|
Μορεϊρένσε
Φεϊρένσε
|
|
|
18:00
1725
|
Σκωτία U19
Αρμενία U19
|
|
|
18:00
2245
|
USM Αλγέρι
ΚΣ Κονσταντίν
|
|
|
18:00
2254
|
Ενερτζέτικ Ρόου Ρίμπνικ
Ζνιτσζ Προυσζκόβ
|
|
|
18:00
2381
|
Αρένας Κλαμπ
Ρεαλ Σοσιεδάδ Β'
|
|
|
18:05
2201
|
Τρίσταν Σουάρεζ
Κλουμπ Ατλ. Πλατένσε
|
|
|
18:15
1726
|
Ολίμπια Λιουμπλιάνα
Μάριμπορ
|
|
|
18:30
-
|
Ντορμπίρν 1913
Βάκερ Ίνσμπρουκ ΙΙ
|
|
|
18:30
1727
|
Αγγλία U19
Ισλανδία U19
|
|
|
18:30
1745
|
Κατάρ
Τσεχία
|
|
|
19:00
1728
|
Αβελίνο
Βίρτους Εντέλα
|
|
|
19:00
1729
|
Τενερίφη
Κούλτουραλ Λεονέσα
|
|
|
19:00
1730
|
Ρεάλ Σαραγόσα
Ράγιο Βαγιεκάνο
|
|
|
19:00
2242
|
Σαούρα
USM Μπελ Αμπές
|
|
|
19:00
2376
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο Β'
Αμορεμπιέτα
|
|
|
19:00
2387
|
Βαλένθια Β
Χέρκουλες
|
|
|
19:00
2395
|
Καρταχένα
Ρεάλ Μούρθια
|
|
|
19:00
2397
|
Λας Πάλμας Β
Μπέτις Β
|
|
|
19:00
2406
|
Ουζέρε
Κλερμόν
|
|
|
19:15
-
|
Πετρολούλ Πλοέστι
Άστρα Γκιούργκιου ΙΙ
|
|
|
19:15
1731
|
Ινβερνές
Φόλκερκ
|
|
|
19:30
-
|
Φουν. Αλμπαθέτε (Γ)
Λεβάντε (Γ)
|
|
|
19:30
1732
|
Έμπσφλιτ Γιουνάιτεντ
Λέιτον Όριεντ
|
|
|
19:30
1733
|
Βόρεια Μακεδονία
Νορβηγία
|
|
|
19:30
1734
|
Κοζέντσα
Γιούβε Στάμπια
|
|
|
19:30
1735
|
Λ.Δ. Κονγκό
Γουινέα
|
|
|
19:30
1736
|
Ακτή Ελεφαντοστού
Μαρόκο
|
|
|
19:30
1737
|
Τυνησία
Λιβύη
|
|
|
19:30
2328
|
Καμπράι
Δουνκέρκη
|
|
|
19:30
2405
|
Λίβερπουλ (Γ)
Μπέρμιγχαμ Σίτι (Γ)
|
|
|
20:00
-
|
Ντεπορτίβο Σαναράτε
ΚΣΝ Κομουνικασιόνες
|
|
|
20:00
1744
|
Τσεχία U19
Λουξεμβούργο U19
|
|
|
20:00
2220
|
Ένπι
ΦΚ Μασρ
|
|
|
20:00
2329
|
Σινόν
Σατορού
|
|
|
20:30
1746
|
Μπαρτσελόνα Β
Ουέσκα
|
|
|
20:30
1765
|
Ιντερνασιονάλ
Βίλα Νόβα
|
|
|
20:30
2285
|
Αλμιράντε Μπράουν
Ντεφενσ. Ντε Μπελγκράνο
|
|
|
20:30
2286
|
Κολεγκιάλες
Κλουμπ Ατλέτικο Φένιξ
|
|
|
20:45
-
|
Σπορτ Άνκας
Ουνιόν Ουαράλ
|
|
|
21:00
-
|
Πουέρτο Μοντ
Μπαρνετσέα
|
|
|
21:00
-
|
Λάλα
UCV
|
|
|
21:00
-
|
Ρεάλ Φροντέρα
Μαρακάιμπο
|
|
|
21:00
-
|
Ατλέτικο Βενεζουέλα Β
Τσίκο Ντε Γκουιάνα
|
|
|
21:00
-
|
Καράκας ΙΙ
Γιαρακουγιάνος
|
|
|
21:00
1747
|
Ατλέτικο Ραφαέλα
Κλαμπ Αλμάγκρο
|
|
|
21:00
1748
|
Μπόκα Ουνίδος
Σαν Μάρτιν Τουκουμάν
|
|
|
21:00
1753
|
Χιμνάσια Χουχούι
Ντεπορτίβο Ριέστρα
|
|
|
21:00
1758
|
Πετρολέρο
Δε Στρόνγκεστ
|
|
|
21:00
1759
|
Μποταφόγκο
Ατλέτικο Παραναένσε
|
|
|
21:30
-
|
Ντεπορτίβο Λάρα
Σαμόρα
|
|
|
21:30
-
|
Βίλα Εσπανιόλα
Σέρο Λάργκο
|
|
|
21:30
-
|
ΑΚ. Πουέρτο Καμπέλο
Γκραν Βαλένθια
|
|
|
21:30
-
|
Μοντεβιδέο Σίτι Τορκέ
Βίλα Τερέζα
|
|
|
21:30
-
|
Σέντραλ Εσπανιόλ
Ατλέτικο Ρεντίστας
|
|
|
21:30
-
|
Ντεπορτίβο Μαλντονάντο
Προγκρέσο
|
|
|
21:30
-
|
Κανέδιαν
Οριεντάλ Ντε Λα Παζ
|
|
|
21:30
-
|
Σερίτο
Σπορτίβο Ουρακάν
|
|
|
21:30
-
|
Πετρολέρο Ντε Ανθοατέγκι
Ούλα
|
|
|
21:30
1738
|
Μπόα Εσπόρτε
Σάντα Κρουζ Ρεσίφε
|
|
|
21:30
1739
|
Γκοϊάς
Σεάρα
|
|
|
21:30
1763
|
Βέστερλο
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
|
|
|
21:30
1764
|
Φιγκεϊρένσε
Αμέρικα Μινέιρο
|
|
|
21:30
1766
|
Σπέτσια
Φροζινόνε
|
|
|
21:30
1767
|
Φιντελίς Άντρια
Μπισκέγλιε
|
|
|
21:30
1768
|
Κασερτάνα 1908
Παγκανέζε
|
|
|
21:30
1771
|
Ναούτικο
Λοντρίνα
|
|
|
21:45
1453
|
Δανία
Ιρλανδία
|
|
|
22:00
-
|
Ντεπόρτες Μαγκαλάνες
Κοκουίμπο Ουνίδο
|
|
|
22:00
-
|
Σαντιάγκο Μόρνινγκ
Κομπρεσάλ
|
|
|
22:00
-
|
Ντεπόρτες Κουίντιο
Γιανέρος
|
|
|
22:00
-
|
Λίγκα Ντε Λόχα
Μάντα
|
|
|
22:00
-
|
Γιαράκουι
Ντεπορτίβο Μιράντα
|
|
|
22:00
-
|
Ατλέτικο Ελ Βίγια
Γιανέρος Γκουαράνε
|
|
|
22:00
-
|
Όλγουεϊς Ρέντι
Ουνιβερσιτάριο Ντε Βίντο
|
|
|
22:00
-
|
Ντεπορτίβο Εσκάρα
Ραμίρο Καστίγιο
|
|
|
22:00
-
|
Εσκουέλα Ενρίκε Χαπ
Τικουιπάγια
|
|
|
22:00
-
|
Γκάτι Ριμπέριο
Κλάμπ Ντεστρόγιερς
|
|
|
22:00
-
|
Ρόγιαλ Παρί
Ουνιβερσιτάριο Μπένι
|
|
|
22:00
-
|
Στόρμερς Σαν Λορέντζο
Ατλέτικο Σούκρε
|
|
|
22:00
-
|
Σαμόρα Β'
Ατλέτικο Γκουανάρε
|
|
|
22:00
1749
|
Αλντοσίβι
Φλάντρια
|
|
|
22:00
1760
|
Σέρο
Πλάζα Κολόνια
|
|
|
22:00
1762
|
Ράσινγκ Μοντεβιδέο
Σουντ Αμέρικα
|
|
|
22:00
1769
|
Ουνιβερσιδάδ Ντε Τσίλε
Σαντιάγο Γουόντερερς
|
|
|
22:00
1770
|
Ατλέτικο Ρίβερ Πλέιτ
Ντανούμπιο
|
|
|
22:05
1756
|
Κίλμες
Νουέβα Σικάγο
|
|
|
22:30
-
|
Λεόνες
Ορσομαρσό
|
|
|
22:30
-
|
Λος Τσάνκας
Σπορτ Λορέτο
|
|
|
22:30
-
|
CDS Σάντα Ρίτα
Γκουαλασέο SC
|
|
|
22:30
-
|
Ντεπορτίβο Κουπσόλ
Ντεπορτίβο Ιαλγκάγιοκ
|
|
|
22:30
1772
|
Ισπανία
Κόστα Ρίκα
|
|
|
23:00
-
|
Μάραθον
Λόμπος UPNFM
|
|
|
23:00
-
|
Ρούνα
Τέκνικο Ουνιβερσιτάριο
|
|
|
23:00
-
|
LDU Πορτοβιέγο
Ιμπαμπούρα
|
|
|
23:00
1740
|
Γκουαρανί
Κλαμπ Ρεγκάτας
|
|
|
23:00
1743
|
Παϊσαντού
Μπραζίλ Πελότας
|
|
|
23:00
1750
|
Σαρμιέντο Χουνίν
Σανταμαρίνα
|
|
|
23:00
1761
|
Πενιαρόλ
Γιουβεντούτ
|
|
|
23:00
1773
|
Κορίνθιανς
Αβάι
|
|
|
23:00
1774
|
Σπορτίβο Λουκένιο
Σολ Ντε Αμέρικα
|
|
|
23:00
1869
|
Φουέρτζα Αμαρίγια
Έμελεκ
|
|
|
23:15
1775
|
Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε
Σπόρτ Μπόις Γουάρνες
|
|
|
23:30
1776
|
Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ
Κλαν Γιούβενιλ
|
|
|
23:45
-
|
Εστουντιάντες Μέριντα
Μονάγκας
|
|
|
00:00
-
|
Ντεπόρτες Περέιρα
Ρεάλ Καρταγένα
|
|
|
01:00
-
|
Αράμπε Ουνίδο
Ταούρο
|
|
|
01:00
-
|
Ντεπ. Ουνιβερσιτάριο
Σάντα Τζέμα
|
|
|
01:00
-
|
Ιντεπεντιέντε ντε λα Τσορέρα
Σπόρτινγκ Σαν Μιγκελίτο
|
|
|
01:00
-
|
Σαν Φραντσίσκο ΦΚ
Πλάζα Αμαντόρ
|
|
|
01:00
-
|
Αλιάνσα Παναμά
Ατλέτικο Βεραγκουένσε
|
|
|
01:00
-
|
Εστουντιάντες Καρ.
Ούνιον Ατλ. Φάλκον
|
|
|
01:00
2361
|
Ζακατεπέκ
Χουάρεζ
|
|
|
01:10
1777
|
Χένεραλ Ντίαζ
Ολίμπια Ασουνσιόν
|
|
|
01:30
-
|
Τρινιντάντ & Τομπάγκο
Γρενάδα
|
|
|
02:00
-
|
Λουίς Έιντζελ Φίρπο
Φας
|
|
|
02:00
-
|
Σάουθερν Γιουνάιτεντ (Γ)
Νόρθερν (Γ)
|
|
|
02:00
1778
|
Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα
Ριονέγκρο Αγκουίλας
|
|
|
02:15
-
|
Όκλαντ Σίτι
Γουόντερερς ΣΚ
|
|
|
02:30
-
|
Τσαλατενάνγκο
CD Ντράγκον
|
|
|
02:30
-
|
Σονσονέιτ
Σάντα Τέκλα
|
|
|
03:00
-
|
Κουμπάν Ιμπέριαλ
Αντίγκουα ΓΦΚ
|
|
|
03:00
-
|
Τιμ Ουέλινγκτον
Τασμάν Γιουνάιτεντ
|
|
|
03:00
-
|
Ίστερν Σάμπερμπς Όκλαντ
Χοκς Μπέι Γιουν
|
|
|
03:00
-
|
Γουέιτακερ Γιουνάιτεντ
Σάουθερν Γιουνάιτεντ
|
|
|
03:00
1779
|
Μοντερέι
Κλαμπ Αμέρικα
|
|
|
03:00
1849
|
Αλαχουελένσε
Καρταχίνες
|
|
|
03:00
2362
|
Πότρος
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
|
|
|
04:15
2363
|
Σελάγια
Αλεμπρίγιες Ντε Οάξακα
|
|
|
04:30
-
|
Σελαχού
Μαρκουένσε
|
|
|
05:30
1780
|
Ουέλινγκτον Φοίνιξ
Περθ Γκλόρι
|
|
|